тур на Волинь, поділля, буковину
Ціна від 4800 грн

14-20.07, 11-17.08

 

Одразу 6 унікальних замків, таємничі підземелля та дивовижні легенди. Це лише частинка маршруту тривалістю тиждень. Ми побуваємо в будівлях, які вражають світ своєю красою. Спустимося в унікальну печеру, вмиємося в цілющому джерелі та здійснимо сплав по мальовничій річці. Відкриємо для себе українські міста, які вміють вражати. Волинь, ми вирушаємо!

Замовити тур

Тижневий відпочинок без харчування - 4800 грн

Тижневий відпочинок з харчуванням - 6100 грн

 

Тур на Волинь на тиждень

1 день

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

Що входить та не входить у вартість туру

Луцький замок

відео про Замок Любарта

Це унікальна пам’ятка архітектури, яка до наших днів збереглася у своєму геніальному фортифікаційному характері. Жодному ворогу не вдалося взяти замок штурмом. Не змогли фортецю і продати на будматеріали. Відтак, сьогодні тут розміщені унікальні музейні експозиції, а мури й автентичні коридори з кімнатами привертають увагу своєю загадковістю і таємничою могутністю. Луцький замок – свідок сотень історичних подій і хранитель незвичайних місцевих легенд. Більшість із них – ми почуємо під час екскурсії. Програма туру.

Підземелля Луцького замку

запуск відео про підземелля в Луцьку
 

Сьогодні відомо про кілька підземних шляхів під Луцьким замком. Дехто навіть запевняє, що цими ходами колись можна було дістатися до Дубна чи в Острог. Але це, скоріше, легенди та піар-вигадки, аніж правда. Насправді є нині відомо про два виходи із фортеці – один веде до річки Стир, інший – в поле. Ще один начебто з’єднував замок із Церквою святої Катерини або з Церквою святого Петра. На підтвердження останнього факту навіть розповідають про провалля між фортецею та церквою, яке начебто є засипаним ходом. Проте у науковців зовсім інша версія… Програма туру.

Дегустація виробів з меду

відео про Медову хату
 

Для того, аби скуштувати натуральні сорти меду, ми потрапимо до справжнісінької Медової Хати. Це магазин-експозиція, створений Братством бджолярів землі Волинської «Ройовий Стан». Потрапивши у Медову Хату, кожен відкриє для себе світ бджільництва з невідомого раніше боку. Тут розкажуть про різноманітні продукти бджільництва, розкриють таємницю продуктивності праці бджоли та організацію їхнього працьовитого суспільства. А ще дадуть скуштувати натуральні та неймовірно смачні продукти, вирощені на власних пасіках. Буде солодко і пізнавально. Програма туру.

Тунель кохання

відео про Тунель кохання

Є на Рівненщині селище Клевань, а у ньому – одне із найромантичніших в Україні місць. Звичайно, йдеться про так званий Тунель кохання. За легендою, його мимовільним автором став закоханий інженер, який вирішив скоротити шлях до своєї коханої, проклавши залізницю через ліс. Кохання між романтиками тривало недовго, але пам’ять про нього живе й досі.

У цьому Тунелі знімають фільми. Тут закохані пари висаджують квіти. Тут освідчуються у коханні та роблять пропозиції руки й серця. Тут кожне дерево, кожна тінь говорить мовою кохання. Послухаємо? Програма туру.

Кременець

Це неймовірно красиве місто. Красиве в усьому – в архітектурі, природі, навіть у легендах. Хто і для чого тримав у своєму помешканні справжній чоловічий гарем? Для чого посередині 90-метрового колодязя сходинки, які виходять нізвідки й ведуть в нікуди? За що Кременець називають «Великими Афінами»? В чому унікальність будівлі «Близнята»? Які героїчні сторінки історії України та міста зачаїлися на Козацькому цвинтарі? Зрештою, що незвичайного можна побачити у велетенському Ботанічному саду, що протягся на 200 гектарах? Про усе це та багато іншого ми дізнаємося під нашої мандрівки.

Кременецький замок

відео про Кременецький замок
 

Замкова гора вважається горою королеви Бони Сфорца. З цією молодою та розумною італійкою одружився король Сигізмунд I. У Кременці королева Бона не була, але за 20 років, коли місто перебувало під її владою були розбудовані костели, школи та зміцнилася фортеця. Згодом королева виїжджає до Італії, тому цей край надовго залишився у складі Польської держави. Замкова гора, крім неперевершеного краєвиду оповита ще й низкою легенд. Програма туру.

