Крехівський монастир екскурсія
Ціна 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Також у рамках екскурсії ми відвідаємо Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Замовити тур

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

 
          Замовити тур:

Жовква. Крехівський монастир

Екскурсія по Жовкві

Резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського. Місто ремісників. «Ідеальне місто» доби Ренесансу. Про Жовкву можна дуже довго розповідати, але краще бодай один раз побачити його на власні очі. Історико-архітектурний ансамбль історичної Ринкової площі, замок XVI століття, чарівні монастирі та костел Св. Лаврентія XVII ст. – найвизначніші пам’ятки Жовківщини, що вартують вашої уваги. Особливої уваги заслуговує ренесансна синагога. Загалом, невеличкий історичний центр міста вміщає у собі півсотні пам’яток місцевого, всеукраїнського і навіть світового рівня!

 
тур в Жовкву

Екскурсія в Крехівський монастир

Крехівський монастир св. Миколая (XVII–XVIII ст.) відомий чудодійними іконами та є одним із давніх місць масового паломництва. Особливо популярним є цілюще джерело в Крехові. Засновниками Крехівського монастиря вважають ченців Києво-Печерської лаври Йоіля та Сильвестра. Вони ще 1613 р. поселились у вирубаній у скелі печері. З часом ченців стало більше, і вони збудували неподалік печери церкву св. Петра і Павла, а пізніше церкву Преображення і Троїцьку церкву. Тут же було зведено дзвіницю та келії монахів.

 
екскурсія в Крехів
 

Притулок Домажир або На гостину до ведмедів

Дане туристичне місце відвідується опціально, тобто цей туристичний об'єкт не входить в класичну програму. Для уточнення актуальності відвідання притулку Домажир зверніться до турагента.

Тут живуть ведмеді. Навіть не так – тут відновлюють свої сили та лікуються після невдалого досвіду стосунків із жорстокими людьми чотирилапі велетні.

Домажир – це притулок, реабілітаційний центр, це проєкт захисту тварин Міжнародного Благодійного Фонду FOUR PAWS. Це величезний комплекс на площі 20 га з максимально наближеною до звичних для ведмедів природних умов атмосферою, де 15 чотирилапих мешканці живуть, харчуються та реабілітуються.

Кожен із мешканців має свою сумну історію. Хтось потрапив сюди із цирку. Когось тримали в клітці задля розваги. Хтось «працював» у готелі на потіху відвідувачам. Сьогодні Домажир – це їхній дім. А ми будемо в ньому всього лиш гостями.

 

У вартість туру в Жовкву НЕ ВХОДЯТЬ вхідні квитки:

      Жовківський замок: дорослий/дитячий 24/9 грн;
      Домажир: дорослий/дитячий 70/35 грн;
Замовити тур Наші популярні тури:

SPA-тур в Трускавець

Популярний тур на Говерлу

Тур в Закарпаття для школярів на 2 дні