Співпраця з турагенціями

Співпраця з турагенціями

Співпраця Молодіжного туризму з турагентами

«Молодіжний туризм» понад 10 років організовує активний відпочинок для молоді та для тих, хто любить насичені подорожі. Ми активно співпрацюємо з туристичними агенціями в різних регіонах України, мотивованих стабільним і успішним зростанням компанії. Основна наша мета – активна та довготривала співпраця, оскільки пропонуємо нашим клієнтам високий рівень послуг та найкращі ціни на всі напрямки.

 1. Для налагодження співробітництва з туроператором «Молодіжний туризм» необхідно надіслати підписаний агентський договір на реалізацію туристичного продукту, який Ви можете завантажити за посиланням нижче. Будемо раді співпраці з Вами! Скачати тут
 2.  
 3. Агентський договір потрібно заповнити та надіслати у двох екземплярах з усіма реквізитами та печатками компанії з супровідними документами:
  • Свідоцтво про реєстрацію підприємства або фізичної особи
  • Свідоцтво платника податків
  • Ліцензія на здійснення туристичної діяльності
 4.  
 5. Після узгодження усіх деталей Ви отримаєте на пошту відповідно примірник з нашими підписами, реквізитами та печатками.
 6.  
 7. Усю необхідну інформацію для здійснення реалізації турів «Молодіжного туризму» можна знайти в нас на сайті та електронною поштою.
 8.  
 9. Запит на наявність вільних місць в турах можна подати через:
 10.  
 11. Надання відповіді про наявність вільних місць та підтвердження бронювання здійснюється упродовж 1 робочого дня з моменту подання запиту (крім суботи та неділі, а також державних вихідних).
 12.  
 13. За умови підтвердження наявності вільних місць здійснюється бронювання, яке передбачає попереднє включення до списку групи. Після здійснення бронювання відповідальний менеджер або його помічник повідомляє перелік додаткових даних, які потрібно подати.
 14.  
 15. В запиті потрібно подати наступні дані: назва турфірми, прізвище та ім’я менеджера, контактний телефон менеджера, електронну пошту менеджера, прізвище та ім’я замовника, назва туру, дата виїзду, кількість місць. Для кожного туру потрібно подавати окремий письмовий запит (одне повідомлення).
 16.  
 17. Усі дані щодо туру, маршрут, контакти керівника групи надсилаються в «Інформаційному листі», який обов’язково мають отримати туристи задля успішного здійснення туру:
  • для турів тривалістю 2 та більше днів: не пізніше ніж за 3 календарні дні до початку туру;
  • для турів та екскурсій тривалістю не довше 1 дня: не пізніше ніж за 2 календарні дні.
 18.  
 19. Анулювання замовлення турагентом передбачає відмову від замовлення туру всіх або частини учасників замовлення. Про анулювання замовлення потрібно повідомляти відповідального менеджера на електронну пошту та телефоном. Умови повернення оплати за анульовані місця залежать від терміну повідомлення про анулювання:
  • не пізніше ніж за 10 робочих днів до початку туру — повертаємо 100 % вартості туру;
  • від 9 до 7 робочих днів до початку туру — повертаємо 85 % вартості туру;
  • від 6 до 4 робочих днів до початку туру — повертаємо 50 % вартості туру;
  • менше ніж за 1 робочий день до початку туру, а також при неявці — оплату не повертаємо.
 20.  
 21. У випадку, якщо замовник знайде відповідну заміну на анульовані місця, то оплачені кошти можуть бути зараховані взаємозаліком у повному обсязі. У Новорічних, Різдвяних та акційних турах умови анулювання можуть відрізнятися від стандартних.
 22.  
 23. Винагорода турагента за реалізацію туристичного продукту туроператора «Молодіжний туризм» складає від 10% від вартості туру (крім акційних пропозицій).