сколівські бескиди камянка
Ціна 450 грн

Щодня

 

Тур в Карпати на 1 день зі Львова. Ви відвідаєте заповідник Тустань, Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото Журавлине, джерело "Жива вода".

Замовити тур

Впродовж всього лиш одного дня ви зможете отримати вражень та спогадів на увесь рік! Ми поєднаємо і переїзд автобусом, і піші прогулянки. Ви не пошкодуєте, що провели цей одноденний тур в Карпати фортеці Тустань у нашій дружній компанії.

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур на озеро Синевир

Популярний тур на Говерлу

Екскурсія Тустань та водоспад Кам'янка

Початок екскурсії 9:00, збір о 8:45 пл. Галицька біля пам'ятника Королю Данилу.

 

Виїзд зі Львова. - Заповідник Тустань (Фортеця Тустань). - Національний природний парк Сколівські бескиди. - Прогулянка до водоспаду Кам'янка. - Прогулянка до озера-болота Журавлине - Дегустація води з джерела Жива вода - Повернення до Львова.

Державний історико-культурний заповідник "Тустань"

екскурсія Тустань в турі в Карпати

Тустань це унікальний заповідник, до якого приїздять з усієї Європи. Тут заховалося Середньовіччя.

Тут є та оборонні мури, і дива, створені природою. Тут на скелях збережені таємничі знаки, петрогліфи. Над їх виникненням та розшифровкою донині думають найвидатніші історики та дослідники. Недаремно щороку, починаючи із 2006-го, на цій території відбувається колоритний фестиваль середньовічної культури «Ту-стань!».

Ми відвідаємо комплекс скель Камінь, систему оборони наскельного комплексу фортеця Тустань, оцінимо масштаби гідроспоруди в урочищі "Стави" і просто станемо частинкою унікально пам’ятки історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття.

Національний природний парк "Сколівські бескиди"

Ще один особливий заповідник на території Західної України. Це гірський масив із найвищою горою Маґура (1362,7 м).

Парк Сколівські бескиди є лише однією із частин усього величного комплексу. Проте і він має свої особливості, які варто побачити та відчути. Для прикладу, водоспад Гуркало і Кам'янецький водоспад.

Ще одним популярним серед туристів місцем є Східницьке родовище мінеральних вод. Зрештою, неоціненним є хвойний ліс, який дарує стовідсоткове відчуття спокою та повноцінного відпочинку.

Водоспад Кам'янка

відео про Камянецький водоспад

Це природний водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області.

Особливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води та б’є ними об кам’янисту долину.

А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи - сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» і Мертве Озеро.

Озеро Журавлине

У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність пів кілометра. А от його глибину виміряти неможливо, бо дно вкрите корінням дерев. І хтозна, як глибоко вони сягають.

Довкола озера Журавлине – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина.

Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. За розповідями місцевих, у давнину тут неодноразово зникали подорожні. Та й самі мешканці колись минали Журавлине десятими дорогами. Сьогодні ж тут цілком безпечно і дуже цікаво. А тому забути Мертве озеро просто неможливо!

Джерело "Жива вода"

Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки з дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води з особливого джерела.

В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся».

Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!

 

У вартість туру НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

      Фортеця Тустань: дорослі/пільгові — 65/35 грн.
      Водоспад Кам'янка: дорослі/діти — 10/5 грн.
Замовити тур