Карпати на 5 днів

ТУР В КАРПАТИ НА 5 ДНІВ (ГОРИ, ЧАНИ, СИНЕВИР)

Ціна від 2400 грн

29.09-3.10, 27-31.10, 10-14.11, 24-28.11, 8-12.12

 

Вдихніть Карпати на повні груди: подивіться на краєвиди, як і з вершин гір: Гимби, Високий Верх, так і з вікон Карпатського трамвайчика. Прислухайтесь до водоспадів та відвідайте озеро Синевир. Познайомтесь з місцевими мешканцями – бурими ведмедями та вовками.

Тур вихідного дня до Львова

ТУР ДО ЛЬВОВА НА 2 ДНІ

Ціна від 880 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

Подорож у Львів - завжди хороша ідея! В тур вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії найцікавіші місцями Львова. Автобусна екскурсія з 5 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". Екскурсійні тури у Львів не залишать Вас байдужими.

Відвідай тури зі Львова

Тур для дітей на 2 дні: екскурсії для школярів у Львові

ТУР ДО ЛЬВОВА ДЛЯ ШКІЛЬНИХ ГРУП (2 ДНІ ► 4 ЕКСКУРСІЇ)

Економ! 590* грн

Щодня (для груп)

 

Львів обов'язково стане яскавим спогадом у вашій пам'яті про шкільні екскурсії. Цей пізнавальний тур містить у собі 4 екскурсії по Львову для школярів. Автобусом ми з вами відвідаємо найцікавіші місця Львова, які розташовані не у центральні частині міста, а решту програми екскурсії по Львову для школярів ми з вами проведемо серед визначних пам'яток у центрі міста.

Відпочинок в Карпатах літом

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ (26 ЕКСКУРСІЙ В КАРПАТАХ)

Ціна від 2990 грн

19-25.09, 29.09-3.10, 10-16.10

 

Ви відвідаєте найцікавіші місця відпочинку в Карпатах — гори Говерлу і Гимбу, Скелі Довбуша, озеро Синевир, курорт Буковель, водоспади Шипіт та Пробій, а також продегустуєте місцеві наливки, дізнаєтесь історію фортеці Тустань, розслабитесь в Термальних басейнах, спробуєте Рафтинг.

тур на Говерлу

ТУР НА ГОВЕРЛУ ЗІ ЛЬВОВА + БУКОВЕЛЬ І ВОДОСПАД (2 ДНІ)

Ціна 990 грн

18-19.09, 25-26.09, 2-3.10*, 9-10.10

 

Поїздка на Говерлу зі Львова, до найвищої вершини Українських Карпат, відвідування Манявcького водоспаду, Буковелю (витягу та етнопарку "Гуцул-ленд"). Неймовірні зелено-сині гірські хребти надовго залишаться у вашій пам'яті, а підняття на Говерлу стане Вашим особистим подвигом.

Тури в Карпати

Тур в Карпати на 2 дні

ТУР В КАРПАТИ НА 2 ДНІ (БУКОВЕЛЬ, ЯРЕМЧЕ, МАНЯВА)

Ціна 990 грн

25-26.09

 

Відвідай тур вихідного дня в гори Карпати. Перший день в Карпатах: Буковель, гуцульські музеї у Гуцул-Ленді, похід Стежкою Довбуша, Сувенірний ринок в Яремче, а ввечері дегустація карпатських наливок. Другий день: поїздка на позашляховиках вздовж каньйону до Манявського водоспаду, та Манявського скиту.

гора Петрос і Манявський водоспад

ТУР НА ПЕТРОС І МАНЯВСЬКИЙ ВОДОСПАД ЗІ ЛЬВОВА (2 ДНІ)

Ціна 1250 грн

2-3.10

 

Гора Петрос - одна з найвищих точок Українських Карпат, з висоти якої можна побачити всю красу Чорногірського хребта. Під час туру зі Львова на Петрос Ви отримаєте можливість підкорити одну з гір-двотисячників, а також відвідаєте Манявський водоспад, вода якого омолоджує.

тур на Говерлу з Ворохти

ЕКСКУРСІЯ НА ГОВЕРЛУ З ЯРЕМЧЕ / ВОРОХТИ (1 ДЕНЬ)

Ціна 400 грн

Щодня

 
Підйом на Говерлу - це найкраща перевірка на витривалість та силу волі. Одноденна екскурсія на Говерлу з Яремче (Ворохти або Татарова) – це той довгоочікуваний шанс для підкорення найвищої вершини України. Під час сходження на Говерлу Ви відчуєте максимум суперечливих емоцій і, зрештою, зрозумієте, який він – смак перемоги.
ГОРА ХОМ'ЯК

ТУР НА ХОМ'ЯК І МАНЯВСЬКИЙ ВОДОСПАД ЗІ ЛЬВОВА (2 ДНІ)

Ціна 1090 грн

9-10.10

 

Ідеальним варіантом одноденного походу Карпатами є тур на гору Хом'як зі Львова. Справжній відпочинок у Карпатах повинен бути наповненим красою, тому ми відвідаємо один з найбільших водоспадів Карпат - Манявський водоспад. Зануримося у світ гірського курорту Буковель, а Озеро Молодості, здивує Вас своїми легендами та принадами.

Тури зі Львова по Львівщині

ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ

ТУР ВОДОСПАД КАМ'ЯНКА ТА ФОРТЕЦЯ ТУСТАНЬ 9:00-19:00

Ціна 450 грн

Щодня

 

Ви відвідаєте: заповідник "Тустань", Національний природний парк "Сколівські бескиди", водоспад Кам'янка, озеро-болото "Журавлине"(мертве озеро) та джерело "Жива вода". Місце сили, фортеця "Тустань" обов'язково вразить Вас своєю величчю, а водоспад Кам'янка - криштальною чистотою своїх вод.Тур в Карпати на один день зі Львова - завжди класна ідея!

Замки Львівщини екскурсія

ЕКСКУРСІЯ: ЗАМКИ ЛЬВІВЩИНИ (9:00-18:00)

Ціна 400 грн

Щоденно (крім понеділків)

 

Замки львівської області: Золочівський, Олеський та Підгорецький — це нові пригоди, оповині містичністю історії, безліч цікавих кадрів та добрих емоцій.Екскурсія замками Львівщини подарує чудову нагоду більш детально ознайомитися з цікавою історією середньовічної Львівщини.

екскурсія Жовква

ТУР В ЖОВКВУ І КРЕХІВСЬКИЙ МОНАСТИР (10:00-16:00)

Ціна 350 грн

Щодня

 

Жовква – це справжнісінький історико-культурний заповідник з мальовничими краєвидами та Жовківським замком з усіма його принадами. Принадою екскурсії стане Крехівський монастир, про який знають в усіх куточках нашої країни.

Одноденний тур по Львівщині

ІНСТА-ТУР "СВІРЖ, КОНІ І PARK 3020"

Ціна 400 грн

Щодня (для груп)

 

Ми відправимося туди, де буде дуже гарно, емоційно і незабутньо: у Свірзький замок, в якому живе романтика, у справжнісіньке ранчо «Скарбова гора», у мистецький парк «PARK3020», який вражає. Фото зроблені у нашому турі обов'язково поповнять Вашу стрічку в instagram.

Тури до Львова

Тур вихідного дня до Львова

ТУР ДО ЛЬВОВА НА 2 ДНІ

Ціна від 880 грн

Тур вихідного дня (субота — неділя)

 

Подорож у Львів - завжди хороша ідея! В тур вихідного дня до Львова включено 4 екскурсії найцікавіші місцями Львова. Автобусна екскурсія з 5 виходами та 3 пішохідні екскурсії: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього Львова", "Підземелля Львова". Екскурсійні тури у Львів не залишать Вас байдужими.

Тур у Львів на 3 дні

ТУР ДО ЛЬВОВА НА 3 ДНІ

Ціна 1800 грн

Щоп'ятниці

 

6 цікавих екскурсій в одному турі. Під час відпочинку у Львові Ви відвідаєте екскурсії, які допоможуть зануритись в атмосферу нашого міста, матимете нагоду скуштувати каву та шоколад. Автобус повезе на оглядову екскурсію Львовом після чого пройдетесь по підземеллях Львова. В третій день екскурсійного туру зануритесь в історичну частину Львова.

Тур до Львова чотири дні

ТУР ДО ЛЬВОВА НА 4 ДНІ

Ціна 2850 грн

Щочетверга

 

Розширена програма туру до Львова це 4 денний тур з 6 екскурсіями по Львову та 1 виїзною екскурсією по Львівщині. В перший день у Вас є нагода відвідати замки Львівщини, в наступні три дні Ви детально ознайомитесь із Львовом.

Тур до Львова на 5 днів

ТУР ДО ЛЬВОВА НА 5 ДНІВ

Ціна 3850 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замкам Львівщини та Карпати.

Екскурсії по Львову

3 годинна екскурсія автобусом по Львову

АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ (3 ГОДИНИ)

Ціна 150 грн

Щодня 11:00, 14:00

 

Побачити на власні очі величну архітектуру та послухати цікаву історію її розвитку Ви зможете на автобусній оглядовій екскурсії Львовом. Маршрут передбачає 3 екскурсійні виходи: Високий Замок, Личаківське кладовище та собор Святого Юра.

