2 дні у Львові для шкільних груп
Економ! 870* грн

Щодня (для груп)

 

Львів обов'язково стане яскравим спогадом у вашій пам'яті про шкільні екскурсії. Цей пізнавальний тур містить у собі 4 екскурсії по Львову для школярів. Автобусом ми з вами відвідаємо найцікавішими місцями Львова, які розташовані не у центральній частині міста, а решту програми екскурсії по Львову для школярів ми проведемо у центрі міста.

Замовити тур
          Замовити тур:
 
*Прорахунок для групи від 20 осіб, якщо менш як 20 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Тур на 2 дні для школярів: 4 екскурсій по Львову для школярів і проживання в хостелі для групи від 20 осіб, керівник групи — безкоштовно!
 

Що входить та не входить у вартість туру

2 денний тур до Львова для шкільних груп

Автобусна Пізнавальна екскурсія Львовом

Тривалість автобусно-пішохідної екскурсії: 9:00-12:00

Початок: 8:00 пл. Двірцева, 1 (головний залізничний вокзал)

Під час екскурсії Вас очікують виходи для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква Ольги та Єлизавети

Відео про церкву Ольги та Єлизавети
 

Перед туристом, що прибув залізницею, першою видною будівлею на маршруті постане неоґотична Ельжбета (церква Ольги та Єлизавети) зведена відомим архітектором Тальовським в 1904-07 роках.

Храм названий однойменно з дружиною цісаря Єлизаветою Баварською (Сісі). Нещодавно церкву реставрували та відкрили майданчик огляду для всіх спокушених панорамами фотографів.

Пам'ятник Степанові Бандері

Відео про Пам'ятник Степанові Бандері
 

Семиметрова фігура історичному провідникові українських націоналістів Степана Бандери на постаменті натхненно дивиться вперед, у напрямку вулиці названою на його честь.

Кожна колона тридцятиметрової арки позаду пам’ятника відповідає певному етапу становлення нашої державності: княжий період, козацтво, час УНР та ЗУНР, і звичайно роки Незалежності.

Архикатедральний собор Святого Юра

Відео про церкву Юра
 

Колись на цьому місці двічі на рік гулялися традиційні для Львова великі ярмарки, але ще раніше, брат Данила Галицького Василько, монах, убив змія, який ховався в печерах Святоюрської гори.

В 1744-61 рр. самобутній архітектор Бернард Меретин звів надзвичайно пишний храм у стилі Рококо, що став єдиною кам'яною церковною спорудою побудованою у Львові у 18-тті сторіччі.

Нещодавно сквер біля собору реконструювали, постав пам'ятник Андрею Шептицькому, знаному митрополиту, що покоїться у криптах храму.

Коротке ознайомлення з центром міста

Львівська міська ратуша

Центральна вісь міста — Площа Ринок, посеред якої стоїть нова ратуша, збудована на місці зруйнованої 1848 р.

Ратуша — адміністративний центр міста. Навколо неї фонтани з фігурами богів древньої Греції. У будівлях навколо розташовані чисельні кав’ярні та ресторації.

В давні часи на Площі Ринок стояли ще численні торговельні лотки, два кам’яні міри ваг для рідких і сипучих товарів, а також пранґлер — стовп кари.

Фонтани на пл. Ринок

Скульптор Гартман Вітвер широковідомий у Львові майстер, знаний здебільшого за пам’ятниками на Личаківському цвинтарі, а також за оформленням фігур на фасадах міських кам’яниць.

Саме він вирізьбив чотири статуї-фонтани у вигляді Нептуна, Амфітрити (його дружини), Діани зі собаками, і знаного давньогрецького героя Адоніса.

В теперішньому вигляді восьмигранні чаші фонтанів зі статуями відкрилися для містян з нагоди повернення до Відня Франца Йосифа.

Чорна кам’яниця

Фасад і пілястри Чорної кам’яниці викладені тесаним каменем. Чорний колір, через що вона випадає зі загального ряду кам’яниць, обумовлений окисненим повітрям білилами, якими ґрунтували стіни.

Важливий фактор також грало те, що будинки в 19-му столітті опалювали виключно деревом і вугіллям, через що у повітрі стояв стійкий ореол гарі.

Згодом кам’яницю перебілили, але примітний колір міняти не стали.

Високий замок

Відео про Високий замок
 

Високий замок наче магнітом притягує всіх туристів, особливо дітей.

Адже так цікаво здолавши численні сходи та спіралі доріжок, поглянути на Львів з висоти пташиного злету. Захват зростає, коли дізнаєшся про історію гори...

Тихий Личаківський некрополь

Відео про Личаківський цвинтар
 

Конфігурація та історія цвинтарів формується поволі, але невпинно. Це історія людських життів стиснутих в кілька слів епітафій.

