ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ДО ЛЬВОВА (6 РЕГУЛЯРНИХ І 16 ТЕМАТИЧНИХ)

Тур вихідного дня до Львова
Ціна від 780 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

В програмі 2 денного туру вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії по найцікавішим місцям Львова. Автобусна екскурсія з 5 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова".

Тур у Львів на 3 дні
Ціна 1600 грн

Щоп'ятниці

 

6 екскурсій у Львові в одному турі: у перший день Ви відвідаєте 2 екскурсії, які допоможуть зануритись в атмосферу нашого міста, матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, продегустувати хмільні напої. Наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом після чого пройдедесь по підземеллям Львова. В третій день екскурсійного туру зануритесь в історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні
Ціна 2550 грн

Щочетверга

 

Розширена програма туру до Львова це 4 денний тур з 6 екскурсіями по Львову та 1 виїзною екскурсією по Львівщині. В перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини, в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом.

 
Тур до Львова на 5 днів
Ціна 3450 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

тур до Львова на 6 днів
Ціна 4200 грн

Щодня

 

Вісім екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Тижневий тур у Львів
Ціна 4950 грн

Щодня

 

Десять екскурсій по Львову в одному тижневому турі та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати та замки Львівщини.

Одноденний тур до Львова для школярів
Економ тур! 290* грн

Щодня (для груп)

 
Львів запрошує дітей на цікаву пізнавальну екскурсію, насичену різноманітними подіями. Школярі зможуть прогулятися старовинними вузькими вулицями, побувати в найбільш величних храмах, та скуштувати різноманітних смаколиків у знаменитих закладах.
Тур для дітей на 2 дні: екскурсії для школярів у Львові
Економ тур! 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур, який містить 4 екскурсії по Львову для школярів. Початок екскурсійної програми з залізничного вокзалу автобусом по найцікавішим місцям Львова, які розміщенні не в центральні частині міста. Решта програми центральною частиною міста. Тут ви Пізнайте секрети старовинного Львова, зустрінете на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць.

тур для дитячих груп на 3 дні
Ціна від 980* грн

Щодня (для груп)

 
Цікавий та насичений подіями тур на канікули для школярів на 3 дні дозволяє не тільки почути дивовижні легенди, а й побачити на власні очі найцікавіші пам’ятки культури, а також здійснити екскурсійний виїзд на природу - в Карпати, або на інші локації.
Тур на День Молоді у Львів
Ціна 990 грн

27-28.06

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру, крім екскурсійної програми включено проживанням.

тур на фестиваль Ніч у Львові
Ціна 990 грн

11-12.07

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру включено екскурсійну програму та проживання в готелі.

тур на Книжковий форум у Львові
Ціна 990 грн

21-22.09

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі: Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру входить: екскурсійна програма і проживання в готелі.
тур на фестиваль кави до Львова
Ціна 990 грн

14-15.09

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі: автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру, крім екскурсійної програми, включено проживання в готелі.
Тур на Свято шоколаду до Львова
Ціна 990 грн

14-15.09

 
Львів’яни можуть зі всього зробити свято, а з кожного свята цукерку. Після автобусної та піших екскурсій Львовом, після прогулянки романтичними вуличками, надзвичайно приємно потрапити на запашне Свято Шоколаду Львів
тур на Свято сиру і вина до Львова
Ціна 990 грн

19-20.10

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру входить: екскурсійна програма і проживання в готелі.

Поїздка на Різдво до Львова
Ціна 1950 грн

25-27.12, 5-7.01

 

За багато років галицька земля увібрала в себе безліч Різдвяних звичаїв і обрядів, подивитися і взяти участь в яких приїжджають люди зі всієї України. Вирушайте в тур на Різдво у Львові та закрутіться у вирі вертепів і колядок у Шевченківському гаю.

