ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ (21 НАЙЦІКАВІШИХ ВАРІАНТІВ)

3 годинна екскурсія автобусом по Львову
Ціна 150 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історію її розвитку Ви зможете на автобусній оглядовій екскурсії Львовом. Маршрут передбачає 3 екскурсійні виходи: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

екскурсія центральними вуличками Львова
Ціна 100 грн

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

 

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Підземеллями Львова
Ціна 100 грн

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, 16:00

 

Під час екскурсії підземеллями Львова, Ви зможете побачити, що ховається у підвалах Аптеки-музею, дізнатися про скарби єзуїтів, побувати у князівській в’язниці Домініканського монастиря та поласувати оригінальними стравами та напоями у Копальні кави.

екскурсії Львів елітний
Ціна 100 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на естетів! Під час екскурсії 7 чудес Львова ми побачимо 7 найвизначніших і найкрасивіших місць минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Королівські зали, університет Франка, монастир Бернардинів.

Автобусна екскурсія Львовом
Ціна 200 грн

Щосуботи 9:00

 

Автобусна екскурсія Львовом – це чудова нагода проїхатись по великому оглядовому колу Львова. Ви зможете відвідати під час екскурсійних зупинок 5 туристичних локацій: Високий Замок, храм Ольги та Єлизавети, Личаківське кладовище, площу Ринок та собор Святого Юра

Вечірня екскурсія Львовом
Ціна 150 грн

Щодня, вечірній час (для груп)

 

Історії, від яких стигне кров у жилах, та легенди про місцевих героїв, що не раз рятували мешканців міста – все це Вам розповідять професійні гіди. Вечірня екскурсія містичний Львів це екскурсія з цікавими пригодами, які неодмінно траплятимуться на Вашому шляху.

вілли Львова
Ціна 100 грн

Щопонеділка 10:00

 

Для багатьох сучасників слово вілла асоціюється з чимось дуже великим, розкішним і з багатим декором. Але якими були вілли колись? Ми побачимо справжні вілли Львова. Потрапимо на територію колишнього концтабору для полонених Stalag-328, відвідаємо скромні маєтки Івана Франка та Михайла Грушевського, побуваємо у львівському Новому Луврі. А також зазирнемо у залу, де ратифікували Вічний мир та почуємо історію про невдалий проект підземного трамваю в місті Лева.

єврейський Львів
Ціна 100 грн

Щопонеділка 13:00

 

Торкніться єврейського Львова, однієї із найцікавіших і найтрагічніших тем міста. У Львові, на відміну від багатьох міст, було два єврейських райони, напевно, тому збереглося стільки пам’яток, які ви матимете змогу побачити під час нашої екскурсії.

Романтичний Львів
Ціна 100 грн

Щовівторка 10:00

 

Екскурсія романтичним містом Львів відкриє Вам місця, які мають свої романтичні історії та легенди. Ви побачите: італійський дворик, костел Бернардинів зі затишними внутрішніми двориками, грецькі боги на Площі Ринок, лавка і балкон закоханих, пам’ятник Ромео і Джульєтті.