Подорож в Санкт-Петербург

Санкт-Петербург (Михайлівський замок, Петропавлівський, Смольний, Казанський і Ісааківський собори, Ермітаж, крейсер Аврора), Царське село, Петергоф

Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур на белі ночі в Санкт-Петербург

1 день (субота): виїзд зі Львова..

2 день (неділя): Пішохідна екскурсія “Парадний Петербург”. – Екскурсія “Білі ночі Санкт-Петербурга” на теплоході під час розведення мостів (400 руб.).

3 день (понеділок): Продовження екскурсії “Парадний Петербург” (Павловська фортеця, Смольний собор, крейсер “Аврора”, Кунсткамера, Казанський і Ісаакіївський собори).

4 день (вівторок): Вільний день (можливість відвідати Ермітаж, Кунсткамеру, “Аврору”).

5 день (середа): Царське Село (Єкатерининський палац), Павловськ “Заміські імператорські резиденції” (факультативно 50грн.

6 день (четвер): Музей-заповідник “Петергоф” (факультативно 80грн).

7 день (п’ятниця): прибуття до Львова.

  

Петербург – одне з найкрасивіших міст світу. Сюди варто приїхати, щоб на власні очима побачити знамениті пам’ятники, скульптури та архітектуру, пройтися вулицями Північної столиці Росії та доторкнутися до її історії. Поціновувачів високого мистецтва й любителів довгих прогулянок з фотокамерою, театралів та кіноманів, гурманів і клаберів – Петербург нікого не залишить байдужим. Побувати в Петербурзі й не відвідати хоча б один із його численних театрів і музеїв – вважають поганим тоном. Ермітаж, Російський музей, Пушкінський дім, Кунсткамера, Російський етнографічний музей – ці та інші назви дуже багато скажуть не тільки нашому співвітчизникові, але і будь-якому іноземцеві.
Не варто забувати і про знамениті музеї у передмістях Петербурга. Петергоф і його знамениті на весь світ палаци та фонтани доносять до відвідувачів дух колишніх століть. Це – місто-музей.

Ермітаж Росія

Пішохідна екскурсія “Парадний Петербург” – огляд площі Мистецтв –центру культурного життя Петербурга, прогулянка Невським проспектом – центральним проспектом міста, перехід на Дворську та Ісаакіївську площі. Екскурсія в Михайлівський замок, наймістичніший палац Петербурга, де вбили царя Павло І.

Білі ночі

Михайлівський замок виріс над містом всього за чотири роки. Навіть для Санкт-Петербурга подібні темпи були вражаючими. Місто знало розкіш, вишуканість, строгість, простоту, але Михайлівський замок не був схожий ні на одну споруду того часу: похмурий, червоного кольору, та ще й оточений ровами... Одне слово, “чужинець” в місті Петра.

Пітер

Екскурсія “Білі ночі Санкт-Петербурга”. Білі ночі – феномен природи, візитівка міста, радість туристів, гордість місцевих жителів. Санкт-Петербург вночі – не просто місто з ефектним підсвіченням вулиць і будівель. Це місто таємниць, загадкових історій і дивних подій. Ніч – найбільш підходить для того, щоб доторкнутись до легенд і міфів, дізнатись іншу історію міста. В таємничій димці ночі знамениті пам’ятники архітектури, проспекти і ансамблі унікальні у своїй красі. Ви отримаєте насолоду від незабутнього видовища – розведення мостів на Неві.

  

Петропавловський собор – усипальниця російських імператорів від Петра I до Миколи II зі сім’єю. Найдавніший храм Петербурга, в проектуванні якого брав участь Петро I, і з якого починалось місто. Дзвіниця собору зі спрямованим у висоту позолоченим шпилем заввишки 122 метри і фігурою летючого ангела – символ Петербурга.

Петергоф

Смольний собор – найбільший собор серед сакральних споруд Санкт-Петербурга. Пам’ятка архітектури доби бароко й ампіру. Входить до складу архітектурного ансамблю Смольного монастиря, який розташований у Санкт-Петербурзі на лівому березі Неви на Смольний набережній. Пишний декор фасадів, рясне використання позолоти, ошатне поєднання блакитних стін і білокам’яного ліплення надають соборові особливої святковості і урочистості. Навколо собору розташовані чотири церкви, виконані в біло-блакитній гамі корпусу.

