львівський музей історії та релігії
Ціна 100 грн

Щовівторка 12:00

 

Екскурсія музеями Львова — це ексклюзивна екскурсія по місту. Міський Арсенал, що прихистив музей зброї, музей релігії, який демонструє нам історію національних та світових релігій, а також Львівський історичний музей і це тільки маленька частинка музеїв Львова.

Замовити екскурсію

Відвідувати музеї люблять не всі. Іноді туристи вважають, що це нудно та одноманітно. Але це аж ніяк не стосується музеїв міста Лева. Під час екскурсії музеї Львова ви побачите магічний перстень для спілкування з потойбічним світом, поринете у світ органної музики та почуєте дивовижні історії про незвичайну зброю. Наш маршрут цікавий та пізнавальний — Львівський музей історії релігії, Львівський міський Арсенал та Львівський музей історії.

 
          Запис на екскурсію:

Екскурсія Музеї Львова

Екскурсія по Львівському історичному музеї

палаци львова

Неймовірно розкішний музей, який у своїх стінах приховує 300 тис. експонатів.

Кожен з них – багатослівний свідок минулого, який може розповісти про звичаї, побут, вірування і навіть рівень достатку людей, які жили на території Львова дуже-дуже давно.

Серед найцікавіших експонатів – диво-перстень XVII ст.. Кажуть, з його допомогою колись спілкувалися із духами! Багатим асортиментом може похизуватися й уся експозиція золотарства.

А любителі старовинних інтер’єрів досхочу намилуються вишуканими історичними меблями та цікавими дизайнами тодішніх годинників. Тут є все для людей із різними вподобаннями.

Екскурсія по Львівському музеї історії релігії

Музеї Львова

Музей, який розміщений в одній зі стародавніх будівель — Домініканському монастирі XIV – XVIII століття.

В його стінах можна почути історію не лише національної релігії, але й дізнатися таємниці світових релігій.

Окрім того, у великому виставковому залі, організовуються концерти органної музики. Хто бодай раз у житті чув цю магію – не відмовить собі у задоволенні пережити ці емоції ще раз.

Екскурсія по Львівському міському арсеналі

Арсенал Львів

А ще під час екскурсії музеї Львова Ви побачите ренесансну будівлю міського арсеналу у Львові, яка колись слугувала важливим оборонним муром міста.

Сьогодні у тут діє виставка різноманітної зброї та військової атрибутики з більш ніж 30 країн світу. Холодна, метальна, вогнепальна – зброя, яка виставлена для огляду відвідувачів дивує і вражає.

Величезні дворучні мечі XVI ст., таємничий зульфікар та інші цікаві експонати обов’язково привернуть увагу не лише чоловіків, але й милих дам. Тим паче на експозиціях також є безліч старовинного посуду та неординарних орденів.

 

У вартість екскурсії: Музеї Львова НЕ ВХОДИТЬ вхідні квитки::

      Львівський історичний музей: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн.
      Львівський музей історії релігії: дорослий/студентський/дитячий — 50/40/30 грн.
      Львівський міський арсенал: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн.
 

Примітка* з правилами бронювання туру до Львова можна ознайомитись за посиланням.

Замовити екскурсію

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 3 дні

Тур у Львів на 6 днів

Вуличками давнього Львова