тури в вірменію

Казбегі, Телаві, Алаверді, Кварелі, Некресті, Монастирський комплекс Давид Гареджі, Гурджуані, Сігнагі, Бодбе, Ананурі, Мцхета, Тбілісі, Гашаванк, Агерцин, Діліжан, Єреван

Замовити тур
Запис на тур:
+38 095 01 17 770 Олена
+38 068 31 13 100 Олена

Незабутній тур у Вірменію та Грузію 

1 день (субота):виїзд зі Львова 17.40

2 день (неділя): виїзд з Донецька 16.30

3 день (понеділок): Казбегі (Троїцька церква), Ананурі (фортеця)

4 день (вівторок): Телаві (місцевий ринок, екскурсія містом, фортеця), Алаверді, Кварелі (фортеця, комплекс Гримі), Некресті (монастирський комплекс), Цинандалі (дегустація)

5 день (середа): Сігнагі (місто, монастирський комплекс), Монастирський комплекс Давид Гареджі

6 день (четвер): Вірменія: Гашаванк, Агерцин, Діліджан, Єреван

7 день (п'ятниця): Тбілісі

8 день (субота): Мцхета(давня столиця Грузії)

9 день (неділя): 11:00 прибуття в Донецьк

10 день (понеділок): 13:00 повернення у Львів

Грузія

Казбегі

Чому грузини такі великодушні та гостинні? Відповідь дуже проста. Відома грузинська гостинність бере початок ще з бронзового віку, коли в Грузії почали виготовляти вино. Культура виноробства в країні стала невіддільною частиною життя кожної родини та триває досі. Немає грузинської сім’ї, з якої гість пішов би без кількох тостів, не випивши домашнього вина.

Гаргеті

Троїцька церква в Ґерґе́ті розташована на висоті 2170 м біля підніжжя Казбека, прямо над селищем Степанцмінда". Побудована в XIV столітті святиня є єдиним хрестово-купольним храмом в області Хеві.

Хресто́вий перева́л — перевал на Воєно-Грузинскій дорозі на висоті 2379 м через Головний Кавказький хребет. 

Ананнурі

Казбегі Грузія

Фортеця відноситься до ранньої феодальної епохи та служила форпостом оборони, перекриваючи дорогу, що веде з Дарьяльскої ущелини. На такому вдалому місці спорудили спочатку башту, а через деякий час — фортеця Ананурі, яка стала надійним укріпленням. Зараз від грізного замку залишилася лише цитадель. На її території розташовано три храми та башта з пірамідальним дахом — найперша будівля на місці фортеці.

Церква Кветера

Церква Кветера — "Грузинська православна церква" в історичному місті-фортеці Кветера Кахетії.Церква Кветера була побудована в першій половині X століття. Це порівняно невелика церква, в стилі грузинської архітектури, завершена куполом. Фасади храму не рясніють прикрасами, що типово для Кахетинської церкви; більша їх частина оформлена рівномірно розташованими арками.

Телаві

Казбегі фото

Телаві– центр грузинського виноробства, яке, як відомо, тут – культ.Телаві одне із найдавніших міст Грузії, воно відоме з I–II століть... В історичному плані місто і його околиці дуже цікаві. До наших днів збереглось багато важливих культурних пам’яток регіону: “Батоніс-ціхе” – фортеця в центрі міста, храм Алаверді, монастир Ікалто, монастирський комплекс Шуамта, Йоана Зедазенського, Некресі, культовий комплекс Бодбе. 

Алаверди

Кафедральний собор Алаверди (в однойменному селищі) – один із найзнаменитіших середньовічних храмів Грузії. Його спорудили на початку XI століття і він є одним із найвищих споруд свого часу. Храм зведений на місці маленької церкви Святого Георгія.

Кварелі

Сігнагі

Телаві Грузія

Сігнагі– місто кохання, яке славиться своєю однойменною фортецею, що входить до списку найвідоміших великих фортець Грузії. Стіни Сігназької фортеці дивом вціліли, і сьогодні оточують стару частину міста, виходячи далеко за міські межі. 

Бодбе

Тут розташована загальнонаціональна грузинська святиня – монастирський і єпископський комплекс св. Георгія, де покоїться прах рівноапостольної Ніно Каппадокійської – великої хрестительки Грузії – провісниці християнської епохи.

