Тур в Карпати — це поїздка по справжній перлині західної України, пам’ятнику природній величі та могутності. В даній статті описано перелік турів в Карпати, які ми пропонуємо нашим туристам для відпочинку.

Тури в Карпати

Поїздка в Карпати

Мальовничі краєвиди стали сюжетом не однієї картини чи легенди, високочолі гори манять не одного мандрівника підкорити їх вершини. Повноводні ріки несуть свої кришталеві води, омиваючи ними мальовничі куточки вершин та полонин.

Край став справжнім центром туризму та спорту у будь-яку пору року. Хто б не хотів підкорити найвищу гору Говерлу? Хто б не мріяв побачити неймовірні краєвиди із мальовничих вершин українських гір? Лижі, сноуборд, альпінізм, сплав на байдарках чи просто відпочинок серед широких лісів з гуцульським колоритом – Карпатські гори гостинно зустрінуть кожного охочого. Ви можете обрати один із найпопулярніших турів – на Говерлу — і підкорити понад два метри найвищої гори Карпат.

Або ж зупинити свій вибір на інших не менш захопливих турах, серед яких Тустань та водоспад Кам'янка, озеро Синевир та водоспад Шипіт або ж Карпатський трамвайчик і Скелі Довбуша.

Дводенні тури в Карпати

Якщо одного дня у Карпатах для вас мало, ми із задоволенням пропонуємо вам дводенні тури, які дозволять повноцінно оцінити усі переваги гірських мандрівок та оздоровитися цілющим карпатським повітрям. Оберіть зимовий Тур на лижі в Пилипець.

Мінімум коштів і максимум емоцій — яскраві враження вам гарантовані! Або ж вирушіть на найрозкішніший курорт України, обравши Лижні тури на Буковель.

Також в осінній період ми пропонуємо 2 денний тур в Карпати.

Багатоденні тури в Карпати

Зрештою, ви завжди можете залишити усі справи та подарувати собі справжній відпочинок. Цілісінький тиждень в Карпатах вам подарують багатоденні тури.

Один із них — Тур в Карпати на тиждень 2. Стежками Гуцулів із вивченням колориту місцевих традицій. Ви дізнаєтеся місцеві легенди та з головою поринете у гуцульський світ. Ще один ексклюзивний тур, який нікого не залишить байдужим – Тижневий екстрим — тур: гори, ріки, печери. Початок року повинен бути пам’ятним і особливим, щоб таким був і увесь рік! Будьте з нами, і вам завжди буде що згадати!