тур на Волинь, поділля, буковину
Ціна від 3300 грн

2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

Замовити тур

Тижневий відпочинок без харчування - 3300 грн

Тижневий відпочинок з харчуванням - 4400 грн

 

Тур на Волинь на тиждень

1 день

 

2 день

3 день

4 день

5 день

6 день

7 день

Луцький замок

Luck 12

 

Це унікальна пам’ятка архітектури, яка до наших днів збереглася у своєму геніальному фортифікаційному характері. Жодному ворогу не вдалося взяти замок штурмом. Не змогли фортецю і продати на будматеріали. Відтак, сьогодні тут розміщені унікальні музейні експозиції, а мури і автентичні коридори з кімнатами привертають увагу своєю загадковістю і таємничою могутністю. Луцький замок – свідок сотень історичних подій і хранитель незвичайних місцевих легенд. Більшість із них – ми почуємо під час екскурсії. Програма туру.

Підземелля Луцького замку

Luck 12
 

Сьогодні відомо про кілька підземних шляхів під Луцьким замком. Дехто навіть запевняє, що цими ходами колись можна було дістатися до Дубна чи в Острог. Але це, скоріше, легенди та піар-вигадки, аніж правда. Насправді є нині відомо про два виходи із фортеці – один веде до річки Стир, інший – в поле. Ще один начебто з’єднував замок із Церквою святої Катерини або з Церквою святого Петра. На підтвердження останнього факту навіть розповідають про провалля між фортецею та церквою, яке начебто є засипаним ходом. Проте у науковців зовсім інша версія… Програма туру.

Дегустація виробів з меду

Luck 12
 

Для того, аби скуштувати натуральні сорти меду, ми потрапимо до справжнісінької Медової Хати. Це магазин-експозиція, створений Братством бджолярів землі Волинської «Ройовий Стан». Потрапивши у Медову Хату, кожен відкриє для себе світ бджільництва з невідомого раніше боку. Тут розкажуть про різноманітні продукти бджільництва, розкриють таємницю продуктивності праці бджоли та організацію їхнього працьовитого суспільства. А ще дадуть скуштувати натуральні і неймовірно смачні продукти, вирощені на власних пасіках. Буде солодко і пізнавально. Програма туру.

Тунель кохання

Luck 12
 

Є на Рівненщині селище Клевань, а у ньому – одне із найромантичніших в Україні місць. Звичайно, йдеться про так званий Тунель кохання. За легендою, його мимовільним автором став закоханий інженер, який вирішив скоротити шлях до своєї коханої, проклавши залізницю через ліс. Кохання між романтиками тривало недовго, але пам’ять про нього живе й досі.

У цьому Тунелі знімають фільми. Тут закохані пари висаджують квіти. Тут освідчуються у коханні та роблять пропозиції руки й серця. Тут кожне дерево, кожна тінь говорить мовою кохання. Послухаємо? Програма туру.

Кременець

Luck 12
 

Це неймовірно красиве місто. Красиве в усьому – в архітектурі, природі, навіть у легендах. Хто і для чого тримав у своєму помешканні справжній чоловічий гарем? Для чого посередині 90-метрового колодязя сходинки, які виходять нізвідки і ведуть в нікуди? За що Кременець називають «Великими Афінами»? В чому унікальність будівлі «Близнята»? Які героїчні сторінки історії України та міста зачаїлися на Козацькому цвинтарі? Зрештою, що незвичайного можна побачити у велетенському Ботанічному саду, що протягся на 200 гектарах? Про усе це та багато іншого ми дізнаємося під нашої мандрівки. Програма туру.

Почаївська Лавра

Pochaiv 2

 

Цей вражаючий архітектурний ансамбль розташований якраз на мисі Кременчуцьких гір. Комплекс складається із кількох споруд: Свято-Успенського собору, Троїцького собору, келій, Архiєрейського дому, дзвінниці, надбрамного корпусу. Свого часу Микола ІІ назвав красу цього місця «Українською Швейцарією».

Саме у Почаївській Лаврі знаходиться легендарна чудотворна Почаївська Ікона Богородиці, відома своєю здатністю зцілювати та вселяти віру та силу в тих, хто їх втратив. Саме тут зберігаються мощі святих, до яких з’їжджаються паломники з усіх-усюд. Програма туру.

Озеро Анни

Luck 12
 

Цілющі властивості води в джерелі Святої Анни, розташованому неподалік комплексу Почаївська Лавра, називають справжнім дивом. І незалежно від того, вірите ви в дива, чи ні, зануритися в озеро таки варто. Адже лабораторно підтверджено, що у джерельній воді є великий вміст срібла і кремнію, відтак вона позитивно впливає на рівень цукру у крові, нормалізує функції печінки та нирок, забезпечує кращий обмін речовин. А дехто навіть переконаний, що купання в джерелі Святої Анни може вилікувати безпліддя. Програма туру.

