ТУРИ З ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА НА 1 ДЕНЬ

Тури з Івано-Фрнаківська
Ціна 610 грн

20.08

 
Кожен закуток Українських Карпат здатен здивувати туриста. Бо тут надзвичайно красива природа. Навдивовижу цікаві традиції. І чимало незвичайних музеїв. Пропонуємо тур із виїздом з Івано-Франківська, який запам'ятається шумом водоспаду, таємницями українського кіно і незвичайними звуками гуцульських музичних інструментів.
Ціна 1400 грн
27-28.08
 

Це пропозиція для тих, хто не вміє сидіти на місці чи жити без емоцій. Це драйвова мандрівка для усіх поціновувачів активного відпочинку. Підкорити гірську річку Чорний Черемош, подолати тисячі метрів, аби дістатися до таємничої обсерваторії на вершині Піп Івану – це під силу тільки тим, хто любить життя в усіх його барвах і вміє ловити кайф.

одноденні тури з Івано-Франківська

 

Можна безмежно сильно любити рідний Івано-Франківськ. Але це не причина відмовляти собі у задоволенні мандрувати Україною. Навіть якщо для подорожі є лише один вихідний день. Наша компанія зібрала найцікавіші одноденні тури в одному каталозі. І вже сьогодні запрошує обирати маршрут та відкривати рідний край з іншого, невідомого раніше боку. Гори, замки, монастирі, дивовижні озера і фантастичні карпатські водоспади, а ще казкова Тернопільщина та багато іншого – вже у нашій спеціальній підбірці екскурсій.

Екскурсія Івано-Франківськ
Ціна 150 грн

Щосуботи 11:30

 

Івано-Франківськ – місто навдивовижу гарне та атмосферне. Тут ледь не на кожному кроці є цікава будівля, величний пам’ятник чи культурна установа. Тут і монументи поетам та громадським діячам, і дивовижні будівлі філармонії та театру, і височенна ратуша у серці розкішної середньовічної площі.

Екскурсія Івано-Франківськ
Ціна 150 грн

Щосуботи 9.00

 

Екскурсію Івано-Франківськом точно варто відвідати, якщо ви думаєте, що знаєте про Івано-Франківськ геть усе. Тому що вона розповість про будинки з історією, а не просто про пам’ятки архітектури. Екскурсія покаже місто з іншого, незвичного для більшості туристів, боку. І це вартує уваги.