Пітер Росія

Крейсер “Аврора”. Ось уже 50 років на Петроградській набережній Санкт-Петербурга височіє, ставши звичним, силует корабля. Крейсер “Аврора”, будучи пам’ятником вітчизняного кораблебудування, побачив на своєму віку багато подій суперечливої історії ХХ століття. Захисник Росії в трьох війнах, учасник революційних подій лютого-жовтня 1917 р., кузня підготовки багатьох морських офіцерів, ставши згодом музеєм, зберіг статус корабля № 1 Російського військово-морського флоту... Своїм легендарним минулим і символічним теперішнім “Аврора” притягує до себе увагу всього світу.

Кунсткамера в Санкт-Петербурзі – це один з найдавніших музеїв Північної столиці і всієї Росії. Він був заснований за наказом Петра І, щоб збирати та досліджувати раритети, що створили і природа, і людина. Сьогодні Музей антропології та етнографії ім. Петра Великого – Кунсткамера Російської академії наук – один із найбільш повних і цікавих музеїв у світі. У ньому зібрано понад мільйон експонатів. Понад сто років вони служили дослідникам в галузі археології, анатомії і медицини.

Пітер Росія

Казанський собор зводили з 1801 по 1811 рр. за проектом архітектора Андрія Никифоровича Воронихина. Його будували на тому місці Невського проспекту, де була розташована скромна церква Різдва Пресвятої Богородиці. У цій церкві зберігалася одна з головних петербурзьких святинь – чудотворна ікона Казанської Матері Божої. Будували собор за наказом імператора Павла I саме для цієї ікони, як кафедральний собор Санкт-Петербурга. За бажанням Павла I зовнішніми обрисами собор нагадує храм Святого Петра у Римі.

Ісаакіївський собор – один із найвеличніших у Росії православних храмів. Святий Ісаакій Долматський, ім’ям якого назвали собор, був покровителем Петра І. Розташований у самому серці Санкт-Петербурга, за роки свого існування він став свідком найважливіших історичних подій, які відбувалися в столиці Російської імперії. Після відкриття реконструйованого собору кожен гість Петербурга вважає за честь побувати в храмі і подивуватися шедеврами архітектурного мистецтва.

Ермітаж – один із найзнаменитіших музеїв світу нарівні з Лувром, Метрополітеном і Британським музеєм. Музейний комплекс складається з п’яти будівель. Експозиція, що розташована в понад 350 залах, нараховує майже три мільйони витворів мистецтва і пам’яток світової культури, починаючи з кам’яного віку і до нашого століття. Особливе місце займають колекції італійських майстрів (Леонардо да Вінчі, Рафаель, Джорджоне, Тиціан, Мікеланджело), іспанського живопису (Ель Греко, Веласкес, Хосе де Рібера, Франсиско Гойя), картини Рембрандта. На першому поверсі розташована експозиція предметів мистецтва Античного світу. Тут можна побачити знамениту “Венеру Таврійську”, а також “Камею Гонзага”, яку імператорові Олександру I подарувала Жозефіна – дружина Наполеона.

Петергоф фото

Царське Село. Резиденція російських монархів, один із найкрупніших діамантів в кольє міст-супутників Північної Пальміри. Ансамбль парку та палацу, де блакитне небо переходить в блакитний колір палацу, білосніжні хмаринки відображаються в колонах Камеронової галереї, а пишна зелень – в дзеркальних озерах. Захоплює розкішшю оздоблення Тронної зали Катерининського палацу і “золота анфілада” парадних залів, серед яких – всесвітньо відома Янтарна кімната.

 

Петергоф. За результатами інтернет- і смс-голосування, у якому взяли участь майже 26 мільйонів людей, були оголошені переможці суперфіналу конкурсу “Сім чудес Росії”, до сімку ввійшли: озеро Байкал, Долина гейзерів на Камчатці, гора Ельбрус, стовпи вивітрювання на плато Мань-Пупу-Нер в Комі, храм Василія Блаженного, Мамаїв курган і Родіна-Мать у Волгограді, а також музей-заповідник “Петергоф”. За умовам конкурсу місця в фіналі не визначали, але, за кількістю голосів “Петергоф” – на третій позиції, а серед чудес, що створила людина, – на першій.

Вартість екскурсії
У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування в музеях, проживання.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеях та парках, реєстрація в готелі.

Вартість вхідних квитків:

Виїзд зі Львова:

Приїзд до Львова:


Тур відбувся

 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень