Кам’янець-Подільський та Хотин
Ціна 1250 грн

2023

 
Подорож Кам’янець-Подільським та Хотином – це мандрівка у часі, яку кожен з нас запам’ятає надовго. Ми потрапимо у підземний світ кристалів та цілющого повітря. Побуваємо біля вежі Смертників і спробуємо покуштувати цілющої води з одного із найглибших колодязів України. А ще ми дізнаємось, на чию честь названі вежі найвеличнішої фортеці у Кам’янець-Подільську та чому османський хан відмовився брати її в облогу. Зрештою, ми потрапимо у світ мальовничої природи, з якого просто не захочеться повертатися у реальність. Буде незабутньо!
Замовити тур
 
          Замовити тур:

Тур в Кам’янець — Подільський і Хотин зі Львова

  1 день

  • Виїзд зі Львова
  • Печера Кришталева (в даний період заміна на печеру Вертеба)
  • Хотин (Державний історико-архітектурний заповідник "Хотинська фортеця")
  • Поселення в готель
   

   2 день

   • Виселення з готелю
   • Кам’янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник)
   • Круїз по Дністру
   • Повернення до Львова
    

   Екскурсія в Печеру Кришталева

   відео про похід в печеру Кришталева
   Одна із найдоступніших для туристичного маршруту печера. А ще саме Кришталева печера є однією із найбагатших на легенди. Подейкують, колись тут бачили образ Божої Матері та навіть приїжджала солідна комісія, аби перевірити правдивість розказаного селянами. Проте члени комісії не змогли потрапити всередину – не влізли у вузькі ходи тоді ще малодослідженої печери.
   Була там Божа Матір чи ні – невідомо й донині. Проте печера манить туристів своєю красою та особливим повітрям. Вважається, що тут абсолютно несприятливе середовище для життя та розмноження мікроорганізмів, відтак Кришталеву печеру рекомендують відвідувати навіть у лікувальних цілях. А ще вона заворожує та надихає. Тисячами кристалів, які переливаються на світлі та вимальовують дивовижні візерунки на холодних стінах.

   Екскурсія Хотинською фортецею

   Хотин замок
   Якщо ви ще ніколи не були у Хотинській фортеці, то просто мусите це виправити. Бо це одна із найкрасивіших пам’яток оборонної архітектури не лише України, але й світу. Її по праву називають перлиною XIII–XVIII століть. Тут є чимало цікавинок, які варто побачити. Це унікальний колодязь з неймовірно смачною водою, яку дістають із 60-метрової глибини. Це вежа Смертників, історії якої жахають. Це височенні й дуже міцні мури, біля яких почуваєш себе зовсім крихітним. А ще тут живе безліч цікавих історій, половина з яких легенди, а половина – цілковита правда. Багато з них ми почуємо під час захопливої екскурсії.

   Екскурсія Кам’янець-Подільською фортецею

   Камянець-подільський тур
   Ще одна унікальна пам’ятка архітектури України – фортеця у Кам’янець-Подільську. Це дивовижна оборонна споруда, що складається з 12 башт, зв’язаних між собою. Кожна з веж має свою унікальну історію і свою назву. Загалом замок перебудовувався аж 14 разів, щоразу вражаючи світ своєю величною красою. Сьогодні стара фортеця «Кам’янець Подільський» охороняється ЮНЕСКО. Тут розповідають легенди, виставляють унікальні експозиції та дають кожному можливість відчути себе захисником фортеці – постріляти з арбалета, покататися верхи. А ще, розповідають, тут досі діє боргова яма, у яку саджають нечесних та ласих до чужих грошей людей.

   Круїз по Дністровському каньйону

   Прогулянка по Дністру стане смачним та незабутнім десертом нашої мандрівки. Ми споглядатимемо мальовничу красу природи на зручному теплоході. Наш маршрут пролягатиме через Національний заповідник “Подільські Товтри”, а тому подивитися і справді буде на що.
    
    У вартість туру в Кам'янець — Подільський входить:
   • проїзд автобусом;
   • проживання в готелі;
   • супровід гіда-екскурсовода.
   У вартість туру в Кам'янець — Подільський не входить:
  • харчування;
  • вхідні квитки в музеях і замках:
   1. Печера Кришталева – 50 грн.
    Хотинська фортеця (загальний, пенсійний – 50 грн, студенти та учні – 25 грн);
    Кам’янецька фортеця загальний, пенсійний – 100 грн, студенти та учні – 50 грн);
    Круїз на кораблі по каньйону Дністра — загальний – 250 грн.
   

  Замовити тур

  Наші популярні тури:

  Тур поїздка в Карпати на тиждень

  ТИЖНЕВИЙ ТУР НА ВОЛИНЬ, ПОДІЛЛЯ, БУКОВИНУ

  ХОТИН І КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКИЙ. ВИЇЗД З ЧЕРНІВЦІВ