хмільний львів
Ціна 200 грн

Щоп'ятниці 12:00, або щодня під запит

 

"Королівська пивоварня", "Кумпель", Театр пива "Правда", "П’яна вишня", "Старгород" — ось кнайпи та ресторани, які, безумовно, варто відвідати як любителю смачно поїсти та випити, так і поціновувачу екскурсій Львова, які по-справжньому розкривають дух та настрій старого міста.

Замовити екскурсію

Напевне, немає такої людини, яка не куштувала бодай раз у житті хмільного пива. Кажуть, найкраще пиво можна посмакувати у Німеччині.

Не знаємо, який там хміль у Європі, але львівське пиво не лише смачне, п’янке та вишукане, але й видовищне. Пориньте у колоритний світ легенд у Домі легенд, де кожна кімната не схожа на іншу.

Відчуйте, як паморочиться в голові у «П’яній вишні» та «Кумпелі». Зануртеся в неймовірний світ розваг у «Старгороді», завітайте у «Королівську пивоварню», та обов’язково випробуйте на собі, що таке «Театр пива «Правда».

 
          Запис на екскурсію:

Екскурсія Хмільний Львів — Пивоварні Львова

Тривалість екскурсії 2 години. Початок екскурсії: площа Ринок.

Екскурсія по пивоварні Театр Пива "Правда"

У цьому закладі шукають унікальний рецепт особливого пива із львівським шармом. Скуштувати усі результати творчих пошуків можна прямісінько у просторих залах «Правди».

Велична будівля театру прямісінько у центрі Львова привертає увагу усіх гостей міста. Примітно, що власники пивоварні запрошують відомих пивоварів до співпраці, а гостей міста – до дегустації.

Подивитися як створюється шедевр можна у просторому підвалі, у в залах залишається хіба що насолоджувати п’янким смаком хмільного.

Театр пива Львів

П'яна вишня

Ви знаєте, що таке запаморочлива львівська настоянка? Саме так — це «п’яна вишня».

Ароматні вишневі напої, легендарний пиріг «п’яна вишня» та затишна і тепла атмосфера — ось усе, що потрібно для того, аби відпочити, навести лад із думками та відкрити для себе інший Львів.

Без метушні. Без дрібних незручностей. Без гамору. Місто Лева вміє захопити у вир емоцій, а потім дати можливість залишитися наодинці з ароматами та тишею.

Відчуйте інший — п’янкий Львів зі смаком терпкої вишні.

П'яна Вишня

Кумпель

Львів може бути не лише романтичним чи п’янким, але й хуліганським, чи навіть батярським.

Якщо ви приїхали до міста Лева – обов’язково навідайтеся до першого у Львові ресторану, в якому започаткували авторське пивоваріння.

Тут ви скуштуєте незвичайні страви, посмакуєте пиво, якого не знайдете більше ніде в Україні, а також відчуєте себе справжніми батярами!

Королівська пивоварня

Королівська пивоварня це місце, де завжди затишно і смачно. Комфортні дивани, тріскотіння вогнища, літня тераса – що ще потрібно для повноцінного відпочинку?

Смачна європейська кухня та ексклюзивні сорти пива, які зварять прямісінько на ваших очах, — хіба заради цього не варто приїхати до Львова та замовити екскурсію «Хмільний Львів»?

Скуштуйте Львів на смак — і ви більше не зможете його забути.

Старгород — музей пива у Львові

Старгород — музей пива у Львові, один із найбільших та найгучніших ресторанів Львова.

Щодня тут влаштовують особливі забави, а щоп’ятниці ви можете стати гостем неймовірної української вечірки зі смаколиками, наливками та танцями на столах.

Не відмовляйте собі у задоволенні потрапити в колоритну львівську атмосферу та скуштувати вишукані страви, яких вам не вдасться спробувати більше ніде. Усе тільки ексклюзивно і тільки для вас.

Старгород музей пива Львів
 

За бажанням додатково можна замовити дегустаційний набір пиво(0,3 л)+медовуха+2 шт. наливки: 150 грн/ос. (уточнювати в туроператора чи це можливо)

 
Замовити екскурсію

Наші популярні тури:

Тур до Львова на 3 дні

Львів — місто кави та шоколаду

Тур в Карпати на тиждень