За переказами, саме в Бодбе 335 р. померла св. Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну, зцілюючи хворих і навертаючи народ до істинного Бога. Року 1889 тут відкрили жіночий монастир святої рівноапостольної Ніно, що діє дотепер. 

Давид Гареджі

Телаві фото

Давид Гареджі– це висічені в скелях близько 20 монастирів. Він охоплює території трьох районів Грузії – Гардабанського, Сагареджійского і Сігнахского. Головним монастирем вважають лавру св. Давида, яка розташована на північному схилі гори, що розділяє Грузію і Азербайджан. Кордон проходить по вершині гори, яку грузинські історики називають Удабно, за назвою одного з монастирів. Цей монастир міститься на азербайджанській території – на південному схилі гори. Крім них, на південному схилі гори розташовано понад 100 печер, які ченці використовували як келії. У багатьох церквах і трапезних монастирів збереглися фрески VIII–XIV ст. з портретами історичних осіб, у тому числі портрет цариці Тамари.

Вірменія

Телаві відпочинок

Озеро Севан - друге за величиною високогірне озеро прісної води у світі. Це величезне гірське озеро, яке займає до 8% площі Вірменії, знаходиться близько 1900 метрів над рівнем моря. Захоплююча лісову область Діліжан, де ви зможете ходити по вулиці музею. Діліжан є найпопулярнішим курортним містом у Вірменії та славиться дуже добрими та зеленими лісами. Поїздка в Гошаванк монастир 13-го ст. і можливість побачити один з найкрасивіших і унікальних вірменських хачкарів. Гошаванк був одним з рідкісних навчальних центрів середньовічної Європи.

В центрі Єревану колись домінували величезні будівлі радянського стилю, але тепер, у зв'язку з активною конструкцією в даний час стали з'являтися багато сучасні будівлі. У другій половині дня вашою головною визначною пам'яткою буде вірменський історичний музей, тут важливі археологічні колекції з кам'яного століття. Відвідування коньячного заводу Арарат для дегустації вірменського коньяку.

Тбілісі

Сінагі

Все багатство визначних пам’яток Тбілісі ділять між собою дві частини міста: історичний центр “Старе місто” і проспект Руставелі. Історичний центр Тбілісі “Старе місто” розташований біля підніжжя гори Мтацмінда. Це найдавніша частина міста, яка зберегла вузькі, мощені цеглою вулички, які втікають то вгору, то вниз, на яких можна побачити руїни середньовічних споруд: фортеці Нарікала, храму Метехі (1278–1293), старовинних храмів “Норашен”, “Джваріс-мама”, “Бетлемі”, “Метехі”, палац цариці Даріджан “Сачин”. Ці споруди датовані III–IV ст. Майже всі будівлі в історичному центрі міста – історичні чи культурні пам’ятки. Центральна вулиця міста названа на честь знаменитого поета Грузії Шота Руставелі (з 1918 року). Проспект Руставелі – головна артерія міста. Будівництво проспекту розпочали ще в XIX столітті при намісництві князя Воронцова.

 

Мцхета

Сінагі відпочинок

Мцхета– культове і святе місце для кожного грузина – стародавня столиця Грузії. Такої кількості святих і культових місць, як у Мцхеті, немає більше в усій Грузії. Тому це давнє місто називають “Другим Єрусалимом”. Сюди принесла благу звістку свята Ніно Каппадокійська, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Хітон Господній. Мцхета – святе місто, сюди стікаються християнські паломники і туристи зі всього світу. Головними об’єктами, що привертають увагу туристів і паломників, є: один із найдавніших і шанованих храмів – собор Светіцховелі й старовинний мальовничий монастир Джварі. Це унікальні та вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Мцхета і околиці – архітектурно-історичний музей-заповідник, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Вартість екскурсії – 300 євро.

У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки, вартість дегустації, проїзд поїздом до Маріуполя і назад.

Факультативна поїздка в Вірменію 55 євро.

Виїзд зі Львова: тур вже відбувся.

Приїзд до Львова:

 

Документи на поїздку:

Дійсний закордонний паспорт

 

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Тур до Львова для школярів (1 день)