Купальні Святої Анни

відео про озеро Святої Анни

Цілющі властивості води в джерелі Святої Анни, розташованому неподалік комплексу Почаївська Лавра, називають справжнім дивом. І незалежно від того, вірите ви в дива, чи ні, зануритися в озеро таки варто.

Адже лабораторно підтверджено, що у джерельній воді є великий вміст срібла і кремнію, відтак вона позитивно впливає на рівень цукру у крові, нормалізує функції печінки та нирок, забезпечує кращий обмін речовин.

А дехто навіть переконаний, що купання в джерелі Святої Анни може вилікувати безпліддя. Програма туру.

Почаївська Лавра

відео про Почаївську Лавру
 

Цей дивовижний архітектурний ансамбль розташований якраз на мисі Кременчуцьких гір. Комплекс складається із кількох споруд: Свято-Успенського собору, Троїцького собору, келій, Архієрейського дому, дзвіниці, надбрамного корпусу. Свого часу Микола II назвав красу цього місця «Українською Швейцарією».

Саме у Почаївській Лаврі знаходиться легендарна чудотворна Почаївська Ікона Богородиці, відома своєю здатністю зцілювати та вселяти віру та силу в тих, хто їх втратив. Саме тут зберігаються мощі святих, до яких з’їжджаються паломники з усіх усюд. Програма туру.

Дубенський замок

відео про Дубенський замок
 

Колись цей замок був найвеличнішим та найбагатшим у Європі. До сьогодні чимало мандрівників та допитливих туристів намагаються відшукати втрачені скарби Острозьких, нібито заховані десь у підземеллях замку. Навіть є відомості про те, що тут зберігалося 49 спеціально виготовлених скринь із неймовірними коштовностями. А ще, це саме та фортеця, біля стін якої відбувалися події, описані Гоголем у «Тарасові Бульбі». А ще Дубенський замок свого часу був врятований від нападу татар… красунею-нареченою. А пізніше – програний в карти Юзефом Любомирським. І це ще далеко не всі цікавинки та неймовірні факти, які приховує фортеця і які ми з вами обов’язково почуємо. Програма туру.

Тараканівський форт

відео про тараканівський форт
 

Його називають витвором інженерного мистецтва. Багато хто обходить це місце стороною, бо переконаний – тут живуть примари загиблих душ, які досі не знайшли спокою. Інші, навпаки, мріють поблукати поміж мурами форту та відчути його особливу моторошну і таємничу атмосферу.

У час свого будівництва форт мав форму ромба, а товщина його стін сягала 4 метрів. Всього тут налічувалося понад 100 казематів, третина з яких були житловими. Пізніше тут також з’явився водопровід і каналізація. За історію свого існування форт використовували для різних цілей, але якраз про це ми поговоримо під час нашої подорожі та у рамках захопливого квесту у мурах Тараканівського форту. Програма туру.

Вишнівецький замок

відео про Вишнівецький замок
 

Це не просто фортеця, сьогодні це пам’ятка архітектури національного значення. Сам комплекс – це палац, дві брами, два флігелі та парк. Колись у цьому парку стояли унікальні скульптури, а вздовж фасаду фортеці простягався розкішний квітник. Сьогодні у стінах замку – музей. Тут можна побачити унікальний дзеркальний зал, довжиною близько 80 метрів. Під ногами – плитка із різноманітними малюнками, жоден із яких не повторюється. Стіни декоровані тканиною, панелі – з особливо цінних порід дерева. Все по-королівський розкішно і по-сучасному дивовижно. Програма туру.

Збаразький замок

відео про Збаразький замок
 

Сьогодні ця фортеця – головний осередок Національного заповідника «Замки Тернопілля» та приміщення з унікальними музейними експозиціями краєзнавчого музею. У одному із залів облаштовано органну залу. Є окрема експозиція інструментів для катувань: жарівниця, гострі диби, катування водою… Загалом роздивлятися багатства музею можна впродовж 3 годин, блукаючи двома десятками різнопланових експозицій у 20 залах.

