Тижневий екстримальний тур
Ціна 7800 грн

13-19.06; 4-10, 18-24.07; 8-14, 22-28.08; 12-18.09.2021

 

Тижневий екстрим тур – наповни свій відпочинок шаленою енергією, драйвом та адреналіном! У вартість входить: проїзд, екскурсійний супровід, всі атракції, триразове харчування та проживання.

Замовити тур

З програмою Екстрим туру можна ознайомитись нижче.

Крім цього туру є варіанти турів в Карпати на тиждень, яких є 2 маршрути.

Тур за програмою першого маршруту (перейти за посиланням): В Карпати на тиждень (26 екскурсій) і відбуватиметься:

Тур за програмою другого маршруту: Ексклюзивні Карпати на тиждень і відбуватиметься: 18-24.07, 8-14.08.2021

В період шкільних канікул є скорочений варіант тижневого туру, який триває 5 днів: Канікули в Карпатах: 7-11.10, 28.10-1.11, 11-15.11

 
          Замовити тур:

Екстрим тур на тиждень

1 день

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

Що входить та не входить у вартість туру

Питання, які найчастіше задають при бронюванні тижневого екстрим-туру.

Відгуки туристів про тижневий екстрим-тур

Проморолик туру

 

Тижневий екстрим тур для тих, хто по-справжньому вірить у власні сили та готовий до складних випробувань. У програму туру входить супровід інструкторів і різні атракції.

А також сміливці, котрі відправилися в екстрим тур по горах і річках, можуть розраховувати на повноцінне триразове харчування та проживання в комфортних номерах.

Дубенський замок

Колись цей замок був найвеличнішим та найбагатшим у Європі. До сьогодні чимало туристів намагаються відшукати втрачені скарби Острозьких, нібито захованих десь у підземеллях замку.

Навіть є відомості про те, що тут зберігалося 49 спеціально виготовлених скринь із коштовностями. А ще, це саме та фортеця, біля стін якої відбувалися події, описані Гоголем у «Тарасові Бульбі».

Дубенський замок, свого часу, був врятований від нападу татар красунею-нареченою. І це ще далеко не всі цікавинки та неймовірні факти, які приховує фортеця і які ми з вами обов’язково почуємо.

Програма туру

Тараканівський форт

 

Ця фортифікаційна споруда була побудована за часів царської Росії для охорони залізниці, що тягнеться від Львова до Києва.

Але тут ніколи не відбувалося ніяких значних подій, тому що з самого початку фортеця була невдало спланована російським військовим командуванням.

Тараканівський форт має ромбоподібну форму зі стінами висотою в 6 метрів. Довжина стін замку становить 240 метрів. Вони укріплені широкими та глибокими ровами, а сам форт займає площу в 4 гектарів.

Квест по темним коридорам Тараканівського форту

Тараканіськй форт - вдале місце для проведення різних змагань і фестивалів. Ексклюзивна програма квесту розроблена спеціально для даного туру і не має аналогів.

Учасникам екстрим туру треба слідувати інструкціям, які допоможуть уникнути травматизму. А ще в темних коридорах форту легко заблукати, тому ні в якому разі не втратьте свій ліхтарик.

Програма туру

Туристичний похід в печеру Млинки

 

Екстрим тур по Західній Україні включає обов'язкове відвідування однієї з найдивовижніших печер країни.

Стіни 40 кілометрових коридорів і просторих залів покриті різнокольоровими кристалами, що вражають своєю красою. Завдяки природним отворам в стелі всередину печери проникають сонячні промені.

Температура в підземних коридорах не перевищує 10°C. Для учасників екстрим туру, які не впевнені у своїх силах, є звичайний туристичний маршрут, а для любителів екстриму - додатково складніший.

Програма туру

SPA в комплексі "Орися"

Ми відвідаємо особливий готельно-туристичний комплекс «Орися». Тут можна оздоровитися лікувальною водою, яку порівнюють з мінеральними водами балтійського курорту “Друскінінкай”.

Мінералізовані купелі в Оришківцях корисні при захворюваннях щитовидної залози, опорно-рухового апарату, периферичної нервової системи та серцево-судинної системи, а також при проблемах з обміном речовин.