Личаківський некрополь, це і знатні та багаті мешканці, а також громадяни з відомих і не дуже родин, це шедевральні скульптури братів Вітверів і строгі хрести на меморіалі Орлят.

Занесене у список ЮНЕСКО, Личаківське кладовище вразить вас своїми таємницями.

13:00-15:00 Екскурсія "Підземелля Львова"

Зал з шибеницею, келія монаха-аскета, знаряддя тортур... Хтозна-які ще таємниці ховають підземелля середньовічного міста? Завітайте, і самі переконаєтесь під час шкільної екскурсії до Львова.

Відео про тур до Львова
 

Домініканське підземелля

У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року.

Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами. А чом би й ні?

Підземелля в церкві Єзуїтів

Momento mori, нагадують підземелля отців Єзуїтів, наймогутнішого ордену середньовіччя. Саркофаг приготовлений для архієпископа, але там ніколи ніхто не був похований – таємниця...

А через вентиляційне віконечко видно людей-відпочивальників, що навіть не здогадуються про всі чудеса під їх ногами.

Підземелля в аптеці музеї

Відео про музей аптеку
 

Колись аптекарі були не лише фармакологами, але й хірургами й анатомами. Також у підвалах аптек зберігалися найнесподіваніші, як от діжки з дорогим, і напевно лікувальним вином з Кальвадосу...

В цій аптеці-музеї та «Залізне вино» оригінальний рецепт з високим вмістом заліза. Але не лише цим цікава аптека...

Копальня кави

Відео про копальню кави
 

Нелегка то робота працювати на кавовому забої...

Цілу ніч шахтарі-кав’ярі, в нелюдських пахощах навантажують вагонетки свіжої, обсмаженої їх горілками кави, щоб туристи змогли запакувати невеличкий акуратний пакунок для свого сніданку...

Не вірите, заходьте до львівської «Копальню кави» на Площі Ринок – переконаєтесь.

 

16:00 - 18.00 - факультативно час на майстер-класи, на вибір:

Майстер-клас по розмальовці пряників-медяників

Майстерня пряників – чарівне місце, яке тісно пов’язане з історією славного міста Лева. Місце, де зупиняється час, де кожен куточок наповнений затишком, теплом та приємними ароматами!

Потрапивши сюди, кожен відвідувач, незалежно від віку, опиняється в дитинстві, та може відчути себе в справжній казці.

Майстер-клас з виготовлення шоколадних цукерків

Львівська Майстерня Шоколаду подарує безліч емоцій подарує майстер-клас у Львові для тих, хто обожнює злизувати шоколад з пальців, вміє насолоджуватися кожною цукеркою та з заплющеними очима зможе відрізнити білий шоколад від молочного!

Вартість 200 - 450 грн / 1,5 год Майстер-клас від Майстерні Шоколаду

Майстер-клас в майстерні карамелі

Майстер-клас від професіональних кондитерів розкриє таємницю створення улюблених дитячих солодощів – карамельок. Вважається, що це надзвичайно цікаве дійство призначено лише для розваги малечі.

Вартість 100 - 150 грн / 40 хв Майстер-клас від Майстерні Карамелі

10:00 - 12:00 Екскурсія "7 Чудес Львова"

Величний Оперний театр

Відео про Оперний театр
 

Жоден шкільний тур до Львова не буде повним без відвідин Оперного театру. Збудований на межі століть, оперний Театр ім. Соломії Крушельницької увібрав у себе все еклектичне різнобарв'я двох століть.

Збудований за проєктом не надто відомого архітектора Горголевського трішки осторонь річища підземної річки Полтви, театр став перлиною міста, що сяє дотепер.

Будинок вчених

Відео про Будинок вчених
 

Будинок вчених, колишнє Державне казино, неабияк потребувала львівська знать ще й тому, що воно межувало безпосередньо з Галицьким сеймом (тепер ЛНУ ім. Франка).

В ті часи тут програвалися і вигравалися статки, поширювались великосвітські плітки, розігрувались справжні амурні пристрасті.

Зараз тут організовуються бали, знімають романтичні кінофільми.

Історичний Палац Потоцьких

По тому як Потоцькі втратили цей маєток, збудований у стилі французького класицизму архітектором д’Оверню, він побував і у власності інституту геохімії та геології.

Також виконував функцію палацу урочистостей, де брала шлюб багато місцевих молодят. Зараз Палац Потоцьких підпорядковується Львівській галереї мистецтв.

12:00 - 14:00 Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Важко повірити, що протягом трьох-чотирьох годин можна побачити коло півсотні архітектурних і відпочинкових родзинок: пам'ятників, церков, історичних будівель, тематичних ресторанів і кафе.

Перелічувати кожну беззмістовно, пройдіться з нашим екскурсоводом, і ви просто просякнете духом Львова.

 
Відео про вулички Львова

Латинська Катедра

Кафедральний собор має складну, суперечливу історію, оскільки не збереглося про початок його будівництва жодних паперових свідчень.