екскурсія центральними вуличками Львова

ЕКСКУРСІЯ ВУЛИЧКАМИ ДАВНЬОГО ЛЬВОВА (2 ГОДИНИ)

Ціна 100 грн

Щодня 9:00, 11:00, 13:00, 15:00

 

Пішохідна екскурсія Львовом – це унікальна можливість познайомитися з харизматичною та історично багатою столицею Галичини ближче, краще, емоційніше. Під час екскурсії ви побачите понад 150 неймовірних будівель, тематичних споруд міста.

Підземеллями Львова

ЕКСКУРСІЯ ПІДЗЕМЕЛЛЯ ЛЬВОВА (2 ГОДИНИ)

Ціна 100 грн

Щодня 10:00, 12:00, 15:00, 16:00

 

Під час екскурсії підземеллями Львова, Ви зможете побачити, що ховається у підвалах Аптеки-музею, дізнатися про скарби єзуїтів, побувати у князівській в’язниці Домініканського монастиря та поласувати оригінальними стравами та напоями у Копальні кави. Ну що, помандруємо підземним Львовом?

екскурсії Львів елітний

ЕКСКУРСІЯ 7 ЧУДЕС ЛЬВОВА (2 ГОДИНИ)

Ціна 100 грн

Щодня 15:00, щонеділі 10:00

 

Елітний Львів чекає на естетів! Під час екскурсії 7 чудес Львова ми відвідаємо 7 найвизначніших і найкрасивіших місць минулого століття: Будинок вчених, Палац Потоцьких, театр опери та балету, каплицю Боїмів, Королівські зали, університет Франка, монастир Бернардинів.

Тури зі Львова в Закарпаття

водоспад Шипіт

ТУР НА ОЗЕРО СИНЕВИР ТА ВОДОСПАД ШИПІТ ЗІ ЛЬВОВА

Ціна 600 грн

Щодня

 

Відвідай нашу незвичну екскурсію в Закарпаття. Ми побачимо височенний Воловецький перевал і глибоке мальовниче озеро Синевир. Піднімемося в Карпатські гори. Збиратимемо діамантові краплини водоспаду Шипіт та куштуватимемо цілющі мінеральні води "Келечинська" та "Соймівська". Ми зануримося у романтику місцевих легенд. Буде весело, цікаво та обов’язково здорово!

Тур в Закарпаття на 3 дні

ТУР 10 РОДЗИНОК ЗАКАРПАТТЯ (3 ДНІ)

Ціна 1295 грн

Щоп'ятниці

 

Прогулянки біля Палацу Шенборнів, Ужгородського замку та Замку Паланок занурять нас в неймовірні легенди та загадкові історії, а оздоровчі термальні басейни "Жайворонок" та чани в Берегово, дозволять добряче розслабитися. Дегустація смачних та грайливих карпатських вин, дозволить ближче познайомитися з традиціями краю. Мандрівка теплим та привітним Закарпаттям з нами завжди залишає дуже приємні враження. Ці три дні ми проведемо на максимумі. Нумо, поїхали з нами!

На виїзди 14,15.10.2021 ціна буде 1445 грн.

Тур в Закарпаття

ТУР В ЗАКАРПАТТЯ НА 2 ДНІ СИНЕВИР/ДЕГУСТАЦІЇ/ТЕРМАЛИ

Ціна 990 грн

Щосуботи

 

У турі зі Львова в Закарпаття є все, чого можна побажати для якісного відпочинку: Озеро Синевир - око Українських Карпат, високі та мальовничі гори, стрімкий водоспад Шипіт, купання в чанах Берегово, оздоровлення у термальних басейнах "Жайворонок", п’янкі та смачні дегустації карпатських вин, а також відвідування найбільшої в Україні буйволиної ферми. Під час туру в Закарпаття ми спробуємо роздивитися край якомога ближче та отримати від цього максимум вражень!

Новорічний тур в Закарпаття

ТУР НОВИЙ РІК У ЗАКАРПАТТІ (4 ДНІ)

Ціна 3650 грн

30.12.2021- 02.01.2022

 

Новий рік потрібно зустріти так, щоби задати тонус на усі наступні 12 місяців. Саме це ми пропонуємо зробити, вирушивши в тур в Закарпаття на Новий Рік. Побачити засніжені вершини Карпатських гір та зануритися у гарячі термальні води. Побувати біля водоспаду, який не замерзає, і намилуватися озером Синевир. Насмакуватися місцевими смаколиками та захмеліти від ароматного вина. Посеред гір та чистого карпатського повітря.