екскурсія Замками Львівщини
Ціна 600 грн

щовихідних

 

Замки львівської області: Золочівський, Олеський та Підгорецький — це нові пригоди, оповиті містичністю історії, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини.

Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

 

Тур по Замках Львівщини — Золота підкова Львівщини

Початок екскурсії 9:00, збір о 8:45 пл. Галицька (пам'ятник Королю Данилу).

Що входить та не входить у вартість туру

 

Екскурсія Замки Львівщини — це три найбільших, найцікавіших та найдивовижніших замки: Олеський, Підгорецький і Золочівський.

Найпопулярнішими одноденними екскурсіями зі Львова завжди вважалися тури по замках.

Замки Львівщини — це замки, у стінах яких знімали відомі фільми. До них їдуть поринути в історію рідного краю чи зробити особливу фото сесію із будь-якої нагоди.

Під час подорожі ми побачимо найстаріший замок Галичини, наймістичніший замок України та найміцніший замок Західної України.

Екскурсія Олеським замком

відео про Олеський замок

Жодний тур в замки Львівщини не буде вважатися повним без відвідування одного з найдавніших замків України — Олеського. Він розташований на 50-метровій вершині, а тому побачити мури можна навіть з автошляху.

Нездоланна перепона на шляху ворогів на деякий час була перебудована під магнатську резиденцію та отримала новий унікальний вигляд. Для Західної України така овальна форма фортеці є дуже нетиповою. Це робить Олеський замок ще цікавішим для вивчення та споглядання

На даний час замок вважається пам’яткою архітектури та історії та привертає увагу багатьох гостей із різних регіонів країни та із-за кордону. У стінах споруди є дивовижні експонати. Тут знімали відомі фільми. А під вікнами фортеці – великий парк. До того ж свого часу в мурах замку знайшли скарби, відтак, таємничість споруди й досі вабить допитливих туристів та пошуковців

Виконуючи функції одного з філіалів Львівської галереї мистецтв, велична будівля час від часу стає місцем публічної демонстрації унікальних приватних колекцій, різноманітних музейних експозицій, робот сучасних українських митців.

Екскурсія Золочівським замком

відео з екскурсії Золочівським замком

Колись на цьому місті знаходилася стародавня дерев’яна фортеця з височенними земляними валами, оздобленими камінням.

У 1634 році замість старого дерев’яного замку звели нову, більш міцну кам’яну споруду. Її прикрасили два чудових палаци у стилі Ренесанс, які довгий час служили резиденцією польських королів. Усе це звели за голландською системою будівництва, яка поєднує в собі практичність, високу швидкість виконання робіт та невисоку вартість, у порівнянні з іншими замками львівської області.

На даний час у величних залах та коридорах розташувався один із відділів Львівської галереї мистецтв, де можна побачити експозиції художніх робіт сучасних та давніх майстрів живопису та скульптури малих форм. Також на території комплексу є Китайський палац у вигляді традиційної гострої ротонди. Тут можна відвідати Музей Східних культур з чайним залом.

Зрештою, Золочівський замок теж має свою нерозгадану таємницю — камені з зашифрованими посланнями. Кажуть, ці послання належать тамплієрам, а тому їх датують ще 14 століттям. Проте донині нікому не вдалося розшифрувати написи.

Екскурсія Підгорецьким замком

відео з екскурсії Підгорецьким замком

Ця пам’ятка архітектури доби Ренесансу була збудована у 17 столітті та вважається одним з найкращих зразків поєднання бастіонного укріплення та величного палацу.

Неподалік від центральної будівлі знаходиться дивовижної краси бароковий костьол та стародавній храм Св. Михайла.

А ще, учасники цікавого туру по Львівщині зможуть насолодитися прогулянкою по «італійському» парку та помилуватися чарівними краєвидами з високих вершин замку.

За бажанням тут можна зробити безліч чудових кадрів, зробити дуже оригінальну та цікаву фотосесію та просто насолодитися надзвичайною красою декоративного оздоблення величних залів.

А таємнича біла пані зі своєю сумною історією додасть відпочинку в Підгорецькому замку особливої містичної. Якщо вам, звісно, вдасться її зустріти.

 

Екскурсія по замках Львівщини – це найкращий відпочинок, під час якої можна відірватися від повсякденності та насолодитися романтичною атмосферою минулих епох!

Замки Львівщини – це окремий таємничий світ, в якому кожен знайде щось цікаве для себе.

 

У вартість туру в замки Львівщини НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

      Олеський замок: дорослі/студенти/діти (до 6-ти років)/пенсіонери — 200/150/100/100 грн;
      Підгорецький замок: дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років)/пенсіонери — 200/150/100/100 грн;
      Золочівський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6-ти років)/пенсіонери — 200/150/100/100 грн.

Замовити тур