Тури на Поділля

сплав Дністер
Від 500 грн

Під групове замовлення

 
Поїздка в печери Млинки, що на Тернопільщині та на сплав по Дністру. Хороший настрій, гарна компанія і цікава програма створять максимум позитивних емоцій у вікенд.

Під групове замовлення

 
Двохденний тур на Поділля, де ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотин і Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви матимете можливість екскурсійної програми Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом.

Під групове замовлення

 
Запрошуємо Вас на тур в серце України – дендропарк "Софіївка". Також Ви побачите Немирівські Вали та Немирівський замок, що залишилися свідками з давніх часів. Ще одним пунктом туру є музей Пирогова в Вінниці.

Під групове замовлення

 
Ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви відвідаєте Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом. А додатковим бонусом програми є Фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю".

Під групове замовлення

 
Буша (державний історико-культурний заповідник), Немирівські вали, Немирівський замок, Умань (парк "Софіївка"), Меджибіж (фортеця).

Під групове замовлення

 
Коломия (музей писанки), Чернівці (Резиденція Буковинських митрополитів), Хотин (фортеця), Кам'янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник).
Подільський край тісно повязаний із своєю історією. Багато історичник, культурних та природних пам"ятом розташовані саме там. Найзнаменитішими є Хотинська фортеця в місті Хотин. Кам"янець-Подільський, котрий славиться старовиною самого міста, фортецею і природними ландшафтами, що його оточують, річка Дністер плавно розділяє скелі своїми водами і створює прекрасний вид. Ще одним надбанням краю є серце України - парк "Софіївка" в Умані без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва. Це справжній шедевральний природний пам"ятник щирому коханні. Зелені килими, квіти всіх відтінків а також неймовірні природно-архітектурні причуди і все зібрано в одному місці.

Наші найпопулярніші тури Поділлям: "Кам"янець подільський - Хотин." а також "Подорож до серця України парку "Софіївка"."