Туристичний оператор "Молодіжний туризм"

Історія виникнення туроператора Молодіжний туризм

Колись, понад десяток років тому, ми марили подорожами по світу і вірили, що зможемо дістатися до найвіддаленіших закутків планети. Мріяли побачити легендарні міста і країни, пізнати Україну кілометр за кілометром.

 

Коли ми вперше вирушили у поїздку, нас було тільки п’ятнадцятеро. Підкамінь (монастир і “камінь”), столітнє місто Броди та Почаївська лавра – перший маршрут залишив у пам’яті найгарячіші та найяскравіші спогади. Тоді ніхто з нас навіть подумати не міг про те, що через пару років ми допомагатимемо іншим, зовсім незнайомим людям, втілювати свої туристичні мрії у життя.

 
фото з туристичних поїздок Молодіжного туризму
 

Ми вигадували нові й нові подорожі, сформували маршрути на базі 100 найцікавіших місць України. Ми вирушали туди, куди нам самим було цікаво навідатися. Ми планували наші поїздки із мінімальними затратами коштів і максимально насиченими програмами відпочинку. Запрошували у поїздки друзів і друзів друзів. І з кожним роком нас – мрійників і авантюристів – ставало все більше…

 
екскурсії від туроператора Молодіжний туризм
 

У 2009 році з’явилася можливість перетворити мрію в юридичну організацію. Так народився Молодіжний туризм — компанія, яка запрошувала молодих та сповнених енергією людей відпочивати незабутньо та яскраво. Наша компанія росла разом з нами. Ми розширювали географію маршрутів і вчилися дивитися на кожну подорож очима наших гостей. Після того як нам вдалося організувати тури в Індію, Грузію, Вірменію, Хорватію, Польщу, Росію, Білорусію, Чехію, Болгарію, ми вирішили їх удосконалити. Зробити максимально комфортними та ще раз продумати кожен фактор – умови проживання, оптимальну вартість, цікавість маршруту. Ми покращили якість кожного туру, і при цьому ані на мить не відмовились від їх емоційності. На даному етапі ми зменшили географію наших подорожей. Але суттєво підвищили їх наповненість і комфортність. Ми вже не їдемо кудись наосліп, а точно знаємо, де, коли і як будемо відпочивати. Продумуємо кожен кілометр і враховуємо багато деталей: оптимальність фізичних навантаженнях, інформативність, емоційність. А тому ми сміливо можемо запропонувати свою компанію людям різного віку і статусу. І хоча більшість наших клієнтів – молодь, ми вирушаємо у подорожі з представниками різних поколінь. Вік – не перепона для того, аби відкривати світ і відпочивати по-справжньому якісно.

 

Сьогодні Молодіжний туризм — це не просто групка молодих ентузіастів — це туристичний оператор з ліцензією на туристичну діяльність, який вміє дарувати яскраві враження. Ми, як і раніше, пропонуємо максимально насичені програми, при цьому окрім вражень дуже відповідально ставимося до сервісу і якості послуг. З нами ви маєте змогу вирушити у яскраву подорож із максимально доступною вартістю, і при цьому на усі 100% бути впевненими у тому, що кожен крок буде комфортним, безпечним і професійно організованим. З нами по-молодіжному весело, і по-дорослому впевнено.

Проморолик одного з наших турів:

 

Туроператор "МОЛОДІЖНИЙ ТУРИЗМ" - приватне підприємство "Крилос Ком" засноване в 2007 році.

Реквізити туроператора "МОЛОДІЖНИЙ ТУРИЗМ":

п.п. "Крилос Ком" ЄДРПОУ 35145639,

ПРИВАТБАНК, м. Львів, МФО 325321

  • UA353253210000026003053715452 UAH (26003053715452)
  • EUR273253210000026005053721057 EUR (26005053721057)

Установчі документи та ліцензія:

Ліцензія на туроператорську діяльність № 581220 серія АГ від 12.07.2012 р.

Банківська гарантія № 6121 видана ПАТ "КОМЕРЦІЙНИЙ БАНК "ГЛОБУС"". Гарантія є чинною з 13 листопада 2017 р. та діє по 13 лютого 2023 р.

 
фото виписки ЄДРПОУ Молодіжного туризму фото виписки ЄДРПОУ Молодіжного туризму фото ліцензії Молодіжного туризму
 
ВІДПОЧИВАЙМО РАЗОМ! З НАМИ ЦІКАВІШЕ ;)