ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ДО ЛЬВОВА (6 РЕГУЛЯРНИХ І 16 ТЕМАТИЧНИХ)

Тур вихідного дня до Львова
Ціна від 880 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

Подорож у Львів - завжди хороша ідея! В тур вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії найцікавішими місцями Львова. Автобусна екскурсія з 5 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". Екскурсійні тури у Львів не залишать Вас байдужими.

Тур у Львів на 3 дні
Ціна 1800 грн

Щоп'ятниці

 

В перший день відпочинку у Львові Ви відвідаєте екскурсії, які допоможуть зануритись в атмосферу нашого міста, матимете нагоду скуштувати каву та шоколад. В другий день автобус повезе на оглядову екскурсію Львовом після чого пройдетесь по підземеллях Львова. В третій день екскурсійного туру зануритесь в історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні
Ціна 2850 грн

Щочетверга

 

Відвідай 4 денний тур з 6 екскурсіями по Львову та 1 виїзною екскурсією по Львівщині. В перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини, в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом. Якщо ви знайдете у своєму щільному життєвому графіку чотири вільних дні — не проґавте шанс провести їх у Львові.

Тур до Львова на 5 днів
Ціна 3850 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замками Львівщини: Олеський, Золочівський, Підгорецький, а також Карпати з водоспадами й скелями.

тур до Львова на 6 днів
Ціна 4700 грн

Щодня

 

Вісім екскурсій по Львову: "Романтичний Львів", "Музеї Львова", "Львів місто кави та шоколаду" та інші екскурсії та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Тижневий тур у Львів
Ціна 5550 грн

Щодня

 

Програма тижневого туру складається з десяти екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати та замки Львівщини. Запрошуємо Вас поринути у нашу львівську атмосферу. Тиждень у Львові – це особливий відпочинок.

Поїздка на Різдво до Львова
Ціна 2300 грн

24-26.12, 6-8.01

 

Різдвяний Львів — одне з найчарівніших міст в Україні у зимовий період. Тур до Львова на Різдво — це хороша можливість познайомитись з галицькими різдвяними традиціями та обрядами. Цікаві екскурсії по Львову, розкриють усю красу міста на Різдво. Вирушайте в тур на Різдво у Львові та закрутіться у вирі вертепів і колядок.

Тур у Львів на Новий рік

Ціна від 2300 грн

30/31.12.2021-2.01.2022

 
Тур на Новий рік у Львів – це справжня пригода. В Новорічний період ми побачимо більше ніж в класичній програмі. Крім екскурсій, Ви відвідаєте Новорічний ярмарок, Зустрінемо Новий Рік в центрі міста, побачимо як Львів готується до Різдва. Познайомимося із Львовом елітним, історичним та сучасним, вирушимо у мандрівку Замками Львівщини.
Тур для дітей на 2 дні: екскурсії для школярів у Львові
Економ! 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів обов'язково стане яскравим спогадом у вашій пам'яті про шкільні екскурсії. Цей пізнавальний тур містить у собі 4 екскурсії по Львову для школярів. Автобусом ми з вами відвідаємо найцікавішими місцями Львова, які розташовані не у центральній частині міста, а решту програми екскурсії по Львову для школярів ми проведемо у центрі міста.