Автобусна екскурсія Львовом
Ціна 250 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історії про її розвиток сидячи у зручному кріслі Ви зможете під час нашої автобусної екскурсії Львовом. Маршрут оглядової екскурсії передбачає 3 виходи, які дозволять познайомитися з містом Лева якомога ближче: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

Замовити екскурсію

З Львовом можна знайомитися по різному, наприклад, прогулюючись старовинними вулицями та площами. Але пересуваючись по місту автобусом та слухаючи розповіді професійного екскурсовода по Львову, Ви зробите свою подорож більш насиченою та цікавою.

 
          Запис на екскурсію:

Автобусна екскурсія Львовом автобусом євро-класу

Автобусна екскурсія проводиться щодня, починається в центрі міста (пл. Ринок) і триває 3 години.

  • 1 вихід: Високий замок (заміна на оглядовий майданчик біля пам'ятника Небесній Сотні)
  • 2 вихід: Личаківський цвинтар
  • 3 вихід: церква Юра

Собор Святого Юра – величний храм у стилі українського бароко

Відео про церкву Юра
 

Будь-яка екскурсія по Львову передбачає відвідини Собору Юра, включеного до світової спадщини ЮНЕСКО. Собор був побудований у XV ст. на високій горі, з якої відкривається чудовий краєвид.

Під час проведення богослужіння можна почути, як звучить найстаріший дзвін, відлитий в Україні ще у 1341 році.

А ще гості міста мають нагоду побачити художні твори таких видатних митців, як Пінзель та Лука Долинський, які зберігаються всередині храму.

А згадати незабутню оглядову екскурсію Львовом та поділитися емоціями дозволить фото біля пам’ятника Андрію Шептицькому, який розташований біля самої брами храмового комплексу.

Високий замок – все місто, як на долоні!

Відео про Високий замок
 

Велична споруда була побудована королем Данилом та служила довгий час резиденцією його наступників. На жаль зараз від замку не залишилося нічого крім спогадів та самої назви.

Але містяни, як і гості Львова дуже полюбляють здійматися самий верх Замкової гори, аби насолодитися панорамним видом міста та відпочити серед природи.

Личаківський цвинтар – місце поховання найбільш видатних мешканців Львова

Відео про Личаківський цвинтар
 

Зануритися у містичну атмосферу, що окутує історію міста Лева, можна під час відвідування старовинного некрополя.

В розкішно оздоблених склепах та прикрашених чудовими скульптурами похованнях покояться відомі культурні та громадські діячі.

Дивовижні розповіді екскурсовода, що супроводжують прогулянку по кладовищу – це можливість відчути дух міста, краще пізнати його самобутню історію.

Екскурсія Львовом з відвідуванням найбільш знакових пам’яток культури – це найкращий вибір для незабутнього культурного відпочинку!

 

Вартість вхідних квитків під час автобусної екскурсії:

Личаківське кладовище — дорослий/пільговий - 80/50 грн, фото та відеознімання - 10 грн.

Замовити екскурсію