7 чудес Львова
Ціна 200 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на естетів! Під час екскурсії 7 чудес Львова ми відвідаємо 7 найвизначніших і найкрасивіших місць минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Італійський дворик, університет Івана Франка, монастир Бернардинів.

Замовити екскурсію

Хороші манери, інтелігентний погляд на життя та вишуканість смаку – саме ці риси споконвіку найбільше цінувалися у Львові.

Пішохідна екскурсія "Сім Чудес Львова" відкриє для вас місто Лева як місто мудрих та цілеспрямованих людей.

Ви дізнаєтеся усі таємниці театру опери та балету імені Соломії Крушельницької, поринете у вир студентського життя біля Львівського національного університету імені Івана Франка, надихнетеся красою Палацу Потоцьких і Будинку вчених, почуєте історію Каплиці Боїмів та відчуєте атмосферу справжнього кохання біля Італійського дворика.

 

Також Ви маєте можливість замовити інші піші екскурсії:

"Вуличками давнього Львова"

"Підземелля Львова"

 
          Запис на екскурсію:

Екскурсія "7 Чудес Львова"

Тривалість екскурсії 2,5 години, початок екскурсії проспект Свободи (оперний театр) о 10.00 та пл. Ринок, 24 (історичний музей) о 15:00.

Національний академічний театр опери-балету ім. С. Крушельницької

Відео про Оперний театр
 

Будівлю Національного академічного театру опери-балету ім. С. Крушельницької було зведено у 1897 році за унікальним проєктом відомого архітектора Зигмунта Горголевського.

На його сцені ставили відомі балети та опери італійських та німецьких композиторів. З 2009 року Львівський оперний театр є членом асоціації «Опера Європа».

На увагу туристів заслуговує як багатий репертуар театру, так і його архітектурна велич. Будівля поєднала у собі одразу кілька стилів, а інтер’єр вражає роботами та розписами світових митців.

Екскурсія в Будинку вчених

Відео про Будинок вчених
 

Колись у Будинку вчених розташовувалося національне казино. Авторами проєкт стали віденські архітектори Фердинанд Фельнер і Герман Гельмер.

Вишуканість інтер’єру та розкішний екстер’єр завжди приваблюють до стін Будинку вчених, які сьогодні найчастіше слугують місцем для фото- та кінознімання.

Тут проводять бали, звані вечері та зустрічі з видатними людьми. Під час екскурсії Львів Ви побачите місце, де колись знімали декілька сцен відомого фільму «Д'Артаньян і три мушкетери».

Львівський національний університет імені Івана Франка

Один з найдавніших у Східній Європі навчальний заклад, найстаріший та один із найпрестижніших закладів освіти в Україні. Дата його заснування – 1784 рік.

Свою теперішню присвяту Іванові Франку університет отримав через те, що у 70-х роках минулого століття великий Каменяр навчався у його стінах на філософському факультеті.

Також у цих освітніх стінах працює одна з найкращих студій франкознавства. У 2014 р. університет Франка став лідером серед вподобань абітурієнтів в Україні.

Пам'ятник Іванові Франку у Львові і університет

Пам’ятник Каменяреві, відкритий у 1964 році, розташований одразу навпроти Львівського національного університету імені Івана Франка.

Висота українського письменника та мислителя у камені сягає 8 метрів. Загалом висота пам’ятника – понад 12 метрів.

Над скульптурою працювали такі митці як Валентин Борисенко, Дмитро Крвавич, Еммануїл Мисько, Василь Одрехівський, Яків Чайка, Андрій Шуляр.

Екскурсія в Палаці Потоцьких

Якщо ви завжди мріяли побувати у Франції та помилуватися її вишуканою архітектурою – ласкаво просимо на екскурсію палацом Потоцьких у Львові.

Будівля зведена у стилі французького класицизму. Сьогодні Палац Потоцьких належить Львівській картинній галереї.

У її стінах вирує мистецьке життя – книжкові форми, виставки, зустрічі з митцями та письменниками. Розміщений в центрі міста, Палац Потоцьких привертає увагу туристів та змушує бодай на мить зазирнути за величну браму, аби торкнутися до французької архітектури.

Каплиця Боїмів

Одна з найкращих сакральних пам'яток пізнього Ренесансу у Львові.

Будівля зведена понад 400 років тому, проте і сьогодні людські образи на фасадах та стінах видаються сучасними та живими, а скульптура задумливого Ісуса Христа на куполі оповита легендами, додає таємничості храму.

Інтер'єр каплиці композиційно і стилістично пов'язаний з її зовнішнім виглядом. Завдяки майстерності архітекторів, зсередини каплиця виглядає значно більшою і вищою, аніж ззовні.

Італійський дворик Львів

Ви знаєте, як звучить справжнє кохання? Воно ніколи не кричить і ніколи не мовчить.

Воно говорить шепотом. Саме шепіт закоханих польського короля Яна Собеського та французької красуні Марії Казимири можна почути в Італійському дворику.

Це дивовижна пам’ятка архітектури, без якої сьогодні уявити місто Лева просто неможливо. Ззовні дворик дуже нагадує споруди Риму та Флоренції – вишукані, аристократичні, романтичні.

Зрештою, саме тут колись можна було подивитися на знамені п’єси про кохання Вільяма Шекспіра.

Костел і монастир Бернардинів

Костел і монастир Бернардинів – це комплекс культових споруд, довкола яких у місті Лева створено не одну легенду.

Монастир зараз уже не функціонує, однак збереглася його окраса – церква Андрія Первозванного, збудована як базиліка у 17 столітті.

Сьогодні це чинний греко-католицький храм, який вражає кожного своїм багатим інтер'єром, давніми розписами й іконами.

Перша Служба Божа відбулася у 1611 році — 13 грудня, у день святого Андрія. Завдяки цьому храм і отримав свою назву.

 

У вартість екскурсії Сім чудес Львова НЕ ВХОДИТЬ вхідні квитки:

      Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 50/30 грн.
      Італійський дворик - загальний - 10 грн, дитячий - 5 грн.
 

Примітка 1* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію