Найулюбленішим туром для відпочинку в Карпатах є "Тур в Карпати на тиждень". Ця подорож включає 26 екскурсій і триває 7 днів, що викликає багато запитань щодо організації.
У цій статті ми відповідаємо на найпоширеніші питання, а також підготували відеоролики для тих, хто хоче побачити атмосферу подорожі наживо.
Перед вами — сім днів насиченого та незабутнього відпочинку серед гір, лісів і водоспадів.
Якщо ви ще вагаєтесь, чи приєднуватися до нашої дружньої компанії — тут знайдете всю необхідну інформацію для прийняття рішення!
Тижневий відпочинок у Карпатах — відповіді на часті запитання
Головний опис туру1. Чому обрати саме тижневий тур в Карпати?
- Максимум вражень за 7 днів: Ви побачите найцікавіші місця Карпат, відвідаєте 26 захоплюючих екскурсій, підкорите гірські вершини, насолодитесь водоспадами та озерами, познайомитеся з місцевою культурою та традиціями.
- Професійний супровід: Наші досвідчені гіди, такі як Андрій, Роман, Костя та інші, зроблять вашу подорож пізнавальною та цікавою, поділяться захоплюючими історіями та фактами про Карпати.
- Комфорт та затишок: Ми пропонуємо проживання у затишних готелях та садибах з усіма зручностями, а також смачне та різноманітне харчування, щоб ви могли повністю розслабитися та насолодитися відпочинком.
- Активний відпочинок: Для любителів пригод ми пропонуємо додаткові активності: катання на квадроциклах, політ на параплані, походи в гори, купання в чанах та багато іншого.
- Турбота про кожного туриста: Ми завжди готові допомогти вам з будь-якими питаннями та зробити вашу подорож максимально комфортною та безпечною.
- На відміну від інших подібних турів з Києва, Одеси, Харкова чи Дніпра у нас ви не ночуватимете в автобусі жодної ночі, а відпочиватимете в затишних готелях.
2. Які екскурсії включені в тур Карпатами?
Всі екскурсії, передбачені у програмі туру, входять у вартість подорожі. Це означає, що наші гіди супроводжують вас протягом всіх днів, організовують знайомство з локаціями та історичними пам'ятками, проводять тематичні розповіді й екскурсії у містах, селах, на природних об’єктах.
Зверніть увагу! Вартість вхідних квитків у музеї, на атракції, додаткові трансфери не включена у ціну туру та оплачується окремо на місці згідно актуальних тарифів. Усі додаткові витрати ми заздалегідь повідомляємо, щоб ви могли спланувати бюджет.
Детальний перелік можливих вхідних квитків і додаткових витрат наведено в окремому розділі.
3. Яким транспортом ми користуємося під час туру в Карпати?
Для переїздів під час туру компанія «Молодіжний туризм» використовує комфортабельні автобуси туристичного класу із м’якими сидіннями, регульованими спинками, клімат-контролем та простором для багажу.
На складних гірських ділянках маршруту, де рух великого автобуса обмежений, ми організовуємо локальні трансфери на мікроавтобусах, позашляховиках або місцевому транспорті (додаткова оплата — згідно з тарифами, вказаними у програмі).
Незалежно від виду транспорту, всі водії мають великий досвід, а транспорт проходить технічний огляд перед кожною поїздкою — ваша безпека і комфорт для нас у пріоритеті.
4. Які гіди супроводжують тур в Карпати?
Вашу подорож Карпатами з «Молодіжним туризмом» супроводжують досвідчені, сертифіковані та захоплені своєю справою гіди.
Наші експерти, такі як Андрій з понад 15-річним досвідом і невичерпним запасом цікавих історій про Карпати, зроблять тур пізнавальним та веселим. Якщо для вас головне — професіоналізм і безпека, зверніть увагу на наших гідів-практиків, як-от Іван, які добре знають маршрути і завжди готові допомогти в будь-якій ситуації.
Також у нашій команді є нові гіди — Аліна та Марина, які відкриють для вас сучасний погляд на Карпати, поділяться свіжими враженнями, лайфхаками та нестандартними маршрутами.
5. Де відбуватиметься проживання? Скільки ночей в готелі?
Впродовж тижня (6 ночей) ми проживатимемо у двох населених пунктах: по 3 ночі в кожному готелі.
Це садиба готельного типу в селі Пилипець та готель у селі Яблуниця або в селі Ясіня. Умови максимально комфортні.
Зокрема, при розміщенні групи кількістю 45 осіб у Пилипці 90% номерів — з вигодами в номері. При розміщені в Ясіня/Яблуниця – всі номери з вигодами.
Що важливо, ці селища є дуже цікавими та мальовничими. Ви зможете познайомитися з традиціями та побутом Закарпаття і побувати у кожному закутку цих населених пунктів.
5.1 Проживання перших три ночі в Пилипці