Дубенський замок

Luck 12
 

Колись цей замок був найвеличнішим та найбагатшим у Європі. До сьогодні чимало мандрівників та допитливих туристів намагаються відшукати втрачені скарби Острозьких, нібито заховані десь у підземеллях замку. Навіть є відомості про те, що тут зберігалося 49 спеціально виготовлених скринь із неймовірними коштовностями. А ще, це саме та фортеця, біля стін якої відбувалися події, описані Гоголем у «Тарасові Бульбі». А ще Дубенський замок свого часу був врятований від нападу татар… красунею-нареченою. А пізніше – програний в карти Юзефом Любомирським. І це ще далеко не всі цікавинки та неймовірні факти, які приховує фортеця і які ми з вами обов’язково почуємо. Програма туру.

Тараканівський форт

 

Його називають витвором інженерного мистецтва. Багато хто обходить це місце стороною, бо переконаний – тут живуть примари загиблих душ, які досі не знайшли спокою. Інші, навпаки, мріють поблукати поміж мурами форту та відчути його особливу моторошну і таємничу атмосферу.

У час свого будівництва форт мав форму ромба, а товщина його стін сягала 4 метрів. Всього тут налічувалося понад 100 казематів, третина з яких були житловими. Пізніше тут також з’явився водопровід і каналізація. За історію свого існування форт використовували для різних цілей, але якраз про це ми поговоримо під час нашої подорожі та у рамках захоплюючого квесту у мурах Тараканівського форту. Програма туру.

Вишнівецький замок

Luck 12
 

Це не просто фортеця, сьогодні це пам’ятка архітектури національного значення. Сам комплекс – це палац, дві брами, два флігеля і парк. Колись у цьому парку стояли унікальні скульптури, а вздовж фасаду фортеці простягався розкішний квітник. Сьогодні у стінах замку – музей. Тут можна побачити унікальний дзеркальний зал, довжиною близько 80 метрів. Під ногами – плитка із різноманітними малюнками, жоден із яких не повторюється. Стіни декоровані тканиною, панелі – з особливо цінних порід дерева. Все по-королівський розкішно і по-сучасному вражаюче. Програма туру.

Збаражський замок

Luck 12
 

Сьогодні ця фортеця – головний осередок Національного заповідника «Замки Тернопілля» та приміщення з унікальними музейними експозиціями краєзнавчого музею. У одному із залів облаштовано органну залу. Є окрема експозиція інструментів для катувань: жарівниця, гострі диби, катування водою… Загалом роздивлятися багатства музею можна впродовж 3 годин, блукаючи двома десятками різнопланових експозицій у 20 залах.

Про що розповідають легенди Збаражського замку та про що мовчать його міцні стіни, ми дізнаємось під час нашої екскурсії до фортеці. Програма туру.

Теплохід в Тернополі

Luck 12
 

Теплохід “Капітан Парій” – улюбленець місцевих мешканців. Тернополяни часто вирушають на ньому у невеличкі мандрівки. Вирушимо і ми. Мандрівка пролягатиме від Тернопільського Замку до Дальнього пляжу і назад. Під час подорожі ми почуємо цікаві та веселі історії, які траплялися на «Капітанові Парію». Дізнаємось, чому саме так називається теплохід та як давно він ходить водами Тернополя. А ще подивимося на місто з іншого боку, аби ще раз переконатися в тому, що Тернопіль дуже легко закохує в себе і залишається у спогадах та в серці на довгі роки. Програма туру.

Екскурсія по Микулинецькому пивзаводу

Luck 12
 

Пивоварня «Микулинецький Бровар» розташована на березі річки Серет. Саме там варять легендарне Микулинецьке пиво. Кажуть, його створюють тут ще з XV століття, коли пиво смакувало і королям, і воєводам. Сьогодні на заводі випускають 22 різних сорти пінного напою. Продукція «Микулинецького Бровара» у 2018 році отримала 2 гран-прі , 3 золотих і 1 срібну нагороди на ХХІ міжнародному конкурсі пива. І щодня отримує позитивні відгуки усіх любителів пива по всій країні та за її межами. Як варять Микулинецьке пиво та які таємниці інгредієнти роблять його таким особливим, ми дізнаємося під час екскурсії. Програма туру.

