умань софіївка
Ціна 1450 грн

Щодня (для груп)

 
Для багатьох мандрівка Україною – це завжди відкриття. Нових місцевостей, нових легенд, нових імен та героїв. Ця подорож не виняток. Ми побачимо унікальні парки, створені людьми. Ми побуваємо у могутніх мурах, від яких віє історією та силою. Ми почуємо про людей, які змінювали цей світ. Буде пізнавально і незабутньо.
Замовити тур
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур в парк Софіївка зі Львова

   1 день

   Меджибіж (фортеця). - Вінниця (музей М. Пирогова). - Вінниця (фонтан)

    

   2 день

   Національний дендропарк "Софіївка". – Немирівські вали. – Немирівський замок. – Летичів (рибний ринок).

  Екскурсія в парк Софіївка

  Парк Софіївка
  Екскурсія в парк Софіївка, що в Умані вважається однією із найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва не лише в Україні, але й у Європі. Його площа складає майже 180 га, на яких можна побачити і дивовижні росини, і незвичайні споруди, і чудеса інженерії і щось, що нагадує казку. Із створенням парку пов’язана красива історія про кохання та подвиг - історія про прекрасну Софію та закоханого у неї графа, який заради коханої створив красу. Імена виконавців робіт залишились невідомими. Креслення парку теж втрачені. Але є невмируща краса природи і легенди. Є унікальна рослинність, родом із Лівану, Італії та країн Азії. Є дивовижні скульптури мислителів, героїв та богів. Є фонтани, мереживні стежки та казкові схили. Тут можна гуляти годинами і не втомлюватися насолоджуватися красою. А ще тут дуже хочеться вірити у існування отакої справжньої всемогутньої любові, як у графа Потоцького і прекрасної Софії.

  Екскурсія в Немирівське городище

  Немирівське городище
  Немирівське городище також відоме у народі як «великі вали». Це ще одне унікальне творіння людських рук, яке викликає подив і зачарування. У висоту 9 метрів, а в ширину 32 метри, вали простягаються на 5 кілометрів. За різними версіями колись вони сягали у висоту до 30 метрів і мали вгоді по периметру заточені догори колони. Приблизний вік Немирівського городища – 4 тисячі років. Це справді одне з найбільших та наймогутніших городищ не тільки на теренах України, але й у Європі.

  Екскурсія в Немирівський замок

  Немирівський замок
  Історія зведення Немирівського палацу напряму пов’язана з Софією Потоцькою, для якої в Умані свого часу заклали величезний парк. Адже будівництво замку в Немирові затіяла правнучка Софії – Марія Щербатова. Вона мріяла про маєток, який колись бачила в Англії. І усе своє життя спостерігала як його будують. Існує легенда, що сама Марія боялася завершити будівництво замку, бо нібито ворожка наворожила їй життя доти, доки будується палац. Відтак, роботи не завершувалися – постійно щось потрібно було доробити, довершити, додумати. Також поряд із замком було закладено парк на 85 га. Тут ростуть унікальні види дерев та рослин. А ще саме тут є легендарні дерева кохання, які начебто зміцнюють будь-які почуття. В чому таємниця цих дерев та чим цікавий Немирівський замок сьогодні, ми дізнаємось під час екскурсії.

  Екскурсія в садибу Миколи Пирогова

  садиба Миколи Пирогова
  Півтори тисячі унікальних експонатів оберігає у своїх стінах музей-садиба Миколи Пирогова. Один із найвідоміших хірургів, засновник Товариства Червоного Хреста, й педагог і громадський діяч Микола Пирогов тут прожив не один рік свого життя, і саме це місце сьогодні є осередком розвитку медичного мистецтва. Комплекс складається із кількох будівель, серед яких музей-аптека з інтер'єрами операційної відомого хірурга, садиба, де він мешкав, церква-некрополь, а також парк. Тут можна почути цікаві історії з життя видатного вченого і побачити його інструменти, з якими він працював.

  Екскурсія в Меджибіж

  Меджибіж
  Це унікальне місце, де височіє не меш унікальна височенна фортеця. Вона вражає своїми могутніми стінами та вежами, і зачаровує мальовничим віддзеркаленням у водах Південного Бугу. Тут відчувається велич, тут хочеться бути сміливим та боротися з ворогами, тут народжується віра у непереможність. Для туристів уже відреставрували одну із веж – Лицарську, де сьогодні розташовано оглядовий майданчик. Почути історію непереможних мурів та закохатися у місцеву природу – для цього сюди варто потрапити хоча б раз у житті.

  Рибний ринок в Летичеві

  рибний ринок Летичів
  Це історичне місце. Тут з давніх-давен торгують рибою. Колись вона була місцевою – із своїх водойм. Тепер – привозна. Але так склалося роками, що сюди по рибу їдуть з усієї України. Цікаво те, що ринок працює цілодобово. А ще ринок вражає різноманіттям риби, приготованої за найрізноманітнішими рецептами.
   
  У вартість туру в Софіївку входить:

  - проїзд автобусом;

  - проживання;

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру в Софіївку не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках.

   

  Вартість вхідних квитків:

  Дендропарк "Софіївка" в Умані (загальний та студенти/пенсіонери/діти - 120/50/70 грн., діти до 6 р. – безкоштовно;;

  Палац Щербатової в Немирові (загальний - 15 грн);

  Круїз на кораблі по Південному Бузі (загальний/діти – 70/40 грн);

  Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (загальний – 140 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 70 грн., музей-аптека – 30 грн., церква-успальня – 40 грн.); учні та студенти – 70 грн. за 3 музеї (гол. корпус – 35 грн., музей-аптека – 15 грн. , церква-успальня – 20 грн.); дошкільнята і учасники АТО – безкоштовно;)

  Меджибіжська фортеця: дорослі/учні та студенти – 30/20 грн

   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Новий рік у Львові (3 дні)