підземелля львова
Ціна від 75 грн

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, 16:00

 

Під час екскурсії підземеллями Львова, Ви зможете побачити, що ховається у підвалах Аптеки-музею, дізнатися про скарби єзуїтів, побувати у князівській в’язниці Домініканського монастиря та поласувати оригінальними стравами та напоями у Копальні кави.

Замовити екскурсію

Туристична подорож до Львова завжди сповнена чудовими пригодами та дарує цікавий досвід. Але в цей раз ми пропонуємо незвичайну екскурсію. Не вулицями та площами чарівного міста, а його підземеллями!

 
*В період карантину вартість екскурсії - 100 грн/ос. Підземелля Домініканського собору зачинене та буде замінено на коротку екскурсію центральною частиною міста.
 

Також пропонуємо відвідати інші наші піші екскурсії:

7 Чудес Львова

Вуличками давнього Львова

 
          Запис на екскурсію:

Незвичайна екскурсія підземеллями Львова

Тривалість екскурсії 2 години, початок екскурсії: площа Ринок

 

Таємничі коридори та келії Домініканського монастиря

Ці загадкові підземелля оповиті безліччю дивних легенд, які будуть цікаві кожному, хто бажає отримати купу нових відчуттів та сильних емоцій.

Колись тут знаходилася князівська в’язниця, в який утримували найбільш цінних в’язнів.

Деякий час тут ховали скарби, якими мріяли заволодіти загарбники та звичайні злочинці. У давніх келіях монахи вели своє аскетичне життя, повністю присвячене служінню Богу.

Також професійний екскурсовод розповість романтичну історію кохання, яка місцевим мешканцям відома як легенда про Чорну княжну.

Що приховує костел Отців Єзуїтів?

Дізнатися про це можливо тільки відправившись на екскурсію дивними львівськими підземеллями. Стародавні коридори та зали – то залишки княжих мурів, які були зведені ще у XIII столітті.

Відвідувачі підземної частини костелу Отців Єзуїтів зможуть уважно роздивитися саркофаг, у якому має бути похований архієпископ Микола Вижицький.

Але, як стверджують, що в цьому саркофагу ніколи не лежав мрець. А ось рекомендуємо звернути увагу на одну зі стінок кам’яного гробу – вона нібито видавлена зсередини могутніми невідомими силами.

Аптека-музей: що спільного між лікарями та алхіміками?

 

Екскурсія "Підземелля Львова" познайомить Вас з музеєм Під чорним орлом. Саме під такою назвою львів’янам відома найдавніша аптека України, що перетворилася у музей фармацевтики.

Тут не тільки можна почути розповіді про розвиток медицини, але й спуститися у підземні зали з унікальною експозицією.

Під час екскурсії підземеллями побачимо кімнату справжнього алхіміка, навідаємось до легендарного підвалу, де зберігається цілюще вино, та зможуть оглянути дивні інструменти, які використовували колись у медицині.

Львівська копальня кави – місце, де здобувають найдивніший мінерал у світі!

 

Так! У Львові є власні копальні та шахтарі, але вони здобувають не вугілля, а найсправжнісіньку ароматну каву!

Поспілкуватися з працівниками закладу, відомого далеко за межами міста можна, якщо замовити екскурсію підземеллями Львова.

Ви побачити як переробляється та фасується кава, та зможете взяти з собою невеличкий запашний пакуночок для себе чи в якості подарунку найближчим людям.

А оцінити якість, смак та аромат гарячого напою допоможе невеличка філіжанка, приготовлена вмілими руками професійного баристи.

 

У вартість екскурсії Підземелля Львова НЕ ВХОДИТЬ вхідні квитки:

  • Музей-аптека: 30 грн, пільговий - 20 грн, дитячий - 15 грн.
  • Підземелля Домініканського монастиря: 20 грн, пільговий - 15 грн, дитячий - 10 грн.
  • Підземелля костелу отців Єзуїтів: 20 грн, дитячий - 10 грн.
 

Примітка* з правилами бронювання екскурсій у Львові можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію