ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ (21 НАЙЦІКАВІШИХ ВАРІАНТІВ)

екскурсія центральними вуличками Львова
Ціна 100 грн

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

 

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини краще та емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста, вуличок, які вразять Вас своєю красою. Площа Ринок та львівська Ратуша відкриються для Вас по-новому.

Підземеллями Львова
Ціна 100 грн

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, 16:00

 

Під час екскурсії підземеллями Львова, Ви зможете побачити, що ховається у підвалах Аптеки-музею, дізнатися про скарби єзуїтів, побувати у князівській в’язниці Домініканського монастиря та поласувати оригінальними стравами та напоями у Копальні кави. Ну що, помандруємо підземним Львовом?

екскурсії Львів елітний
Ціна 100 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на естетів! Під час екскурсії 7 чудес Львова ми відвідаємо 7 найвизначніших і найкрасивіших місць минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Королівські зали, університет Івана Франка, монастир Бернардинів.

3 годинна екскурсія автобусом по Львову
Ціна 200 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історії про її розвиток сидячи у зручному кріслі Ви зможете під час нашої автобусної екскурсії Львовом. Маршрут оглядової екскурсії передбачає 3 виходи, які дозволять познайомитися з містом Лева якомога ближче: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

Автобусна екскурсія Львовом
Ціна 250 грн

Щосуботи 9:00

 

Автобусна екскурсія Львовом – це чудова нагода проїхатись по великому оглядовому колу Львова. Ви зможете відвідати під час екскурсійних зупинок 5 туристичних локацій: Високий Замок, храм Ольги та Єлизавети, Личаківське кладовище, площу Ринок та собор Святого Юра.

автобусна екскурсія по Львову
Ціна 200 грн

Щодня 14:00

 

Провести три години можна по-різному. У сучасному світі це, насправді, не надто великий відрізок часу. За 120 хвилин можна дістатися з одієї сторони Львова до іншої. Випити кави у міській кав’ярні. Подивитися фільм.

вечірня екскурсія львів
Ціна 150 грн

Щодня 18:00-19.30

 

Львів – місто гармонії та контрастів. Тут розкішна архітектура з різних історичних епох і мегасучасні розважальні заклади. Тут затишні старі кав’ярні, де напій готують на піску, та цікаві екстравагантні кафе з колоритним меню.

Екскурсія Львів місто кави та шоколаду
Ціна 150 грн

Щоп'ятниці 10:00, або щодня від 4 осіб

 

Відвідавши екскурсію, ви переконаєтесь, що спробувавши ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Львівська майстерня шоколаду, Копальня кави та затишні кав'ярні стануть хорошим спогадом про місто Лева.

Екскурсія барами і ресторанами Львова
Ціна 150 грн

Щоп'ятниці 12:00, або щодня від 4 осіб

 

"Королівська пивоварня", "Кумпель", Театр пива "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" — ось кнайпи та ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти та випити, так і поціновувачу екскурсій Львова, які по-справжньому розкривають дух та настрій старого міста.