Щодня (для груп)
З програмою триденного туру в Карпати для школярів можна ознайомитись нижче.
Також є варіанти турів в Карпати для школярів:
Тур в Карпати для школярів на 1 день
Тур в Карпати для школярів на 2 дні
Триденний тур Карпати для дітей шкільного віку
1 день
- Приїзд в смт Воловець
- Озеро Синевир
- Реабілітаційний центр бурих ведмедів
- Колочава
- Поселення в готель
2 день
- Гора Гимба
- Водоспад Шипіт
- Повернення в готель
3 день
- Замок Шенборна
- Замок «Сент Міклоша»
- Замок Паланок
- Термальні басейни «Жайворонок»
Що входить та не входить у вартість туру
Початок екскурсії в смт Воловець. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі й протягом туру ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.
Воловець — вирушаємо у мандри
Триденна екскурсія Карпатами починається з прибуття до села Воловець, історія якого налічує більш ніж 5 тис. років. Археологи колись знайшли тут скарб, речі в якому свідчать, що перше поселення на цьому місці з’явилося ще за дві тисячі років до нашої ери. Юних мандрівників зустрінуть величні безкрайні простори, чудові пейзажі та щира гостинність мешканців села.
Містична краса озера Синевир
Жодна з поїздок в Карпати на 3 дні не обійдеться без прогулянки до Морського Ока, саме так називають місцеві жителі озеро, займе небагато часу. Захоплива мандрівка гірськими стежками посеред смарагдового лісу подарує безліч яскравих вражень. Може здатися, що діти якимось дивним чином попали до казкової країни, де серед дерев живуть мавки, а в глибині найбільшого в Україні озера мешкають справжні русалки. Містичні історії, пов’язані з цією місцевістю, розкаже досвідчений екскурсовод, який буде супроводжувати групу школярів під час туру в Карпати на 3 дні.
Реабілітаційний центр бурих ведмедів
Єдиний в Україні та найбільший у Європі реабілітаційний центр бурих ведмедів «Синевир» має загальну площу 12 га. Він був створений для тварин, які потерпали від жорстокого поводження людини, стали жертвами стихійного лиха або ж були нелегально ввезені в країну. На даний час ця ділянка Національного природного парку стала домівкою для декількох десятків бурих ведмедів.
У реабілітаційному центрі є всі умови для повноцінного існування найбільшого хижака України. Співробітниками закладу створені спеціальні ігрові конструкції, які дозволяють весело проводити час пухнастим мешканцям заповідної зони. Будь-хто може завітати до ведмедиків, щоб познайомитися з ними та помилуватися іграми справжніх лісових гігантів.
Екопарк "Долина вовків"
Дорогою до реабілітаційного центру ведмедів, у сторону озера Синевир, можна побачити вказівник, який приведе вас до екопарку із вовченятами. Знаходиться екопарк у селі Синевирська долина. Мешкають там вовки як маленькі, так і дорослі, всі вони є різної породи: канадський вовк (чорний), полярний (білий) та карпатський (сірий). Загалом в екопарку 8 дорослих та 6 маленьких вовченят. У харчуванні мешканці екопарку не вибагливі, дорослі вовки вдень з’їдають від 2 кг м’яса, а маленькі вовченята полюбляють молоко, також вони є дуже активні до вподоби їм різноманітні ігри та відпочинок на сонечку.
Село-музей Колочава
Ви бували колись у селі, де на кожній вулиці знаходиться музей, пам’ятний знак, велична скульптура чи старовина церква? Саме цим відома всьому світу Колочава, в місцевій культурі якої переплелися гуцульські, бойківські та лемківські традиції. Першим об’єктом для досліджень має стати музей «Старе село», де зібрані експонати, що розказують про історію поселення з найдавніших часів. А потім, обов’язково треба буде завітати до корчми «У Вольфа» та скуштувати блюда автентичної місцевої кухні.
Музей в Колочаві: Старе село
Музей архітектури та побуту. Експонатів — понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих жителів протягом останніх 300 років.
Музей в Колочаві: чеська школа
Це не просто музей, а школа, якій вже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити реальні умови навчання в Колочаві за часів окупації Чехословаччини.
Музей в Колочаві: радянська школа
Відвідавши стіни музею, ви точно повернетеся в минуле — в 60-70-і роки. В умовах радянської школи того часу. А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи в ті нелегкі часи.
Музей в Колочаві: бункер Штаєра
А на завершення — музей Бункер Штаєр, в стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброю, і старі фото, і амуніція. Для того, щоб потрапити в музей, розміром 1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститься під землю. А якщо Ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.
Ввечері школярів заселять у комфортний готель, де вони зможуть привести себе до ладу, добре поїсти та відпочити на чистих затишних ліжках. А ще, дітлахи зможуть поділитися отриманими враженнями та як слід підготуватися до пригод, що чекають їх наступного дня.
Прогулянка на вершині гори Гимба
Неймовірні яскраві враження дітлахам подарує подорож до вершини гори Гимба, яку вони здійснять на спеціальному підйомнику. З висоти пташиного польоту школярі зможуть оглянути Боржавську полонину та помилуватися неймовірно красивими краєвидами. Чисте повітря подарує чудовий настрій та надихне на подальші пригоди.
