Автобусна екскурсія Львовом
Ціна 150 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історію її розвитку Ви зможете на автобусній оглядовій екскурсії Львовом. Маршрут передбачає 3 екскурсійні виходи: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

Замовити екскурсію

З Львовом можна знайомитися по різному, наприклад, прогулюючись старовинними вулицями та площами. Але пересуваючись по місту автобусом та слухаючи розповіді професійного екскурсовода по Львову, Ви зробите свою подорож більш насиченою та цікавою.

Також Ви можете відвідати більш обширну автобусну екскурсію Львовом, тривалістю 5 годин.

 
          Запис на екскурсію:

Автобусна екскурсія Львовом автобусом єврокласу

Автобусна екскурсія проводиться щодня, починається в центрі міста (пл. Ринок) і триває 3 години.

  • 1 вихід: Високий замок
  • 2 вихід: Личаківський цвинтар
  • 3 вихід: церква Юра

Собор Святого Юра – величний храм у стилі українського бароко

Відео про церкву Юра
 

Будь-яка екскурсія по Львову передбачає відвідини Собору Юра, включеного до світової спадщини ЮНЕСКО. Собор був побудований у XV ст. на високій горі, з якої відкривається чудовий краєвид.

Під час проведення богослужіння можна почути, як звучить найстаріший дзвін, відлитий в Україні ще у 1341 році.

А ще гості міста мають нагоду побачити художні твори таких видатних митців, як Пінзель та Лука Долинський, які зберігаються всередині храму.

А згадати незабутню оглядову екскурсію Львовом та поділитися емоціями дозволить фото біля пам’ятника Андрію Шептицькому, який розташований біля самої брами храмового комплексу.

Високий замок – все місто, як на долоні!

Відео про Високий замок
 

Велична споруда була побудована королем Данилом та служила довгий час резиденцією його наступників. На жаль зараз від замку не залишилося нічого крім спогадів та самої назви.

Але містяни, як і гості Львова дуже полюбляють здійматися самий верх Замкової гори, аби насолодитися панорамним видом міста та відпочити серед природи.

Личаківський цвинтар – місце поховання найбільш видатних мешканців Львова

Відео про Личаківський цвинтар
 

Зануритися у містичну атмосферу, що окутує історію міста Лева, можна під час відвідування старовинного некрополя.

В розкішно оздоблених склепах та прикрашених чудовими скульптурами похованнях покояться відомі культурні та громадські діячі.

Дивовижні розповіді екскурсовода, що супроводжують прогулянку по кладовищу – це можливість відчути дух міста, краще пізнати його самобутню історію.

Екскурсія Львовом з відвідуванням найбільш знакових пам’яток культури – це найкращий вибір для незабутнього культурного відпочинку!

 

Вартість вхідних квитків під час автобусної екскурсії:

Личаківське кладовище - дорослий/пільговий - 50/30 грн, фото та відеознімання - 10 грн.

Замовити екскурсію