ТУРИ В ЗАКАРПАТТЯ (АВТОБУСНІ ТУРИ ВІД 1 ДО 4 ДНІВ)

водоспад Шипіт
Ціна 600 грн

Щодня

 

Наша екскурсія в Закарпаття буде незвичайною. Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Буде весело. Цікаво. І обов’язково здорово!

Закарпаття 1 день
Ціна 550 грн

26.06, 24.07

 

Побувати у винних підвалах, яким уже майже 500 років. Потрапити до фортеці, яка вистояла не одну навалу ворогів і зберегла свою архітектурну розкіш. Почути легенди, від яких холоне кров. І зануритися у воду, яка лікує десяток недуг і оздоровлює душу. Все це можна здійснити в межах нашого одноденного туру Закарпаттям.

Ексклюзивний тур в Карпати
Ціна від 3100 грн

18-24.07, 8-14.08.2021

 

Ексклюзивний тур в Карпати це унікальний маршрут, який порадує Вас маловідомими й призабутими туристичними місцями, такими як: Трускавець, Дрогобич, Драгобрат, гора Хом'як і не тільки, які подарують Вам море нових вражень та емоцій! Вас чекає майстер-клас з гончарства, СПА - комплекси, сплав по Тисі, рибалка, гуцульське весілля, дегустація сирів та вина і равликів.

Тур для школярів Закарпаття
Ціна 330* грн

Щодня (для груп)

 
Закарпаття – це щирий гостинний край. Приголомшена краса гір, незвичайна архітектура палаців та замків – все це чекає Вас під час цікавої пізнавальної екскурсії для школярів в Закарпатті.
Тур в Закарпаття
Ціна 990 грн

22-23.05 2021

 

Тури в Закарпаття дають змогу насолодитись особливою частинкою України, яка дивує своїм колоритом та вражає характером. Тут є все, чого можна побажати для якісного відпочинку. Високі та мальовничі гори. Густі та багаті лікувальним повітрям ліси. Оздоровчі термальні води. Розкішні водоспади. Унікальні музеї. Спробуємо роздивитися край якомога ближче під час туру в Закарпаття та отримати від цього максимум вражень!

Тур в Закарпаття на 3 дні
Ціна 1295 грн

щоп'ятниці

 

Мандрівка теплим та привітним Закарпаттям завжди залишає дуже приємні враження. Купання в чанах та оздоровлення у термальних басейнах. Прогулянки біля водоспадів та замків, занурення в легенди та неймовірні історії. П’янкі та смачні дегустації та емоційні екскурсії. Ці три дні ми проведемо на максимумі.

На виїзди 18.06., 19.06., 25.06., 26.06.2021 ціна буде 1445 грн.

Тур в Закарпаття на 2 дні
Ціна 850* грн

Щодня (для груп)

 
Тур на 2 дні в Закарпаття для дітей. Кожна дитина мріє про захоплюючі подорожі та веселі пригоди. Цікава екскурсія у закарпатський край подарує школярам багато яскравих та незабутніх вражень.
Тур в Закарпаття для школярів
Ціна 1350* грн

Щодня (для груп)

 
Хочете класом відправитися у веселу подорож із купою цікавих пригод? Тоді відправляйтеся в тур на Закарпаття! Гостинний край славиться не тільки красивою природою, а й безліччю старовинних замків та палаців, термальними та мінеральними водами.
Одноденний тур в Карпати
Ціна від 330* грн

Щодня (для груп)

 
Познайомитися з природою гір, відчути їх дух та насолодитися дивними краєвидами дозволяє одноденний екскурсійний тур. Дітей чекає цікава подорож, що буде супроводжуватися захоплюючими розповідями професійного гіда.