Грузія (гори, море, вино)
Степансмінда - Ананурі – Тбілісі - Джаварі - Мцхета - Уплісціхе - Горі - Кутаісі - Сатапліа - Батумі - Гоніо.
Замовити тур
Запис на тур:
+38 095 01 17 770 Олена
+38 068 31 13 100 Олена
 

Вся Грузія за 11 днів

1 день: - Львів (виїзд з залізничного вокзалу).
2 день: - виїзд з Донецьку.
3 день: - Гаргеті - Ананурі - Тбілісі.
4 день: - Тбілісі.
5 день: - Джаварі - Мцхета - Горі – Уплісціхе - Кутаісі - Сатаплія - Батумі.
6 день: - Батумі.
7 день: - Батумі - Гоніо.
8 день: - Батумі.
9 день: - Батумі.
10 день: - приїзд до Донецьку.
11 день: - приїзд до Львова.

Грузія

Грузія екскурсії
Чому грузини такі великодушні та гостинні? Відповідь дуже проста. Відома грузинська гостинність бере початок ще з бронзового віку, коли в Грузії почали виготовляти вино. Культура виноробства в країні стала невід’ємною частиною життя кожної родини і триває досі. Немає грузинської сім’ї, з якої гість пішов би без кількох тостів, не випивши домашнього вина.

Гаргеті

Троїцька церква в Ґерґе́ті розташована на висоті 2170 м біля підніжжя Казбека, прямо над селищем Степанцмінда". Побудована в XIV столітті святиня є єдиним хрестово-купольним храмом в області Хеві.

Хрестовий перевал

Перевал на Воєно-Грузинскій дорозі на висоті 2379м через Головний Кавказький хребет.

Ананнурі

Фортеця відноситься до ранньої феодальної епохи і служила форпостом оборони, перекриваючи дорогу, що веде з Дарьяльскої ущелини. На такому вдалому місці спорудили спочатку башту, а через деякий час — фортеця Ананурі, яка стала надійним укріпленням. Зараз від грізного замку залишилася лише цитадель. На її території розташовано три храми і башта з пірамідальним дахом — найперша будівля на місці фортеці.

Мцхета

Культове і святе місце для кожного грузина – стародавня столиця Грузії. Такої кількості святих і культових місць, як у Мцхеті, немає більше в усій Грузії. Тому це давнє місто називають "Другим Єрусалимом". Сюди принесла благу звістку свята Ніно Каппадокійська, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Хітон Господній. Мцхета – святе місто, сюди стікаються християнські паломники і туристи зі всього світу. Головними об’єктами, що привертають увагу туристів і паломників, є: один із найдавніших і шанованих храмів – собор Светіцховелі й старовинний мальовничий монастир Джварі. Це унікальні та вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Мцхета і околиці – архітектурно-історичний музей-заповідник, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Тбілісі

Все багатство визначних пам’яток Тбілісі ділять між собою дві частини міста: історичний центр "Старе місто" і проспект Руставелі. Історичний центр Тбілісі "Старе місто" розташований біля підніжжя гори Мтацмінда. Це найдавніша частина міста, яка зберегла вузькі, мощені цеглою вулички, які втікають то вгору, то вниз, на яких можна побачити руїни середньовічних споруд: фортеці Нарікала, храму Метехі (1278–1293), старовинних храмів "Норашен", "Джваріс-мама", "Бетлемі", "Метехі", палац цариці Даріджан "Сачин". Ці споруди датовані III–IV ст. Майже всі будівлі в історичному центрі міста – історичні чи культурні пам’ятки. Центральна вулиця міста названа на честь знаменитого поета Грузії Шота Руставелі (з 1918 року). Проспект Руставелі – головна артерія міста. Будівництво проспекту розпочали ще в XIX столітті при намісництві князя Воронцова.

Горі та Уплісціхе

місця Мцхети
Незважаючи на те, що в історичних джерелах місто відоме з VI ст, всесвітню славу йому принесло ім'я Йосипа Джугашвілі, відомішого як "Батька народів" товариша Сталіна, що керував Радянською імперією з 1925 по 1953 роки. Головні визначні пам'ятки містечка - це Будинок-музей Сталіна, збудований у вигляді мармурового саркофага і величезна бронзова скульптура Сталіна, одна з небагатьох, що збереглися в світі. В числі стародавніх пам'яток Горі - руїни старовинної фортеці Горісціхе - розташованої на пагорбі в центрі міста. В околицях Горі багато цікавих пам'яток, найвідоміша з яких є печерне місто - Уплісціхе.

Сатапліа

Унікальний Сатаплійського заповідник розташований неподалік від Кутаїсі. Знаменитим цей гірський заповідник зробила велика кастровое печера з підземною річкою, знайдена тут в 1925 році. Знаменита печера своїми сталактитами і сталагмітами (спелеологи стверджують, що росли вони тисячоліттями).

Кутаїсі

тур в Грузію
Друге за розміром місто в Грузії. Знаходиться на відстані 221 км від Тбілісі. Згідно з рішенням Президента Грузії Михайла Саакашвілі Кутаїсі стане другою столицею Грузії, сюди переїдуть уряд та парламент країни.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки, вартість дегустації, проїзд поїздом до Донецьку і назад.
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень