Замок Дракули

Румунія (Брашов, Сіная, Саксонський монастир Прежмере, замок Рішнов, замок Дракули)

Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур в Румунію в царство Дракули

1 день (п’ятниця): виїзд зі Львова.

2 день (субота): Брашов (оглядова екскурсія). – Сіная (Палац Пелеш, Монастир).

3 день (неділя): Саксонський монастир Прежмере. – Замок Ришнов. – Замок Дракули. – Камера Страху.

4 день (понеділок): Брашов (продовження оглядової екскурсії).

5 день (вівторок): прибуття у Львів.

Брашов замок

Брашов. Брашов називають румунським Зальцбургом, адже розташоване воно у підніжжі гори Тимпа. Брашов – одне з 7 міст Трансильванії, що заснували саксонці у ХІІ столітті. Готичні квартали старого міста вражають своєю величчю та красою. Під час екскурсії ми побачимо найцікавіші пам’ятки саксонського міста: Чорну Церкву – найбільший готичний собор на терені між Віднем та Стамбулом; старовинні ворота, площу Ринок та стару частину міста, у якій вишукано поєднались готика, ренесанс, бароко та пізній стиль національного романтизму.

Гірськолижний курорт Сіная – “Перлина румунських Карпат”, що має ім’я відомої святої гори; старовинний історичний центр, що вдало поєднує красу природи й унікальність архітектури. Відвідання казкового Палацу Пелеш, що споруджений у XIX ст. і є колишньою літньою резиденцією королів Румунії. Оточений величезним чудовим парком з гірською річкою та водоспадом, він вразить Тебе унікальною колекцією зброї, венеційського скла та дзеркал, картин та різьблених меблів. Архітектура споруди гармонійно комбінує стилі ренесансу, бароко і рококо.

Сінная

Монастир Сіная – православний монастир, який у 1690–1695 рр. заснував дворянин Міхай Кантакузіно після паломництва в монастир Святої Катерини на Синайському півострові. Згодом так само назвали і місто, що утворилося навколо монастиря – Сіная. В монастирі проживає 13 ченців. На території монастиря 1895 р. відкрили музей церковного мистецтва. В експозиції є багата колекція ікон, церковного начиння, книг. У музеї зберігається перша Біблія, перекладена на румунську мову.

Саксонський монастир Прежмере та замок Ришнов – місто в мініатюрі, що містило всі споруди, необхідні для побуту: криницю, церкву, житлові будинки, школу тощо. Сьогодні колишня фортеця виглядає немов маленька копія старого міста Брашова – колиски Трансильванії.

Брашов фото

Замок Дракули – обитель відомого вампіра та князя Трансильванії. Замок розташований у мальовничому містечку Бран. Насправді історичний князь там не жив, а лише періодично ночував, оскільки любив полювати в цій місцевості. Принаймні так стверджують деякі історики. Вузькі коридори, темні кімнати, замок ніби створений для фільмів про графа Дракулу. А у вільний час Ти зможеш відвідати Камеру Страху й опинитися таким чином у царстві вурдалаків та вампірів.

Сінная Румунія

Вартість екскурсії – 120 євро.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки.

Вартість вхідних квитків:

Виїзд зі Львова: (вул. Городоцька, 83 "Цирк") в п’ятницу о 19.00.

Приїзд до Львова: в вівторок орієнтовно о 09.00.


Тур відбувся

 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень