ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ДО ЛЬВОВА (6 РЕГУЛЯРНИХ І 16 ТЕМАТИЧНИХ)

Тур вихідного дня до Львова
Ціна від 780 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

В тур вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії найцікавіші місцями Львова. Автобусна екскурсія з 5 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова".

Тур у Львів на 3 дні
Ціна 1600 грн

Щоп'ятниці

 

6 екскурсій у Львові в одному турі. Під час відпочинку у Львові спочатку Ви відвідаєте 2 екскурсії, які допоможуть зануритись в атмосферу нашого міста, матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, продегустувати хмільні напої. Наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом після чого пройдетесь по підземеллях Львова. В третій день екскурсійного туру зануритесь в історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні
Ціна 2550 грн

Щочетверга

 

Розширена програма туру до Львова це 4 денний тур з 6 екскурсіями по Львову та 1 виїзною екскурсією по Львівщині. В перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини, в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом.

Тур до Львова на 5 днів
Ціна 3450 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

тур до Львова на 6 днів
Ціна 4200 грн

Щодня

 

Вісім екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Тижневий тур у Львів
Ціна 4950 грн

Щодня

 

Програма тижневого туру складається з десяти екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати та замки Львівщини. Запрошуємо Вас поринути у нашу львівську атмосферу.

Одноденний тур до Львова для школярів
Економ тур! 290* грн

Щодня (для груп)

 
Якщо втомились від шкільних буднів, запрошуємо шкільні групи у тур до Львова на 1 день. Цікава та насичена 8-годинна екскурсія для школярів (з часом на обід) дасть змогу побачити кожен куточок Львова, Ви відпочинете та наповнитесь атмосферою цього міста.
Тур для дітей на 2 дні: екскурсії для школярів у Львові
Економ! 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур, який містить 4 екскурсії по Львову для школярів. Початок екскурсійної програми з залізничного вокзалу автобусом по найцікавішим місцям Львова, які розміщенні не в центральні частині міста. Решта програми центральною частиною міста.

тур для дитячих груп на 3 дні
Ціна від 980* грн

Щодня (для груп)

 
Тур Канікули для школярів на 3 дні у Львів - це індивідуальна програма для кожної групи, яку Ви зможете обрати самостійно: чи помандрувати в Карпати на 1 день, або ж насолоджуватись повністю екскурсіями по Львову. Ми з задоволенням Вас зустрінемо у Львові та не залишимо незадоволеними.