Під групове замовлення

 
Двохденний тур на Поділля, де ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотин і Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви матимете можливість екскурсійної програми Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом.
Зареєструватись
 
Запис на тур:
 • +38 (093) 637 66 99 Тарас
 • +38 (097) 907 21 98 Тарас
 • Тур в Кам’янець - Подільський і Хотин

   1 день

   Виїзд зі Львова. - Печера Кришталева. – Хотин (Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця"). - Поселення в готель.

    

   2 день

   Виселення з готелю. -Кам’янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник). – Круїз по Дністру. - Повернення до Львова.

   Виїзд зі Львова: пл. Двірцева 1 (ж/д вокзал, багажне відділення) о 8:00.

   
  Кришталева печера Тернопіль  Камянець-подільський тур Хотин замок

  Печера Кришталева

  Печера з дослідженою довжиною — 23 км. Вона практично суха і є легкою для проходження. Тут спостерігається впродовж року стала температура (+10,6 °C). Особливістю печери є те, що в ній підвищена іонізація повітря і води, абсолютна відсутність патогенних організмів, а недавно виявлено мінеральний болотний мул і воду. Усе це робить «Кришталеву» найперспективнішим об'єктом для лікувальних та рекреаційних цілей. Екскурсійний маршрут печери має електричне освітлення і досить зручний. Для його проходження не потрібно спеціального спорядження та одягу. Але деякі позамаршрутні ділянки печери закриті для туристів з метою запобігання порушенню мікроклімату печери та негативному впливові на ріст і збереження кристалів.

  Екскурсія Хотинською фортецею

  Улюблена туристами і кінематографістами неприступна Хотинська фортеця (ХІІІ–ХХ ст), досі вражає високими 40-метровими стінами, 65 метровою криницею та чудовою панорамою Дністра. Фортеця відігравала важливу роль у житті багатьох творців історії, вона запам’ятається й Вам, якщо хоча б раз побуваєте тут.

  Екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею

  Фантастичне місто, яке належить до найгарніших міст світу завдяки мальовничому каньйону річки Смотрич та величезної концентрації архітектурних пам’яток. Кам’янець визнаний одним із чудес України і є третім за кількістю пам’яток в Україні. На Вас чекають: стара фортеця (ХІІІ–ХVІІІ ст), катедральний костел Петра і Павла (XVI ст) поряд з яким розташований мінарет зі скульптурою Богоматері, найдавніша ратуша в Україні (XV ст), прогулянка вулицями старого міста, де Ви зможете насолодитися красою, що гармонійно створили природа і людина.

  Круїз по Дністру

  Пропонуємо Вам унікальну можливість здійснити круїз на теплоході по наймальовничіших куточках річки Дністер. Шлях пролягатиме по Національному заповіднику “Подільські Товтри”, і Вас чекатимуть казкові скелі, незвичайна природа, синя гладінь дністровської води. Ця подорож запам’ятається назавжди і Ви знову і знову захочете сюди повернутися.
   
  У вартість входить:

  - проїзд автобусом;

  - проживання в готелі "Хотин";

  - супровід гіда-екскурсовода.

  У вартість не входить:

  - харчування;

  - вхідні квитки в музеях і замках;

  - при одномістному поселенні доплата 200 грн.

   

  Вартість вхідних квитків:

  Печера Кришталева – 25 грн.

  Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн., студенти і учні – 25 грн.);

  Кам’янецька фортеця загальний, пенсійний – 60 грн., студенти і учні – 40 грн.);

  Круїз на кораблі по каньйону Дністра - загальний – 170 грн..

   

  Зареєструватись

  Наші популярні тури:

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  Тур в Карпати для школярів (1 день)

  Тур до Львова для школярів (1 день)