Про що розповідають легенди Збаразького замку та про що мовчать його міцні стіни, ми дізнаємось під час нашої екскурсії до фортеці. Програма туру.

Теплохід в Тернополі

відео про Теплохід в Тернополі
 

Теплохід “Капітан Парій” – улюбленець місцевих мешканців. Тернополяни часто вирушають на ньому у невеличкі мандрівки. Вирушимо і ми. Мандрівка пролягатиме від Тернопільського Замку до Дальнього пляжу і назад. Під час подорожі ми почуємо цікаві та веселі історії, які траплялися на «Капітанові Парію». Дізнаємось, чому саме так називається теплохід та як давно він ходить водами Тернополя. А ще подивимося на місто з іншого боку, аби ще раз переконатися в тому, що Тернопіль дуже легко закохує в себе і залишається у спогадах та в серці на довгі роки. Програма туру.

Екскурсія по Тернополю

Тернопіль – місто із шармом. Тут є свій замок, співоче поле і мальовничий став просто посеред міського простору. В Тернополі вперше в Україні почав діяти електронний квиток у громадському транспорті. Це місто, в якому вдало поєднується сучасність та історія. Програма туру.

 

. Програма туру.

Сплав по річці Дністер

відео про сплав по Дністру
 

Це буде дуже спокійна й атмосферна мандрівка по річці Дністер. Мальовнича природа, спокійна вода подарують від 3 до 5 годин гармонійного відпочинку. При чому ми вирушимо у сплав, незалежно від погоди, адже течія тут завжди спокійна і поряд будуть надійні досвідчені інструктори. Помандрувати другою по величині річкою країни можна навіть з дітьми. Цей день стане незабутнім і наповнить вас додатковою енергією для продовження нашої подорожі Україною. Програма туру.

Печера Кришталева

відео про похід в печеру Кришталева
 

Довжина ходів цієї печери сягає 120 кілометрів, проте вивченими є лише 23 кілометри. У будь-якому випадку, не варто самостійно блукати «коридорами» Кришталевої, аби не загубитися. Тим паче, що іноді тут зникає освітлення. Ми вирушимо у печеру групою і групою мандруватимемо її мальовничими стежками, торкаючись гладеньких блискучих кришталево-гіпсових стін. На певних відрізках шляху ми зустрічатимем химерних істот, та роздивлятимемось Кришталевий коридор і дістанемось до залу Скелета. Досвід буде особливий і незабутній, а враження – на все життя. Програма туру.

Кам'янець-Подільський місто

відео про Кам'янець-Подільський
 

Це особливе місто, яке обов’язково варто побачити. Тут надзвичайно багато архітектурних та культурних пам’яток, які здатні захопити своєю колоритністю навіть найвибагливішого туриста. За кількістю таких будівель і споруд Кам’янець-Подільський займає третє місце в Україні. Серед найцікавіших локацій — Ратуша XV – XIX ст., комплекс кафедрального костелу Святих Апостолів Петра та Павла XV – XIX ст., комплекс Домініканського костелу XV- XVIII ст., замковий міст XIV- XVII ст., казарми фортеці XVIII ст., дзвіниця Вірменського собору XVI ст. і, звісно ж, старий замок XII-ХІХ ст. – одне з 7 чудес України. Програма туру.

Кам'янець-Подільський фортеця

відео про Кам`янець-Подільську фортецю
 

Ця могутня фортеця, колись величний форпост середньовічного міста, є одним із найстаріших та найдивовижніших замків України й входить у перелік 7 чудес країни. Його неодноразово намагалися зруйнувати та спалити, але повністю зробити цього так і не вдалося. Свого часу до стін фортеці підходив навіть хан Осман з військом, проте краса замку так його вразила, що він не наважився втілити в життя свій руйнівний задум. Сьогодні фортеця оберігає десятки легенд та цікавезних історій і про своїх власників, і про своїх загарбників. І ми обов’язково їх дізнаємося. Програма туру.

Бакота теплохід

відео про теплохід в Бакоті

Ми вирушимо у населений пункт Бакота, якого насправді… немає. Це село, яке дуже давно пішло під воду. Про це навіть є дуже красива легенда. Ми ж не лише слухатимем легенди, але й милуватимемось краєвидами, мандруючи водами Бакоти на теплоході. Мальовничі пагорби, Дністровське водосховище, яке розмірами може перевершити кілька морів, і загадка «Української Атлантиди». Окрім того, ми приберегли для вас ще кілька сюрпризів, про які розповімо і які покажемо уже на місці. Програма туру.

