умань софіївка
Ціна 1725 грн

Щодня (для груп)

 
Для багатьох мандрівка Україною – це завжди відкриття. Нових місцевостей, нових легенд, нових імен та героїв. Ця подорож не виняток. Ми побачимо унікальні парки, створені людьми. Ми побуваємо у могутніх мурах, від яких віє історією та силою. Ми почуємо про людей, які змінювали цей світ. Буде пізнавально і незабутньо.
Замовити тур
          Замовити тур:

Тур в парк Софіївка зі Львова

  1 день

  22:00 Львів (виїзд із залізничного вокзалу). - Нічний переїзд

  2 день

  Меджибіж (фортеця). - Вінниця (музей М. Пирогова). - Вінниця (фонтан)

   

  3 день

  Національний дендропарк "Софіївка". – Немирівські вали. – Немирівський замок. – Летичів (рибний ринок).

Екскурсія в парк Софіївка

Парк Софіївка
Екскурсія в парк Софіївка, що в Умані вважається однією із найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва не лише в Україні, але й у Європі. Його площа складає майже 180 га, на яких можна побачити й дивовижні росини, і незвичайні споруди, і чудеса інженерії й щось, що нагадує казку. Зі створенням парку пов’язана красива історія про кохання та подвиг — історія про прекрасну Софію та закоханого у неї графа, який заради коханої створив красу. Імена виконавців робіт залишились невідомими. Креслення парку теж втрачені. Але є невмируща краса природи й легенди. Є унікальна рослинність, родом із Лівану, Італії та країн Азії. Є дивовижні скульптури мислителів, героїв та богів. Є фонтани, мереживні стежки та казкові схили. Тут можна гуляти годинами та не втомлюватися насолоджуватися красою. А ще тут дуже хочеться вірити в існування отакої справжньої всемогутньої любові, як у графа Потоцького і прекрасної Софії.

Екскурсія в Немирівське городище

Немирівське городище
Немирівське городище також відоме у народі як «великі вали». Це ще одне унікальне творіння людських рук, яке викликає подив і зачарування. У висоту 9 метрів, а в ширину 32 метри, вали простягаються на 5 кілометрів. За різними версіями колись вони сягали у висоту до 30 метрів і мали вгорі по периметру заточені догори колони. Приблизний вік Немирівського городища – 4 тисячі років. Це справді одне з найбільших та наймогутніших городищ не тільки на теренах України, але й у Європі.

Екскурсія в Немирівський замок

Немирівський замок
Історія зведення Немирівського палацу напряму пов’язана з Софією Потоцькою, для якої в Умані свого часу заклали величезний парк. Адже будівництво замку в Немирові затіяла правнучка Софії – Марія Щербатова. Вона мріяла про маєток, який колись бачила в Англії. І усе своє життя спостерігала як його будують. Існує легенда, що сама Марія боялася завершити будівництво замку, бо нібито ворожка наворожила їй життя доти, доки будується палац. Відтак, роботи не завершувалися – постійно щось потрібно було доробити, довершити, додумати. Також поряд із замком було закладено парк на 85 га. Тут ростуть унікальні види дерев та рослин. А ще саме тут є легендарні дерева кохання, які начебто зміцнюють будь-які почуття. В чому таємниця цих дерев та чим цікавий Немирівський замок сьогодні, ми дізнаємось під час екскурсії.

Екскурсія в садибу Миколи Пирогова

садиба Миколи Пирогова
Півтори тисячі унікальних експонатів оберігає у своїх стінах музей-садиба Миколи Пирогова. Один із найвідоміших хірургів, засновник Товариства Червоного Хреста, й педагог і громадський діяч Микола Пирогов тут прожив не один рік свого життя, і саме це місце сьогодні є осередком розвитку медичного мистецтва. Комплекс складається із кількох будівель, серед яких музей-аптека з інтер'єрами операційної відомого хірурга, садиба, де він мешкав, церква-некрополь, а також парк. Тут можна почути цікаві історії з життя видатного вченого і побачити його інструменти, з якими він працював.

Екскурсія в Меджибіж

Меджибіж
Це унікальне місце, де височіє не менш унікальна височенна фортеця. Вона вражає своїми могутніми стінами та вежами, і зачаровує мальовничим віддзеркаленням у водах Південного Бугу. Тут відчувається велич, тут хочеться бути сміливим та боротися з ворогами, тут народжується віра у непереможність. Для туристів уже відреставрували одну із веж – Лицарську, де сьогодні розташовано оглядовий майданчик. Почути історію непереможних мурів та закохатися у місцеву природу – для цього сюди варто потрапити хоча б раз у житті.

Рибний ринок в Летичеві

рибний ринок Летичів
Це історичне місце. Тут з давніх-давен торгують рибою. Колись вона була місцевою – зі своїх водойм. Тепер – привезена. Але так склалося роками, що сюди по рибу їдуть з усієї України. Цікаво те, що ринок працює цілодобово. А ще ринок вражає різноманіттям риби, приготованої за найрізноманітнішими рецептами.
 
У вартість туру в Софіївку входить:

- проїзд автобусом;

- проживання;

- супровід гіда-екскурсовода.

У вартість туру в Софіївку не входить:

- харчування;

- вхідні квитки в музеях і замках.

 

Вартість вхідних квитків:

Дендропарк "Софіївка" в Умані (загальний та студенти/пенсіонери/діти - 120/50/70 грн, діти до 6 р. – безкоштовно;;

Палац Щербатової в Немирові (загальний - 15 грн);

Круїз на кораблі по Південному Бузі (загальний/діти – 70/40 грн);

Національний музей-садиба М.І. Пирогова у Вінниці (загальний – 140 грн за 3 музеї (гол. корпус – 70 грн, музей-аптека – 30 грн, церква-усипальня – 40 грн); учні та студенти – 70 грн за 3 музеї (гол. корпус – 35 грн, музей-аптека – 15 грн, церква-усипальня – 20 грн); дошкільнята та учасники АТО – безкоштовно;)

Меджибізька фортеця: дорослі/учні та студенти – 30/20 грн

 

Замовити тур

Наші популярні тури:

Популярний тур на Говерлу

Тур поїздка в Карпати на тиждень

Новий рік у Львові (3 дні)