Крехівський монастир екскурсія
Ціна 500 грн

щовихідних

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Принадою екскурсії стане Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

 
          Замовити тур:

Що входить та не входить у вартість туру

Екскурсія в Жовкву та Крехівський монастир

Екскурсія по Жовкві

Жовква – це не просто місто. Це резиденція польського короля Яна III Собеського. Місто ремісників. Екскурсія по Жовкві — в «ідеальне місто» доби Ренесансу. Про Жовкву можна дуже довго розповідати, але краще бодай один раз вирушити у тур в Жовкву, щоб побачити її побачити на власні очі.

Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі та костел Св. Лаврентія XVII ст. – найвизначніші пам’ятки Жовківщини, що вартують вашої уваги. Особливої уваги заслуговує ренесансна синагога.

А також Церква Серця Христового і монастир о. Василіан. Тут збережено унікальний стінопис з ангеликами у вишиванках. Його автор — січовий стрілець та художник Юліан Буцманюк.

Загалом, невеличкий історичний центр міста вміщає у собі півсотні пам’яток місцевого, всеукраїнського і навіть світового рівня!

тур в Жовкву

Екскурсія в Крехівський монастир

Крехівський монастир св. Миколая (XVII–XVIII ст.) відомий чудодійними іконами та є одним із давніх місць масового паломництва. Особливо популярним є цілюще джерело в Крехові. Засновниками Крехівського монастиря вважають ченців Києво-Печерської лаври Йоіля та Сильвестра. Вони ще 1613 р. поселились у вирубаній у скелі печері. З часом ченців стало більше, і вони збудували неподалік печери церкву св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів. Крехівський монастир є одним з основних паломницьких центрів Львівщини.

екскурсія в Крехів

Притулок Домажир або На гостину до ведмедів

Тут живуть ведмеді. Навіть не так – тут відновлюють свої сили та лікуються після невдалого досвіду стосунків із жорстокими людьми чотирилапі велетні.

Домажир – це притулок, реабілітаційний центр, це проєкт захисту тварин Міжнародного Благодійного Фонду FOUR PAWS. Це величезний комплекс на площі 20 га з максимально наближеною до звичних для ведмедів природних умов атмосферою, де 15 чотирилапих мешканці живуть, харчуються та реабілітуються.

Кожен із мешканців має свою сумну історію. Хтось потрапив сюди із цирку. Когось тримали в клітці задля розваги. Хтось «працював» у готелі на потіху відвідувачам. Сьогодні Домажир – це їхній дім. А ми будемо в ньому всього лиш гостями.

У вартість туру в Жовкву НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки

      Жовківський замок: дорослий/дитячий 24/9 грн;
      Домажир: дорослий/дитячий 70/35 грн.
 

Примітка 1* Притулок "Домажир" відвідується опціонально, тобто цей туристичний об'єкт не входить в класичну програму. При замовленні даного туру уточнюйте в менеджера актуальність відвідання притулку Домажир.

Замовити тур