БЛОГ

Екстрим-тур в Карпати

В даній статті описані найпопулярніші питання, які цікавлять туристів перед тим як забронювати екстрим тур та відповіді на них. Для наочності ми підготували декілька відеороликів, щоб показати що вас чекає в турі.

Також тут описано нюанси, про які перед поїздкою не завжди задумуєшся: який одяг, яке взуття брати в поїздку, де відбуватиметься проживання, яка кількість людей в групі, де відбувається харчування.

Відпочинок в Карпатах

Найпопулярнішим туром для відпочинку в Карпатах є "Тур в Карпати на тиждень". Оскільки тур містить 26 екскурсій і триває 7 днів, виникають питання організаційного плану.

В даній статті ми спробуємо дати відповіді на найпопулярніші питання, а також візуально відобразимо нашу поїздку у відеороликах.

Тижневий тур в Карпати

Ексклюзивний маршрут в Карпати - це той варіант, який вам потрібно, порадує Вас маловідомими й призабутими туристичними місцями, такими як: Трускавець, Дрогобич, Драгобрат, гора Хом'як і не тільки.

Ця стаття призначена для ознайомлення туристів з всією інформацією про даний тур.

Оперний театр

Місто Львів вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Тут Ви можете ознайомитись з загальною інформацією про тури до Львова починаючи з 2-х до 7-ми днів.

ЕКСКУРСІЇ ПО ЛЬВОВУ

Екскурсії по Львову - це гарна нагода наситити свій відпочинок під час відвідування цього чарівного міста. В даній статті складена загальна інформація про наявні екскурсії по Львову з якою Ви зможете ознайомитись перейшовши сюди.

Підгорецький замок

Львівщина багата на туристичні об'єкти, тут знаходиться понад 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Тут Ви можете ознайомитись з основним переліком турів по Львівщині та дізнатись всі деталі поїздок.

Тури по Львівській області

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО ТУРИ В КАРПАТИ

Тур в Карпати - це поїздка по справжній перлині західної України, пам’ятнику природній величі та могутності. В даній статті описано перелік турів в Карпати, які ми пропонуємо нашим туристам для відпочинку.

ТУРИ ПО ЗАКАРПАТТЮ

Закарпаття – особлива частинка України, яка дивує своїм колоритом та вражає характером. Для ознайомлення з переліком наших турів в Закарпаття ми створили дану статтю.

Грузія

З чого починається дорога? Кажуть, що найважче – це встати з дивану і дійти до вокзалу. Але кожному мандрівнику варто знати, що перед тим як поїхати в будь-яку подорож, необхідно зрозуміти, який саме відпочинок тебе цікавить: подорож гірською місцевістю, щоб помилуватись краєвидами; екскурсійний тур по фортецях, монастирях, церквах; гастрономічний тур з дегустацією славнозвісних грузинських хачапурі та хінкалі, і, звісно ж, неперевершеним вином; чи когось цікавить тур, щоб поніжитись на пляжі. Як же це об’єднати? Одним махом ми вирішили вбити всіх зайців і, охопивши всі наші забаганки, створили один тур, який відбувся в кінці серпня. А якщо згадати грузинську великодушність та гостинність, то подорож мала б бути мегакласною. І ось ми в дорозі!