ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ДО ЛЬВОВА (6 РЕГУЛЯРНИХ І 18 ТЕМАТИЧНИХ)

Тур до Львова
Ціна від 780 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

Тур охоплює найцікавіші місця Львова в автобусній екскурсії по Львову з 5 виходами і в 3 пішохідних екскурсіях: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова".

Тур Львів 3 дня
Ціна 1600 грн

Щоп'ятниці

 

6 екскурсій у Львові в одному турі: у перший день Ви матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом, в третій день екскурсійного туру зануритесь у історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні
Ціна 2500 грн

Щочетверга

 

6 екскурсій по Львову та 1 виїзна: в перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини: Олеський замок, Підгорецький замок, Золочівський замок, а в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом.

Тур до Львова на 5 днів
Ціна 3400 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

тур до Львова на 6 днів
Ціна 4150 грн

Тур проводиться щодня

 

Вісім екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Тижневий тур у Львів
Ціна 4900 грн

Тур проводиться щодня

 

Десять екскурсій по Львову в одному тижневому турі та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати і замки Львівщини.

Тур до Львова для школярів
Економ тур! 290* грн

Щоденний тур

 
Львів запрошує дітей на цікаву пізнавальну екскурсію, насичену різноманітними подіями. Школярі зможуть прогулятися старовинними вузькими вулицями, побувати в найбільш величних храмах, та скуштувати різноманітних смаколиків у знаменитих закладах.
Тур на шкільні канікули
Економ тур! 590* грн

Щоденний тур

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур. Пізнайте секрети старовинного Львова, зустріньте на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць, відчуйте сакральну велич храмів.

Львів для шкільних груп
Ціна від 980* грн

Щоденний тур

 
Львів – старовинне красиве місто, в якому кожна вулиця та будівля має свою власну історію. Цікавий та насичений подіями тур для школярів дозволяє не тільки почути дивовижні легенди, а й побачити на власні очі найцікавіші пам’ятки культури.
Тур на День Валентина до Львова
Ціна 990 грн

14-15.02

 
Важко знайти в Україні місто романтичніше за Львів. Яскраво і цікаво проведіть час разом зі своєю половинкою. Поїдьте в тур до Львова і прогуляйтесь вузькими вуличками міста, здійсніть традиційний для закоханих підйом на Високий Замок.
Тур до Львова на вербну неділю
Ціна 990 грн

11-12.04

 

Чотири екскурсії Львовом в одному турі: автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру включена екскурсійна програма та проживання в готелі.

Паска у Львові
Ціна 1950 грн

17-19.04

 
Шість екскурсій по Львову в одному турі.

Найцікавіші місця Львова в турі: Автобусна екскурсія: "Австрійський Львів", "Церква Св. Юра", "Шевченківський гай", "Високий Замок", "Личаківське кладовище". В наступні дні Ви відвідаєте інші пішохідні екскурсії.

На свята у Травні до Львова
Ціна 1950 грн

1-3.05, 9-11.05

 
Шість екскурсій по Львову в турі: автобусна екскурсія з 5 виходами, пішохідні екскурсії: "Вуличками давнього Львова", Підземелля Львова", "Шевченківський гай", "7 Чудес Львова", "Хмільний Львів", "Львів - місто кави і шоколаду".
День міста. Свято Батяра
Ціна 1950 грн

1-3.05

 
Шість екскурсій по Львову в турі.
На День Батяра у Львові щорічно проводяться дводенні гуляння, на Площі Ринок. Протягом свята люди танцюють разом з колоритними аніматорами, співають пісень та посвячуються у справжніх львівських гульвіс.
Тур на День Молоді у Львів
Ціна 990 грн

27-28.06

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру, крім екскурсійної програми включено проживанням.

Нічний Львів
Ціна 990 грн

11-12.07

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру включено екскурсійну програму та проживання в готелі.

Тур у Львів
Ціна 990 грн

21-22.09

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі: Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру входить: екскурсійна програма і проживання в готелі.
Кава у Львові
Ціна 990 грн

14-15.09

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі: автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Романтичний Львів", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру, крім екскурсійної програми, включено проживання в готелі.
Свято шоколаду у Львові
Ціна 990 грн

14-15.09

 
Львів’яни можуть зі всього зробити свято, а з кожного свята цукерку. Після автобусної та піших екскурсій Львовом, після прогулянки романтичними вуличками, надзвичайно приємно потрапити на запашне Свято Шоколаду Львів
Свята у Львові
Ціна 990 грн

19-20.10

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру входить: екскурсійна програма і проживання в готелі.