Мандрівка гірськими стежками
З вершини гори дітям необхідно буде спуститися додолу самостійно. Втім не слід цього боятися та лінуватися – прогулянка гірськими стежками поміж вікових дерев принесе тільки задоволення. Школярі зможуть побачити дивну красу карпатської природи, подихати чистим повітрям та вдосталь нагулятися. Маленьких дослідників будуть супроводжувати досвідчені екскурсоводи, які розкажуть безліч чудових історій, пов’язаних з цією місцевістю.
Водоспад Шипіт: подаруй собі безліч позитивних емоцій!
Весела подорож на лоні природи приведе школярів, що відправилися у тур Карпатами на три дні, до найвідомішого водоспаду України – Шипоту. Потік води, що падає з 14-метрової висоти, нікого не залишає байдужим. Неймовірна краса наповнює душу чистими добрими емоціями, а тіло здоров’ям. Влітку тут можна покупатися під прохолодними струменями, а взимку зробити чудову фотосесію.
Ввечері шумну та трохи втомлену компанію знову чекає гостинний готель, гаряча вода, смачна вечеря та м’якенькі ліжка. А ще дітлахи зможуть показати один одному зроблені фото, розказати, що найбільше їх вразило під час прогулянки та зателефонувати рідним.
Остання доба принесе школярам, що вирушили на три дні у тур по Карпатах, нові яскраві враження. Після захопливих та сповнених різноманітними подіями прогулянок горами та лісами, вони відправляться на екскурсію до справжніх величних палаців. А на завершення на них чекає термальний басейн, наповнений цілющою мінеральною водою.
Мисливський будиночок Шенборнів
Родина графів Шенборнів мала чудовий естетичний смак та більш того — вона мала бажання та можливість будувати справжні архітектурні та ландшафтні шедеври. Мисливський будиночок – це справжній палац, що розташувався по серед розкішного парку. Екзотичні рослини створюють особливу романтичну атмосферу, а декоративне оздоблення будинку подарує безліч неймовірних почуттів.
Романтична історія замку «Сент Міклоша»
Потрапивши у «Палац кохання», школярі перш за все почують трагічну та, одночасно, романтичну історію про сильні почуття, які охопили жінку та чоловіка з різних аристократичних родів. Вона могла б стати основою для п’єси Шекспіра, як щоб він народився на декілька століть пізніше. А зараз у замку святкують найрозкішніші весілля в Україні, побачити які може пощастить юним дослідникам історії рідного краю.
Замок Паланок – величний спадок пращурів
Унікальна архітектурна форма фортеці зробила Замок Паланок одним з самих відомих символів Карпатської України. Фортифікаційна споруда була побудована в давні часи з метою захисту західних кордонів Київської Русі від варварських набігів чужинців. Вона неодноразово становилася епіцентром бойових дій та переходила від одного власника до іншого. Кожен наступний хазяїн вважав за потрібне трохи обновити фасад палацу, доповнити його новими архітектурними елементами. Всі ці надбудови надали фортеці унікальний вигляд та дозволили їй стати справжньою пам’яткою світової культури.
Цілющі води термального басейну «Жайворонок»
Наприкінці триденного туру Карпатами школярам випаде нагода відвідати унікальну купальню. Аналогом за вмістом мінеральних речовин та цілющих властивостей виступають тільки термальні джерела Нової Зеландії та гейзери Ісландії. Відвідати оздоровчий комплекс «Жайворонок» мріють багато українців та іноземців, що спеціально для цього приїжджають у Карпати. Втім для тих, хто мандрує разом з «Молодіжним Туризмом», цілющі води завжди залишаються доступними.
У вартість туру в Карпати на 3 дні ВХОДИТЬ:
- проживання;
- супровід гіда-екскурсовода;
- проїзд по маршруту зі смт Воловець.
У вартість туру в Карпати на 3 дні НЕ ВХОДИТЬ:
- доїхати до місця початку екскурсії (смт Воловець);
- харчування;
- особисті витрати;
- страховий поліс (за бажанням);
- вхідні квитки:
- Підйомник на гору Гимба: дорослі/пільговий (УБД, діти від 6 до 12 років, інваліди 1-3 гр), діти до 6 р - 300/200/безкоштовно грн. або джипінг на гору Гимба - 250 грн.
- Водоспад Шипіт: дорослий - 20 грн, дитячий (7-14 років) - 10 грн.
- Колочава: дорослий - 150 грн, пенсіонери, студенти - 100 грн, школярі – 80 грн.
- Озеро Синевир: дорослий - 60 грн, студенти та школярі - 30 грн.
- Реабілітаційний центр бурих ведмедів: дорослий - 60 грн, студенти та школярі - 30 грн.
- Екопарк "Долина вовків": дорослий - 80 грн, дитячий - 50 грн.
- Замок Шенборна: дорослий, пенсійний, студентський - 40 грн., школярі - 20 грн.
- Замок Паланок: дорослі – 100 грн., студенти, пенсіонери – 70 грн., діти до 14 років – 50 грн
- Термальні басейни "Жайворонок": 2 години: загальний – 250 грн., пенсіонери – 200 грн., особи з інвалідністю І групи, студенти, діти від 120 до 150 см. – 125 грн., діти до 120 см. – безкоштовно, оренда шафки – 30 грн
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Замовити тур