Ціна 990 грн

Щодня (для груп)

 
Івано-Франківськ (Державний історико-меморіальний музей Олекси Довбуша), Верховина (пішохідний маршрут Комори Довбуша), Яремче (пішохідний маршрут стежка Довбуша), Бубнище (Скелі Довбуша).
Замовити тур
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур Стежками Олекси Довбуша

   1 день

   Львів (виїзд з залізничного вокзалу). - Івано-Франківськ (Державний історико-меморіальний музей Олекси Довбуша). - Верховина (пішохідний маршрут Комори Довбуша).

    

   2 день

   Яремче (пішохідний маршрут стежка Довбуша). - Бубнище (Скелі Довбуша).

   
  Рогатин фото Скелі Довбуша комори довбуша

  Рогатин

  Церква Святого Духа (1598) – тривіальний храм, стіни якого викладені з гладко оброблених масивних дубових брусів, прикрашає декоративно оздоблений іконостас, створений в 1650 р. на кошти Рогатинського братства. Разом із дзвіницею церква має спільний дах, який закінчується ліхтариком. Від 1983 р. церква Святого Духа є філією Івано-Франківського музею давньої архітектури і живопису. Рогатин – ще й батьківщина Насті Лісовської, відомої як Роксолана (дружина турецького султана Сулеймана Пишного).

  Галич

  Столиця могутньої Галицько-Волинської держави. Свого часу це було найбільше місто Європи, територія якого простягалася на 8,5 кілометри з півночі на південь і на 11 кілометрів – із заходу на схід. Ця міська агломерація, з центром у княжому Крилосі й знана як Великий Галич, за своєю площею значно перевищувала такі міста давнього світу, як Вавилон, Рим, Константинополь… Місто короля Данила Галицького. Воно дало назву цілому регіонові України. Власне тут був один із наймогутніших осередків нашої державності, тут народжувався і загартовувався у переможних звитягах галицьких полків на чолі з мудрими князями український дух. Тут укладали державні документи, писали літописи, переписували і друкували Євангелія. Тут споруджували білокам’яні храми, подібних до яких не було у всьому світі, тут працювали славнозвісні галицькі зодчі та ювеліри.
  Водоспад Пробій Карпати Підкамінь Підкамінь Прикарпаття

  Музей народної архітектури та побуту Прикарпаття

  Цей музей просто неба є структурним підрозділом Національного заповідника "Давній Галич". Музей розташований на території давнього городища. Заснований 1979 року. Цей острівок народної архітектури ознайомлює відвідувачів з архітектурою і побутом жителів Прикарпаття кінця ХVІІ – початку ХХ ст. Скансен займає площу 4,5 га, на якій встановленого 11 архітектурних пам’яток та відтворено “мікросела” чотирьох етнографічних регіонів Івано-Франківщини: Опілля, Бойківщини, Гуцульщини, Покуття. Специфіка музею полягає в тому, що це – музей просто неба, у якому представлені сільські житлові та господарські споруди. Автентичні невеликі за розмірами хатки, особливості інтер’єрів – все це робить музей надзвичайно колоритним та привабливим.

  Державний історико-меморіальний музей Олекси Довбуша

  Олекса Довбуш ще за життя став легендою. Вся експозиція музею побудована на матеріалах з приватної колекції дослідника антифеодального руху на Прикарпатті доктора історичних наук, професора, заслуженого діяча наук України Володимира Васильовича Грабовецького, який майже 45 років збирав матеріали, які були пов’язані з життям і діяльністю Олекси Довбуша. На вітринах та стендах музею відвідувач ознайомиться з документами та науковими працями про опришківський рух на Прикарпатті, а також з художніми творами, присвяченими Олексі Довбушу. В експозиції виставлена пам’ятна бронзова медаль із барельєфним зображенням Олекси Довбуша. Один із найцінніших експонатів – топір Олекси Довбуша. Цю реліквію понад два століття свято зберігали космачани – нащадки свідків загибелі Олекси.

  Карпатський національний природний парк

  Ця зона призначена для охорони та відтворення найцінніших природних комплексів. Сьогодні заповідна зона національного парку становить 11,4 тис. га. Об’єктами охорони на території заповідної зони, як зрештою і на території інших функціональних зон, є праліси та природні ліси, реліктові насадження сосни та кедра, місця зростання рідкісних та ендемічних видів рослин, в тому числі занесених до Червоної книги, місця поселення рідкісних тварин та птахів, інші об’єкти живої та неживої природи (скелі, водоспади, карстові озера). Щорічно встановлюється весняний (з 15 квітня по 15 червня) та осінній (з 15 вересня по 30 жовтня) періоди тиші, мета яких – створити сприятливі умови для розмноження диких звірів, гніздування птахів і виживання їхнього потомства. Також здійснюються заходи щодо забезпечення умов для нересту риби в річках і потоках на території парку.

  Скелі Довбуша

  Легенди розповідають про золото, яке начебто тут заховав Олекса Довбуш, про печеру з великим каменем, що відсувається від заповітного слова, про стародавній скельний монастир і “руський шлях” у Європу. Уся скельна колекція міститься у розкішному лісі, де під ногами – або м’якенький мох, або художньо переплетені корені дерев. Громади каміння створюють незвичайну акустику. Навіть не виникає бажання підспівувати, щоби не псувати дивне відчуття поєднання вічності й юності.
   

  У вартість входить:

  проїзд автобусом;

  проживання в готелі "Хотин";

  супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  харчування;

  при одномістному поселенні доплата 200 грн.

  вхідні квитки в музеях і замках:

  Музей Олекси Довбуша: 2 грн.

   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  Тур в Карпати на тиждень

  Популярний тур на Говерлу

  Тижневий екстрим - тур