озеро Синевир
Ціна 600 грн

Щодня

 

Наша подорож буде незвичайною. Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Буде весело. Цікаво. І обов’язково здорово!

Замовити тур
 
          Замовити тур:

Поїздка на озеро Синевир

7.00 виїзд зі Львова. - Зупинка (фотопауза) на Воловецькому перевалі - Прогулянка до водоспаду "Шипіт". - Гора Гимба. - Реабілітаційний центр бурого ведмедя (уточнити при замовленні) - Прогулянка до озера "Синевир" - 24:00 приблизне повернення до Львова.

Воловецький перевал

Бескидський перевал – перевал висотою понад 974 метри в Українських Карпатах. На ньому майже немає лісистих територій, переважають луки.

Перевал ще називають Воловецьким або Скотарським. Серед цікавих об’єктів – Воловецька петля і Бескидський тунель.

Водоспад "Шипіт"

 

У підніжжя гори Гимба в селі Пилипець знаходиться одне із семи чудес України – водоспад Шипіт. Його численні потічки падають з висоти 14 метрів і стають схожими та тисячі діамантів, що котяться згори.

Водоспад вабить своєю красою у будь-яку пору року. Проте найповноводнішим він є саме навесні, коли тануть сніги. Про що шепоче водоспад та яку історію кохання розповідають його води, ви зможете дізнатися під час нашої екскурсії.

Гора Гимба

 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої та є Гимба.

Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім витягів, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Озеро Синевир

 

Завжди повноводне. Завжди чисте і мальовниче. Озеро Синевир – одна із найкрасивіших місцин Карпат. Його історія оповита романтичними легендами. Його краса вабить художників і поетів.

Ним захоплюються туристи з усіх усюд. Синевир розливається на площі 5 гектарів і має глибину до 24 метрів. Довкола чистих вод – вінок зі струнких зелених карпатських ялин. Тут гарно і затишно. По-карпатськи легко дихати та цікаво відпочивати.

 

У вартість ВХОДИТЬ:

  • проїзд комфортабельним автобусом,
  • екскурсійний супровід.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

  • обід,
  • вхідні квитки:
  • На територію заповідника "Шипіт": 10 грн для дорослих, для дітей 5 грн;
  • На територію заповідника "Синевир": 30 грн для дорослих, 15 грн для дітей;
  • Витяг на гору Гимба: 140 грн для дорослих, 100 грн для дітей.
Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

ВОДОСПАД КАМ'ЯНКА ТА ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ

Тур поїздка в Карпати на тиждень