екскурсія Замками Львівщини
Ціна 400 грн

З вівторка по п'ятницю (тимчасово)

 

Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини. Золочівський, Олеський та Підгорецький замки — це нові пригоди, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.

Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

 

Тур по Замках Львівщини — Золота підкова Львівщини

Початок екскурсії 9:00, збір о 8:45 пл. Галицька (пам'ятник Королю Данилу).

 

Екскурсія Замки Львівщини — це три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки: Олеський, Підгорецький і Золочівський.

Найпопулярнішими одноденними екскурсіями зі Львова завжди вважалися тури по замках.

Замки Львівщини — це замки, у стінах яких знімали відомі фільми. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди.

Під час подорожі ми побачимо найстаріший замок Галичини, наймістичніший замок України та найміцніший замок Західної України.

Екскурсія Олеським замком

 

Жодний тур в замки Львівщини не буде вважатися повним без відвідування одного з найдавніших замків України - Олеського.

Нездоланна перепона на шляху ворогів на деякий час була перебудована під магнатську резиденцію та отримала новий унікальний вигляд.

На даний час замок вважається пам’яткою архітектури та історії та привертає увагу багатьох гостей із різних регіонів країни та із-за кордону.

Виконуючи функції одного з філіалів Львівської галереї мистецтв, велична будівля час від часу стає місцем публічної демонстрації унікальних приватних колекцій, різноманітних музейних експозицій, робот сучасних українських митців.

Екскурсія Золочівським замком

 

Колись на цьому місті знаходилася стародавня дерев’яна фортеця з височенними земляними валами, оздобленими камінням.

У 1634 році замість старого дерев’яного замку звели нову, більш міцну кам’яну споруду. Її прикрасили два чудових палаци у стилі Ренесанс, які довгий час служили резиденцією польських королів.

На даний час у величних залах та коридорах розташувався один із відділів Львівської галереї мистецтв, де можна побачити експозиції художніх робіт сучасних та давніх майстрів живопису та скульптури малих форм.

Екскурсія Підгорецьким замком

Ця пам’ятка архітектури доби Ренесансу була збудована у 17 столітті та вважається одним з найкращих зразків поєднання бастіонного укріплення та величного палацу.

Неподалік від центральної будівлі знаходиться дивовижної краси бароковий костьол та стародавній храм Св. Михайла.

А ще, учасники цікавого туру по Львівщині зможуть насолодитися прогулянкою по «італійському» парку та помилуватися чарівними краєвидами з високих вершин замку.

За бажанням тут можна зробити безліч чудових кадрів, зробити дуже оригінальну та цікаву фотосесію та просто насолодитися надзвичайною красою декоративного оздоблення величних залів.

 

Екскурсія по замках Львівщини – це найкращий відпочинок, під час якої можна відволіктися від повсякденності та насолодитися романтичною атмосферою минулих епох!

 

У вартість туру в замки Львівщини НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

      Олеський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років) — 90/60/20 грн;
      Підгорецький замок: дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років) — 60/30/20 грн;
      Золочівський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років) — 90/60/20 грн.

Замовити тур