екскурсія кавовий Львів
Ціна 200 грн

Щоп'ятниці 10:00, або щодня під запит

 

Відвідавши екскурсію, ви переконаєтесь, що спробувавши ароматну каву в старій кав'ярні в центрі Львова, зайшовши туди раптово, зразу ж закохатись у Львів. Львів пахне кавою. І шоколадом. Львівська майстерня шоколаду, Копальня кави та затишні кав'ярні стануть хорошим спогадом про місто Лева.

Замовити екскурсію

У Львові завжди можна підсолодити настрій і додати смаку сірим будням. Відвідавши екскурсію "Львів — місто кави та шоколаду", ви переконаєтеся, що саме у Львові можна скуштувати найароматнішу каву в найстарішій кав’ярні міста — Під синьою пляшкою, закохатися у Львів в найромантичнішій кав’ярні Золотий дукат, відчути себе дитиною у львівській майстерні шоколаду і поринути в ароматну історію у Копальні кави.

 
          Запис на екскурсію:

Екскурсія Львів — місто кави та шоколаду

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

памятник Кульчицкому

У народі цей монумент називають по-різному, але найчастіше можна почути про кавовий пам’ятник. Юрій-Франц Кульчицький – галичанин, який відкрив першу кав`ярню у Відні у далекому 1683 році.

Архітекторами постаменту стали відомі митці Володимир і Павло Сколоздра. Сам пам’ятник з’явився у Львові завдяки коштам Львівської кавової фабрики «Галка».

Скульптура складається із постаті кавового короля Кульчицького, який сидить поряд із мішком з зернами кави, які, висипаючись, стають золотими монетами.

Екскурсія у Львівську майстерню шоколаду

Відео про Львівську майстерню шоколаду
 

Якщо у дитинстві ви мріяли стати шоколадним майстром і щодня варити собі на сніданок, обід і вечерю шоколадні смаколики – вам точно потрібно відвідати Львівську майстерню шоколаду.

Львівська майстерня шоколаду дасть змогу вам на власні очі побачити, як народжуються на світ смачнючі цукерки зі справжнього бельгійського шоколаду.

Щобільше, ви зможете не лише придбати оригінальні шоколадні сувеніри, але й скуштуєте ароматний гарячий шоколад у міні кав’ярні.

При групі 5 і більше осіб є можливість записатися на майстер-клас з виготовлення цукерок у Львівській майстерні шоколаду.

Екскурсія у Львівську копальню кави

Відео про копальню кави
 

Львівська копальня кави — це найбільша та одна з найоригінальніших кав'ярень міста Лева. Тут кави стільки, що вона просто усюди – у горнятках, у декорі, у картинках меню і навіть під землею.

Саме так, прямісінько у кав’ярні можна потрапити у підземелля, де видобувають зелені кавові зерна. Саме із цих диво-зерен, попередньо обсмажених і змелених, варять у кав’ярні каву для відвідувачів.

Якщо вам поталанило потрапити до копальні, обов’язково посмакуйте карамельну запаяну каву. Що це таке? Усі секрети вам розкажуть під час екскурсії.

Майстерня пряників

Засновники закладу називають його казковим світом дитячих мрій. Але насправді тут легко поринути в казку навіть дорослому.

Тут широкий асортимент пряників-медяників у яскравих дизайнах. Їх можна розглядати, а ще краще – купити та скуштувати.

Також у майстерні є можливість самостійно розмалювати випічку на майстер-класі. Солодкі враження гарантовані!

Майстерня карамелі

Це унікальне місце в Україні, де готують натуральну карамель. Жодних штучних барвників чи некорисних ароматизаторів.

І що найцікавіше – готують солодощі прямісінько на очах у відвідувачів. За процесом можна спостерігати скільки завгодно. Це наче гіпноз.

Також у майстерні запрошують діток на майстер-класи із виготовлення карамельних льодяників. І звісно, тут можна замовити ексклюзивний виріб із карамелі на подарунок.

Кав'ярня Під синьою пляшкою

Там, де кава і шоколад, не може обійтися без харизматичної історії.

Одна із найстаріших кав’ярень Львова, відкрита ще Юрієм Кульчицьким у 1686 році, Під синьою пляшкою до сьогодні пропонує цікаві смакоти з неповторними смаками давнини.

Інтер’єр закладу змушує поринути в особливу атмосферу, а хороший вибір смачних страв, елітного алкоголю, праного фондю та ароматної кави не залишає байдужим жодного відвідувача.

Кав'ярня Золотий Дукат

Львів пахне не лише кавою та шоколадом, але і поцілунками. Одна із найромантичніших і найпопулярніших кав’ярень міста Лева Золотий дукат стала свідком не одного кохання чи освідчення.

Дзеркальний інтер’єр з напівтемрявою та м’яким світлом приваблює до цих стін закоханих і замилуваних Львовом.

У цій кав’ярні ви не лише отримаєте розкішний вибір найрізноманітнішої кави, але і поринете в містичний світ кавової дами із легенди, яка спостерігає за кожним відвідувачем.

Замовити екскурсію

Інші ексклюзивні екскурсії по Львову:

ЕКСКУРСІЯ ЛЬВОВОМ З ГУМОРОМ

ЕКСКУРСІЯ ХМІЛЬНИЙ ЛЬВІВ

ЕКСКУРСІЯ ПО ЛИЧАКІВСЬКОМУ КЛАДОВИЩУ