Печера Млинки

 

Довжина цієї печери складає 40 кілометрів! Вона вважається найдовшою горизонтальною гіпсовою печерою в Україні. Проте навіть це не головна причина сюди навідатися. Це диво природи відоме своєю унікальною красою. Стіни, здається, зроблені з кришталю і при кожному промені світла, яке потрапляє всередину, все виблискує. Причому виграють стіни різними відтінками вторинного гіпсу – від білосніжного до коричневого. Також тут можна зустріти місцевих мешканців – кажанів. Програма туру.

Сплав по річці Дністер

 

Це буде дуже спокійна і атмосферна мандрівка по річці Дністер. Мальовнича природа, спокійна вода подарують від 3 до 5 годин гармонійного відпочинку. При чому ми вирушимо у сплав, незалежно від погоди, адже течія тут завжди спокійна і поряд будуть надійні досвідчені інструктори. Помандрувати другою по величині річкою країни можна навіть з дітьми. Цей день стане незабутнім і наповнить вас додатковою енергією для продовження нашої подорожі Україною. Програма туру.

Печера Кришталева

Luck 12
 

Довжина ходів цієї печери сягає 120 кілометрів, проте вивченими є лише 23 кілометри. У будь-якому випадку, не варто самостійно блукати «коридорами» Кришталевої, аби не загубитися. Тим паче, що іноді тут зникає освітлення. Ми вирушимо у печеру групою і групою мандруватимемо її мальовничими стежками, торкаючись гладеньких блискучих кришталево-гіпсових стін. На певних відрізках шляху ми зустрічатимем химерних істот, та роздивлятимемось Кришталевий коридор і дістанемось до залу Скелета. Досвід буде особливий і незабутній, а враження – на все життя. Програма туру.

Хотинський замок

Luck 12
 

Ця фортеця XIII–XVIII століть теє є одним із семи чудес України. Сьогодні тут створено Державний історико-архітектурний заповідник. За всю свою історію замко пережив чимало облог та великих битв. Так, саме тут у 1621 році більше місяця билися за фортецю 150-тисячна армія Османської імперії та 35-тисячне військо Речі Посполитої з 40-тисячною армією українських козаків.

Сьогодні замок приваблює і могутньою архітектурою, і цікавими експозиціями. Також цікавою є легенда, яка розповідає про походження мокрої плями на одній із стін. Історія моторошна, але ми її теж обов’язково почуємо під час екскурсії. Програма туру.

Кам'янець-Подільський місто

Luck 12
 

Це особливе місто, яке обов’язково варто побачити. Тут надзвичайно багато архітектурних та культурних пам’яток, які здатні захопити своєю колоритністю навіть найвибагливішого туриста. За кількістю таких будівель і споруд Кам’янець-Подільський займає третє місце в Україні. Серед найцікавіших локацій - Ратуша XV – XIX ст., комплекс кафедрального костелу Святих Апостолів Петра та Павла XV – XIX ст., комплекс Домініканського костелу XV- XVІІІ ст., замковий міст XІV- XVІІ ст., казарми фортеці XVІІІ ст., дзвіниця Вірменського собору XVІ ст. і, звісно ж, старий замок XII-XIXст. – одне з 7 чудес України. Програма туру.

Кам'янець-Подільський фортеця

Luck 12
 

Ця могутня фортеця, колись величний форпост середньовічного міста, є одним із найстаріших та найдивовижніших замків України і входить у перелік 7 чудес країни. Його неодноразово намагалися зруйнувати і спалити, але повністю зробити цього так і не вдалося. Свого часу до стін фортеці підходив навіть хан Осман з військом, проте краса замку так його вразила, що він не наважився втілити в життя свій руйнівний задум. Сьогодні фортеця оберігає десятки легенд та вражаючих історій і про своїх власників, і про своїх загарбників. І ми обов’язково їх дізнаємося. Програма туру.

Бакота теплохід

Luck 12

Ми вирушимо у населений пункт Бакота, якого насправді… немає. Це село, яке дуже давно пішло під воду. Про це навіть є дуже красива легенда. Ми ж не лише слухатимем легенди, але й милуватимемось краєвидами, мандруючи водами Бакоти на теплоході. Мальовничі пагорби, Бурштинське водосховище, яке розмірами може перевершити кілька морів, і загадка «Української Атлантиди». Окрім того, ми приберегли для вас ще кілька сюрпризів, про які розповімо і які покажемо уже на місці. Програма туру.

