Грузія: Кавказ, Кахетія, Тбілісі
Казбегі, Алаверді, Шуамта, Цинандалі, Кварелі, Телаві, Напареулі, Сігналі, Гурджаані, Бодбе, Горі, Уплісціхе, Мцхета, Тбілісі.
Зареєструватись
 
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур в Грузію: гори і вино

1 день: - Львів (виїзд з залізничного вокзалу).
2 день: - виїзд з Донецька.
3 день: - Казбегі.
4 день: - Алаверді – Шуамта – Цинандалі – Кварелі – Телаві – Напареулі.
5 день: - Монастирський комплекс Давид Гареджі – Сігнагі – Гурджаані – Бодбе.
6 день: - Горі – Уплісціхе.
7 день: - Мцхета – Тбілісі.
8 день: - Тбілісі.
9 день: - приїзд до Донецька.
10 день: - приїзд до Львова.

Грузія

Гурдзаані
Чому грузини такі великодушні та гостинні? Відповідь дуже проста. Відома грузинська гостинність бере початок ще з бронзового віку, коли в Грузії почали виготовляти вино. Культура виноробства в країні стала невід’ємною частиною життя кожної родини і триває досі. Немає грузинської сім’ї, з якої гість пішов би без кількох тостів, не випивши домашнього вина.
  

Монастирський комплекс Давид Гареджі

Це висічені в скелях близько 20 монастирів. Він охоплює території трьох районів Грузії – Гардабанського, Сагареджійского і Сігнахского. Головним монастирем вважають лавру св. Давида, яка розташована на північному схилі гори, що розділяє Грузію і Азербайджан. Кордон проходить по вершині гори, яку грузинські історики називають Удабно, за назвою одного з монастирів. Цей монастир міститься на азербайджанській території – на південному схилі гори. Крім них, на південному схилі гори розташовано понад 100 печер, які ченці використовували як келії. У багатьох церквах і трапезних монастирів збереглися фрески VIII–XIV ст. з портретами історичних осіб, у тому числі портрет цариці Тамари.

Телаві

Бодбе Грузія
Центр грузинського виноробства, яке, як відомо, тут – культ. Телаві одне із найдавніших міст Грузії, воно відоме з I–II століть... В історичному плані місто і його околиці дуже цікаві. До наших днів збереглось багато важливих культурних пам’яток регіону: "Батоніс-ціхе" – фортеця в центрі міста, храм Алаверді, монастир Ікалто, монастирський комплекс Шуамта, Йоана Зедазенського, Некресі, культовий комплекс Бодбе.

Сігнагі

Телаві Грузія
Місто кохання, яке славиться своєю однойменною фортецею, що входить до списку найвідоміших великих фортець Грузії. Стіни Сігназької фортеці дивом вціліли, і сьогодні оточують стару частину міста, виходячи далеко за міські межі.

Бодбе

Тут розташована загальнонаціональна грузинська святиня – монастирський і єпископський комплекс св. Георгія, де покоїться прах рівноапостольної Ніно Каппадокійської – великої хрестительки Грузії – провісниці християнської епохи. За переказами, саме в Бодбе 335 р. померла св. Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну, зцілюючи хворих і навертаючи народ до істинного Бога. Року 1889 тут відкрили жіночий монастир святої рівноапостольної Ніно, що діє дотепер.

Алаверди

Кафедральний собор Алаверди (в однойменному селищі) – один із найзнаменитіших середньовічних храмів Грузії. Його спорудили на початку XI століття і він є одним із найвищих споруд свого часу. Храм зведений на місці маленької церкви Святого Георгія.

Цинандалі

Відомий центр виноробства, де розташований однойменний родовий маєток князів Чавчавадзе. У садибі, нині Будинок-музей Чавчавадзе, збереглися інтер’єри, меблі та особисті речі князів. Будинок-музей оточений розкішним парком з каплицею, у якій вінчались Олександр Грибоєдов з княжною Ніною Чавчавадзе. У цьому ж парку Олександр Чавчавадзе 1886 р. заклав винні підвали, вирішивши тим самим поставити традиційне кустарне виробництво на промислову основу. Так був заснований найдавніший у Грузії винний завод. Для відвідувачів відкриті винні підвали, де зберігається 16 тисяч пляшок кінця XIX – початку XX століть.

Бочорма

кварелі фото
Головна фортеця Кахетії розташована на гірському схилі, на висоті 1 000 м над рівнем моря. З такої висоти всю прилеглу місцевість на багато кілометрів було видно як на долоні. Таке ідеальне місце розташування зробило фортецю Бочорма в X ст. політичним центром стародавнього Кахетинського царства.

Шуамта

Тут збереглися фрагменти монастирів Дзвелі-Шуамта і Ахалі Шуамта (дослівно Стара Шуамта і Нова Шуамта). Ці два монастирі абсолютно відрізняються один від одного архітектурою, і були створені в різний час.

Гурджаані

Славиться унікальною пам’яткою середньовічного грузинського зодчества – церквою Квелацмінда – єдиною в Грузії двобанною церквою.

Кварелі

Комплекс Гримі й Кварельська фортеця.

Мцхета

поїздка в Тбілісі
Культове і святе місце для кожного грузина – стародавня столиця Грузії. Такої кількості святих і культових місць, як у Мцхеті, немає більше в усій Грузії. Тому це давнє місто називають “Другим Єрусалимом”. Сюди принесла благу звістку свята Ніно Каппадокійська, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Хітон Господній. Мцхета – святе місто, сюди стікаються християнські паломники і туристи зі всього світу. Головними об’єктами, що привертають увагу туристів і паломників, є: один із найдавніших і шанованих храмів – собор Светіцховелі й старовинний мальовничий монастир Джварі. Це унікальні та вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Мцхета і околиці – архітектурно-історичний музей-заповідник, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Тбілісі

Тбілісі екскурсії
Все багатство визначних пам’яток Тбілісі ділять між собою дві частини міста: історичний центр "Старе місто" і проспект Руставелі. Історичний центр Тбілісі "Старе місто" розташований біля підніжжя гори Мтацмінда. Це найдавніша частина міста, яка зберегла вузькі, мощені цеглою вулички, які втікають то вгору, то вниз, на яких можна побачити руїни середньовічних споруд: фортеці Нарікала, храму Метехі (1278–1293), старовинних храмів "Норашен", "Джваріс-мама", "Бетлемі", "Метехі", палац цариці Даріджан "Сачин". Ці споруди датовані III–IV ст. Майже всі будівлі в історичному центрі міста – історичні чи культурні пам’ятки. Центральна вулиця міста названа на честь знаменитого поета Грузії Шота Руставелі (з 1918 року). Проспект Руставелі – головна артерія міста. Будівництво проспекту розпочали ще в XIX столітті при намісництві князя Воронцова.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки, вартість дегустації, проїзд поїздом до Донецька і назад.

Вартість вхідних квитків:

Виїзд зі Львова: (ЖД Вокзал) в п'ятницю о
Приїзд до Львова: в неділю орієнтовно о
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень