ЕКСКУРСІЙНІ ТУРИ ДО ЛЬВОВА (6 РЕГУЛЯРНИХ І 16 ТЕМАТИЧНИХ)

Тур вихідного дня до Львова
Ціна від 780 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

В програмі 2 денного туру вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії по найцікавішим місцям Львова. Автобусна екскурсія з 5 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова".

Тур у Львів на 3 дні
Ціна 1600 грн

Щоп'ятниці

 

6 екскурсій у Львові в одному турі: у перший день Ви відвідаєте 2 екскурсії, які допоможуть зануритись в атмосферу нашого міста, матимете нагоду скуштувати каву та шоколад, продегустувати хмільні напої. Наступного дня автобус Вас повезе на оглядову екскурсію Львовом після чого пройдедесь по підземеллям Львова. В третій день екскурсійного туру зануритесь в історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні
Ціна 2550 грн

Щочетверга

 

Розширена програма туру до Львова це 4 денний тур з 6 екскурсіями по Львову та 1 виїзною екскурсією по Львівщині. В перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини, в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом.

 
Тур до Львова на 5 днів
Ціна 3450 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

тур до Львова на 6 днів
Ціна 4200 грн

Щодня

 

Вісім екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.

Тижневий тур у Львів
Ціна 4950 грн

Щодня

 

Програма тижневого туру складається з десяти екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати та замки Львівщини. Запрошуємо Вас поринути у нашу львівську атмосферу.

Тур у Львів на Новий рік

Ціна від 1950 грн

31.12.2020-2/3.01.2021

 
Новий рік у Львові – це справжня пригода. Ми побачимо найцікавіші пам’ятки архітектури. Навідаємося у колоритні тематичні ресторани. Познайомимося із Львовом елітним, історичним та сучасним. А також вирушимо у захопливу мандрівку Замками Львівщини. Буде по-новорічному казково та обов’язково незабутньо!
Поїздка на Різдво до Львова
Ціна 1950 грн

25-27.12, 5-7.01

 

За багато років галицька земля увібрала в себе безліч Різдвяних звичаїв і обрядів, подивитися і взяти участь в яких приїжджають люди зі всієї України. Вирушайте в тур на Різдво у Львові та закрутіться у вирі вертепів і колядок у Шевченківському гаю.

Тур для дітей на 2 дні: екскурсії для школярів у Львові
Економ тур! 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів, місто історій і легенд, надає дітям пізнавальний та насичений тур, який містить 4 екскурсії по Львову для школярів. Початок екскурсійної програми з залізничного вокзалу автобусом по найцікавішим місцям Львова, які розміщенні не в центральні частині міста. Решта програми центральною частиною міста. Тут ви Пізнайте секрети старовинного Львова, зустрінете на його вулицях людей інших епох, дізнайтеся в ході екскурсії про таємниці вуличок і кам’яниць.

Тури до Львова на вихідні

Тур вихідного дня у Львів – це найкращий вікенд, про який можна не тільки мріяти, але й реалізувати. Місто Лева вміє здивувати за кілька годин і причарувати всього лиш за кілька днів. Оберіть тематичний тур "На каву до Львова" і відчуйте Львів на смак. Терпкий і міцний. Вирушіть у популярний "3-ох денний тур до Львова" і з п’ятниці до неділі насолоджуйтесь містом, мандруючи шоколадними закутками, підземеллями, пивоварнями та визначними пам’ятками. Або ж станьте учасником Дводенного туру до Львова та оцініть одразу кілька найяскравіших екскурсій містом: Австрійський Львів, Церква Св. Юра, Архітектурний комплекс площі Ринок", Високий Замок, Личаківське кладовище, Елітний Львів, Вуличками міста, Підземелля Львова.

Багатоденні тури

Для того, аби відчути Львів повноцінно, потрібно присвятити йому не один і навіть не два дні. І пропонуємо популярні та дуже цікаві тури: "тур у Львів на тиждень", "тур у Львів на 6 днів", а також у Львів на 4 дні та 5 днів. У рамках кожного з них буде багато цікавих зупинок найдостойнішими місцями міста. Ви посмакуєте оригінальними місцевими стравами, поринете у вир західних традицій та зможете відпочити із львівським колоритом.

Тури на свята і фестивалі у Львів

Львів вміє неймовірно цікаво відпочивати. Фестиваль Ніч у Львові, свято сиру і вина, свято шоколаду, день молоді, свято батяра, Тур на день Валентина і Новий рік у Львові - усі ці захопливі варіанти уже чекають вашого остаточного рішення вирушити до міста Лева і випробувати місто на гостинність. Окрім того, можна навідатися до Львова і в особливо святкові дні. Тур на Різдво у Львів, подорож На Великдень до Львова, мандрівка Вербна неділя у Львові, Католицьке Різдво у Львові, а також свято-візитівка Львова – Книжковий форум видавців - місто Лева відкриває перед вами свої ворота та двері й чекає у гості у будні та свята!