щонеділі
Ми пропонуємо вам подивитися на гори Карпати із віконечка карпатського трамвая у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафтуся". Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша (можливі зміни в маршруті через погодні умови).
Замовити турЗ кінця жовтня до кінця березня тур проводиться зі зміненим маршрутом: Карпатський трамвай + Медоварня "Чорна Бджола"
Карпати можна розглядати по-різному. Хтось дозволяє собі милуватися ними хіба що на листівках чи в Інтернеті на Ютубі. Хтось вирушає підкоряти високі гори та полонини. Ми ж пропонуємо вам подивитися на Карпати із віконечка карпатського трамвая у Вигоді. Ми завітаємо в гості у заповідник "Ширковець", вмиємося у джерелі "Нафтуся", поділимося емоціями над урвищем "Дубовий кут", зробимо селфі біля Мізунського водоспаду, нап’ємося із джерела "Дзюрчак", а також відвідаємо "Санаторій" в Новому Мізуні. Зрештою, ми обов’язково дізнаємося, що таке Скелі Довбуша, і котрі із місцевих легенд – зовсім не легенди, а цілковита правда!
- +38 (095) 011 77 70 Наталя
- +38 (068) 311 31 00 Наталя
Тур "Карпатський трамвай і Скелі Довбуша"
Виїзд зі Львова: о 8.00, повернення до 22:00
Що входить та не входить у вартість туру
Поїздка Карпатським трамваєм
Враження, які ви отримаєте під час поїздки у трамваї місцевого колориту, вам вистачить на усе життя. Одна із небагатьох вузькоколійних ліній, карпатський трамвай, які заклали тут ще у глибоку давнину, сьогодні вітає туристів і пропонує їм незабутню подорож від Вигоди до Горганів.
Карпатський трамвай працює не лише для допитливих гостей, але й на благо рідного краю – вузькоколійкою двічі на тиждень лісоруби вирушають на роботу. До речі, якщо ви очікуєте побачити напівзруйнований трамвай – навіть не сподівайтесь. А як щодо м’яких диванчиків, вагону-кабріолету, спального вагона і вагону-кафе? Заінтриговані? Тоді поїхали!
Карпатський трамвай стане для вас справжньою пригодою. Ви подолаєте маршрут із 1860 року до сучасності. Почуєте таємниці, які приховує Карпатський трамвай. Та роздивитесь природу місцевості у всій її красі.
Графік екскурсії: greentrain.com.ua/karpatsij-tramvaj
- 11:00-11:20 Екскурсія по смт Вигода
- 11:20-11:30 Посадка на карпатський трамвай.
- 11:30-12:00 Переїзд до зупинки заповідник "Ширковець".
- 12:00-12:30 Переїзд до зупинки Н.Мізунь та відвідування джерела "Нафтуся".
- 12:30-13:00 Переїзд та зупинка в урочищі "Дубовий кут".
- 13:00-13:30 Повернення "Карпатським трамваєм" до зупинки "Мізунські водоспади".
- 13:30-14:00 Переїзд до зупинки джерело "Дзюркач".
- 14:00-14:20 Переїзд до зупинки "Санаторій" в Новому Мізуні.
- 14:20-15:00 Поїздка "Карпатським трамваєм" до смт Вигода.
Скелі Довбуша (можливі зміни в маршруті через погодні умови)
У пошуках скарбів хтось купує на аукціонах загадкові карти, а ми просто вирушаємо до Скель Довбуша, де, за місцевими легендами, обов’язково має бути заховане золото. Загадкова печера, стародавній монастир у скелях, дивовижний, майже казковий, ліс – усе це гарантує вам незабутні враження від поїздки.
Комплекс «Скелі Довбуша» - це неймовірна печерна пам’ятка природи та історії, яка розташована на висоті 668 м над рівнем моря. Важко повірити, але цим скелям уже понад 70 мільйонів років! Якщо вірити легендам, колись у лісі, де розташований кам’яний лабіринт протяжністю дві сотні метрів, мешкали опришки. У скелях вони ховалися та планували свої великі справи на чолі з найвідомішим опришком Олексою Довбушем.
Сьогодні Скелі Довбуша – це диво, виплекане із каменю. Тільки уявіть: кам’яний лабіринт тягнеться більш ніж на кілометр і має майже 200 метрів ширини! А ще тут є знаки, зображені на скелях, та загадкові заглибини. Скелі Довбуша – це однозначно цікава мандрівка, яка буде і пізнавальною, і трохи містичною, і навіть казковою. Підземні ходи, загадкові стежки, чудернацькі кам’яні скульптури — скельний комплекс Скелі Довбуша вартий того, щоб бодай раз у житті його відвідати. І спробувати знайти легендарне золото Довбуша.
Гошівський монастир
Гошівський монастир або Василіянський монастир Преображення Господнього – це унікальна святиня, яку щороку відвідують мільйони прочан з усієї Європи. Тут можна побачити п’ять величних полотен XVIII ст., відреставрованих майстрами зі Львівщини.
В Гошівському монастирі єдиному в Україні були встановлені електронні дзвони. І саме тут збережена копія Ченстоховської ікони, створена у Римі українським іконописцем отцем Ювеналієм Мокрицьким. До речі, Ікона була освячена Папою Римським Іваном Павлом II та вважається чудотворною.
У вартість туру до Карпатського трамвая і Скель Довбуша ВХОДИТЬ:
- проїзд комфортабельним автобусом євро класу,
- супровід гіда-екскурсовода.
У вартість туру до Карпатського трамвая і Скель Довбуша НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування,
- вхідні квитки:
- Проїзд вузькоколійкою "Карпатський трамвай": загальний - 200 грн, учнівський (до 14 років) – 150 грн, діти до 6 років (без додаткового місця) – безкоштовно;
- Трансфер до скель Довбуша на пазіку в обидві сторони: загальний, пенсійний, студентський, учнівський - 95 грн, діти до 12 р. - 55 грн, діти до 6 р. - безкоштовно;
- Заповідник “Скелі Довбуша”: 20 грн/ос.
Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.
Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Замовити турНаші популярні тури: