Під групове замовлення

 
Запрошуємо Вас на тур в серце України – дендропарк "Софіївка". Також Ви побачите Немирівські Вали та Немирівський замок, що залишилися свідками з давніх часів. Ще одним пунктом туру є музей Пирогова в Вінниці.
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур до серця України - парку Софіївка

   1 день

   22.00 Львів (виїзд з залізничного вокзалу).

    

   2 день

   Національний дендропарк "Софіївка". – Немирівські вали. – Немирівський замок. – Вінниця (музей М. Пирогова).

    

   3 день

   Круїз на катері. – Меджибіж (фортеця). – Летичів (рибний ринок).

   
  Умань Умань парк Немирів 7
   

  Екскурсія в парк Софіївка

  Національний дендрологічний парк, який є одним з найвидатніших творінь світового садово-паркового мистецтва кінця ХVІІІ – першої половини ХІХ ст. У 1796 році його заклав багатий польський магнат Станіслав Потоцький на честь своєї дружини красуні-гречанки Софії, і подарував в день її янгола у травні 1802 року. Ідея створення парку в романтичному стилі з використанням римської і грецької міфології належала самій Софії. Дивовижні пейзажі, екзотичні рослини, античні скульптури, водойми, каскади, фонтани, камінні гроти – все це можна побачити, відвідавши парк. Цей шедевр вражає відвідувачів красою вже протягом 200 років.

  Екскурсія в Немирівське городище

  Великі Вали. Головною та унікальною перлиною нашої країни є Немирівське городище або так звані "Великі Вали", розташоване на лівому березі Південного Бугу. Воно є одним з найбільших городищ на території України. Ось уже понад чотири тисячоліття ті вали мовчазним тулубом лежать розпростертими по периметру на 5 км (по гребневі валу). Їх ширина в основі становить 32 метри; висота ще й досі – близько 9 метрів, і лише можна собі уявити, скільки тієї висоти пішло в землю, осіло під невблаганним плином часу, оскільки за деякими даними первинна висота валів становила орієнтовно 30 метрів.

  Екскурсія в Немирівський замок

  Замок Марії Щербатової вінчає собою величезний дендропарк площею 85 га (пам’ятка садово-паркового мистецтва XIX століття), де на зеленому килимі виростають понад 80 видів дерев і кущів, переважно – бук, дуб, ялина, граб, ялиця, ясен, кавове дерево, платан та інші. У парку є м’які переходи пейзажних декорацій з пологим низхідним схилом до берега ставка.
  Немирів замок Немирів фото Немирівський замок

  Екскурсія в садибу Миколи Пирогова

  У Вінниці у садибі “Вишня” впродовж двадцяти років (1861–1881) жив і працював видатний учений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Пирогов, який свого часу врятував життя знаменитому італійцеві Джузеппе Гарібальді. Похований видатний хірург в усипальниці на території садиби. Національний музей-садиба М. І. Пирогова розташований у південно-західній частині Вінниці Музей представлений взаємозв’язаною системою об’єктів культурної спадщини і пам’яток садово-паркового мистецтва, до складу яких входять: – будинок, у якому жив М. Пирогов, і де розміщена експозиція про його життя і діяльність; – музей-аптека з інтер’єрами приймальні та операційної М. Пирогова в його садибі “Вишня”; – церква-некрополь, де покоїться набальзамоване тіло ученого; – меморіальний парк, у якому збереглися дерева, що посадив М. Пирогов.

  Екскурсія в Меджибіж

  Меджибіш стоїть на тому місці, де зливаються дві річки – Південний Буг та Бужок. Уперше згадане в Іпатіївському літописі під 1146–1148 роками. За довгу історію свого існування місто неодноразово було під володіннями різних держав, ставало епіцентром численних бойових дій та облог, що, звичайно, ж призводило часом до нищівних руйнувань його фортець та палаців. Колись давно Меджибізька фортеця була цитаделлю, яку захищали земляні вали. Ядро цього форпосту давньоруських часів історики, що провадять вже скільки років розкопки на замковому подвір’ї, виявили на глибині 11 метрів.

  Рибний ринок в Летичеві

  Історично так склалося, що Летичівський ринок прісноводної риби чи не найбільший в Україні. Летичів – не портове місто і тут рибу сітками не ловлять, сюди рибу привозять. Ринок, що розташований за 3 км від райцентру Летичів на Хмельниччині, існує від початку 1990-х років.
   
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - проживання;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках.

   

  Вартість вхідних квитків:

  Дендропарк "Софіївка" в Умані (дорослі та студенти 45 грн, учні 30 грн);

  Палац Щербатової в Немирові (для всіх категорій населення 10 грн);

  Круїз на кораблі по Південному Бузі (дорослі 30 грн, учні від 11 р. та студенти 20 грн, діти 5-10 р. 15 грн);

  Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (Будинок М. І. Пирогова: дорослі - 70 грн, студенти та діти - 35 грн; Музей-аптека: дорослі - 30 грн, студенти та діти - 15 грн; Церква-усипальниця: дорослі - 40 грн, студенти та діти - 20 грн.)

  Меджибіжська фортеця: загальний 20 грн, студенти і учні 7 грн.

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Новий рік у Львові (3 дні)