Тижневий екстримальний тур
Ціна 14500 грн

23-29.06, 14-20.07, 21-27.07, 28.07-3.08, 4-10.08, 11-17.08, 18-24.08, 25-31.08, 8-14.09

Тижневий ЕКСТРИМ ТУР – наповни свій відпочинок шаленою енергією, драйвом та адреналіном! Розваги та активності на будь-який смак: Квест, Похід по печерах, сплав по Дністру, сходження на гору Бребенескул, Велозаїзд, релакс в бані, Рафтинг в Карпатах, прогулянка на конях.

Замовити тур

Альтернативні тури до Карпат від 5 до 7 днів

          Замовити тур:

Екстрим тур на тиждень

1 день

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

Що входить та не входить у вартість екстремального відпочинку в Карпатах

Питання, які найчастіше задають при бронюванні тижневого екстрим-туру (додаткова стаття)

Відгуки туристів про тижневий екстрим-тур

Проморолик туру

відео про тиждень екстриму в Карпатах
 

Тижневий екстрим тур для тих, хто по-справжньому вірить у власні сили та готовий до складних випробувань. У програму туру входить супровід інструкторів і різні атракції.

А також сміливці, котрі відправилися в екстрим тур по горах і річках, можуть розраховувати на повноцінне триразове харчування та проживання в комфортних номерах.

Тараканівський форт

відео про тараканівський форт
 

Ця фортифікаційна споруда була побудована за часів царської Росії для охорони залізниці, що тягнеться від Львова до Києва.

Але тут ніколи не відбувалося ніяких значних подій, тому що з самого початку фортеця була невдало спланована російським військовим командуванням.

Тараканівський форт має ромбоподібну форму зі стінами висотою в 6 метрів. Довжина стін замку становить 240 метрів. Вони укріплені широкими та глибокими ровами, а сам форт займає площу в 4 гектарів.

Квест по темних коридорах Тараканівського форту

Тараканівський форт — вдале місце для проведення різних змагань і фестивалів. Ексклюзивна програма квесту розроблена спеціально для даного туру і не має аналогів.

Учасникам екстрим туру треба слідувати інструкціям, які допоможуть уникнути травматизму. А ще в темних коридорах форту легко заблукати, тому ні в якому разі не втратьте свій ліхтарик.

Програма туру

Туристичний похід в печеру Млинки

відео про похід в печеру млинки
 

Екстрим тур по Західній Україні включає обов'язкове відвідування однієї з найдивовижніших печер країни.

Стіни 40 кілометрових коридорів і просторих залів покриті різноколірними кристалами, що вражають своєю красою. Завдяки природним отворам в стелі всередину печери проникають сонячні промені.

Температура в підземних коридорах не перевищує 10°C. Для учасників екстрим туру, які не впевнені у своїх силах, є звичайний туристичний маршрут, а для любителів екстриму — додатково складніший.

Програма туру

SPA в комплексі "Орися"

Ми відвідаємо особливий готельно-туристичний комплекс «Орися». Тут можна оздоровитися лікувальною водою, яку порівнюють з мінеральними водами балтійського курорту “Друскінінкай”.

Мінералізовані купелі в Оришківцях корисні при захворюваннях щитоподібної залози, опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи та серцево-судинної системи, а також при проблемах з обміном речовин.

Програма туру

Сплав по Дністру

відео про сплав по Дністру
 

Неймовірної краси Дністер, тягнеться майже через усю Україну.

На шляху туристів, учасників екстрим туру, чекають кілька забутих селищ і містечок, в яких збереглися дивовижні споруди давніх часів — замки, церкви, приватні вілли заможних людей.

Учасники екскурсії зможуть вдосталь накупатися, позасмагати та послухати дивовижні історії.

Програма туру

Гора Бребенескул

Бребенескул - це одна з найвищих вершин хребта Чорногора та своєрідна межа між Закарпатською й Івано-Франківською областями. Її висота сягає 2038 метра, а вершина має форму, схожу на купол.

Якщо спуститися трохи західніше - знайдете однойменне озеро та річку. До слова, Бребенескул є найвисокогірнішим озером, глибиною 3,2 метра.

Його вода має ніжний блакитний відтінок, що особливо казково виглядає на фоні кам’ятистого оточення.

Програма туру

Рафтинг по Чорному Черемошу

відео про рафтинг в Карпатах
 

Стрімка і небезпечна, гірська річка, що тече по східному схилу Карпатських гір, подарує учасникам цього туру неймовірні враження. Саме тут можна відчути скажену енергію і драйв.

Спуск по Чорному Черемошу — це справжнє випробування фізичних сил і духу учасників тижневого екстрим туру.

Тут гарантований неймовірний виплеск адреналіну і ні з чим незрівнянний кайф від боротьби з силами природи. Під час екстремального відпочинку в Карпатах вас чекають круті пороги, зелені гірські схили, високі скелі та чисте повітря.

Програма туру

Риболовля форелі на форельному господарстві

Музей гуцульської магії

Музей гуцульської магії, що у Верховині, — це дуже незвичайне та атмосферне місце. Тут можна почути унікальні історії про духів природи та особливості співіснування з ними.

Дізнатися таємниці розпізнавання магічних знаків і символів. Чи навіть повірити в існування людей з надприродними здібностями. А ще тут чимало цікавих артефактів та незвичайних експонатів.

Зрештою, музей гуцульської магії потрапив до десятки найнезвичайніших та найзагадковіших в Україні.

Програма туру

Похід на конях і трекінг по гірському хребту «Комори Довбуша»

відео про похід на конях маршрутом Комори Довбуша
 

Ця місцевість відома знахідками з унікальних скель, в яких стародавні люди проводили магічні ритуали.

Ці скелі активно використовувалися як тайник українськими повстанцями під керівництвом Олекси Довбуша.

Прогулянка на конях дозволить насолодитися красою гірського лісу, відчути себе справжнім мандрівником. Крім того, учасники екстрим туру зможуть наодинці поспілкуватися з кіньми.

Програма туру

Велотур "Яблуницьке видноколо"

відео про веломаршрут яблуницьке видноколо
 

Чи зможете подолати шлях у 24 кілометри? Ні, це не змагання! Це приємна, однак, не надто легка прогулянка, яка завершує тижневий екстрим тур найкрасивішими місцями Західної України.

Весела велоподорож дозволить помилуватися дивовижними гірськими пейзажами й сфотографуватися на їх фоні. Веломаршрут проходить по гірських і шосейних дорогах, тому доведеться подолати чималу відстань. Вас чекають густі карпатські ліси, чиста вода озер і річок, дивовижні стежки та гуцульські колиби.

Програма туру

 

Проживання:

2 ночі — готелі в с. Підзамочок (Тернопільської обл.) та 4 ночі — садибі готельного типу в Верховині.

У вартість екстремального відпочинку в Карпатах входить:
  • 3-х разове харчування,
  • проживання (доплата за одномісне поселення - 1500 грн)
  • проїзд автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в музеях,
  • вхідні квитки,
  • всі атракції.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Примітка 3* ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вхід в автобус з ознаками ГРВІ, температурою тіла понад 37,5 °C або іншими респіраторними захворюваннями.

Примітка 4* даний тур рекомендований особам від 12 років.

Замовити тур