Під групове замовлення

 
Тараканівський форт славиться безліччю підземних ходів, лазів, залишками колишніх пасток а Тунель Кохання - казковий зелений тунель утворений деревами.
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур в Тунель Кохання та Тараканівський Форт

  Тараканівський форт Тунель кохання Рівне Тунель кохання

  Тараканівський форт

  Незабутня подорож у світ 19 ст. Тараканівський Форт який не тільки був призначений для зберігання зброї, захисту, від нападів, але й служив своєрідним домом для артилерії і пехоти. У спорудженні безліч підземних ходів, лазів, залишки колишніх пасток, на нижніх поверхах небажано гуляти без екскурсовода, який вчасно попередить про небезпечні місця і проведе по доступних лабіринтах. Знаходиться біля м.Дубно Рівненської області в с.Тараканів, в 170км. від Львова. Товщіна стін сягає 5м, три поверхи на землі і стільки ж під нею, а ще - чисельні тунелі, переходи, сховища, казарми ... Численні підземні ходи, вентиляційні шахти, арки з каміння, темні коридори надають форту ореол таємничості. У центрі форту є казарма, до якої ведуть 4 підземних ходи, та церква, яка і надає йому певний присмак старовини. Цікаво, що форт використовували переважно як склад, а пізніше і як в'язницю.

  Тунель Кохання

  Так званий "Тунель кохання" знаходиться в містечку Клевань, Рівненська область, Україна. У теплу пору року, коли розпускаються в повну силу листя на деревах, зелене вбрання зростаючих поруч один з одним дерев утворюють казковий зелений тунель навколо кілометрового відрізка залізниці.
   
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках.

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Тур до Львова на 3 дні