Тур в Карпати
Ціна від 2990 грн

12-18.07, 26.07-1.08, 2-8.08, 9-15.08, 23-29.08, 20-26.09

 

Ви відвідаєте найцікавіші місця відпочинку в Карпатах — гори Говерлу і Гимбу, Скелі Довбуша (можливі зміни в маршруті), озеро Синевир, курорт Буковель, водоспади Шипіт та Пробій, а також продегустуєте місцеві наливки.

Замовити тур

Тижневий відпочинок в Карпатах без харчування - 2990 грн.

Тижневий відпочинок в Карпатах з харчуванням - 4100 грн.

 

Тижневий відпочинок в Карпатах має 2 варіанти маршрутів:

Тур за програмою першого маршруту можна переглянути нижче.

Тур за програмою другого маршруту: Ексклюзивні Карпати на тиждень відбуватиметься: 5-11.07, 16-22.08

Крім цих двох маршрутів є тур нового типу Екстрим: 19-25.07, 16-22.08, 6-12.09

В період дитячих канікул є 4-денний тур в Карпати: Канікули в Карпатах, який відбуватиметься: 29.10-01.11

 

Тур в Карпати на тиждень

1 день

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

Питання, які найчастіше задають при бронюванні тижневого туру в Карпати.

Екскурсія Скелями Довбуша

 

Численними таємницями сповнені Карпати… В цих місцях легендарний опришок Довбуш ховав своє золото, переховувався у печері зі замовленим каменем, що розсувався від чарівного слова. Кажуть також про «руський путь» на Захід, про монастир видовбаний в печерах. Скелі Довбуша - унікальний природний комплекс, пристосований людьми під городище. Спробуємо і ми знайти потаємні ходи, що виходять у безпечні ліси, печери укриття, навісні камені на які могли збиратися лише втаємничені герої-опришки. Програма туру.

Екскурсія по фортеці Тустань

 

До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХІІІ століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя. Програма туру.

Мінеральні води "Сойми"

Сойміське джерело має цілющі властивості, вважають, що аналогів джерела немає. Мінеральні води використовувались, як і для купання, так і для лікування багатьох захворювань. Вода містить багато мінералів, таких як залізо та кальцій. Незважаючи на свій незвичний смак "Сойми" не втрачають своєї цінності та привабливості. Програма туру.

Синевир: високогірне озеро в Карпатах

 

На висоті майже 1000 метрів над рівнем моря розлилося озеро Синевир. Легенда Карпат, перлина Карпат, Морське Око Карпат - як тільки не називають Синевир. Воно утворилося, внаслідок землетрусу, приблизно 10 тисяч років тому, в нього стікаються три гірські потоки, підтримуючи високий рівень води в будь-яку пору року. Максимальна глибина озера — 24 м, площа становить близько 5 гектарів. Скульптури з червоного дерева, що прикрашають озеро, зображують двох коханців: юнака на ім’я Вир і дівчину Синь — за легендою саме від їхніх імен утворилась назва озера. Висота монументу сягає 13 м. У Синевирі водиться велика кількість форелі декількох видів, але її вилов строго заборонений. Купатися в озері також заборонено, хоча холодна вода до цього не заохочує - влітку вона прогрівається максимум до 10-12°C. Вам завжди хотітиметься повернутися до його життєдайних вод. Особливо якщо ви втомлений маршрутом піший турист. Складіть свою легенду про його красу, як це робило не одне покоління тих небайдужих, хто залишив і залишає тут своє серце. Програма туру.

Реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир"

 

На 12 гектарах змішаного лісу з гірськими річками та водоспадами розкинувся реабілітаційний центр для бурих ведмедів "Синевир". Мета центру - реабілітація особин бурого ведмедя, які зазнали жорстокого поводження чи утримувалися у неволі без відповідних умов. Спочатку ведмеді живуть у вольєрах, а після лікування їх відпускають в облаштоване природне середовище. Для тих ведмедиків, хто не захоче сам собі побудувати житло, в реабілітаційному центрі вирили двадцять вісім барлогів. Зверху «житло» накрили дерев’яними колодами, а на долівку настелили сухого листя та сіна. На разі, в центрі проживає 18 ведмедиків. Програма туру.

Екопарк "Долина вовків"

Дорогою до реабілітаційного центру ведмедів, у сторону озера Синевир, можна побачити вказівник, який приведе вас до екопарку із вовченятами. Знаходиться екопарк у селі Синевирська долина. Мешкають там вовки як маленькі, так і дорослі, всі вони є різної породи: канадський вовк (чорний), полярний (білий) та карпатський (сірий). Загалом в екопарку 8 дорослих та 6 маленьких вовченят.
У харчуванні мешканці екопарку не вибагливі, дорослі вовки вдень з’їдають від 2 кг м’яса, а маленькі вовченята полюбляють молоко, також вони є дуже активні до вподоби їм різноманітні ігри та відпочинок на сонечку. Програма туру.

