7 НАЙКРАЩИХ ТУРІВ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Замки Львівщини екскурсія
Ціна 400 грн

Щоденно (крім понеділків)

 

Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки — це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ
Ціна 450 грн

Щодня

 

Тур в Карпати на 1 день зі Львова. Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

екскурсія Жовква
Ціна 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

тур в трускавець
Ціна 395 грн

20.03, 17.04, 04.05, 05.06

Щодня (для груп)

 

Поїздка в Трускавець дасть вам можливість побачити мальовничі гори, унікальні джерела мінеральної води та оздоровчі процедури у найкращому SPA-центрі України в м. Трускавець. Крім того, під час туру в Трускавець Ви зможете відвідати Зоопарк Меденичі та познайомитися з більш ніж 500 представниками фауни з різних куточків світу та відвідати церкву з мощами святих.

дельфінарій оскар трускавець
Ціна 395 грн

Щодня (для груп)

 

Кожна дитина мріє відправитися у захопливу подорож. Тур в Трускавець для дітей - це ідеальна можливість добре провести вільний час на канікулах, познайомитися з життям диких тварин та трохи оздоровитися!

поїздка в Нагуєвичі
Ціна 450 грн

Щодня (для груп)

 

В турі Ви зможете відвідати: село Нагуєвичі, потрапите в Східницю, місто Дрогобич та солеварню, побачите великий зоопарк в селищі Меденичі "Лімпопо". А також послухаєте про життєвий шлях Франка та як з ним пов'язані ці міста

свірж замок
Ціна 350 грн

Щодня (для груп)

 

Ви відвідаєте найбільший замок Львівщини – Старосільський, що розташований у Старому Селі. А також матимете змогу гарненько відпочити на березі озера після цікавої екскурсії Свірзьким замком у Свіржі. Споглядати замки завжди особливо захопливе.

Ціна 400 грн

Щодня (для груп)

 

Відпочинок повинен бути не лише цікавим та активним, але й емоційним. Емоції, які ви отримаєте під час мандрівки печерними монастирями та історичними храмами, залишаться з вами надовго. Бо це ті місця, які вражають, дивують і надихають. Чудеса віри, легенди про кару та спокуту, докази сили людської волі та нелюдської сили – з усім цим ми зустрінемося під час відвідин Страдчу, Крехова та Жовкви.

Ціна 400 грн

Щодня (крім понеділків)

 

Під час цієї подорожі ми станемо ближчими до природи. Побуваємо там, де ростуть унікальні рослини та живуть неймовірні тварини. Почуємо про флору та фауну нашого краю, яку оберігають на сторінках Червоної Книги України. Познайомимося з плямистими оленями та добрими ведмедями. І навчимося творити унікальні речі власними руками: від глиняного посуду до колоритних яворівських іграшок.