Чернівці місто

Luck 12

Це місто називають «маленьким Парижем» та «українським Віднем». Чернівці настільки красиві у своїй архітектурі та в своєму плануванні, що приваблюють до себе туристів з усієї України і не тільки. Зокрема, тут можна побачити унікальні пам’ятки, серед яких найгарніший університет України, внесений до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; кафедральний собор Святого Духа; костел Пречистого Серця Ісуса та інші. Також ми дізнаємося, чому Чернівці називають «містом Ратуш»… Програма туру.

Резиденція митрополитів

Luck 12

Один із шедеврів архітектора Йосифа Главки. Саме тут, у стінах колишньої Резиденції митрополитів Буковини і Далмації розміщується університет ім. Ю. Федьковича. Усі будівля прикрашена різноманітними орнаментами та архітектурним декором. Історія зведення Резиденції тривала довгих 18 років. І зусилля були не даремними. Сьогодні це єдина така будівля в усьому світі. Про що розповідають місцеві екскурсоводи та які дивовижі приховує сучасний Національний університет всередині, ми дізнаємось під час нашої подорожі. Програма туру.

Джерела Буковини

Luck 12

Джерела Буковини – це скарбниця мінералів та органічних речовин. Ми відвідаємо чотири таких джерела. Це унікальне «залізне джерело» в Лужках – одне із трьох у цілому світі. Його вода має особливий склад - сульфатно-алюмінієво-залізний, що позитивно впливає на здоров’я людей із малокрів’ям, а також при проблемах з обміном речовин. Це відоме своїми цілющими властивостями при захворюваннях кишково-шлункового тракту джерело зі скульптурою бика у Судилові. Це джерело, водою з якого лікують печінку та нирки – «Діяна» у Вижниці. І це Солоне джерело в Черешеньці, яке позитивно впливає на нервову систему людини та корисне при проблемах із суглобами.Програма туру.

Водоспади Буковини

Luck 12

Сріблясті водоспади, або Шешорські – це каскадне диво природи, яке розташоване на Івано-Франківщині. Води Шешорського Гука падають із висоти 3 і 5 метрів, при цьому утворюючи одразу три каскади. Сріблясті водоспади гучні, мальовничі і влітку дуже затишні для відпочинку туристів. Програма туру.

 

У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • 2-ох разове харчування (згідно вибраного варіанту)
 • проживання;
 • проїзд комфортабельним автобусом єврокласу;
 • супровід гіда-екскурсовода;
 • екскурсійне обслуговування в музеях.

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • додаткове харчування;
 • вхідні квитки в музеї:
    Луцький замок: загальний, пенсійний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 20 грн/особа;
    Луцькі підземелля: загальний – 30 грн/особа, студентський, учнівський – 25 грн/особа;
    Дегустація меду: загальний – 60 грн/особа, діти – 25 грн/особа;
    Тунель кохання: загальний, пенсійний — 5 грн/особа, діти до 12 років - безкоштовно.
    Свято-Успенська Почаївська лавра: загальний, пенсійний, студентський – 10 грн/особа; діти до 12 р. – безкоштовно.
    Дубненський замок: загальний, пенсійний – 10 грн, студентський, учнівський – 6 грн
    Квест в Тараканівському форті: 70 грн
    Тараканівський форт: загальний: 30 грн
    Вишнівецький палац: загальний, пенсіонери – 80 грн., студенти, учні – 30 грн;
    Замок у Збаражі: загальний, пенсіонери – 80 грн., студенти, учні – 30 грн;
    Прогулянка на теплоході тернопільським ставом: загальний, пенсіонери, студенти – 25 грн, діти 5-10 років – 10 грн
    Дегустація пива;
    Печера Млинки: 90 грн./ос. Прокат спорядження: комбінезон спелеолога: – 35 грн./особа, можна замінити власними старими речами, ліхтарик: 30 грн./особа;
    Сплав по Дністру: 450 грн/ос;
    Печера Кришталева: загальний – 25 грн., учні – 20 грн.
    Кам’янецька фортеця: загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.
    Круїз на кораблі по каньйону Дністра: загальний – 120 грн/особа, діти до 6 років – 100 грн/особа;
    Чернівецький університет: загальний, пенсійний – 60 грн/особа; студенти, учні – 20 грн/особа.
 
Замовити тур

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання тижневого відпочинку в Карпатах можна ознайомитись за посиланням.

 

Інші тижневі тури:

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ (26 ЕКСКУРСІЙ В КАРПАТАХ)

ТУР В КАРПАТИ НА ТИЖДЕНЬ 2 (ЕКСКЛЮЗИВНІ КАРПАТИ)

ТИЖНЕВИЙ ЕКСТРИМ ТУР (7 АТРАКЦІЙ) ВСЕ ВКЛЮЧЕНО