Екскурсія в Колочаву

Як потрібно любити й пишатись своєю малою батьківщиною, щоб в одному селі розташувати 10!!! музеїв. Такого немає в жодному закуті України, лише тут, в Колочаві, серед розлогих полонин і пишних неозорих лісів. Не варто дивуватись, як із-за крутого вигину звивистої стежини подибаєте якийсь пам’ятник, а чи пам’ятний знак, ба церкву. Тут їх направду дуже багато. Не варто дивуватись, селище переплело в собі гуцульські, бойківські й лемківські традиції та історію, й раде поділитися ними з кожним охочим до знань. Програма туру.

Музей в Колочаві: Старе село

 

Музей архітектури та побуту. Експонатам – понад 3 століття. У цьому музеї ви поринете в атмосферу життя місцевих мешканців впродовж останніх 300 років. Програма туру.

Частування в корчмі у Вольфа

 

Колись у закарпатській Колочаві жило багато євреїв. Вони привносили у життя та побут місцевих мешканців свої традиції та звичаї. І як згадка про ті часи у селі залишився колоритний музей-корчма у Вольфа. Тут ви зможете на годину зануритися у яскраве театралізоване дійство. Вам наллють п’янкої паленки, дадуть посмакувати місцевими наїдками. Розкажуть, чому чоловіки та жінки колись спали на окремих ліжках, і як домовлялися про любощі. А ще обов’язково продемонструють, що робили із п’яними колочавцями, аби навчити розуму. Буде весело і безсумнівно смачно.

Інші музеї в Колочаві

Похід до водоспаду Шипіт

 

Водоспад Шипіт - одне з семи природних чудес України, розташований на північних схилах гірського масиву Боржавських полонин, біля підніжжя гори Гимба, що у селі Пилипець. Водоспад причаровує погляд своєю красою. Милуватися водограєм можна будь-якої пори року, навіть взимку, коли круті скелі вкриваються снігом. Назва Шипіт походить від слова “шепіт”, тому що, навіть здалеку, чути відголос спадаючої води, який нагадує шепотіння. Це місце дарує якесь особливе відчуття одірваності від світу. Тут забуваєш про всі свої негаразди, заворожений шумом води, котра наче вимиває з тебе усе непевне, залишаючи на одинці з величчю стихії, і віялом пречудових каскадів, що шепочуть про себе: «Шипіт… Шипіт…». Програма туру.

Підняття на підйомнику на гору Гимба

 

По-польськи "гемба", значить губа. І справді гора нагадує губу. Звідси відкриваються безліч розлогих краєвидів з Боржавської полонини, частиною якої і є Гимба. Тут проходить як туристичні маршрут, так і гірськолижні. На її схилах діють вісім підйомників, що дає вільний доступ до вершини навіть найлінивішому туристу. Програма туру.

Квест "Космічні перегони"

«Космічні перегони» - це веселий та захоплюючий квест, який можна пройти родиною або компанією кращих друзів. Згідно зі сценарієм учасники є мандрівниками по галактиці, які не мають змоги потрапити додому на рідну Землю. Щоб знайти шлях їм потрібно буде шукати підказки, розгадувати складні ребуси та правильно відповідати на поставленні запитання.

Звісно, що ці перегони будуть проходити не в космосі. Локацією для проходження квесту служитиме найбільш відомий водоспад України – Шипіт. Безліч цікавих пригод очікують команду мандрівників вздовж річки Пилипець. Чисте повітря та неймовірна краса спадаючих з 14-метрової висоти струменів води подарують чудовий настрій та залишать чудові спогади про незабутній відпочинок в Карпатах. Програма туру.

Дегустація місцевих наливок

П’янкі та ароматні враження чекають вас під час відвідин Пилипця на Закарпатті. У цьому селі ми смакуватимемо натуральними наливками, які виготовляються місцеві майстри. Однією із найсмачніших та найпопулярніших вважається чорнична, бо край багатий врожаями цієї лісової ягоди. І це не єдиний ексклюзив, який запропонує нам Пилипець. Повірте, ми зуміємо вас здивувати. Програма туру.

Вільний час (варіанти)

Подорож в Закарпаття

Теплий і гостинний святочний край поетів і кулінарів. Тут навіть для кожного різновиду вина знайдеться свій унікальний фестиваль: в Берегові – білого, в Мукачеві – червоного, в Ужгороді – молодого вина, а також вина та меду. До кожного тут долина піснею запитання: «Ой вино-вино, вино черленоє, ко' тя буде пити?» Чарівний край пропонує одразу закохатись у свої гори і ріки. Такого лагідного клімату і гостинних ґазд ви не стрінете в жодному закуткові України. Не змарнуйте нагоди! І закарпатська земля відповість вам цвітом японської вишні, зблисне звабним поглядом волоокої смуглявої чічки.

Оленяча ферма в Ізі

 

Єдина в Україні, самобутня ферма оленів. Півтораста сарн і оленів приваблюють потоки туристів. Справді, як можна проігнорувати таких ніжних компанійських істот, котрі невпинно позують перед фотографами. Гріх не погодувати їх улюбленими сухариками, а чи просто хлібом. Програма туру.

Термальний басейн Теплі води в Велятино

 

Лікувальні води Закарпаття користуються неабиякою популярністю як серед місцевих мешканців, так і серед українців з інших міст. Теплі води в Велятино – один із найпопулярніших комплексів із термальними водами, які славляться своїми оздоровлювальними властивостями. Ці ванни насичені бромом та йодом, що має заспокійливу дію на організм людини. Мінералізація такої води – 100 грамів на літр, що в десятки разів вище, аніж мінералізація морської води. Відпочити, розслабитися та оздоровитися у теплих водах, які отримують із кілометрової свердловини в Велятино, приїжджають навіть з-за кордону. Спробуйте і ви – здоров’я вартує того, аби про нього дбати. Програма туру.

Географічний центр Європи

Центрів Європи в Україні та поза нею багатенько, доволі ця незмінно-молода Європа мінлива, неспокійна... Але саме це осердя неподалік села Ділове, виміряне (хочеться сказати "вимріяний") за спеціальним і надточним Австро-Угорським приладом в довоєнному 1887-му році… Тому сумніватися не випадає, зрештою і не хочеться… Тут, так тут! Програма туру.

Сходження на Говерлу

Хто не знає, яка найвища гора України?

Відповідь для всіх очевидна, це гора Говерла! Подорож до її понад двох тисяча метрової вершини, вздовж найчистіших крижаних джерел, високих тінистих ялин, низького жерепу (гірської сосни), найрізноманітніших ягід та грибів, а також інших рідкісних рослин, багато з яких внесені до Червоної книги, перетворить сходження у яскраву незабутню пригоду. Відпочинок в Карпатах, по замовчуванню, передбачає відвідування однієї з гір, а якщо це відвідування найвищої точки України, тоді в цьому є певний символізм. Якщо пощастить, то дорогою зможете побачити не лише флору, але й фауну, можливо навіть сфотографувати її. А які прекрасні краєвиди відкриваються згори – озера, села, ліси… і не лише українські, але й румунські! Повірте, цю подорож ви запам’ятаєте надовго, відкривши в собі друге дихання. Програма туру.

Екскурсія на Гуцульщину

Гуцульщина і гуцули – колоритне явище нашої держави. Віддавна вони славились яскравим одягом і самобутніми народними звичаями, на які приїздять подивитися з усюд. Гори наклали на субетнос свій відбиток в характері і звичках. Обравши тижневий відпочинок в Карпатах Ви зрозумієте, що гуцули надзвичайно гостинні й веселі люди. Тому приїздіть і переконайтеся!

 

Відео про туристичні місця Гуцульщини: Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”, Музей "Полонинська хата-стая".

Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”

Заснований на зламі тисячоліть, музей є своєрідним пам’ятником українському поетичному кіно минулого століття. Працівники музею, наче карпатські золотошукачі, відмивали по крихтах пам’ять про велику пригоду кінематографу. Тут у єдиному потоці змішалися звичайні люди, неймовірні таланти і генії. Народна архаїка і передові тогочасні засоби виразності. Відзначені багатьма міжнародними преміями «Тіні забутих предків», дотепер зачаровує глядача. Програма туру.

Музей "Полонинська хата-стая"

Вийшовши пізнім літом на ладну полонину, ви поринете у світ вівчарів. Раніше вівчарство для гуцулів вважалося основним видом праці, згодом робити сир, стригти вовну, стало не так рентабельно, але традиції і далі живуть… В колибі на полонині під стелею коптяться великі головки овечого сиру - бринзи. Розпитавши майстрів ви довідаєтесь, що таке: ґлєґ, буц, вурда… Полонинська хата-стая чекає вас! Програма туру.

