Крехівський монастир екскурсія
Ціна туру 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами і Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Зареєструватись
 
          Замовити тур:

Жовква. Крехівський монастир

Щодня 10:00-17:00. Початок екскурсії 10:00 пл. Ринок. 

Екскурсія в Жовкву

Резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто ремісників. «Ідеальне місто» доби Ренесансу. Про Жовкву можна дуже довго розповідати, але краще бодай один раз побачити його на власні очі. Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі і костел Св. Лаврентія XVII ст. – найвизначніші пам’ятки Жовківщини, що вартують вашої уваги. Особливої уваги заслуговує ренесансна синагога. Загалом, невеличкий історичний центр міста вміщає у собі півсотні пам’яток місцевого, всеукраїнського і навіть світового рівня!

 
жовква

Екскурсія в Крехівський монастир

Крехівський монастир св. Миколая (XVII–XVIII ст.) відомий чудодійними іконами і є одним із давніх місць масового паломництва. Особливо популярним є цілюще джерело в Крехові. Засновниками Крехівського монастиря вважають ченців Києво-Печерської лаври Йоіля та Сильвестра. Вони ще 1613 р. поселились у вирубаній у скелі печері. З часом ченців стало більше, і вони збудували неподалік печери церкву св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів.

 
Крехів
 
У вартість ВХОДИТЬ:

- проїзд автобусом;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- харчування;

- вхідні квитки в замки:

Жовківський замок: дорослий/дитячий 24/9 грн;

Зареєструватись

Наші популярні тури:


SPA-тур в Трускавець

Популярний тур на Говерлу

Екскурсія Замки Львівщини