7 НАЙКРАЩИХ ТУРІВ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ (ВИЇЗНІ ЕКСКУРСІЇ)

Замки Львівщини екскурсія
Ціна туру 350 грн

Щодня, крім понеділків

 

Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією своєї країни. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки – це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

 
сколівські бескиди тустань
Ціна туру 450 грн

Щодня

 

Тур в Карпати на 1 день. Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

екскурсія Жовква
Ціна туру 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами і Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

тур в трускавець
Ціна туру 395 грн

Під групове замовлення, 15.02 та 08.03

 

Поїздка в Трускавець дасть вам можливість побачити мальовничі гори, унікальні джерела мінеральної води та оздоровчі процедури у найкращому SPA-центрі України в м. Трускавець. Крім того, Ви зможете відвідати Зоопарк Меденичі та познайомитися з більш ніж 500 представниками фауни з різних куточків світу та відвідати церкву з мощами святих.

дельфінарій оскар трускавець
Ціна туру 395 грн

Під групове замовлення

 

Кожна дитина мріє відправитися у захоплюючу подорож. Тур в Трускавець для дітей - це ідеальна можливість добре провести вільний час на канікулах, познайомитися з життям диких тварин та трохи оздоровитися!

свірж замок
Ціна туру 350 грн

Під замовлення

 

Споглядати замки завжди особливо захоплююче. Ви відвідаєте найбільший замок Львівщини – Старосільський, що розташований у Старому Селі. А також матимете змогу гарненько відпочити на березі озера після цікавої екскурсії Свірзьким замком у Свіржі.

Під замовлення

поїздка в Нагуєвичі
Ціна туру 395 грн

Під замовлення

 

В турі Ви зможете відвідати: село Нагуєвичі, місце народження І.Франка. Потрапите в Трускавець, Дрогобич місто та солеварня і побачите великий зоопарк в селищі Меденичі.

Тури по Львівській області

Львівщина, немов натуральний діамант Східної Європи. Тут знаходиться більше 2000 пам’ятників архітектури, котрі сюди привозили різні люди з різних кінців світу. Насичена історія Західної України мимоволі перетворила Львівщину на музей під відкритим небом, де завжди знайдеться цікавинка, про котру Ви ще не чули. Область славиться своїми дерев’яними церквами, аристократичними замками, природними, археологічними пам’ятками та історичними подіями. Ми пропонуємо цікаві та насичені тури по Львівщині, де Ви матимете змогу насолодитися прекрасними природними ландшафтами, відвідати культурні місця та цікаво провести час.

Замки Львівщини: романтика історії

Найпопулярнішим туром по Львівщині, який найчастіше запитують і відвідують, є насичена цікавими об’єктами подорож Золотою підковою Львівщини – замки Львівщини. Цей тур включає в себе відвідини трьох замків у Львівській області: Олеського, Золочівського і Підгорецького. Олеський замок – це пам’ятка галицько-волинської доби XIII–XVIII століть, яка сьогодні зберігає старовинні ікони, портрети, зразки скульптури, а також яскраві зразки інтер’єрів різних історичних часів. Золочівський замок – це фортеця і королівська резиденція, у стінах якої не лише працює музейна експозиція, але й зберігають загадкові камені тамплієрів із нерозшифрованими написами. Підгорецький замок – це один із найкрасивіших замків у Європі, який гармонійно поєднує у своїх стінах ренесансність архітектури і могутність бастіонів.

Захопливі тури Львівщиною

Окрім замків ми також пропонуємо відвідати інші не менш цікаві тури Львівщиною. Серед них: Жовква. Крехівський монастир, який може багато розказати про життя Львівщини Княжої доби, Замки в Старому Селі і Свіржі, який ще називають: "Мала Золота підкова Львівщини" і тур Шляхами Івана Франка, який буде захопливим для любителів цікавинок.