Хотинська фортеця

відео про Хотинську фортецю

Ця фортеця XIII–XVIII століть є одним із семи чудес України. Сьогодні тут створено Державний історико-архітектурний заповідник. За всю свою історію замок пережив чимало облог та великих битв. Так, саме тут у 1621 році понад місяць билися за фортецю 150-тисячна армія Османської імперії та 35-тисячне військо Речі Посполитої з 40-тисячною армією українських козаків.

Сьогодні замок приваблює і могутньою архітектурою, і цікавими експозиціями. Також цікавою є легенда, яка розповідає про походження мокрої плями на одній зі стін. Історія моторошна, але ми її теж обов’язково почуємо під час екскурсії. Програма туру.

Чернівці місто

Це місто називають «маленьким Парижем» та «українським Віднем». Чернівці настільки красиві у своїй архітектурі та у своєму плануванні, що приваблюють до себе туристів з усієї України й не тільки. Зокрема, тут можна побачити унікальні пам’ятки, серед яких найгарніший університет України, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; кафедральний собор Святого Духа; костел Пречистого Серця Ісуса та інші. Також ми дізнаємося, чому Чернівці називають «містом Ратуш»… Програма туру.

Резиденція митрополитів

відео про Чернівецький університет

Один із шедеврів архітектора Йосифа Главки. Саме тут, у стінах колишньої Резиденції митрополитів Буковини та Далмації розміщується університет ім. Ю. Федьковича. Усі будівля прикрашена різноманітними орнаментами та архітектурним декором. Історія зведення Резиденції тривала довгих 18 років. І зусилля були не даремними. Сьогодні це єдина така будівля в усьому світі. Про що розповідають місцеві екскурсоводи та які дивовижі приховує сучасний Національний університет всередині, ми дізнаємось під час нашої подорожі. Програма туру.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

  • 2-ох разове харчування (згідно з вибраним варіантом)
  • проживання 3 ночі в готелі Кременець, 3 ночі в готелі Хотин;
  • проїзд комфортабельним автобусом євро класу;
  • супровід гіда-екскурсовода;
  • екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  • додаткове харчування;
  • вхідні квитки в музеї:
        Луцький замок: загальний, пенсійний – 60 грн/особа, студентський, учнівський – 40 грн/особа;
        Луцькі підземелля: загальний – 60 грн/особа, студентський, учнівський – 40 грн/особа;
        Дегустація меду: загальний – 120 грн/особа;
        Дубенський замок: загальний – 100 грн/особа, студенти, учні – 60 грн/особа;
        Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн/особа, діти до 12 років — безкоштовно.
        Замкова гора: загальний — 15 грн/особа, дитячий - 5 грн.
        Свято-Успенська Почаївська лавра: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн/особа; діти до 12 р. – безкоштовно.
        Квест в Тараканівському форті: 150 грн
        Тараканівський форт: загальний: 30 грн
        Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери – 90 грн, студенти, учні – 40 грн;
        Замок у Збаражі: загальний, пенсіонери – 80 грн, студенти, учні – 40 грн;
        Прогулянка на теплоході тернопільським ставом: загальний, пенсіонери, студенти – 75 грн
        Сплав по Дністру: 400 грн/ос;
        Печера Кришталева: загальний – 50 грн, учні – 40 грн.
        Хотинська фортеця: загальний, пенсійний – 80 грн, студенти та учні – 40 грн.
        Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 100 грн, студенти та учні – 50 грн.
        Вхід у заповідник Подільські Товтри - дорослий - 90 грн, діти до 12 років - 45 грн
        Круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 300 грн/особа
        Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 35 грн/особа.
        Доплата за одномісне поселення: 1500 грн.
 
Замовити тур

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання тижневого відпочинку на Волині можна ознайомитись за посиланням.

 

Інші тижневі тури:

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ (26 ЕКСКУРСІЙ В КАРПАТАХ)

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ 2 (ЕКСКЛЮЗИВНІ КАРПАТИ)

ТИЖНЕВИЙ ЕКСТРИМ ТУР (7 АТРАКЦІЙ) ВСЕ ВКЛЮЧЕНО