Грузія та Азербайджан
Гаргеті – хресний перевал - Ананурі - Мцхета - Уплісціхе - Тбілісі - Девід Гареджі - Ікалто - Алаверді - Гремі - Некресі - Телаві - Гурджуані - Бодбе - Сігнагі - Азейбаржан - Шекі - Киш - Мархал - Шамахи - Баку (море) - Горбустан.
Замовити тур
Запис на тур: +38 095 01 17 770, +38 068 31 13 100 Олена
 

Тур в Грузію та відпочинок в Азербайджані

1 день (неділя): - Львів (виїзд з залізничного вокзалу).
2 день (понеділок): - виїзд з Донецька.
3 день (вівторок): - Гаргеті, хресний перевал, Ананурі, поселення в готелі.
4 день (середа): - Мцхета, Уплісціхе, Тбілісі.
5 день (четвер): - Девід Гареджі, Ікалто, Алаверді, Гремі, Некресі, дегустація грузинського вина.
6 день (п'ятниця): - Телаві, Гурджуані, Бодбе, Сігнагі, Шекі, Киш, Мархал, Шамахи.
7 день (субота): - Баку, Горбустан.
8 день (неділя): - Баку, ВІДПОЧИНОК НА МОРІ.
9 день (понеділок): - Повернення до Львова.

Грузія

Алаверді
Чому грузини такі великодушні та гостинні? Відповідь дуже проста. Відома грузинська гостинність бере початок ще з бронзового віку, коли в Грузії почали виготовляти вино. Культура виноробства в країні стала невіддільною частиною життя кожної родини та триває досі. Немає грузинської сім’ї, з якої гість пішов би без кількох тостів, не випивши домашнього вина.

Гаргеті

Троїцька церква в Ґерґе́ті розташована на висоті 2170 м біля підніжжя Казбека, прямо над селищем Степанцмінда. Побудована в XIV столітті святиня є єдиним хрестово-купольним храмом в області Хеві.

Хрестовий перевал

Перевал на Воєно-Грузинскій дорозі на висоті 2379м через Головний Кавказький хребет.

Ананнурі

Тбілісі
Фортеця відноситься до ранньої феодальної епохи і служила форпостом оборони, перекриваючи дорогу, що веде з Дарьяльскої ущелини. На такому вдалому місці спорудили спочатку башту, а через деякий час — фортеця Ананурі, яка стала надійним укріпленням. Зараз від грізного замку залишилася лише цитадель. На її території розташовано три храми і башта з пірамідальним дахом — найперша будівля на місці фортеці.

Батумі

Уособлення сучасної Грузії. Сучасних туристів тут також чекають дива і скарби, такі як розкішний ботанічний сад або дивовижний національний парк, укритий від очей серед гір, водоспадів і густих лісів; а в місцевому музеї Ви зможете побачити одні з найстаріших кольорових фотографій.

Тбілісі

Тбілісі фото
Все багатство визначних пам’яток Тбілісі ділять між собою дві частини міста: історичний центр "Старе місто" і проспект Руставелі. Історичний центр Тбілісі "Старе місто" розташований біля підніжжя гори Мтацмінда. Це найдавніша частина міста, яка зберегла вузькі, мощені цеглою вулички, які втікають то вгору, то вниз, на яких можна побачити руїни середньовічних споруд: фортеці Нарікала, храму Метехі (1278–1293), старовинних храмів "Норашен", "Джваріс-мама", "Бетлемі", "Метехі", палац цариці Даріджан "Сачин". Ці споруди датовані III–IV ст. Майже всі будівлі в історичному центрі міста – історичні чи культурні пам’ятки. Центральна вулиця міста названа на честь знаменитого поета Грузії Шота Руставелі (з 1918 року). Проспект Руставелі – головна артерія міста. Будівництво проспекту розпочали ще в XIX столітті при намісництві князя Воронцова.

Мцхета

Бодбе
Культове і святе місце для кожного грузина – стародавня столиця Грузії. Такої кількості святих і культових місць, як у Мцхеті, немає більше в усій Грузії. Тому це давнє місто називають "Другим Єрусалимом". Сюди принесла благу звістку свята Ніно Каппадокійська, тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу – Хітон Господній. Мцхета – святе місто, сюди стікаються християнські паломники і туристи зі всього світу. Головними об’єктами, що привертають увагу туристів і паломників, є: один із найдавніших і шанованих храмів – собор Светіцховелі й старовинний мальовничий монастир Джварі. Це унікальні та вражаючі зразки релігійної архітектури середньовічного Кавказу. Мцхета і околиці – архітектурно-історичний музей-заповідник, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
 

Монастирський комплекс Давида Гареджі

Боржомі Грузія
Це висічені в скелях близько 20 монастирів. Він охоплює території трьох районів Грузії – Гардабанського, Сагареджійского і Сігнахского. Головним монастирем вважають лавру св. Давида, яка розташована на північному схилі гори, що розділяє Грузію і Азербайджан. Кордон проходить по вершині гори, яку грузинські історики називають Удабно, за назвою одного з монастирів. Цей монастир міститься на азербайджанській території – на південному схилі гори. Крім них, на південному схилі гори розташовано понад 100 печер, які ченці використовували як келії. У багатьох церквах і трапезних монастирів збереглися фрески VIII–XIV ст. з портретами історичних осіб, у тому числі портрет цариці Тамари.

