Тури на Поділля

Ціна від 3300 грн

2021

 

Найкрасивіший університет у світі. Наймогутніша фортеця із замурованою у стіні дівчиною. «Великі Афіни», «Український Відень», «Українська Швейцарія»… Що це і де усе це знайти, читайте на нашому сайті.

камянець-подільський хотин
Ціна 350 грн

Щодня

 
Замурована у стіні фортеці красуня. Знищена президентом шибениця. Найкрасивіший замок України та його життя нині. Про це та інше читайте на сайті та дізнавайтесь під час мандрівки у Хотин та Кам’янець-Подільський.
сплав Дністер
Ціна 990 грн

13-14.06, 11-12.07, 8-9.08

 
Поїздка в печери Млинки, що на Тернопільщині та на сплав по Дністру. Хороший настрій, гарна компанія і цікава програма створять максимум позитивних емоцій у вікенд.
Ціна 1250 грн

Щодня (для груп)

 
Дводенний тур на Поділля, де ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотин і Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви матимете можливість екскурсійної програми Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом.
Ціна 1450 грн

Щодня (для груп)

 
Запрошуємо Вас на тур в серце України – дендропарк "Софіївка". Також Ви побачите Немирівські Вали та Немирівський замок, що залишилися свідками з давніх часів. Ще одним пунктом туру є музей Пирогова в Вінниці.
фестиваль повітряних куль
Ціна 1250 грн

2021

 
Ви зможете відвідати Печеру Кришталеву, Хотинську фортецю. Впродовж другого дня ви відвідаєте Кам'янець-Подільською фортецею та Круїзу по Дністру теплоходом. А додатковим бонусом програми є Фестиваль повітряних куль "На зустріч сонцю".
Ціна 1550 грн

Щоденно (для груп)

 
Буша (державний історико-культурний заповідник), Немирівські вали, Немирівський замок, Умань (парк "Софіївка"), Меджибіж (фортеця).
Ціна 1250 грн

Щоденно (для груп)

 
Коломия (музей писанки), Чернівці (Резиденція Буковинських митрополитів), Хотин (фортеця), Кам'янець-Подільський (Національний історико-архітектурний заповідник).
Подільський край тісно повязаний із своєю історією. Багато історичник, культурних та природних пам"ятом розташовані саме там. Найзнаменитішими є Хотинська фортеця в місті Хотин. Кам"янець-Подільський, котрий славиться старовиною самого міста, фортецею і природними ландшафтами, що його оточують, річка Дністер плавно розділяє скелі своїми водами і створює прекрасний вид. Ще одним надбанням краю є серце України - парк "Софіївка" в Умані без перебільшення є справжнім шедевром світового садово-паркового мистецтва. Це справжній шедевральний природний пам"ятник щирому коханні. Зелені килими, квіти всіх відтінків а також неймовірні природно-архітектурні причуди і все зібрано в одному місці.

Наші найпопулярніші тури Поділлям: "Кам"янець подільський - Хотин." а також "Подорож до серця України парку "Софіївка"."