10 НАЙКРАЩИХ ТУРІВ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ
Ціна 450 грн

Щодня

 

Тур в Карпати на 1 день зі Львова. Ви відвідаєте заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине", джерело "Жива вода".

Замки Львівщини екскурсія
Ціна 400 грн

Щоденно (крім понеділків)

 

Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки — це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

екскурсія Жовква
Ціна 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Одноденний тур по Львівщині
Ціна 400 грн

14.08

 

Коли попереду вихідний і немає бажання витрачати його надаремно, варто відкласти на потім лежання на дивані та вирушити у мандрівку. Туди, де буде дуже гарно, емоційно і незабутньо. У Свіржський замок, в якому живе романтика. У справжнісіньке ранчо «Скарбова гора». У мистецький парк, який вражає.

Одноденний тур в Дрогобич
Ціна 400 грн

21.08

 

Поїхавши в тур Львівщиною Ви відчуєте себе у швейцарських Альпах. Скуштуєтеи унікальні смаки натурального козиного сиру на фермі "Мукко". Побуваєте там, де знають все про видобуток солі та її істинну цінність. А ще – зануритися у світ СПА-відпочинку в Трускавці. І все це можна здійснити в межах одного дня – під час нашого туру до Дрогобича.

Дім лісника
Ціна 500 грн

24.07, 28.08

 

На Львівщині є такі місця, де перехоплює подих від краси пейзажів та архітектури. Серед них – мальовничий Підгорецький замок, дуже давнє місто з єврейським колоритом Броди та затишне мисливське угіддя «Стир». Ми помандруємо туди разом. Щоб почути неймовірні історичні факти та зробити яскраві фотознімки у чарівних локаціях.

тур в трускавець
Ціна 395 грн

05.06

Щодня (для груп)

 

Поїздка в Трускавець дасть вам можливість побачити мальовничі гори, унікальні джерела мінеральної води та оздоровчі процедури у найкращому SPA-центрі України в м. Трускавець. Крім того, під час туру в Трускавець Ви зможете відвідати Зоопарк Меденичі та познайомитися з більш ніж 500 представниками фауни з різних куточків світу та відвідати церкву з мощами святих.

дельфінарій оскар трускавець
Ціна 395 грн

Щодня (для груп)

 

Кожна дитина мріє відправитися у захопливу подорож. Тур в Трускавець для дітей - це ідеальна можливість добре провести вільний час на канікулах, познайомитися з життям диких тварин та трохи оздоровитися!

поїздка в Нагуєвичі
Ціна 450 грн

Щодня (для груп)

 

В турі Ви зможете відвідати: село Нагуєвичі, потрапите в Східницю, місто Дрогобич та солеварню, побачите великий зоопарк в селищі Меденичі "Лімпопо". А також послухаєте про життєвий шлях Франка та як з ним пов'язані ці міста