БЛОГ

Екстрим-тур в Карпати
 

Тижневий екстрим тур – це відпочинок з шаленою енергією, драйвом та адреналіном! У вартість входить: проїзд, екскурсійний супровід, всі атракції, триразове харчування та проживання.

Дана стаття створена для того щоб детальніше відповісти на найпопулярніші питання, а також щоб ви змогли уявити свою поїздку ми підготували декілька відеороликів.

Відпочинок в Карпатах

Найпопулярнішим туром для відпочинку в Карпатах є "Тур в Карпати на тиждень". Оскільки тур містить 26 екскурсій і триває 7 днів, виникають питання організаційного плану.

В даній статті ми спробуємо дати відповіді на найпопулярніші питання, а також візуально відобразимо нашу поїздку у відеороликах.

Тижневий тур в Карпати

Ексклюзивний маршрут в Карпати - це той варіант, який вам потрібно, порадує Вас маловідомими й призабутими туристичними місцями, такими як: Трускавець, Дрогобич, Драгобрат, гора Хом'як і не тільки.

Ця стаття призначена для ознайомлення туристів з всією інформацією про даний тур.

Оперний театр

Місто Львів вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Тут Ви можете ознайомитись з загальною інформацією про тури до Львова починаючи з 2-х до 7-ми днів.

ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ

Екскурсії по Львову - це гарна нагода наситити свій відпочинок під час відвідування цього чарівного міста. В даній статті складена загальна інформація про наявні екскурсії по Львову.

Підгорецький замок

Тут Ви можете ознайомитись з загальною інформацією про тури по Львівщині. Львівщина багата на туристичні об'єкти, тут знаходиться понад 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу.

Тури по Львівській області

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРИ В КАРПАТИ

Тур в Карпати - це поїздка по справжній перлині західної України, пам’ятнику природній величі та могутності. Дана стаття створена для ознайомлення з загальною інформацією про тури в Карпати

ТУРИ ПО ЗАКАРПАТТЮ

Дана стаття створена на загальна інформація про наявні екскурсії по Львову.

Мірський замок
 

Коли минає літо, а сонячні промені все ще теплі та лагідні, душа прагне в мандри, в м*які і солодкаві поля, на широкі дороги, поки це все не зачепила дощами і туманами осінь, а тільки доторкнулася своїм чарівним пензлем до ланів та дерев. Де можна було уздріти цю красу у повній мірі – це в Білорусії. Саме вона стала ідеальним варіантом для такої подорожі, і ми з подругою залюбки погодились поїхати з «Молодіжним туризмом» у мандрівку. Ми не раз з ними їздили, і тому коли почули, що буде нагода побачити на власні очі цю всю середньовічну романтику – не вагались ні хвилини!