Прага
Акційна ціна 115 €

30.12.19 - 02.01.20


Старомєська площа - старовинна празька площа, що знаходиться в історичному центрі міста і саме тут розгортаються всі найцікавіші події новорічної ночі. Відрахувавши останні секунди 2019 року зустрінемо новий 2020 рік біля найвідомішого середньовічного міського годинника "Празький Орлой". А після цього поринемо в святкову атмосферу на новорічному ярмарку і зробимо пам'ятні фото на згадку на фоні головної ялинки міста.

Зареєструватись
 
Запис на тур:

+38 (063) 307 45 66 Юлія

+38 (096) 633 29 98 Юлія

Тур в Прагу на Новий Рік 2020 на 4 дні

    

1 день (30.12.2019):


5:45 – Збір групи на ж/д вокзалі м. Львів.

 

 

Переїзд до м. Краків.(При умові швидкого проходження кордону) Ознайомча прогулянка королівським Краковом. Протягом віків тут змішувалися впливи цивілізацій Заходу та Сходу, перетиналися шляхи культур, думок та релігій різних народів. Саме тут знаходиться Вавель- місце коронації польських королів, Маріяцький костел з вівтарем Віта Сквоша, найбільший у Європі Ринок, Торгові ряди Сукеніце, а також Ягелонський Університет.

 

Нічний транзит до Праги.

 

2 день (31.12.2019):

Оглядова екскурсія «Золоті шпилі - Праги»

Прага - романтична, казкова, приваблива, граційна, такою її бачили навіть прості смертні, не кажучи вже про епітети геніїв, поетів, музикантів та митців. Ви відвідаєте знаменитий Карловий міст і серце Праги - Старомєську площу.

 

Далі запрошуємо вас на екскурсію Градчани і Празький град (18 €).

 

Ви побуваєте в резиденції празьких королів та імператорів – Пражському граді. Перед Вами відкриється: Кафедральний собор Св.Віта, старий королівський палац, що являє собою великий комплекс з декількох архітектурних слоїв, базиліка та монастир св.Іржі.

 

Збір групи та переїзд в готель.


Поселення в готелі в передмісті Праги. Підготовка до Нового року.


Переїзд на центральну площу Праги.

 

Прага є одним з найкращих місць для зустрічі Нового року. Запрошуємо Вас на феєричне дійство!!! За кілька годин до Нового року туристи з усіх країн світу, які приїхали зустріти це чудове свято до Праги, збігаються на Старомєстську площу, на якій розташована знаменита празька ратуша з астрономічним годинником. Тут панує неймовірна атмосфера, яка нікого не залишить байдужим. Опівночі настає кульмінація - тисячі людей чують бій курантів, які сповіщають про настання Нового року та спостерігають всесвітньо відомі празькі новорічні феєрверки..

 

З Новим роком 2020!

Новий Рік Прага

 

 

3 день (01.01.2020):


Сніданок

Вільний день в Празі.

Екскурсія "Пивними дорогами Праги"(20€). Можливість відвідати знамениті пивні і послухати історії про них. Нас чекає також дегустація.


20:00 – «Круїз по р. Влтава + вечеря» (25 €). Під час круїзу ви насолодитеся незвичайними видами Праги, побачите Празький град, Національний театр, пропливете під Карловим мостом і зможете дізнатися цікаві факти про місто. Також на Вас очікує смачна вечеря з національних та європейських блюд (шведський стіл) і традиційний чеський напій – Бехеровка.

 

22:00 Нічний транзит на територію України.

 

4 день (02.01.2020):

 

17:30 - орієнтовне прибуття до м.Львів


Необхідні документи для візи для тих у кого небіометричний паспорт.


  У вартість ВХОДИТЬ:

 • - проїзд комфортабельним автобусом єврокласу,
 • - проживання в готелі
 • - харчування ВВ;
 • - екскурсії по програмі;
 • - трансфер в новорічну ніч: центральна площа Прага - готель
 • - супровід керівника групи.

  У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

 • - страхування;
 • - туристичний збір у високий сезон - 4,85€/доба/ос;

Зареєструватись

 

Наші популярні тури:

 

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень