Тури по Волині

тижневий тур на Волинь
Ціна від 3300 грн

1-7.08.2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

тур в тунель кохання
Ціна 450 грн

 

Ми побуваємо там, де живуть легенди про неймовірні скарби та жіночу харизму. Ми зануримось у містичний світ, в який не кожен наважується зазирнути. Ми повіримо у диво неземних почуттів, яким під силу навіть змінити світ довкола. Це одна із найатмосферніших мандрівок, у якій кожен знайде щось для себе і ніхто не залишиться байдужим.

тур на Волинь
Ціна 990 грн

 
Намисто Волині – це мандрівка, сплетена з історичних фактів, колоритних легенд та містичних розповідей. Це унікальні музеї, ексклюзивні експонати, непорушні фортеці та оригінальні храми. Це монастирі і костели, незвичайні вулички та давні вали. Збираючи кожну намистину під час туру на Волинь, ми зануримося в життя Волині і закохаємося у цей край назавжди.
Дубно замок
Ціна 490* грн

Щодня (для груп)

 
Багато хто з нас любить хизуватися своїми захопленнями містикою. Ми часто полюбляємо дивитися страшненькі фільми, придумувати нереальні події і навіть розповідати про незвичайні сни. Проте чи готовий хтось таки ризикнути зануритися у світ містики?
тунель кохання
Ціна 540* грн

Щодня (для груп)

 
Будь-яка подорож повинна залишатися у пам’яті. Хтось шукає в першу чергу яскравих розваг. Комусь важливі неймовірні краєвиди. А хтось бажає емоцій. Саме емоції ми вам гарантуємо, якщо ви вирушите з нами в тур до Луцька та Клевані. Тут буде вдосталь можливостей для того, аби закохатися, здивуватися, жахнутися та усміхнутися. Нам буде весело, пізнавально і цікаво.
тур на волинь
Ціна 1300* грн

Щодня (для груп)

 
Кожен край, кожен куточок України унікальний і цікавий. Іноді ми дуже багато читаємо про закордон, і дуже мало знаємо про дива та незвичайні пам’ятки зовсім поряд. Аби вправити таку несправедливість запрошуємо вас у мандрівку. Вона триватиме три дні. Ми милуватимемось краєвидами Волинського краю, прислухатимемось до містичних легенд, торкатимемось наймогутніших замків та блукатимем лабіринтами над і під землею.
ТУР НА ВОЛИНЬ
Ціна 1790* грн

Щодня (для груп)

 
Волинь – особливий куточок України. Тут живе своя історія, тут оберігають свої колоритні традиції і тут є свої таємниці, які не під силу розгадати допитливим туристам. Саме тому ми запрошуємо пізнати Волинський край ближче
Колодяжне, Зимне
Ціна 520* грн

Щодня (для груп)

 
Володимир-Волинський (місто), Зимове (монастир), Колодяжне (музей Лесі Українки).
Квест Тараканів

Ціна 70 грн

Щодня (для груп від 25 осіб)

 
Подобається містика, складні інтелектуальні задачі та активний відпочинок? Тоді тобі терміново потрібно навідатися до Тараканівського форту та взяти участь у складному, але дуже цікавому квесті. А краще збери команду з ліпших друзів та спробуйте розгадати таємниці, що приховують старовині руїни «міста привидів».