тур в тараканівський форт і тунель кохання
Ціна 600 грн

22.07

 

Ми побуваємо там, де живуть легенди про неймовірні скарби та жіночу харизму. Ми зануримось у містичний світ, в який не кожен наважується зазирнути. Ми повіримо у диво неземних почуттів, яким під силу навіть змінити світ довкола. Це одна із найатмосферніших мандрівок, у якій кожен знайде щось для себе і ніхто не залишиться байдужим.

Замовити тур
 

Для групи до 7-8 осіб індивідуальне обслуговування турі Тараканівський форт та Тунель Кохання:

  • українською - 6000 грн/група
  • російською - 6500 грн/група
  • англійською, польською, німецькою та іншими мовами - 8000 грн/група
 

Тараканів, Дубно і Клевань: тур у пошуках справжніх відчуттів

  • Тараканівський форт
  • Дубенський замок
  • Тунель Кохання
 

Екскурсія в Тараканівський форт

відео про тараканівський форт

Місцеві запевняють, що в Тараканівському форті живуть привиди. Австрійські солдати, яких тут свого часу розстріляли та поховали під насипами форту. І невідомі люди, над якими німці у часи Другої Світової війни нібито тут проводили експерименти.

Мешканці сусідніх сіл сюди не приходять. Кажуть, бояться, остерігаються, оминають місце, в якому містичності більше, аніж історії.

Ми ж поїдемо сюди, щоб почути саме екскурсію про Тараканівський Форт. Про те, чим був форт усі ці роки. Про те, які пастки тут були зроблені та чи досі вони є не віднайденими та небезпечними. А також про те, чому стіни форту навівають стільки жаху та чи є підстави боятися закинутих мурів?

Екскурсія в Дубенський замок

відео про Дубенський замок

Дубенський замок – це історія про те, як перемогти ворогів і залишитися собою, незважаючи ні на що. Його стіни розписані середньовічними посланнями, його колись страшні кімнати тортур і кімнати сміху манять туристів, а унікальні колекції та експозиції вражають навіть найвибагливіших. Це справжній пам’ятник історії та архітектури, який варто побачити.

Екскурсія в Тунель Кохання

відео про Тунель кохання

Люди схильні вірити в чудеса. А тому так легко знаходять їх усюди, де вдається. Тунель кохання – одне з таких див.

Кажуть, сюди приходять помирати тварини. Просто приходять у пошуках своєї смерті. А ще місцеві запевняють, що тут живуть привиди. Австрійські солдати, яких тут свого часу розстріляли та поховали під насипами форту. І невідомі люди, над якими німці у часи Другої Світової війни нібито тут проводили експерименти.

Хтось скаже, що це містика – щоб дерева отак росли, утворюючи арки.

Інші скептично розкажуть історію про радянську залізницю, яка була побудована тут для військових потреб і природа просто була змушена пристосуватися до людських забаганок.

Треті ж заперечать, мовляв, автором тунелю є закоханий поляк, який знайшов оригінальний спосіб скоротити відстань між ним та його коханою.

І кожен буде по-своєму правий. Бо найважливіше те, яка атмосфера панує тут нині. Це місце, де кохають та закохуються. Тут освідчуються, одружуються, знайомляться. Тут миряться та обіцяють вірність, просять вибачення і вчаться довіряти. Бо це 5-кілометровий Тунель кохання в Клевані.

У вартість туру в Тараканівський Форт ВХОДИТЬ:

  • проїзд автобусом;
  • супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру в Тараканівський Форт НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках.
 

Замовити тур

Наші популярні тури:

ТИЖНЕВИЙ ЕКСТРИМ ТУР (7 АТРАКЦІЙ)

Тур поїздка в Карпати на тиждень

ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