ТУРИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 370* грн

Щодня (для груп)

 
Львів запрошує на цікаву пізнавальну екскурсію для школярів, насичену різноманітними подіями. Школярі зможуть прогулятися старовинними вузькими вулицями, побувати в найбільш величних храмах, та скуштувати різноманітних смаколиків у знаменитих закладах.
ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 870* грн

Щодня (для груп)

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур. Пізнайте секрети старовинного Львова, зустріньте на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць, відчуйте сакральну велич храмів.

Тур до Львова для школярів
Ціна від 1350* грн

Щодня (для груп)

 
Львів – старовинне красиве місто, в якому кожна вулиця та будівля має свою власну історію. Цікавий та насичений подіями тур для школярів дозволяє не тільки почути дивовижні легенди, а й побачити на власні очі найцікавіші пам’ятки культури.
тур на Говерлу
Ціна від 400* грн

Щодня (для груп)

 
Познайомитися з природою гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур для школярів. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захоплюючими розповідями професійного гіда.
ТУР В КАРПАТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 1400* грн

Щодня (для груп)

 

Що може бути більш захоплюючим для школяра, ніж цікава подорож разом із класом у ще невідомі куточки нашої країни? Дводенна екскурсія Карпатськими горами – це чудова нагода гарно провести час та побачити неймовірні пейзажі.

ТУР В КАРПАТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 2200* грн

Щодня (для груп)

 
Найкращий відпочинок для дітей – це цікава подорож, що насичена цікавими пригодами. Триденний тур Карпатами для школярів – це найкращий вибір у будь-яку пору року!
тур на Говерлу
Ціна 1500* грн

Щодня (для груп)

 
Ви знаєте, чому при підйомі на Говерлу треба зробити півсотні зупинок? А як звучить дримба чи ная? Ви колись куштували справжній карпатський сир? Якщо ні, гайда до нас на сайт за додатковою інформацією.
тур на Говерлу
Ціна 2300* грн

Щодня (для груп)

 
Подорож в Карпати – це завжди пригода. Сходження на вершини, занурення у місцеві традиції, смакування колоритних страв та споглядання неймовірних краєвидів – від такого насиченого відпочинку не зможе відмовитися ніхто. Тому запрошуємо вас відчути колорит Карпат разом з нами.
КАРПАТСЬКИЙ ТРАМВАЙ
Ціна 545 грн

Щодня (для групп)

 

Екскурсія для дітей Карпатський трамвай - це неймовірна пригода, що дозволяє розширити свої знання та уявлення про світ навколо! Медоварня Чорна бджола та музей лісу у Вигоді – це унікальні місця, які будуть цікавими не тільки дітям та підліткам, а й їхнім батькам.