Катедральний Собор
Ціна 990 грн

24-25.12

 
Чотири екскурсії Львовом в одному турі:

Автобусна екскурсія з п'ятьма виходами, 3 пішохідні екскурсії: "Вуличками давнього Львова", "7 Чудес Львова", "Підземелля Львова". В ціну туру, крім екскурсійної програми, включено проживання в готелі.

Поїздка на Різдво до Львова
Ціна 1950 грн

5-7.01

 

За багато років галицька земля увібрала в себе безліч Різдвяних звичаїв і обрядів, подивитися і взяти участь в яких приїжджають люди зі всієї України. Приїдьте у Львів саме в цей період і закрутіться у вирі вертепів і колядок у Шевченківському гаю.

Новорічний тур у Львів
Ціна 1950 грн

30.12.2019-1.01.2020

 
Новорічний тур у Львів – це цікава подорож, яка поєднує ознайомлення з героїчним минулим та яскравим сьогоденням. Разом ми блукатимемо історичними вуличками, захоплюватимемось величною архітектурою та пізнаватимемо Львів сучасний – з усім його колоритом, смаком та ароматом кави і шоколаду. Міські некрополі та підземелля, місто з висоти пташиного польоту на Високому замку та унікальні тематичні ресторани з місцевим колоритом – Львів вартий того, аби у нього закохатися. І ми його вам відкриємо!
Тур у Львів на Новий рік
Ціна 2850 грн

29.12.2019-1.01.2020

 
Новий рік у Львові – це справжня пригода. Це подорож у місто елегантності та історії У місто кави та шоколаду. У місто патріотизму. Ми побачимо найцікавіші пам’ятки архітектури. Навідаємося у колоритні тематичні ресторани. Познайомимося із Львовом елітним, історичним та сучасним. А також вирушимо у захопливу мандрівку Замками Львівщини. Буде по-новорічному казково і обов’язково незабутньо!

Тури до Львова на вихідні

Тур вихідного дня у Львів – це найкращий вікенд, про який можна не тільки мріяти, але й реалізувати. Місто Лева вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Оберіть тематичний тур тур "На каву до Львова" і відчуйте Львів на смак. Терпкий і міцний. Вирушіть у популярний "3-ох денний тур до Львова" і з п’ятниці до неділі насолоджуйтесь містом, мандруючи шоколадними закутками, підземеллями, пивоварнями і визначними пам’ятками. Або ж станьте учасником Дводенного туру до Львова і оцініть одразу кілька найяскравіших екскурсій містом: Австрійський Львів, Церква Св. Юра, Архітектурний комплекс площі Ринок", Високий Замок, Личаківське кладовище, Елітний Львів, Вуличками міста, Підземелля Львова.

Багатоденні тури

Для того, аби відчути Львів повноцінно, потрібно присвятити йому не один і навіть не два дні. И пропонуємо популярні і дуже цікаві тури: "тур у Львів на тиждень", "тур у Львів на 6 днів", а також у Львів на 4 дні і 5 днів. У рамках кожного з них буде багато цікавих зупинок найдостойнішими місцями міста. Ви посмакуєте оригінальними місцевими стравами, поринете у вир західних традицій та зможете відпочити із львівським колоритом.

Тури на свята і фестивалі у Львів

Львів вміє неймовіро цікаво відпочивати. Фестиваль Ніч у Львові, свято сиру і вина, свято шоколаду, день молоді, свято батяра, Тур на день Валентина і Новий рік у Львові - усі ці захопливі варіанти уже чекають вашого остаточного рішення вирушити до міста Лева і випробувати місто на гостинність. Окрім того, можна навідатися до Львова і в особливо святкові дні. Тур на Різдво у Львів, подорож На Великдень до Львова, мандрівка Вербна неділя у Львові, Католицьке Різдво у Львові, а також свято-візитівка Львова – Книжковий форум видавців - місто Лева відкриває перед вами свої ворота та двері і чекає у гості у будні і в свята!