ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ (21 НАЙЦІКАВІШИХ ВАРІАНТІВ)

3 годинна екскурсія автобусом по Львову
Ціна 150 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історію її розвитку Ви зможете на автобусній оглядовій екскурсії Львовом. Маршрут передбачає 3 екскурсійні виходи: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

екскурсія центральними вуличками Львова
Ціна 100 грн

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

 

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Підземеллями Львова
Ціна 100 грн

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, 16:00

 

Під час екскурсії підземеллями Львова, Ви зможете побачити, що ховається у підвалах Аптеки-музею, дізнатися про скарби єзуїтів, побувати у князівській в’язниці Домініканського монастиря та поласувати оригінальними стравами та напоями у Копальні кави. Ну що, помандруємо підземним Львовом?

екскурсії Львів елітний
Ціна 100 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на естетів! Під час екскурсії 7 чудес Львова ми відвідаємо 7 найвизначніших і найкрасивіших місць минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Королівські зали, університет Франка, монастир Бернардинів.

Автобусна екскурсія Львовом
Ціна 200 грн

Щосуботи 9:00

 

Автобусна екскурсія Львовом – це чудова нагода проїхатись по великому оглядовому колу Львова. Ви зможете відвідати під час екскурсійних зупинок 5 туристичних локацій: Високий Замок, храм Ольги та Єлизавети, Личаківське кладовище, площу Ринок та собор Святого Юра

Екскурсія Львів місто кави та шоколаду
Ціна 100 грн

Щоп'ятниці 10:00

 

Відвідавши екскурсію, ви переконаєтесь, що спробувавши ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Від цього п’янкого аромату іноді голова йде обертом.

Екскурсія барами і ресторанами Львова
Ціна 100 грн

Щоп'ятниці 12:00

 

"Королівська пивоварня", "Кумпель", "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" — ось кнайпи та ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти та випити, так і поціновувачу екскурсій Львова.

Гумористична екскурсія Львів
Ціна 125 грн

Щодня

 

Ви уникаєте будь-яких екскурсій, бо переконані, що нічого цікавого там немає і всі гіди розповідають банальності? Чи можливо ви впевнені в тому, що знаєте про Львів геть усе? Тоді пропонуємо вам ризикнути та скористатися нашою пропозицією – відвідати розважальну екскурсію містом Лева.

вілли Львова
Ціна 100 грн

Щопонеділка 10:00

 

Ми побачимо справжні вілли Львова. Потрапимо на територію колишнього концтабору для полонених Stalag-328, відвідаємо скромні маєтки Івана Франка та Михайла Грушевського та побуваємо у львівському Новому Луврі.