озеро Синевир
Ціна туру 600 грн

Щодня (з кінця квітня 2020 року)

 

Наша подорож буде незвичайною. Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Буде весело. Цікаво. І обов’язково здорово!

Зареєструватись
 
          Замовити тур:

Поїздка на озеро Синевир

Щодня 7:00-22:00. Початок екскурсії 7:00, збір о 6:45 пл. Галицька (пам'ятник Королю Данилу)

7.00 виїзд зі Львова. - Зупинка (фотопауза) на Воловецькому перевалі - Прогулянка до водоспаду "Шипіт". - Зупинка для дегустації мінеральних вод. - Прогулянка до озера "Синевир" - 22:00-00:00 Повернення до Львова.

Воловецький перевал

Бескидський перевал – перевал висотою понад 974 метри в Українських Карпатах. На ньому майже немає лісистих територій, переважають луки. Перевал ще називають Воловецьким або Скотарським. Серед цікавих об’єктів – Воловецька петля і Бескидський тунель.

Водоспад "Шипіт"

 

У підніжжя гори Гимба в селі Пилипець знаходиться одне із семи чудес України – водоспад Шипіт. Його численні потічки падають з висоти 14 метрів і стають схожими та тисячі діамантів, що котяться згори. Водоспад вабить своєю красою у будь-яку пору року. Проте найповноводнішим він є саме навесні, коли тануть сніги. Про що шепоче водоспад та яку історію кохання розповідають його води, ви зможете дізнатися під час нашої екскурсії.

Гора Гимба

 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу.

Озеро Синевир

 

Завжди повноводне. Завжди чисте і мальовниче. Озеро Синевир – одна із найкрасивіших місцин Карпат. Його історія оповита романтичними легендами. Його краса вабить художників і поетів. Ним захоплюються туристи з усіх-усюд. Синевир розливається на площі 5 гектарів і має глибину до 24 метрів. Довкола чистих вод – вінок із струнких зелених карпатських ялин. Тут гарно і затишно. По-карпатськи легко дихати і цікаво відпочивати.

 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд комфортабельним автобусом,

- екскурсійний супровід.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- обід,

- вхідні квитки:

На територію заповідника "Шипіт" - 10 грн. для дорослих, для дітей 5 грн;

На територію заповідника "Синевир" - 25 грн. для дорослих, 10 грн. для дітей;

Підйомник на гору Гимба - 140 грн. для дорослих, 100 грн. для дітей;

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тижневий екстрім - тур: гори, ріки, печери

Тур поїздка в Карпати на тиждень