Перебудовувалася Катедра 4 рази (не враховуючи добудов родинних усипальниць й водночас каплиць). На позір його внутрішня ґотика не збігається з бароковим, ренесансним екстер’єром з домішками еклектики.

Головний храм римо-католиків Львова будувався понад 120 років з тривалими перервами, та в результаті маємо шедевр занесений у списки охорони ЮНЕСКО.

Преображенська церква

Відео про Преображенську церкву
 

У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, котрий не раз руйнувався пожежами та обстрілами, збудовано Преображенську церкву.

Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм збудовано з використанням неокласицизму та бароко. Освяченою та відкритою для парафіян церква стала 1906 року.

Важливо зазначити, що 1923 року у цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою.

Вірменський собор

Вірменська діаспора була досить впливовою і чисельною на наших теренах.

Саме за її фінансування, на стикові 14-го і 15-го століть, збудували затишну церкву Успіння Пресвятої Богородиці (арх. Дорінг).

З роботи над її розписами розпочався творчий зріст згодом відомого у Європі (більше в Сполучених Штатах) Яна Розена.

Домініканська церква

Раніше тут стояла інакша, готична церква з монастирем, а зараз Домініканський собор, який ми побачмо під час шкільної екскурсії.

Пожежі, вади будівництва, різні архітектори надали Домініканам теперішнього вигляду. Церква Пресвятої Євхаристії стала опорою ордену отців домініканців ("псів Господніх") у Львові.

Міський арсенал

Міський арсенал, колишня захисна споруда Львова, простягається вздовж оборонних валів.

В тутешніх підвалах колись тримали в'язнів. Тепер тут веселі концерти та ярмарки. В головних залах Арсеналу – музей зброї.

Унікальні тематичні кав'ярні й ресторани Львова

Як не парадоксально, та завдяки мережі Lokal історія міста стала осяжнішою не виключно приїжджими, а й міщанами.

І хай цілковито не відновиш тканину історичного духу старовини, та неодмінно потрібно прагнути цього, особливо в історичному центрі Львова.

Сувенірний ринок — Вернісаж

Кожен хоче взяти додому клаптик одухотворених спогадів про перебування у місті легенд і казок.

На «Вернісажі» ви можете підібрати собі й вашим рідним подарунки, розділити радість від поїздки з іншими.

Львівська майстерня шоколаду

Відео про Львівську майстерню шоколаду

В якийсь непомітний момент ризикуєш забути, що ти лише тут гість. Так важко стриматися і не нахапати за обидві щоки всіх тих смаколиків з білого і чорного шоколаду.

Коли перед тобою ллються шоколадні ріки та від запаху паморочиться голова, бажається витратити усі кошти на солодку мрію.

Проживання в хостелі у Львові:

В хостелі поблизу центральної частини міста.

 
  У вартість шкільного туру до Львова ВХОДИТЬ:
 • 4 екскурсії по Львову для школярів за 2 дні;
 • проживання в хостелі;
 • супровід гіда-екскурсовода.
  У вартість шкільного туру до Львова НЕ ВХОДИТЬ:
 • харчування;
 • трансфер на вокзал;
 • особисті витрати та проїзд в громадському транспорті;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
    Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 50/30 грн
    Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 80/50 грн, фото та відеознімання — 10 грн
    Музей-аптека: дорослий - 60грн, студенти - 50 грн, діти - 25 грн
    Підземелля Домініканського монастиря: дорослий - 40 грн, студенти - 30 грн, діти та пенсіонери - 20 грн
    Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий - 50 грн, діти - 30 грн
 • Факультативно:
 • Майстер-клас в майстерні шоколаду - 500 грн.
 • Майстер-клас в майстерні пряників "Юрашки" - 80 - 300 грн.
 • Майстер-клас в майстерні карамелі - 100 - 150 грн

Початок екскурсійної програми: 1 день о 8:00

Закінчення екскурсійної програми: 2 день о 17:00

Час можна корегувати

 

Примітка* з правилами бронювання туру до Львова для школярів можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур
 

Також Ви маєте можливість відвідати Тур до Львова для школярів на 1 та на 3 дні.

 

Окрім перелічених також Ви можете замінити запропоновані або додати інші наші екскурсії, квести та майстер-класи:

Львів — місто кави та шоколаду

Костюмована екскурсія по Львову

Квест "У пошуках Галицької королівської корони"

Майстер-клас від Львівської майстерні шоколаду

Майстер-клас від Львівської майстерні пряників

 

Також є пропозиції турів в Карпати:

тур в Карпати для школярів на 2 дні;

тур в Карпати для школярів на 3 дні.

Пропозиції турів в Закарпаття:

тур на Закарпаття для школярів на 2 дні;

тур в Закарпаття для школярів на 3 дні.