Програма туру

Сплав по Дністру

 

Неймовірної краси каньйон, розташований на кордоні чотирьох областей України, починається в Івано-Франківській області та закінчується в Тернопільській.

На шляху туристів, учасників екстрим туру, чекають кілька забутих селищ і містечок, в яких збереглися дивовижні споруди давніх часів - замки, церкви, приватні вілли заможних людей.

Через стіни каньйону не проникникають холодні атмосферні маси, тому тут особливий мікроклімат. Учасники екскурсії зможуть вдосталь накупатися, позасмагати і послухати дивовижні історії.

Програма туру

Полонина Смотрич

Полонина Смотрич - одна із наймальовничіших у Карпатах. Тут вівчарі випасають овець. Тут одразу на полонині варять натуральні і дуже смачні сири різних сортів.

І тут надзвичайно красиво, адже полонина розташована на висоті 1200 метрів над рівнем моря.

Гора Піп Іван - складний маршрут для справжніх екстремалів

 

Подорож по гірських стежках дозволить кожному учаснику екстрим туру випробувати власні сили. Висота гори, яку також часто називають Чорногора, перевищує 2000 метрів.

Досягти вершини можна різними шляхами, але всі вони проходять через мальовничі галявини й дарують можливість помилуватися чудовими краєвидами.

Сходження учасників екстрим туру на гору Піп Іван буде починатися в селі Дземброня. Цей маршрут вважається одним з найбільш мальовничих - зі своїми випробуваннями, труднощами та перевагами.

Програма туру

Рафтинг по Чорному Черемошу

 

Стрімка і небезпечна, гірська річка, що тече по східному схилу Карпатських гір, подарує учасникам цього туру неймовірні враження. Саме тут можна відчути скажену енергію і драйв.

Спуск по Чорному Черемошу - це справжнє випробування фізичних сил і духу учасників тижневого екстрим туру.

Тут гарантований неймовірний виплеск адреналіну і ні з чим незрівнянний кайф від боротьби з силами природи. Вас чекають круті пороги, зелені гірські схили, високі скелі та чисте повітря.

Програма туру

Музей гуцульської магії

Музей гуцульської магії, що у Верховині, - це дуже незвичайне та атмосферне місце. Тут можна почути унікальні історії про духів природи та особливості співіснування з ними.

Дізнатися таємниці розпізнавання магічних знаків і символів. Чи навіть повірити у існування людей з надприродними здібностями. А ще тут чимало цікавих артефактів та незвичайних експонатів.

Зрештою, музей гуцульської магії потрапив до десятки найнезвичайніших та найзагадковіших в Україні.

Програма туру

Похід на конях і трекінг по гірському хребту «Комори Довбуша»

 

Ця місцевість відома знахідками з унікальних скель, в яких стародавні люди проводили магічні ритуали.

Ці скелі активно використовувалися як тайник українськими повстанцями під керівництвом Олекси Довбуша.

Прогулянка на конях дозволить насолодитися красою гірського лісу, відчути себе справжнім мандрівником. Крім того, учасники екстрим туру зможуть наодинці поспілкуватися з кіньми.

Програма туру

Велотур "Яблуницьке видноколо"

 

Чи зможете подолати шлях у 24 кілометри? Ні, це не змагання! Це приємна прогулянка, яка завершує тижневий екстрим тур найкрасивішими місцями Західної України.

Весела велоподорож дозволить помилуватися дивовижними гірськими пейзажами й сфотографуватися на їх фоні.

Вас чекають густі карпатські ліси, чиста вода озер і річок, дивовижні стежки та гуцульські колиби.

Програма туру

 

Проживання:

2 ночі - готелі в с. Підзамочок (Тернопільської обл.) та 4 ночі - садибі готельного типу в Верховині.

 
У вартість екстрим туру входить:
  • 3-х разове харчування,
  • проживання (доплата за одномісне поселення - 1200 грн)
  • проїзд автобусом,
  • супровід гіда-екскурсовода,
  • екскурсійне обслуговування в музеях,
  • вхідні квитки,
  • всі атракції.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Примітка 3* ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ вхід в автобус з ознаками ГРВІ, температурою тіла понад 37,5 °C або іншими респіраторними захворюваннями.

Замовити тур