фестиваль повітряних куль в Кам'янці-Подільському
Ціна 1250 грн

2021

 
Ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви відвідаєте Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом. А додатковим бонусом програми є Кам'янець - Подільський фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю".
Замовити тур
          Замовити тур:

Тур на фестиваль повітряних куль в Кам’янці - Подільському

  1 день

  8.00 виїзд зі Львова - Печера Кришталева. – Круїз по Дністру. - Поселення в готель.

   

  2 день

  Виселення з готелю. - Фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю". - Хотин (Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця"). - Кам’янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник). - Приїзд до Львова.

  Печера Кришталева

  кришталева печера
  Печера з дослідженою довжиною — 23 км. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °C). Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.

  Круїз по Дністру

  Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику "Подільські Товтри", і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.

  Фестиваль повітряних куль

  Кам'янець - Подільський фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю" вже став традиційним дійством для Кам'янця-Подільського. Ви побачите як різнокольорові кулі здіймаються у синє небо і закривають своїми куполами сонце. Також у Вас буде вільний час, щоб прогулятися фестивалем, по фотографуватися з великими шатрами куль, піднятися у небо і просто насолодитися всією красою дійства. Це дійство є незабутнім враженням для сотні глядачів та жителів міста

  Екскурсія Хотинською фортецею

  камянець подільська фортеця 2
  Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ–ХХ ст.), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль у житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

  Екскурсія Кам'янець-Подільською фортецею

  камянець подільська фортеця
  Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним із чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ–ХVІІІ ст), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст) поряд з яким розташований мінарет зі скульптурою Богоматері, найдавніша ратуша в Україні (XV ст), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створили природа і людина.

  У вартість туру Кам'янець - Подільський фестиваль повітряних куль ВХОДИТЬ:

  проїзд автобусом;

  проживання в готелі "Хотин";

  супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість туру Кам'янець - Подільський фестиваль повітряних куль НЕ ВХОДИТЬ:

  харчування;

  вхідні квитки в музеях і замках.

  при одномісному поселенні доплата - 200 грн.

   

  Вартість вхідних квитків:

  Печера Кришталева (дорослі - 20 грн, студенти та учні- 15 грн).

  Хотинська фортеця (дорослі – 20 грн, студенти та учні – 10 грн).

  Кам’янецька фортеця (дорослі – 20 грн, студенти та учні – 10 грн).

  Круїз на кораблі по каньйону Дністра (дорослі – 75 грн, діти до 15 років – 50 грн).

   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  Популярний тур на Говерлу

  Тур в Карпати: похід горами, рафтинг по Черемошу

  Тур поїздка в Карпати на тиждень