Молодіжний туризм львівський туроператор

Львівський туроператор — Молодіжний туризм

Ми туроператор "Молодіжний туризм", який працює в туристичній сфері уже понад 15 років.

За час своєї діяльності наша команда спільно з гідами-екскурсоводами, водіями, закладами проживання та харчування організували незабутній відпочинок тисячам людей з різних куточків України та світу. Разом з нами в подорожі вирушило понад 50000 мандрівників.

Ми пишаємося, що врешті-решт перетнули позначку більше ніж 2000 організованих нами турів.

 досвід роботи туристичної фірми Львова Молодіжний туризм туристи туроператора Молодіжного туризму тури та екскурсії турстичної агенції Львова

Ключові напрямки: Тури зі Львова: Тижневі тури, Тури в Карпати, в Закарпаття, Волинню, Поділлям, Тернопільщиною, Тури Львівщиною; Прийом у Львові; Екскурсії по Львову; Шкільні тури по Україні; Тури з Івано-Франківська

 

Місія Молодіжного туризму

Ми прагнемо познайомити людей з різними куточками України організовуючи подорожі, а також  розповідаємо про ці місця в соцмережах.

А також знімаємо відео та викладаємо на наших сторінках в соцмережах: YouTube, Facebook, Instagram. Ми даємо рекомендації, що варто відвідати.

facebook турфірми Львова Молодіжного туризм instagram туроператора Львова youtube турфірма Львів

Чому можна довіряти нам?

Юридичні аспекти діяльності туроператора

    Сьогодні Молодіжний туризм — це туристичний оператор, який офіційно організовує тури згідно з всіма юридичними та дозвільними документами:
  1. Ліцензією на туроператорську діяльність № 581220 серія АГ від 12.07.2012 р.
  2. Банківською гарантією № 6121 видана ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ГЛОБУС"". Гарантія є чинною з 13 листопада 2017 р. та діє по 13 лютого 2023 р.
  3. Зареєстрована юридична особа понад 15 років Приватне Підприємство "Крилос Ком" ЄДРПОУ 35145639, яке веде активну діяльність протягом всього існування.
  4. Банківські Реквізити туроператора "МОЛОДІЖНИЙ ТУРИЗМ" (п.п. "Крилос Ком" ЄДРПОУ 35145639) ПриватБанк, м. Львів, МФО 305299
    • UA183052990000026000021030159 UAH
    • UA173052990000026006011002889 EUR
фото виписки ЄДРПОУ туроператора Львів фото виписки ЄДРПОУ турфірми Молодіжного туризму фото ліцензії туроператора Молодіжного туризму

Професійна сучасна команда

Наша команда налічує близько 10 кваліфікованих гідів-екскурсоводів та 5 офісних працівників. Для них не існує мовних бар’єрів.

Це ті люди, які не бояться труднощів і мають надзвичайну силу духу. Доказом є 101 підкорення найвищої вершини українських Карпат – Говерли.

Наші екскурсоводи можуть провести будь-яку екскурсію на Ваш смак, бо у них так само багато цікавих історій, як вулиць Львова.

Команда екскурсоводів не обмежується роботою лише у Львові. Вони проводять екскурсії по Івано-Франківську, Тернополю, Чернівцях, Дрогобичі, Трускавці та інших містах.

Також ми активно співпрацюємо з представниками туристичних агенств поза межами України.

Ми пропонуємо максимально насичені програми та дуже відповідально ставимося до сервісу та якості надання послуг.

 
фото головного екскурсовода по Львову туристичної фірми Молодіжний туризм фото екскурсовода туристичної фірми Молодіжний туризм фото головного екскурсовода туристичної фірми Молодіжний туризм
 

Детальніша інформація про нашу команду.

Відгуки туристів та зворотний зв'язок

Ви можете заздалегідь ознайомитись з пропозиціями та правилами бронювання, сконтактувати з нашими менеджерами та отримати детальну інформацію щодо будь-яких запитань.

Ми вдячні нашим туристам за їхні відгуки, бо будь-які пропозиції та зауваження допомагають покращити роботу та надихають нас на нові звершення!

Одна з додаткових наших переваг — доступна ціна

З нами ви маєте змогу вирушити у яскраву подорож за доступною вартістю.

При цьому ви можете бути впевнені на усі 100%: кожен крок буде комфортним, безпечним і професійно організованим.

Бо з нами завжди по-молодіжному весело, і по-дорослому впевнено.

Чим живе наша компанія

Сьогодні наш пріоритет — тури Україною. Ми зменшили географію подорожей, але суттєво покращили їх наповненість і комфортність.

Ми сміливо можемо запропонувати наші послуги людям різного віку і статусу. Так, більшість наших клієнтів – молодь. Але ми вирушаємо у подорожі з представниками різних поколінь. Бо вік – не перепона, аби відкривати світ і відпочивати по-справжньому якісно.

З нами цікаво, пізнавально та емоційно. Бо ми любимо те, що робимо.

І робимо так, аби ви теж полюбили мандрівки рідною Україною. З комфортом, драйвом та за доступною вартістю.

Проморолик одного з наших турів в Карпати:

Відео турфірми про екскурсії в Карпати

Туроператор "МОЛОДІЖНИЙ ТУРИЗМ" - приватне підприємство "Крилос Ком" засноване у 2007 році.

 
ВІДПОЧИВАЙМО РАЗОМ! З НАМИ ЦІКАВІШЕ ;)