БЛОГ

Тури під час карантину

Впродовж 2020-2021 років багато туристів дещо змінили своє ставлення до подорожей. Ні люди не перестали мандрувати, вони просто трохи видозмінили свої туристичні маршрути. Тури по Україні за ці роки стали більш популярними ніж в докарантинні часи. Більше того сама географія подорожей Україною також змінилась. Для багатьох туристів пандемія COVID-19 виявилася справжнім викликом.

Львівський історичний музей

Стереотипи про те, що екскурсії у музеї – це нецікаво, давно у минулому. Сучасні музейні установи організовують експозиції так, що байдужим не залишається ніхто: ані діти, ані дорослі. Пропонуємо захопливі візити у колоритні та іноді містичні музеї Львова. Підземні лабораторії, території терору, заклади із шедеврами мистецтва та унікальні атмосферні локації – ми знаємо, чим здивувати туристів та як вразити мешканців міста Лева.

 
Відпочинок в Карпатах

Найпопулярнішим туром для відпочинку в Карпатах є "Тур в Карпати на тиждень". Оскільки тур містить 26 екскурсій і триває 7 днів, виникають питання організаційного плану.

В даній статті ми спробуємо дати відповіді на найпопулярніші питання, а також візуально відобразимо нашу поїздку у відеороликах.

Екстрим-тур в Карпати

В даній статті описані найпопулярніші питання, які цікавлять туристів перед тим як забронювати екстрим тур та відповіді на них. Для наочності ми підготували декілька відеороликів, щоб показати що вас чекає в турі.

Також тут описано нюанси, про які перед поїздкою не завжди задумуєшся: який одяг, яке взуття брати в поїздку, де відбуватиметься проживання, яка кількість людей в групі, де відбувається харчування.

Тижневий тур в Карпати

Ексклюзивний маршрут в Карпати — це той варіант, який вам потрібно, порадує Вас маловідомими й призабутими туристичними місцями, такими як: Трускавець, Дрогобич, Драгобрат, гора Хом'як і не тільки.

Ця стаття призначена для ознайомлення туристів з всією інформацією про даний тур.

Історія туроператора Молодіжний туризм

Колись, понад десяток років тому, ми марили подорожами по світу і вірили, що зможемо дістатися до найвіддаленіших закутків планети. Мріяли побачити легендарні міста і країни, пізнати Україну кілометр за кілометром.

Оперний театр

Місто Львів вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Тут Ви можете ознайомитись з загальною інформацією про тури до Львова починаючи з 2-х до 7-ми днів.

ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ

Екскурсії по Львову — це гарна нагода наситити свій відпочинок під час відвідування цього чарівного міста. В даній статті складена загальна інформація про наявні екскурсії по Львову з якою Ви зможете ознайомитись перейшовши сюди.

Підгорецький замок

Львівщина багата на туристичні об'єкти, тут знаходиться понад 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Тут Ви можете ознайомитись з основним переліком турів по Львівщині та дізнатись всі деталі поїздок.

Тури по Львівській області