ТУРИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 290* грн

Щодня (для груп)

 
Львів запрошує дітей на цікаву пізнавальну екскурсію, насичену різноманітними подіями. Школярі зможуть прогулятися старовинними вузькими вулицями, побувати в найбільш величних храмах, та скуштувати різноманітних смаколиків у знаменитих закладах.
ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур. Пізнайте секрети старовинного Львова, зустріньте на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць, відчуйте сакральну велич храмів.

Тур до Львова для школярів
Ціна від 980* грн

Щодня (для груп)

 
Львів – старовинне красиве місто, в якому кожна вулиця та будівля має свою власну історію. Цікавий та насичений подіями тур для школярів дозволяє не тільки почути дивовижні легенди, а й побачити на власні очі найцікавіші пам’ятки культури.
тур на Говерлу
Ціна від 365* грн

Щодня (для груп)

 
Познайомитися з природою гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захоплюючими розповідями професійного гіда.
ТУР В КАРПАТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 970* грн

Щодня (для груп)

 

Що може бути більш захоплюючим для школяра, ніж цікава подорож разом із класом у ще невідомі куточки нашої країни? Дводенна екскурсія Карпатськими горами – це чудова нагода гарно провести час та побачити неймовірні пейзажі.

ТУР В КАРПАТИ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 1590* грн

Щодня (для груп)

 
Найкращий відпочинок для дітей – це цікава подорож, що насичена цікавими пригодами. Триденний тур Карпатами для школярів – це найкращий вибір у будь-яку пору року!
Манявський водоспад
Ціна 320* грн

Щодня (для груп)

 
Манявський скит – це не просто пам’ятка архітектури чи історії. Це окремий маленький світ. Бо монастир має аскетичний характер, а кожен його мешканець є індивідуальністю, з якою варто познайомитися. Бо кожна споруда, кожна кімната чи коридор – це стіни, у яких вирує інше, незвичне для нас життя.
ТУР В БУКОВЕЛЬ
Ціна 390* грн

Щодня (для груп)

 
Чому водоспад назвали Гуком? Якого народного месника вшанували у Яремче та чим цікаві стежки опришків? В чому унікальність озера у Буковелі? Про це та інше читайте на нашому сайті.
ТУР НА ГУЦУЛЬЩИНУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 295 грн

Щодня (для груп)

 
Скуштувати Гуцульщину на смак, почути її музику та побачити її національний характер. А ще – потрапити у світ містики та мольфарів. Усе це ми зробимо під час нашої мандрівки, про яку можна прочитати на сайті.