ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ (21 НАЙЦІКАВІШИХ ВАРІАНТІВ)

3 годинна екскурсія автобусом по Львову
Ціна 150 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історію її розвитку Ви зможете на автобусній оглядовій екскурсії Львовом. Маршрут передбачає 3 екскурсійні виходи: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

Автобусна екскурсія Львовом
Ціна 200 грн

Щосуботи 9:00

 

Автобусна екскурсія Львовом – це чудова нагода проїхатись по великому оглядовому колу Львова. Ви зможете відвідати під час екскурсійних зупинок 5 туристичних локацій: Високий Замок, храм Ольги та Єлизавети, Личаківське кладовище, площу Ринок та собор Святого Юра

екскурсія центральними вуличками Львова
Ціна 100 грн

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

 

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Підземеллями Львова
Ціна від 75 грн

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, 16:00

 

Під час екскурсії підземеллями Львова, Ви зможете побачити, що ховається у підвалах Аптеки-музею, дізнатися про скарби єзуїтів, побувати у князівській в’язниці Домініканського монастиря та поласувати оригінальними стравами та напоями у Копальні кави.

екскурсії Львів елітний
Ціна 100 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на естетів! Під час екскурсії 7 чудес Львова ми побачимо 7 найвизначніших і найкрасивіших місць минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Королівські зали, університет Франка, монастир Бернардинів.

Вечірня екскурсія Львовом
Ціна 150 грн

Щодня, вечірній час (для груп)

 

Історії, від яких стигне кров у жилах, та легенди про місцевих героїв, що не раз рятували мешканців міста – все це Вам розповідять професійні гіди. Вечірня екскурсія містичний Львів це екскурсія з цікавими пригодами, які неодмінно траплятимуться на Вашому шляху.

вілли Львова
Ціна 100 грн

Щопонеділка 10:00

 

Для багатьох сучасників слово вілла асоціюється з чимось дуже великим, розкішним і з багатим декором. Але якими були вілли колись? Ми побачимо справжні вілли Львова. Потрапимо на територію колишнього концтабору для полонених Stalag-328, відвідаємо скромні маєтки Івана Франка та Михайла Грушевського, побуваємо у львівському Новому Луврі. А також зазирнемо у залу, де ратифікували Вічний мир та почуємо історію про невдалий проект підземного трамваю в місті Лева.

єврейський Львів
Ціна 100 грн

Щопонеділка 13:00

 

Торкніться єврейського Львова, однієї із найцікавіших і найтрагічніших тем міста. У Львові, на відміну від багатьох міст, було два єврейських райони, напевно, тому збереглося стільки пам’яток, які ви матимете змогу побачити під час нашої екскурсії.

Романтичний Львів
Ціна 100 грн

Щовівторка 10:00

 

Екскурсія романтичним містом Львів відкриє Вам місця, які мають свої романтичні історії та легенди. Ви побачите: італійський дворик, костел Бернардинів зі затишними внутрішніми двориками, грецькі боги на Площі Ринок, лавка і балкон закоханих, пам’ятник Ромео і Джульєтті.