ТУРИ В ЗАКАРПАТТЯ (АВТОБУСНІ ТУРИ ВІД 1 ДО 4 ДНІВ)

Тур на Закарпатье
Ціна від 3150 грн

13-17.03, 27-31.03, 17-21.04, 1-5.05, 8-12.05, 29.05-2.06 ...

 

Відчуйте красу сонячного Закарпаття! Подивіться на мальовничу архітектуру замків Закарпаття. Покращіть своє здоров'я в лікувальних термальних басейнах в Берегово та отримайте повний релакс у чанах в Пилипці. Прислухайтесь до водоспадів та відвідайте озеро Синевир.

Тур в Закарпаття на 3 дні
Ціна 1995 грн

1-3.03, 15-17.03

 

Прогулянки біля Палацу Шенборнів, Ужгородського замку та Замку Паланок занурять нас в неймовірні легенди та загадкові історії, а оздоровчі термальні басейни "Жайворонок" та чани в Берегово, дозволять добряче розслабитися. Дегустація смачних та грайливих карпатських вин, дозволить ближче познайомитися з традиціями краю. Мандрівка теплим та привітним Закарпаттям з нами завжди залишає дуже приємні враження. Ці три дні ми проведемо на максимумі. Нумо, поїхали з нами!

Тур в Закарпаття
Ціна 1400 грн

2-3.03, 16-17.03, 30-31.03

 

У турі зі Львова в Закарпаття є все, чого можна побажати для якісного відпочинку: Озеро Синевир — око Українських Карпат, високі та мальовничі гори, стрімкий водоспад Шипіт, купання в чанах Берегово, оздоровлення у термальних басейнах "Жайворонок", п’янкі та смачні дегустації карпатських вин, а також відвідування найбільшої в Україні буйволиної ферми. Під час туру в Закарпаття ми спробуємо роздивитися край якомога ближче та отримати від цього максимум вражень!

ТУР В ЗАКАРПАТТЯ НА 2 ДНІ
Ціна 1400 грн

щосуботи

 

Термальні води – це природні ліки і найкраще місце для повноцінного релаксу. Закарпаття дуже багате саме на такі локації, де можна відчути цілющу силу води і відпочити. Чарівні пейзажі, колоритна культура і добре облаштовані чани та басейни для купання – саме те, що потрібно для перезавантаження та справжньої насолоди від життя.

водоспад Шипіт
Ціна 700 грн
щовихідних
 

Відвідай одноденний тур зі Львова в Закарпаття. Ми побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Піднімемося в Карпатські гори. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Буде весело, цікаво та обов’язково здорово!

екскурсія по Ужгороду

 

Ужгород – місто виноградної лози, магнолій та сакури. Тут розташована чи не найкрасивіша липова алея. Це місто з вісьмома набережними, двома замками та десятками унікальних пам’ятників. Кожен, хто вирушає на екскурсію Ужгородом, отримує незабутні враження від міста та мріє повернутися сюди ще раз.

Екскурсія по Мукачево
Ціна 175 грн

Щодня (від 4-х осіб)

 

Екскурсія Мукачевом – це мандрівка у легендарне минуле Закарпатського краю. Знайомство з героїчною історією, що причаїлася у стінах замку «Паланок». Занурення в архітектурну виточеність будівель. І захоплення від сучасності, де є місце для кожного: історика, художника, дипломата, мандрівника.

Закарпаття 1 день
Ціна 650 грн

2024

 

Побувати у винних підвалах, яким уже майже 500 років. Потрапити до фортеці, яка вистояла не одну навалу ворогів і зберегла свою архітектурну розкіш. Почути легенди, від яких холоне кров. І зануритися у воду, яка лікує десяток недуг і оздоровлює душу. Все це можна здійснити в межах нашого одноденного туру Закарпаттям.

Тур для школярів Закарпаття
Ціна 450* грн

Щодня (для груп)

 
Закарпаття – це щирий гостинний край. Приголомшена краса гір, незвичайна архітектура палаців та замків – все це чекає Вас під час цікавої пізнавальної екскурсії для школярів в Закарпатті.