квест львів
Ціна 200 грн

Щодня (для груп від 10 осіб)

 

Бажаєте весело провести вільний час із друзями у Львові? Тоді квест "У пошуках Галицької Королівської Корони" стане оптимальним вибором. Більш того, його можна подарувати на День Народження чи присвятити цей презент до будь-якої визначної дати.

Замовити квест

Також у Вас є можливість замовити квести для дітей поза межами міста:

Квест "Космічні перегони"

Квест "Загадки Тараканівського форту"

Пропонуємо відвідати наші популярні майстер-класи:

Майстер-клас від відомої Львівської майстерні шоколаду

Майстер-клас від Львівської майстерні карамелі

Майстер-клас від Львівської майстерні пряників

          Запис на квест:

Квест проводиться щодня по попередньому замовленню

Квест у Львові "У пошуках Галицької Королівської Корони"

Події будуть розвертатися у самому центрі міста. Це чудова можливість гостям з інших регіонів країни уважно розгледіти унікальну архітектуру Львова, відчути його справжній дух.

А сама тематика квесту дозволить з головою поринути у сповнену цікавими подіями історію Галицько-Волинського князівства.

Квест для дітей Львів

Згідно зі сценарієм учасники незвичайної подорожі у минуле повинні знайти Галицьку Корону, яка зникла приблизно 700 років тому.

Для цього необхідно буде знайти та послідовно побувати у 12 локаціях, дати правильні відповіді на загадки та дійти кінцевого пункту. Але це буде зробити не так просто, як може здатися спочатку.

 

Але справжніх мисливців за древніми скарбами ніщо не зупинить! Як слід підготуйтеся до цього квесту! Для цього потрібно буде відшукати інформацію не тільки про зовнішній вигляд корони, але й знати коли й де її бачили останній раз.

Цікава винагорода дістанеться тільки тій команді, яка зможе пройти всі складні випробування та досягти мети – розкриє таємницю зникнення корони князя Данила Романовича.

дитячий квест львів

Квест "У пошуках Галицької Королівської Корони" – це чудова можливість відпочити від повсякденних справ, відірватися від постійних проблем, отримати безліч позитивних емоцій.

Невеличка пригода в самому центрі міста дозволить ще більш згуртувати добрих друзів або знайти щось спільне між співробітниками. Саме тому цей квест має попит під час проведення корпоративних свят.

дитячий квест львів

Тому не зволікайте, збирайте команду сміливих мисливців за скарбами та відправляйтесь у подорож, яка захоплює!

Замовити квест у Львові