Телаві

Телаві
Центр грузинського виноробства, яке, як відомо, тут – культ. Телаві одне із найдавніших міст Грузії, воно відоме з I–II століть... В історичному плані місто і його околиці дуже цікаві. До наших днів збереглось багато важливих культурних пам’яток регіону: "Батоніс-ціхе" – фортеця в центрі міста, храм Алаверді, монастир Ікалто, монастирський комплекс Шуамта, Йоана Зедазенського, Некресі, культовий комплекс Бодбе.

Алаверди

Телаві Грузія
Кафедральний собор Алаверди (в однойменному селищі) – один із найзнаменитіших середньовічних храмів Грузії. Його спорудили на початку XI століття і він є одним із найвищих споруд свого часу. Храм зведений на місці маленької церкви Святого Георгія.

Гурджуані

Славиться унікальною пам’яткою середньовічного грузинського зодчества – церквою Квелацмінда – єдиною в Грузії двобанною церквою.

Кварелі

Комплекс Гримі й Кварельська фортеця.

Бодбе

Сінагі title=
Тут розташована загальнонаціональна грузинська святиня – монастирський і єпископський комплекс св. Георгія, де покоїться прах рівноапостольної Ніно Каппадокійської – великої хрестительки Грузії – провісниці християнської епохи. За переказами, саме в Бодбе 335 р. померла св. Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну, зцілюючи хворих і навертаючи народ до істинного Бога. Року 1889 тут відкрили жіночий монастир святої рівноапостольної Ніно, що діє дотепер.

Сігнагі

Баку
Місто кохання, яке славиться своєю однойменною фортецею, що входить до списку найвідоміших великих фортець Грузії. Стіни Сігназької фортеці дивом вціліли, і сьогодні оточують стару частину міста, виходячи далеко за міські межі.

Азербайджан

Це велика кількість стародавніх фортець і палаців, якісний і недорогий відпочинок на Каспійському морі і лікування нафтою в Нафталані. Гостинний Баку і міста Великого Шовкового шляху столиця Азербайджанської Республіки, найбільший промисловий, економічний, і науково-технічний центр Закавказзя, найбільший порт на Каспійському морі і найбільше місто на Кавказі, входить у 20 накрасивіших і дорогих міст світу. Символ міста Баку - Дівоча Вежа, місце відпочинку купців - Каравансарай.

Шекі

Баку тур
Розташований в 380 км на захід Баку, поблизу грузинського кордону. Шекі здавна славився своїми шовками, які були відомі в інших країнах. Тут працює один з найбільший шовковий комбінат, а також шовкопрядильна і шовкоткацька фабрики. Шекі - один з величних міст стародавнього Сходу і один з найдавніших міст Закавказзя. Тут багато історичних і архітектурних пам'яток. У Шекі древні корені мають ковальське, зброярня, ювелірне і мідне справу, гончарне, шкіряне, кравецьке ремесло, шелко і килимарство, столярна справа і виготовлення Шебеко . Багато шедеври шекинских майстрів були відомі не тільки в Азербайджані , але й надходили на світовий ринок. Вас чекає відвідування чудового Палацу Шекинских Ханов , багатого на експонати головного музею міста, магазину шелкопрядной комбінату , цехи з виготовлення найсмачнішої Шекинського пахлави , майстерні з виготовлення "Шебек" і ночівля в старовинній готелі Каравансарай , де здавна любили зупинятися торговці провідні свої каравани по великому шовковому шляху.

Екскурсія відвідування села Кіш і Мархай

Кіш - село в 5 км від міста Шекі в однойменному районі. Кіш колись була Удінський селом, на даний момент з селі немає представників Удінском народу. Головна історична пам'ятка села - древній християнський храм XII століття (з 2003 р. храм функціонує як музей) Албанська храм володіє особливим статусом серед християнських албанських пам'ятників. Він має цінність не тільки як архітектурний пам'ятник, але і володіє видатної історичної цінністю.

Гобустан

Шекі
Це історико-архітектурний заповідник під відкритим небом з унікальними наскельними малюнками часів неоліту. У Гобустане більше 6 тис. наскальних малюнків, яким близько 12 тис. років. Малюнки відображають життя людей в кам'яному столітті - полювання, відпочинок, танці, які супроводжувалися мелодійними звуками Гавал Даши (камінь з глибоким резонує звуком). Завдяки величезним скелях, там було сформовано багато печер, які служили притулком і допомагали переживати негоду.


У вартість ВХОДИТЬ: проїзд комфортабельним автобусом єврокласу, супровід гіда-екскурсовода, екскурсійне обслуговування, проживання.
У вартість НЕ ВХОДИТЬ: харчування, вхідні квитки в музеї.
 

Зареєструватись

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

Тур поїздка в Карпати на тиждень