ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ДО ЛЬВОВА (6 РЕГУЛЯРНИХ І 16 ТЕМАТИЧНИХ)

Тур для дітей на 2 дні: екскурсії для школярів у Львові
Економ! 790* грн

Щодня (для груп)

 

Львів обов'язково стане яскравим спогадом у вашій пам'яті про шкільні екскурсії. Цей пізнавальний тур містить у собі 4 екскурсії по Львову для школярів. Автобусом ми з вами відвідаємо найцікавішими місцями Львова, які розташовані не у центральній частині міста, а решту програми екскурсії по Львову для школярів ми проведемо у центрі міста.

Тур вихідного дня до Львова
Ціна 1450 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

Подорож у Львів — завжди хороша ідея! В тур вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії найцікавішими місцями Львова. Автобусна екскурсія з 3 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". Екскурсійні тури у Львів не залишать Вас байдужими.

Тур у Львів на 3 дні
Ціна 2550 грн

Щоп'ятниці

 

В перший день відпочинку у Львові Ви відвідаєте екскурсії, які допоможуть зануритись в атмосферу нашого міста, матимете нагоду скуштувати каву та шоколад. В другий день автобус повезе на оглядову екскурсію Львовом після чого пройдетесь по підземеллях Львова. В третій день екскурсійного туру зануритесь в історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні
Ціна 3750 грн

Щочетверга

 

Відвідай 4 денний тур з 6 екскурсіями по Львову та 1 виїзною екскурсією по Львівщині. В перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини, в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом. Якщо ви знайдете у своєму щільному життєвому графіку чотири вільних дні — не проґавте шанс провести їх у Львові.

Тур до Львова на 5 днів
Ціна 4900 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замками Львівщини: Олеський, Золочівський, Підгорецький, а також Карпати з водоспадами й скелями.

тур до Львова на 6 днів
Ціна 6050 грн

Щодня

 

Вісім екскурсій по Львову: "Романтичний Львів", "Гумористичний Львова", "Львів місто кави та шоколаду" та інші екскурсії та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Тижневий тур у Львів
Ціна 7100 грн

Щодня

 

Програма тижневого туру складається з десяти екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати та замки Львівщини. Запрошуємо Вас поринути у нашу львівську атмосферу. Тиждень у Львові – це особливий відпочинок.

Одноденний тур до Львова для школярів
Економ тур! 370* грн

Щодня (для груп)

 
Якщо втомились від шкільних буднів, запрошуємо шкільні групи у тур до Львова на 1 день. Цікава та насичена 8-годинна екскурсія для школярів (з часом на обід) дасть змогу побачити кожен куточок міста. Одноденна екскурсія по Львову допоможе Вам відпочити та перезарядитись.
тур для дитячих груп на 3 дні
Ціна від 1250* грн

Щодня (для груп)

 
Тур Канікули для школярів на 3 дні у Львів — це індивідуальна програма для кожної групи, яку Ви зможете обрати самостійно: чи помандрувати в Карпати на 1 день, або ж насолоджуватись повністю екскурсіями по Львову. Ми з задоволенням Вас зустрінемо у Львові та не залишимо незадоволеними.