5.2 Проживання наступних 3 ночі
5.2.1 в Ясіня, готель Дача

5.2.2 в Ясіня, готель У Івасюка




5.2.3 в Ясіня, готель Бобровський
6. Де відбувається харчування протягом туру?
Варіант туру можна вибрати з 2 разовим харчуванням або без харчування.
Радимо замовляти тур з харчуванням, через те, що екскурсійні програми тривають з ранку до вечора і підшукати альтернативні варіанти харчування (в магазинах, кафе) буде складно.
6.1. Сніданки та вечері
Ми їстимемо лише найсмачніше.
Тому що у Пилипці харчуватимемось стравами із домашньої кухні, а в Ясіні куштуватимемо традиційні українські наїдки в кафе української кухні.



6.2. Обіди
Обід в 1 день. Перша зупинка на обід відбудеться в Карпатах на Скелях Довбуша в колибі. Замовлення робиться по меню: перед екскурсією Скелями Довбуша можна зробити замовлення на обід.
Обід у 2 день. Обід відбудеться кафе Гуцулочка біля озера Синевир. Замовлення робиться по меню: перед екскурсією озером Синевир можна зробити замовлення, а після екскурсії виділено час на обід.

Обід в 3 день. Обід відбудеться в альтанках біля водоспаду Шипіт. Можна посмакувати місцевий бограч, страви з мангалу.
Обід в 4 день. Обід відбудеться кафе швидкого харчування. Замовлення робиться по меню, після екскурсії виділено час на обід.
Обід в 5 день. Коли ідемо на Говерлу, ми забезпечуємо перекус такого формату: Вода - 0,75л, круасан, яблуко, сендвіч (масло, сир. ковбаса)- 2шт, мікс горішків та сухофруктів.
Обід в 6 день. Обід проводиться в Верховині у місцевих закладах на свій смак.
Обід в 7 день. Обід відбудеться в кафе чи ресторані (на вибір) на території сувенірного ринку в Яремчі у вільний час.
7. Крім екскурсій, зазначених у плані туру, чи є можливість додаткового відпочинку?
Якщо вам буде замало тієї програми туру, яку ми для вас підготували та енергії вистачатиме на додаткові розваги, ви зможете реалізувати свої бажання, обравши додаткові пропозиції:
Поїздка на квадроциклах в гори

Карпати можна споглядати з вершини витягу. Їх можна вивчати під час піших екскурсій. А можна підкорювати на квадроциклах.
І саме останній варіант є одним із найулюбленіших серед туристів. Бо це пригода, яку важко забути.
Катання на квадроциклах у Пилипці – це унікальна можливість побачити максимум красивих місць у максимально захопливій формі.
Політ на параплані з гори Гимба

Гимба – одна із найкрасивіших гір в Українських Карпатах та найвища вершина масиву Полонина Боржава.
Гимба схожа на купол. І піднімемося на нього ми на витязі. Але не лише для того, аби поглянути на краєвиди згори. Але й для того, аби здійнятися в повітря.
Ми пропонуємо вам політ на параплані на горі Гимба – посеред Карпатської краси, неповторності та мальовничості. Гірські хребти, ліси, водоспади – усе буде як на долоні.
Похід на гору Великий верх

Гора Великий Верх – одна із найпривабливіших для туристів, які бажають побачити красу Сколівських Бескидів.
Висота гори – понад 1,2 км над рівнем моря. Піднятися на неї можна пологим схилом або на витязі.
Великий Верх – неймовірно мальовниче місце, яке вартує уваги кожного любителя природної краси.
Купання в чанах

Під час нашої гостини у Пилипці ви отримаєте унікальну можливість поєднати відпочинок та лікувальні процедури.
Купання в чанах у Карпатах – це особливий релакс у розігрітій на вогнищі воді, ароматизованої лісовими приправами, у лоні природи.
Це своєрідне джакузі, але з місцевим колоритом, яке наповнює тіло енергією, покращує настрій та позитивно впливає на організм.
Відвідування бані

Одне із наймальовничіших сіл у Карпатах запам’ятається вам не лише красою природи та загадковістю гірських схилів.
Після активного відпочинку, порції свіжого карпатського повітря та маси вражень ми пропонуємо вам цілковитий релакс і оздоровлення – відвідування бані у Пилипці.
8. Що брати з собою в Карпати в тижневий тур?
- Зручне туристичне взуття, що не промокає
- Куртка (бажано вітрозахисна з капюшоном)
- Теплий светр
- Головний убір
- Дощовик
- Купальний костюм
- Взуття для води
- Невеликий рюкзак для походу на Говерлу (для питної води та канапок)
9. Де можна зняти гроші в банкоматі протягом туру?
Протягом туру буде можливість зняти готівку в банкоматі. Основними точками є:
- Залізничний вокзал у Львові
- Санітарна зупинка (612 кілометр)
- Село Пилипець (готель Пилипець)
- Санітарна зупинка в Хусті
- Смт. Верховина
- Курорт Буковель
10. Що цікавого можна побачити в музеях Колочави?
10.1 Музей у Колочаві: чеська школа

