Тури на Поділля

Тижневий тур на волинь
Ціна від 3300 грн

1-7.08.2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

камянець-подільський хотин
Ціна 350 грн

Щодня

 
Замурована у стіні фортеці красуня. Знищена президентом шибениця. Найкрасивіший замок України та його життя нині. Про це та інше читайте на сайті та дізнавайтесь під час мандрівки у Хотин та Кам’янець-Подільський.
сплав Дністер
Ціна 990 грн

20-21.06, 11-12.07, 8-9.08

 
У житті потрібно побачити максимум красивого та дивовижного, і наповнити свої спогади яскравими емоціями і добрими знайомствами. Наша мандрівка до Дністерського каньйону та у печеру Млинки саме така – сповнена враженнями. Ми долатимемо підземні лабіринти та занурюватимемось у мальовничість природи. Ми станемо однією командою, яка подаватиме руки у непролазних ходах печер, та яка дружно гребтиме веслами посеред повноводної річки. Гайда до нас!
Кам’янець-Подільський та Хотин
Ціна 1250 грн

Щодня (для груп)

 
Подорож Кам’янець-Подільським та Хотином – це мандрівка у часі, яку кожен з нас запам’ятає надовго. Ми потрапимо у підземний світ кристалів та цілющого повітря. Побуваємо біля вежі Смертників і спробуємо покуштувати цілющої води з одного із найглибших колодязів України. А ще ми дізнаємось, на чию честь названі вежі найвеличнішої фортеці у Кам’янець-Подільську та чому османський хан відмовився брати її в облогу. Зрештою, ми потрапимо у світ мальовничої природи, з якого просто не захочеться повертатися у реальність. Буде незабутньо!
вінниця фонтан
Ціна 1450 грн

Щодня (для груп)

 
Для багатьох мандрівка Україною – це завжди відкриття. Нових місцевостей, нових легенд, нових імен та героїв. Ця подорож не виняток. Ми побачимо унікальні парки, створені людьми. Ми побуваємо у могутніх мурах, від яких віє історією та силою. Ми почуємо про людей, які змінювали цей світ. Буде пізнавально і незабутньо.
фестиваль повітряних куль
Ціна 1250 грн

2021

 
Ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви відвідаєте Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом. А додатковим бонусом програми є Кам'янець - Подільський фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю".
парк софіївка
Ціна 1550 грн

Щоденно (для груп)

 

Королівська фортеця, казковий парк і таємничі вали. Загадки підземель та печер у заповіднику «Буша» та очевидна краса Софіївського парку. Містичне середньовічне кладовище та руїни колись могутніх украплень. Під час нашої подорожі від заповідника «Буша» і Немирова до Умані та Меджибожа ми побачимо те, про що раніше лише чули і не завжди вірили. Буде захоплююче!

Тур в Буковину
Ціна 1250 грн

Щоденно (для груп)

 
Коломия (музей писанки), Чернівці (Резиденція Буковинських митрополитів), Хотин (фортеця), Кам'янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник).