Ціна квесту 160 грн

Щодня (групи від 10 людей)

 

Бажаєте весело провести вільний час із друзями у Львові? Тоді квест "У пошуках Галицької Королівської Корони" стане оптимальним вибором. Більш того, його можна подарувати на День Народження чи присвятити цей презент до будь-якої визначної дати.

Зареєструватись
 
  • Запис на квест:
  • +38 (097) 907 21 98 Тарас
  • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 

Квест проводиться щодня по попередньому замовленню

Квест у Львові "У пошуках Галицької Королівської Корони"

Події будуть розвертатися у самому центрі міста. Це чудова можливість гостям з інших регіонів країни уважно розгледіти унікальну архітектуру Львова, відчути його справжній дух. А сама тематика квесту дозволить з головою поринути у сповнену цікавими подіями історію Галицько-Волинського князівства.

квест львів

 

Згідно сценарію учасники незвичайної подорожі у минуле повинні знайти Галицьку Корону, яка зникла приблизно 700 років тому. Для цього необхідно буде знайти та послідовно побувати у 12 локаціях, дати правильні відповіді на загадки та дійти кінцевого пункту. Але це буде зробити не так просто, як може здатися спочатку.

 

Але справжніх мисливців за древніми скарбами ніщо не зупинить! Як слід підготуйтеся до цього квесту! Для цього потрібно буде відшукати інформацію не тільки про зовнішній вигляд корони, але й знати коли і де її бачили останній раз. Цікава винагорода дістанеться тільки тій команді, яка зможе пройти всі складні випробування та досягти мети – розкриє таємницю зникнення корони князя Данила Романовича.

квест львів

 

Квест "У пошуках Галицької Королівської Корони" – це чудова можливість відпочити від повсякденних справ, відволіктися від постійних проблем, отримати безліч позитивних емоцій. Невеличка пригода в самому центрі міста дозволить ще більш згуртувати добрих друзів або знайти щось спільне між співробітниками. Саме тому цей квест користується великим попитом під час проведення корпоративних свят.

квест львів

Тому не зволікайте, збирайте команду сміливих мисливців за скарбами та відправляйтесь у захоплюючу подорож!

 

 
Вартість квесту:

Вартість квесту - 160 грн.

Зареєструватись

Інші квести:

Квест "Космічні перегони"

Автобусна екскурсія Львовом (5 годин по цікавих місцях Львова)

Дитяча квест-екскурсія (6-12 років)