тараканівський форт квест

Ціна 100 грн

Щодня (для груп від 25 осіб)

 
Подобається містика, складні інтелектуальні задачі та активний відпочинок? Тоді тобі терміново потрібно навідатися до Тараканівського форту та взяти участь у складному, але дуже цікавому квесті. А краще збери команду з ліпших друзів та спробуйте розгадати таємниці, що приховують старовині руїни «міста привидів».
Замовити квест
 
 

Квест проводиться щодня по попередньому замовленню (Тараканівський форт)

Групи 25 осіб

Квест "Загадки Тараканівського форту"

відео про тараканівський форт
 
З Тараканівським фортом пов’язано безліч моторошних легенд. Місцеві жителі розповідають про жахливі крики, схожі за військові накази, які можна почути вночі. А туристи не раз зустрічали привидів закатованих полонених та жертв таємної нацистської організації, що проводила нелюдські експерименти у підвалах форту.
Учасникам квесту доведеться шукати коди та підказки у темних коридорах військової частини №13, відгадувати складні загадки та шукати відповіді на питання щоби пройти складне випробування. І хто його знає, може декому доведеться зустрітися із привидами минулого або зустрітися з окультистами, що проводять тут час від часу свої містичні обряди.
Злякався? Насправді кожен етап квесту добре продуманий організаторами й учасникам нічого боятися. Єдине що, знадобиться для забезпечення особистої безпеки – це дивитися під ноги, мати під рукою ліхтарик, а на плечах голову, наповнену добре справними мізками. Її, до речі, також треба буде захистити за допомогою будівельної каски.

Чому варто пройти квест «Загадки Тараканівського форту»?

Тому що на тебе та твоїх друзів чекає незвичайна захоплива пригода. Ви зможете весело та натхненно провести вільний час, відчути подих історії та почути неймовірні легенди, пов’язані з цим місцем. Це чудовий шанс перевірити свою здібність розв'язувати інтелектуальні задачі та досягати поставленої мети.
Ми даруємо можливість оригінально провести свій вікенд з друзями, на деякий час забути про проблеми та насолодитися чистим повітрям. Квест «Загадки Тараканівського форту» - чудовий та незвичайний подарунок для людей, що віддають перевагу активному відпочинку. А ще робота у команді чудово об’єднує людей, а тому пройти це випробування можна спробувати з колегами. Спільне проведення часу згуртовує людей, дозволяє отримати спільне задоволення та проявити себе свої кращі здібності.

Випробуй свої сили та покажи на що здатен! Квест «Загадки Тараканівського форту» вже чекає на тебе!

Замовити квест

Наші популярні тури:

КВЕСТ "У ПОШУКАХ ГАЛИЦЬКОЇ КОРОЛІВСЬКОЇ КОРОНИ" (75 ХВ)

КВЕСТ "КОСМІЧНІ ПЕРЕГОНИ" (ПИЛИПЕЦЬ. ВОДОСПАД ШИПІТ)

КВЕСТ "ЛАСОЩІ ДЛЯ ПЕРНАТИХ, І ВЕСЕЛИХ, І ХВОСТАТИХ" (1 ГОДИНА)