Це не просто музей, а школа, якій уже майже 100 років. У стінах музею дуже точно вдалося відтворити справжні умови навчання дітей у Колочаві в часи окупації Чехословаччиною.
10.2 Музей у Колочаві: радянська школа

Відвідавши стіни музею, ви точно повернетесь у минуле – в 60-70-і роки. В умови радянської школи тих часів.
А ще почуєте безліч цікавих фактів про особливості функціонування установи у ті нелегкі часи.
10.3 Музей у Колочаві: бункер Штаєра

А на завершення – музей Бункер Штаєра, у стінах якого вам дозволять відчути себе повстанцями. Тут і зброя, і старі фото, і амуніція.
Для того, аби потрапити у музей, розміром 1,5 м на 2,5 м, доведеться спуститися під землю.
А якщо ви не знаєте, хто такий Михайло Штаєр, тут вам точно про це розкажуть.
11. Фото та відео інших туристичних об'єктів, які ми відвідаємо в турі
11.1 Ринок сувенірів. Вироби з лози

Столицею лозоплетіння на Закарпатті вважається село Іза.
Ми будемо проїжджати основною вулицею села, вздовж якої майже біля кожної домівки побачимо унікальні вироби з лози, такі як: різні сувеніри, кошики, крісла, столи, вази, віночки тощо.
Туристи охоче купують ексклюзивні вироби, проте це не є дуже дешево.
11.2 Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”

11.3 Музей Хата стая

11.4 Курорт Буковель

11.5 Стежка Довбуша в Яремче

11.6 Мінеральні води "Сойми"

11.7 Географічний центр Європи

11.8 Термальний басейн "Жайворонок" в Берегово

12. Як дістатися до Львова з різних міст України до початку туру?
1. Найзручніше добратись до початку туру залізницею: booking.uz.gov.ua
2. При відсутності квитків залізницею, радимо обрати сайт з пошуком попутників: BlaBlaCar
3. Також можна розглянути варіанти доїзду автобусами: autoexpres.kiev.ua, busfor.ua, bus.com.ua, орієнтовна ціна – 650 грн/ос/в одну сторону.
Оптимізація доїзду для туристів:
- З Ужгорода чи Мукачево – поїздом №1450 до Стрия. Прибуття 9:05. Наш автобус у Стрию буде приблизно о 10:20 на заправці ОККО, вул. Болехівська, 49.
- З Івано-Франківська – автобусом "Івано-Франківськ — Львів" до зупинки Болехів. Автобус з АС-2 виїзд 8:00, прибуття в Болехів о 10:00, наш автобус у Болехові буде о 10:40.
- З Луцька – автобус "Луцьк-Моршин" з АС-1 о 5:20, прибуття у Львів 9:00. Наш автобус буде проїжджати біля автовокзалу о 9:20.
- З Рівного – приміський поїзд Рівне-Львів, виїзд 2:50, прибуття у Львів 7:38.
- З Тернополя – велика кількість автобусів та поїздів.
13. Де зустрічаємось та звідки вирушатимемо у тур?
Місце зустрічі – Головний залізничний вокзал у Львові. Така локація вибрана не випадково.
Річ у тому, що ми збираємо допитливих туристів з різних міст, а тому багато з них будуть приїжджати саме на вокзал.
Тут ми й зустрінемося, спакуємо валізи в комфортабельний автобус і вирушимо у мандрівку.
14. Як забронювати тур?
Все дуже просто. Скористайтесь нашою доступною інструкцією. Або перейдіть безпосередньо на сторінку бронювання. Після чого вітаємо, Ви – частина нашої команди на всі 7 днів.
15. Відгуки наших туристів






16. Чи є у вас відеозвіти тижневого відпочинку в Карпатах?
Для візуалізації тижневого відпочинку в Карпатах ми зняли відео з нашого туру, частини: 1, 2, 3.
17. Чи може щось змінитись у період воєнного стану?
В період воєнного стану можуть не відбуватись деякі атракції, які від нас не залежать.
1. У тижневому турі в Карпати не буде відбуватись театралізована вистава "Частування в корчмі у Вольфа".
18. Чи є перевірки під час туру на блок-постах?
Оскільки ми будемо перетинати області і на блокпостах часто перевіряють групи, зазвичай це загальний список, проте задля нашої безпеки всі подорожуючі повинні мати з собою документи, що підтверджують особу, а чоловіки повинні мати ще довідку/приписне/військовий квиток, що означає, що Ви не перебуваєте в розшуку як призовник.