екскурсія унікальним Львовом
Ціна екскурсії 100 грн

Щопонеділка 10:00-13:00

 

Екскурсія по Львову, в якій кожна з вілл постає і як історія власника, і як історія міста: вілли-музеї Грушевського і Франка, що стоять поруч, палац Бельських і палац Йосифа Франца, легендарна Цитадель з її чотирма багатостраждальними баштами.

Зареєструватись
  • Запис на екскурсію:
  • +38 (063) 307 45 66 Юлія
  • +38 (096) 633 29 98 Юлія
 

Якщо ви шукаєте незвичайну екскурсії по Львову, обожнюєте старовинні фасади будівель та мрієте дізнатися більше про історичні вілли міста Лева – обирайте саме екскурсію вілли Львова. Під час цікавої та інформативної екскурсії ви побачите унікальний Палац Йосифа Франца, почуєте історію палацу Бєльських, відчуєте дух Каменяра в музеї та на віллі Івана Франка, відвідаєте музей Михайла Грушевського, замилуєтесь французьким класицизмом палацу Сапегів та дізнаєтесь моторошну історію оборонної цитаделі.

Екскурсія колишніми віллами Львова 

Екскурсія до Вілли Йосифа Франца

Цей чарівний палац був збудований для дружини гіпсового короля Йосифа Франца Юзефи Франц у 1893 році. Це одна із найрозкішніших у Львові вілл, зведена у стилі необароко за проектом Яна Пєрося. Зважаючи на заможність власниці, припускають, що будівля приховувала чимало скарбів, які, очевидно, після націоналізації зникли у невідомому напрямку. Сьогодні імпозантна садиба слугує прилистком для обласного лікарсько-фізкультурного диспансеру. Знаходиться палац там, де зустрічаються вулиці Мельника і Коновальця.

екскурсія музей Франка Львів

Екскурсія до Палацу Бєльських

Ця вілла є архітектурною пам’яткою першої половини XX століття. За версією різних дослідників палацу приписують різні стилі – від неокласицизму до академічного модерну. Достеменно відомо лише те, що точної дати першого будівництва палацу ніде не зафіксовано. Теперішній вигляд будівля отримала у 1921-1923 рр., коли її власниками стали відомі магнати Бєльські. У часи Другої Світової війни палац був розділений: в одній частині проживала родина графа, а у другій прихисток знайшла спілка письменників УРСР. Також у стінах палацу знаходилися і Обласний міжсоюзний будинок самодіяльної творчості, і Будинок вчителя, і Польський народний театр. Сьогодні в приміщенні вілли працює педагогічний музей.

Екскурсія до Палацу Сапегів

Колись палацу Сапегів пророкували славу Лувру. Коли в 60-х роках XX століття на околиці Львова почав зростати будинок у стилі бароко – ніхто не міг надивуватися такій сміливості забудовника. Усі повторювали, що тут буде місцевий Новий Лувр, а пізніше почали називати будівлю «чарівною скринькою» за її невеликі розміри і унікальний стиль. Сьогодні колишня заміська вілла Адама Сапеги знаходиться у центрі сучасного міста Лева і є приміщенням обласного Товариства охорони пам’яток історії і культури. Вона не часто стає об’єктом екскурсій і даремно. Саме у цій будівлі можна побачити унікальну кам’яну різьбу фасадів, виконану майстрами вручну.

Екскурсія до Цитаделі

Пам’ятка оборонної архітектури з багатогранною і моторошною історією. В Україні небагато залишилось таких внутрішній укріплень фортеці, які, фактично, у воєнні часи були останнім рубежем оборони. Львівська цитадель - це шість веж і будинок казарм. Сьогодні в одній із веж знаходиться готель. Історія цитаделі починається у 1852, переживає страшні часи, коли німецькі окупанти розмістили у її стінах концтабір для полонених Stalag-328, і сьогодні продовжує своє існування як пам'ятка архітектури національного значення.

Екскурсія в Музей Михайла Грушевського

Ще однією унікальною віллою є будівля Державного меморіального музею Михайла Грушевського у Львові, належав Михайлові Грушевському. Його збудували водночас із віллою Івана Франка. Спорудженням обох керував архітектор Маркіан Заходний. Родина Грушевських мешкала тут до 1914 року.

музей Грушевського Львів

Екскурсія в Віллу Івана Франка

Музей Івана Франка, який Ви відвідаєте в екскурсії вілли Львова, був збудваний в «швейцарському» стилі та був помешканням відомого українського письменника-революціонера. Він проживав тут у 1902 – 1916 рр. Віллу звели за менш ніж два роки під керівництвом будівничого Маркіана Заходного. Примітно, що Франко не розкошував і жив у максимально скромних умовах: з пічним опаленням, освітленням гасовими лампами та в оточенні простих невибагливих меблів. Поринути у світ Каменяра зможете і ви. Додамо лишень, що будинок зазнав реконструкції у 1963 році, коли змінили систему опалення.

музей Франко


 
У вартість ВХОДИТЬ:

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість НЕ ВХОДИТЬ:

- вхідні квитки в музеї.

Зареєструватись Наші популярні тури:

Дводенний тур до Львова

Тур у Львів на тиждень

Екскурсія: Єврейський Львів