10 НАЙКРАЩИХ ТУРІВ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ
Ціна 450 грн

Щодня

 

У турі зі Львова Ви відвідаєте: заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине"(мертве озеро) та джерело "Жива вода". Фортеця "Тустань" обов'язково вразить Вас своєю величчю, а невеличкий водоспад Кам'янка - чистотою своїх вод. Тур в Карпати на один день зі Львова - завжди класна ідея!

Замки Львівщини екскурсія
Ціна 400 грн

Щоденно (крім понеділків)

 

Замки львівської області: Золочівський, Олеський та Підгорецький — це нові пригоди, оповині містичністю історії, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини.

екскурсія Жовква
Ціна 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Принадою екскурсії стане Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

тур в трускавець
Ціна 395 грн

26.09, 15.10, 28.11, 19.12 Щодня (для груп)

 

Поїздка в Трускавець дасть вам можливість побачити унікальні джерела мінеральної води та оздоровчі процедури у найкращому SPA-центрі України в м.Трускавець. Крім того, тур в Трускавець дозволить відвідати Зоопарк Меденичі та познайомитися з більш ніж 500 представниками фауни з різних куточків світу.

водоспад Шипіт
Ціна 600 грн

Щодня

 

Відвідай одноденний тур зі Львова в Закарпаття. Ми побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Піднімемося в Карпатські гори. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Буде весело, цікаво та обов’язково здорово!

Одноденний тур по Львівщині
Ціна 400 грн

7.05, 4.06, 2.07, 30.07, 27.08 2022

 

Ми відправимося туди, де буде дуже гарно, емоційно і незабутньо: у Свірзький замок, в якому живе романтика, у справжнісіньке ранчо «Скарбова гора», у мистецький парк «PARK3020», який вражає. Фото зроблені у нашому турі обов'язково поповнять Вашу стрічку в instagram.

Дім лісника
Ціна 500 грн

14.05, 11.06, 9.07, 6.08 2022

 

На Львівщині є такі місця, де перехоплює подих від краси пейзажів та архітектури. Серед них – мальовничий Підгорецький замок, дуже давнє місто з єврейським колоритом Броди та затишне мисливське угіддя «Стир». Ми помандруємо туди разом. Щоб почути неймовірні історичні факти та зробити яскраві фотознімки у чарівних локаціях.

Одноденний тур в Дрогобич
Ціна 400 грн

21.05, 18.06, 16.07, 13.08 2022

 

Поїхавши в тур Львівщиною Ви відчуєте себе у швейцарських Альпах. Скуштуєте унікальні смаки натурального козиного сиру на фермі "Мукко". Побуваєте там, де знають все про видобуток солі та її істинну цінність. А ще – зануритися у світ СПА-відпочинку в Трускавці. І все це можна здійснити в межах одного дня – під час нашого туру до Дрогобича.

поїздка в Нагуєвичі
Ціна 450 грн

Щодня (для груп)

 

В турі Ви зможете відвідати: село Нагуєвичі, потрапите в Східницю, місто Дрогобич та солеварню, побачите великий зоопарк в селищі Меденичі "Лімпопо". А також послухаєте про життєвий шлях Франка та як з ним пов'язані ці міста