Тур у Львів на Новий рік

Ціна від 1950 грн

31.12.2020-2/3.01.2021

 
Новий рік у Львові – це справжня пригода. Це подорож у місто елегантності та історії У місто кави та шоколаду. У місто патріотизму. Ми побачимо найцікавіші пам’ятки архітектури. Навідаємося у колоритні тематичні ресторани. Познайомимося із Львовом елітним, історичним та сучасним. А також вирушимо у захопливу мандрівку Замками Львівщини. Буде по-новорічному казково і обов’язково незабутньо!
Тур на День Валентина до Львова
Ціна 990 грн

14-15.02

 
Важко знайти в Україні місто романтичніше за Львів. Яскраво і цікаво проведіть час разом зі своєю половинкою. Поїдьте в тур до Львова і прогуляйтесь вузькими вуличками міста, здійсніть традиційний для закоханих підйом на Високий Замок.
Тур до Львова на вербну неділю
Ціна 990 грн

11-12.04

 

Чотири екскурсії Львовом в одному турі: автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру включена екскурсійна програма та проживання в готелі.

тур на Пасху до Львова
Ціна 1950 грн

17-19.04

 
Шість екскурсій по Львову в турі до Львова на Пасху. Найцікавіші місця Львова в турі: Автобусна екскурсія: "Австрійський Львів", "Церква Св. Юра", "Шевченківський гай", "Високий Замок", "Личаківське кладовище". В наступні дні Ви відвідаєте інші пішохідні екскурсії.
тур на День міста Львова. Свято Батяра
Ціна 1950 грн

1-3.05

 
Шість екскурсій по Львову в турі.
На День Батяра у Львові щорічно проводяться дводенні гуляння, на Площі Ринок. Протягом свята люди танцюють разом з колоритними аніматорами, співають пісень та посвячуються у справжніх львівських гульвіс.
тур на свята у травні до Львова
Ціна 1950 грн

1-3.05, 9-11.05

 
Шість екскурсій по Львову в турі: автобусна екскурсія з 5 виходами, пішохідні екскурсії: "Вуличками давнього Львова", Підземелля Львова", "Шевченківський гай", "7 Чудес Львова", "Хмільний Львів", "Львів - місто кави і шоколаду".

Тури до Львова на вихідні

Тур вихідного дня у Львів – це найкращий вікенд, про який можна не тільки мріяти, але й реалізувати. Місто Лева вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Оберіть тематичний тур "На каву до Львова" і відчуйте Львів на смак. Терпкий і міцний. Вирушіть у популярний "3-ох денний тур до Львова" і з п’ятниці до неділі насолоджуйтесь містом, мандруючи шоколадними закутками, підземеллями, пивоварнями та визначними пам’ятками. Або ж станьте учасником Дводенного туру до Львова та оцініть одразу кілька найяскравіших екскурсій містом: Австрійський Львів, Церква Св. Юра, Архітектурний комплекс площі Ринок", Високий Замок, Личаківське кладовище, Елітний Львів, Вуличками міста, Підземелля Львова.

Багатоденні тури

Для того, аби відчути Львів повноцінно, потрібно присвятити йому не один і навіть не два дні. І пропонуємо популярні та дуже цікаві тури: "тур у Львів на тиждень", "тур у Львів на 6 днів", а також у Львів на 4 дні та 5 днів. У рамках кожного з них буде багато цікавих зупинок найдостойнішими місцями міста. Ви посмакуєте оригінальними місцевими стравами, поринете у вир західних традицій та зможете відпочити із львівським колоритом.

Тури на свята і фестивалі у Львів

Львів вміє неймовірно цікаво відпочивати. Фестиваль Ніч у Львові, свято сиру і вина, свято шоколаду, день молоді, свято батяра, Тур на день Валентина і Новий рік у Львові - усі ці захопливі варіанти уже чекають вашого остаточного рішення вирушити до міста Лева і випробувати місто на гостинність. Окрім того, можна навідатися до Львова і в особливо святкові дні. Тур на Різдво у Львів, подорож На Великдень до Львова, мандрівка Вербна неділя у Львові, Католицьке Різдво у Львові, а також свято-візитівка Львова – Книжковий форум видавців - місто Лева відкриває перед вами свої ворота та двері й чекає у гості у будні та свята!