БЛОГ

Ніч музеїв у Львові

Мода на відвідування музеїв повернулася. Якщо донедавна така атракція приваблювала лише обраних, то сьогодні похід в музей цікавить і дітей, і дорослих. Усе завдяки неординарному підходу музейників то своєї справи. «Майбутнє музеїв: перевинайдення та переосмислення» - саме такою буде тема цьогорічного святкування Міжнародного дня музеїв у Львові.

Уже у вівторок, 18 травня, львівські скарбниці історичних та культурних експонатів відкриють свої двері для відвідувачів. Вхід буде безкоштовним. Також в рамках цьогорічної теми понад два десятки установ підготували спеціальні програми для гостей різного віку. Тут будуть і квести, і майстер-класи для дітей, і цікаві лекції під відкритим небом, і оновлення експозицій.

Ніч музеїв – унікальна нагода побувати в музеї, який давно хотілося відвідати, але не вистачало часу. Це прекрасна можливість зустрітися з друзями в особливій атмосфері. Отримати новий досвід та дізнатися багато цікавого про світ довкола та Львів зокрема.

Екстрим-тур в Карпати

В даній статті описані найпопулярніші питання, які цікавлять туристів перед тим як забронювати екстрим тур та відповіді на них. Для наочності ми підготували декілька відеороликів, щоб показати що вас чекає в турі.

Також тут описано нюанси, про які перед поїздкою не завжди задумуєшся: який одяг, яке взуття брати в поїздку, де відбуватиметься проживання, яка кількість людей в групі, де відбувається харчування.

Відпочинок в Карпатах

Найпопулярнішим туром для відпочинку в Карпатах є "Тур в Карпати на тиждень". Оскільки тур містить 26 екскурсій і триває 7 днів, виникають питання організаційного плану.

В даній статті ми спробуємо дати відповіді на найпопулярніші питання, а також візуально відобразимо нашу поїздку у відеороликах.

Тижневий тур в Карпати

Ексклюзивний маршрут в Карпати - це той варіант, який вам потрібно, порадує Вас маловідомими й призабутими туристичними місцями, такими як: Трускавець, Дрогобич, Драгобрат, гора Хом'як і не тільки.

Ця стаття призначена для ознайомлення туристів з всією інформацією про даний тур.

Оперний театр

Місто Львів вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Тут Ви можете ознайомитись з загальною інформацією про тури до Львова починаючи з 2-х до 7-ми днів.

ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ

Екскурсії по Львову - це гарна нагода наситити свій відпочинок під час відвідування цього чарівного міста. В даній статті складена загальна інформація про наявні екскурсії по Львову з якою Ви зможете ознайомитись перейшовши сюди.

Підгорецький замок

Львівщина багата на туристичні об'єкти, тут знаходиться понад 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Тут Ви можете ознайомитись з основним переліком турів по Львівщині та дізнатись всі деталі поїздок.

Тури по Львівській області

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРИ В КАРПАТИ

Тур в Карпати - це поїздка по справжній перлині західної України, пам’ятнику природній величі та могутності. В даній статті описано перелік турів в Карпати, які ми пропонуємо нашим туристам для відпочинку.

ТУРИ ПО ЗАКАРПАТТЮ

Закарпаття – особлива частинка України, яка дивує своїм колоритом та вражає характером. Для ознайомлення з переліком наших турів в Закарпаття ми створили дану статтю.