10 НАЙКРАЩИХ ТУРІВ ПО ЛЬВІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ
Ціна 450 грн

Щодня 9:00-19:00

 

У турі зі Львова Ви відвідаєте: заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине"(мертве озеро) та джерело "Жива вода". Фортеця "Тустань" обов'язково вразить Вас своєю величчю, а невеличкий водоспад Кам'янка — чистотою своїх вод. Тур в Карпати на один день зі Львова — завжди класна ідея!

Замки Львівщини екскурсія
Ціна 400 грн

Щодня, крім понеділка 9:00-18:00

 

Замки львівської області: Золочівський, Олеський та Підгорецький — це нові пригоди, оповиті містичністю історії, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини.

водоспад Шипіт
Ціна 600 грн

Щодня

 

Відвідай одноденний тур зі Львова в Закарпаття. Ми побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Піднімемося в Карпатські гори. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Буде весело, цікаво та обов’язково здорово!

екскурсія Жовква
Ціна 400 грн

Щодня 10:00-16:00

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Принадою екскурсії стане Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

тур в трускавець
Ціна 395 грн

5.06, 3.07; або щодня (для груп)

 

Одноденний тур Львівщиною в Трускавець дасть вам можливість побачити унікальні джерела мінеральної води та оздоровчі процедури у найкращому SPA-центрі України в м.Трускавець. Крім того, тур в Трускавець дозволить відвідати Зоопарк Меденичі та познайомитися з більш ніж 500 представниками фауни з різних куточків світу.

екскурсія по Дрогобичу
Ціна 175 грн

Щодня (від 4-х осіб)

 

Часто в пошуках нових вражень ми прагнемо поїхати за тисячі кілометрів. Навіть не підозрюючи, що зовсім поряд є унікальні локації. Одна з них - місто Дрогобич.

Одноденний тур по Львівщині
Ціна 400 грн

4.06, 2.07, 30.07, 27.08

 

Ми відправимося туди, де буде дуже гарно, емоційно і незабутньо: у Свірзький замок, в якому живе романтика, у справжнісіньке ранчо «Скарбова гора», у мистецький парк «PARK3020», який вражає. Фото зроблені у нашому турі обов'язково поповнять Вашу стрічку в instagram.

Дім лісника
Ціна 500 грн

11.06, 9.07, 6.08

 

Тур по Львівській області місцями, де перехоплює подих від краси пейзажів та архітектури. Мальовничий Підгорецький замок, дуже давнє місто з єврейським колоритом Броди та затишне мисливське угіддя «Стир». Ми помандруємо туди разом. Щоб почути неймовірні історичні факти та зробити яскраві фотознімки у чарівних локаціях.

Одноденний тур в Дрогобич
Ціна 400 грн

18.06, 16.07, 13.08

 

Поїхавши в тур Львівщиною Ви відчуєте себе у швейцарських Альпах. Скуштуєте унікальні смаки натурального козиного сиру на фермі "Мукко". Побуваєте там, де знають все про видобуток солі та її істинну цінність. А ще – зануритися у світ СПА-відпочинку в Трускавці. І все це можна здійснити в межах одного дня – під час нашого туру до Дрогобича.