Музей музичних інструментів Романа Кумлика

 

Роман Кумлик власник приватного музею-садиби, заснованого у першій половині 2000-хх років, не любить одноманітно проводити екскурсії. Завжди тут дізнаєшся чогось нового. З усіх Карпат збирав музейник свої експонати: предмети побуту, одяг, гроші, жіночі прикраси… Але основну цінність становить колекція музичних інструментів, яка часто поповнюється. На жаль, у 2014 році, Роман Кумлик, відійшов у вічність. Проте свої знання передав своїй доньці Гузак Наталії, яка не лише розповість про кожен інструмент, але й зіграє, а може ще й наспівати через що екскурсія перетворюється на концерт автентичної музики, музики верхів і долів. Програма туру.

Верховинський музей пивоваріння

Верховинська приватна броварня не лише виробничі потуги, а й музей, де спеціалісти прочинять для шанованих гостей світ гуцульських хмільних чар-зіль. Програма туру.

Рафтинг по Чорному Черемошу

2 варіант відпочинку замість екскурсії по Гуцульщині

 

Рафтинг по Чорному Черемошу - це екстремальний вид активного відпочинку в Карпатах, але враховуючи невисоку категорію складності річки, є безпечним для початківців. Саме тут створені всі умови, щоб пізнати водну стихію та насолодитися красою Карпат. Бурхливі потоки ріки, шалені гірські пороги: Дземброня, Дідів Лікоть, Біла Кобила, Гучки, Гук – отриманих вражень Ви не зможете забути. Шквал емоцій та відчуттів, неймовірні Карпатські пейзажі, чисте повітря – такий відпочинок в Карпатах запам’ятається назавжди. Програма туру.

Екскурсія на Буковель

 

На Буковелі – найпотужнішому гірськолижному курорті України, - можна відпочивати впродовж цілого року. Взимку – гірські лижі, сноуборди, ковзани, поїздки на собачих упряжках… Влітку – пішохідні маршрути, дайвінг на озері, екскурсії. Але завжди чисте повітря, захоплюючі краєвиди, чудовий настрій та здоровий відпочинок в Карпатах. Програма туру.

Екскурсія в Яремче. Водоспад Пробій

 

Найпопулярніший прикарпатський курорт на березі мальовничої річки Прут, оточений зеленими горами вітає вас! Пропонуються: відомий сувенірний ринок, піші прогулянки горами, екскурсії Карпатами, інше… Програма туру.

Стежка Довбуша в Яремче

 

Про опришків і їх провідника Довбуша складено чимало легенд та майже фантастичних історій. В цій місцині, від урочища «Дрибка», поміж прямовисних скель, звивистою стежкою, повз численні згадок про «розбійників» (як називала їх влада), аж до Каменю Довбуша, що на Горгані Запрутському, тягнеться чотирьох кілометровий туристичний маршрут. Програма туру.

Проживання під час туру в Карпати в готелях

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • 2-ох разове харчування (згідно з вибраним варіанту)
 • проживання;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • додаткове харчування;
 • вхідні квитки в музеї:
    Скелі Довбуша: 60 грн.
    Фортеця Тустань: загальний/дитячий - 60/30 грн.
    Озеро Синевир: загальний/дитячий - 25/10 грн.
    Центр реабілітації ведмедів: загальний/дитячий - 25/10 грн.
    Екопарк з вовками: загальний/дитячий - 50/25 грн.
    Колочава (музей Старе село і Гуцульська забава у Вольфа): 170 грн.
    Підйомник на гору Гимба: дорослі/діти - 140/100 грн.
    Водоспад Шипіт: загальний/дитячий - 10/5 грн.
    Квест "Космічні перегони": 100 грн.
    Дегустація 7 наливок і закуска: 110 грн.
    Оленяча ферма: загальний/дитячий, 30/20 грн.
    Страусина ферма: загальний/дитячий, 30/20 грн.
    Термальні басейни в Велятино: загальний/дитячий (до 140 см.)/пенсіонери за віком - 200/100/160 грн.
    Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”: загальний/пільговий - 25/15 грн.
    Полонинська хата-стая: загальний і пенсіонери загальний/пільговий - 25/15 грн.
    Музей музичних інструментів Романа Кумлика: загальний/пільговий - 25/15 грн.
    Рафтинг по Чорному Черемошу: 450 грн.
    Сходження на Говерлу: 30 грн.
    Стежка Довбуша в Яремче: загальний/дитячий - 30/25 грн.
    Підйомник в Буковелі: загальний/дитячий (до 12 років) - 120/85 грн.
    Доплата за одномісне поселення: 1200 грн.
 

Що взяти з собою в тижневий відпочинок в Карпатах:

 • зручне туристичне взуття, що не промокає
 • куртка бажано вітрозахисна з капюшоном
 • светр теплий
 • головний убір
 • дощовик
 • купальний костюм
 • взуття для води
 • невеликий рюкзак для походу на Говерлу (для питної води і канапок).
Замовити тур

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання тижневого відпочинку в Карпатах можна ознайомитись за посиланням.