ТУРИ ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП

ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 290* грн

Щодня (для груп)

 
Львів запрошує дітей на цікаву пізнавальну екскурсію, насичену різноманітними подіями. Школярі зможуть прогулятися старовинними вузькими вулицями, побувати в найбільш величних храмах, та скуштувати різноманітних смаколиків у знаменитих закладах.
ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур. Пізнайте секрети старовинного Львова, зустріньте на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць, відчуйте сакральну велич храмів.

Тур до Львова для школярів
Ціна від 980* грн

Щодня (для груп)

 
Львів – старовинне красиве місто, в якому кожна вулиця та будівля має свою власну історію. Цікавий та насичений подіями тур для школярів дозволяє не тільки почути дивовижні легенди, а й побачити на власні очі найцікавіші пам’ятки культури.
ТУР НА ГОВЕРЛУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 295* грн

Щодня (для груп)

 
Вважається, що найкращими друзями стають саме в горах. Там, де потрібно відчути справжню підтримку і подати впевнену руку. Для школярів мандрівка на Говерлу – найкращий. Це перевірка на витривалість, на дружбу, на гідність. Під час підйому на найвищу вершину Українських Карпат юні туристи відчують максимум суперечливих емоцій і, зрештою, зрозуміють, який він – смак перемоги.
тур на Говерлу
Ціна 890 грн

Щодня (для груп)

 
Ви знаєте, чому при підйомі на Говерлу треба зробити півсотні зупинок? А як звучить дримба чи ная? Ви колись куштували справжній карпатський сир? Якщо ні, гайда до нас на сайт за додатковою інформацією.
тур на Говерлу
Ціна 1450* грн

Щодня (для груп)

 
Подорож в Карпати – це завжди пригода. Сходження на вершини, занурення у місцеві традиції, смакування колоритних страв та споглядання неймовірних краєвидів – від такого насиченого відпочинку не зможе відмовитися ніхто. Тому запрошуємо вас відчути колорит Карпат разом з нами.
Манявський водоспад
Ціна 320* грн

Щодня (для груп)

 
Манявський скит – це не просто пам’ятка архітектури чи історії. Це окремий маленький світ. Бо монастир має аскетичний характер, а кожен його мешканець є індивідуальністю, з якою варто познайомитися. Бо кожна споруда, кожна кімната чи коридор – це стіни, у яких вирує інше, незвичне для нас життя. А тому мандрівка до Хресто-Воздвиженського чоловічого монастиря – це своєрідна подорож у часі. Бо ми потрапимо у сьогодення, якого раніше не знали, і почуємо про минуле, яке варто знати заради майбутнього.
ТУР В БУКОВЕЛЬ
Ціна 390* грн

Щодня (для груп)

 
Чому водоспад назвали Гуком? Якого народного месника вшанували у Яремче та чим цікаві стежки опришків? В чому унікальність озера у Буковелі? Про це та інше читайте на нашому сайті.
ТУР НА ГУЦУЛЬЩИНУ ДЛЯ ШКОЛЯРІВ
Ціна 295 грн

Щодня (для груп)

 
Скуштувати Гуцульщину на смак, почути її музику та побачити її національний характер. А ще – потрапити у світ містики та мольфарів. Усе це ми зробимо під час нашої мандрівки, про яку можна прочитати на сайті.