тур в Карпати
Ціна 2300* грн

Щодня (для груп)

 
Подорож в Карпати – це завжди пригода. Сходження на вершини, занурення у місцеві традиції, смакування колоритних страв та споглядання неймовірних краєвидів – від такого насиченого відпочинку не зможе відмовитися ніхто. Тому запрошуємо вас відчути колорит Карпат разом з нами.
Замовити тур

З програмою триденного туру в Карпати для школярів можна ознайомитись нижче.

Також є варіанти турів в Карпати для школярів:

Буковель і Яремче на 1 день

Говерла на 1 день

Гуцульщина на 1 день

Тур в Карпати на 2 дні: Говерла, Буковель.

Тур в Карпати для школярів на 3 дні

Канікули в Карпатах (4 дні)

 
          Замовити тур:
 
*Прорахунок для групи від 18 осіб, якщо менше ніж 18 осіб, тоді індивідуальний прорахунок.
**Три дні екскурсій для групи від 18 осіб, керівник групи — безкоштовно!

Тур в Карпати: Говерла, Буковель, Гуцульщина для школярів на 3 дні

1 день
 • Початок зі смт Ворохта
 • Сходження на Говерлу
 • Поселення в с.Яблуниця
2 день
 • Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”
 • Полонинська хата-стая
 • Музей музичних інструментів Романа Кумлика
 • Повернення в с.Яблуниця
3 день
 • Виселення з готелю
 • Буковель (підйомник, озеро)
 • Яремче (сувенірний ринок, водоспад Пробій
 

Що входить та не входить у вартість туру

Початок екскурсії в смт Ворохта. Наш представник зустріне групу на залізничному вокзалі та протягом дня ми забезпечуємо повний екскурсійний супровід, згідно з програмою.

Похід на Говерлу

відео про сходження на гору Говерлу
 

Ворохта – це справжній туристичний центр, з якого починається шлях на Говерлу. Ми неодмінно почуємо історію зведення у XIX ст. аркових залізничних мостів (віадуків). До речі, один із них є одним із найдовших кам'яних мостів Європи (130 м) з довжиною однієї з арок 65 м.

Говерла — найвища вершина Українських Карпат, висота якої сягає 2061 м над рівнем моря. Підкоривши Говерлу, ми побачимо плиту, в якій вміщено капсули із землею з усіх областей України. Також тут встановлено металевий хрест та флагшток з українським прапором.

До речі, кажуть, що середньостатистичний турист підіймається на Говерлу із 50 зупинками. А скільки зупинок потрібно вам? Перевіримо?

Особлива атмосфера особливого місця Гуцульщини

Другою нашою пригодою стане знайомство із найатмосфернішим селищем – Верховиною. Це особливий населений пункт, який оточений лісами та ніби живе своїм життям – втаємниченим, сповненим давніми традиціями та оповитий легендами. Саме тут ми навідаємось до найколоритніших музеїв Гуцульщини. Після чого ви більше ніколи не зможете сказати, що музеї — це нецікаво та банально. Тут цікава кожна дрібничка та кожна історія.

Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків»

Відео про хату-музей кінофільму “Тіні забутих предків
 

Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» дозволить поринути в історію створення унікального фільму – переможця фестивалю «Південний хрест» та фестивалю в Салоніках, а також володаря Британської кіноакадемії. А ще тут є багато цікавих речей побуту та етнографії відомих людей. І особливий експонат, який фігурував у фільмі «Тіні забутих предків»…

Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика

Музей музичних інструментів Романа Кумлика
 

Музей гуцульського побуту, етнографії та музичних інструментів Романа Кумлика розповість не тільки про традиції та побут гуцулів, але й вразить унікальною колекцією музичних інструментів.

До речі, екскурсоводом у музеї буде донька Романа Кумлика, яка знає про кожен інструмент дуже багато і навіть грає на багатьох із них, а саме грає на скрипці, цимбалах, тримбі, двійниці (сопілка), окарині, зозулі, пелинці, лірі, наї.

Музей Хата-стая

Відео про хату стаю
 

Хата-стая розкриє таємницю варіння сиру. У стінах цієї сироварні ми побачимо необхідний інвентар. А також матимем змогу вдосталь надивитися на унікальні вишиванки та спробувати свої сили на ткацькому верстаті.

 

А наостанок мандрівки ми потрапимо одразу у два цікавих місця.

Буковель: витяг і озеро

відео про екскурсію по Буковелі
 

Перше – це Озеро молодості в Буковелі. Це штучна упорядкована водойма з пляжем та інфраструктурою. А довкола – соснові ліси. Видовище дивовижне, можливості для яскравого відпочинку незабутні.

Яремче

відео водоспад Пробій
 

Друга локація – Яремче. Це низькогірний курорт, який ще називають райським куточком Українських Карпат. Тут можна побачити чимало визначних пам’яток архітектури та старовинних церков.

А також потрапити на колоритний сувенірний ринок, де максимально приємні ціни та шалено великий асортимент цікавих товарів, створених руками місцевих майстрів. Зрештою, ми обов’язково побуваємо біля відомого водоспаду Пробій. Він розташований у самісінькому центрі Яремча і є його «серцем». Каскадний водоспад є повноводним і дуже гучним. Його води з восьмиметрової висоти падають додолу, постійно оббиваючи великі кам’яні брили. Пробій має ефектний вигляд і не залишає байдужим жодного туриста.

 

Трішки випробувань, трішки інтелектуального відпочинку і трішки розваг. Ми максимально комфортно та збалансовано продумали цей маршрут, щоб він був цікавим і нам, і вам. А тому сміливо і впевнено запрошуємо вас у мандрівку душевним гуцульським краєм, який має чим здивувати та в який є за що закохатися.

 

  У вартість туру ВХОДИТЬ:

 • проживання в готелі;
 • екскурсії;
 • супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

 • доїзд до місця початку екскурсії;
 • харчування;
 • особисті витрати;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
   Сходження на Говерлу: загальний/дитячий, 80/40 грн.
   Хата-музей кінофільму “Тіні забутих предків”: загальний/пільговий, 50/40 грн.
   Полонинська хата-стая — загальний і пенсіонери: загальний/пільговий, 50/40 грн.
   Музей музичних інструментів Романа Кумлика: загальний/пільговий, 50/40 грн.
   Підйомник в Буковелі: загальний/дитячий (до 12 років), 250/190 грн.
 

Примітка 1* за певних обставин, незалежних від нас, деякі атракції можуть бути замінені на рівноцінні.

Примітка 2* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур