Щодня
Вісім екскурсій по Львову: "Романтичний Львів", "Гумористичний Львова", "Львів місто кави та шоколаду" та інші екскурсії та дві виїзні екскурсії. В запропонованому турі Ви отримаєте збалансоване індивідуальне обслуговування і групові екскурсії по Львову, а також відвідаєте дві одноденні виїзні екскурсії в замки Львівщини та в Карпати.
Замовити турВ перший день Вас чекають дві екскурсії в центрі міста "Романтичний Львів", "Музеї Львова". У наступні два дні у Вас заплановані виїзні екскурсії: "Золота підкова Львівщини", "Тустань та водоспад Кам'янка".
Після цих подорожей Ви зануритесь у львівську атмосферу: в п'ятницю Ви вивчите відомі кав'ярні та ресторани Львова, прогуляєтесь підземеллями й ввечері продегустуєте пиво приватних пивоварень.
В суботу Ви проїдетесь автобусом по маршруту, який охоплює віддалені туристичні місця Львова. В неділю заплановані екскурсії по центральній частині міста: "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього міста".
Перелік інших багатоденних турів по західній Україні:
тижневий тур Ексклюзивні Карпати
- +38 (063) 307 45 66 Наталя
- +38 (096) 633 29 98 Наталя
Тур до Львова на 6 днів. Львів, Карпати, замки Львівщини
- Початок: площа Ринок, 1.
- 10:00-12:00 Екскурсія "Романтичний Львів".
- 12:00-14:00 Екскурсія "Львів з гумором"
- Поселення в готель
1 день (вівторок)
- Початок: площа Галицька (пам'ятник королю Данилу).
- 9:00-18:00 "Золота підкова Львівщини".
2 день (середа)
- Початок: площа Галицька (пам'ятник королю Данилу).
- 9:00-19:00 Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка".
3 день (четвер)
- Початок: проспект Свободи (Оперний театр).
- 10:00-13:00 Екскурсія "Львів місто кави та шоколаду"
- 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"
4 день (п'ятниця)
- Початок: пл. Ринок.
- 11:00-14:00 Автобусна екскурсія Львовом (церква Св. Юра, Личаківське кладовище, Оглядовий майданчик пам`ятника Небесної Сотні)..
- 15:00-17:00 Екскурсія "Підземелля Львова"
5 день (субота)
- Виселення з готелю
- Початок: проспект Свободи (Оперний театр).
- 10:00-12:00 Екскурсія "7 Чудес Львова".
- 12:00-14:00 Екскурсія "Вуличками давнього міста".
6 день (неділя)
Що входить та не входить у вартість туру
Екскурсія "Романтичний Львів"
"Мазох кафе"
Якщо ви бажаєте гострих відчуттів, то вам необхідно відвідати затишне кафе яке має ім'я відомого письменника Леопольда фон Захер-Мазоха. Він народився у Львові й, хоча, життєвий шлях його закінчився в Німеччині, серце його належало Львову. Він говорив - "…Жодних почуттів не залишається, первісні заступають усе: їси, бо голодний, любиш, бо жадаєш…"
Костел Бернардинів
На цьому місці ви зможете перевірити чи щасливі ви у коханні. Починаючи з XVII століття під годинником костелу зустрічаються закохані. Дехто може зауважити, що старовинний "Бернардин" поспішає на 5 хвилин. Але коли ви прийшовши на побачення не зауважили цього — то ви насправді щасливі, бо закохані плину часу не помічають.
Грецькі боги
Згідно з легендою, колись в давні часи серце міста — площа Ринок, залишилася без води. Але грецькі боги відчували любов городян до них і на знак подяки повернули їм воду у вигляді вишуканих фонтанів.
Італійський дворик
Цей дворик був створений італійським майстром у XVI столітті. З ним пов'язана романтична історія прихованого кохання польського короля Яна Собеського до французької діви Марії Казміри. Прийшовши сюди та прислуховуючись до тиші дворика ви зможете почути шепіт закоханих.
Лавка для закоханих
Ця лавка прикрашає наше місто не так давно. Вона була створена 10 майстрами "Товариства Залізного Лева". Разом із лавочкою народилася і легенда — якщо закохана пара візьметься за руки й одночасно сядуть на лавку, то їхнє кохання буде щасливим і довгим. Лавку тримають два леви, які охороняють закоханих. Зазвичай лавка не пустує — закохані шукають тут своє щастя.
Балкон закоханих
Легенда говорить, що колись давно польський король побачив у цьому вікні чарівну красуню. Незчувся король, як тенета кохання полонили його. Постоявши на цьому місці, ви зможете відчути енергію нестримного кохання.
Екскурсія "Львів з гумором"
Львів – норовливе місто з особливим характером. Тут добре вміють не тільки творити архітектурні шедеври, але й жартувати.
Саме тому ми подивимося на львівське життя крізь усмішку. Під час екскурсії слухатимемо жарти про львів’ян і співатимемо батярських пісень.
Дізнаємося, з чого сміялися у Львові його давні мешканці та з чого жартують сьогодні.
Почуємо колоритні місцеві слова та побуваємо у місцях, де панує незвичайна атмосфера затишку і позитиву. Буде усміхнено і незабутньо.
Екскурсія "Замками Львівщини"
Олеський замок
У XIV столітті це була міцна староруська фортеця. Перша писемна згадка про Олеський замок датована 1327 роком. У XV–XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований у дусі італійського Ренесансу. 1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше проживав тут і зібрав численну колекцію витворів мистецтва. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.
Золочівський замок
Збудований XVII ст. як оборонна фортеця. В’їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Упродовж віків фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, тюрми, навчального закладу. Нині Золочівський замок – музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Тут маєте нагоду відчути себе лицарем середньовіччя.
Підгорецький замок
>Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. У замковий ансамбль входять: палац, оточений ровом, костел у стилі бароко (1752–1766), в’їзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих “італійських” парків, він є найгарнішим і чи не єдиним в Україні парком подібного типу. У Підгірцях оглянемо дерев’яну церкву Св. Михаїла (1720) – пам’ятку народної творчості.
Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка"
Фортеця Тустань
До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.
Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури IX-XIII століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.
Водоспад "Кам'янка"
Це природний водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області. Особливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води й б’є ними об кам’янисту долину. А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи — сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» та Мертве Озеро.
Озеро "Журавлине"
У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність пів кілометра. Довкола озера – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина. Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. А тому забути це місце просто неможливо!
Джерело "Жива вода"
Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки із дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води з особливого джерела. В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся». Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!
Екскурсія "Львів — місто кави та шоколаду"
Пам'ятник Юрію Кульчицькому
Юрій-Франц Кульчицький першим взяв трофей 500 мішків таємничих зерен, якими, як вважали австрійські вояки, турки годували верблюдів. Так на теренах Австро-Угорщини з’явився духмяний напій, що через метрополію міцно прикипів й до місцевих традицій, і тепер запах кави стійко асоціюється у туристів із духом Львова.
Львівська майстерня шоколаду
Відвідавши Львівську майстерню шоколаду в турі до Львова на 6 днів, ви побачите як ллються шоколадні потоки, а спеціально навчені майстри виготовляють плитки та фігурки різноманітних розмірів та смаків. А ще тут можна придбати шоколадні цукерки (42 види) з найрізноманітнішими додатками (мигдалем, марципаном, цукатами…) з них 16 різновидів трюфелів.
"Під синьою пляшкою"
Кав’ярня "Під синьою пляшкою" ретельно схована у львівських двориках, але відвідати її безумовно вартує, адже вона несе в собі дух Австро-Угорщини та є прототипом першої в Європі кав’ярні. Алкогольні напої з назвами різних околиць імперії піднімуть настрій та покращать знання з історії.
Копальня кави
В самісінькому центрі Львова, на площі Ринок влаштували шахту, з якої видобувають каву! Тут ви спуститесь в підземелля і побачите як шахтарі навантажують кавові зерна і відправляють на поверхню, де їх обсмажують і перемелюють. Також тут облаштована найбільша кав'ярня Львова, де можна одразу посмакувати філіжанкою запашної кави.
"Золотий Дукат"
Одна з найпопулярніших кав’ярень Львова, розташована неподалік площі Ринок. Особливістю цього закладу є неординарний інтер’єр: дзеркальна стеля, оригінальні ніші в стінах, м’яке освітлення. Все це разом створює неповторну атмосферу, яка наповнена таємничістю та певною містичністю.
Екскурсія "Хмільний Львів"
Театр Пива "Правда"
В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння — просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.
"П'яна вишня"
Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи "П’яна вишня", та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з келішком смачнющої наливки. Повірте, ви полишите заклад в інакшому, приємно розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.
"Кумпель"
"Кумпель" — сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції в образі «Кумпелю».
"Королівська пивоварня"
В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.
Ресторан-пивоварня "Старгород"
Ресторан-пивоварня "Старгород" розташований в самому центрі Львова на Митній площі. Ідея "Старгорода" — Справжнє Живе Пиво, яке вариться у вашій присутності! Кухня — європейська. Великий вибір закусок до пива. У п'ятницю проводяться "Старгород-шоу", а кожен день з шостої вечора грає жива музика. А ще — в ресторані можна танцювати на столах і стільцях!
Автобусна екскурсія Львовом
Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.
Церква святих Ольги та Єлизавети
На початку XX століття цісар Австро-Угорщини Франц Йосиф I символічно заклав перший камінь під будівництво римо-католицького костелу Святої Єлизавети (Ельжбети), названий так на честь цісаревої дружини Єлизавети (Сісі) Баварської.
Пам'ятник Степанові Бандері
"Україна – понад усе!". Семиметровий С. Бандера на варті спокою львів'ян. А позаду — стела української державності — 30-метрова тріумфальна арка на 4 колонах: перша — княжий період, друга — період козацтва, третя — період Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, четверта — сучасність України.
Архикатедральний собор Св. Юра
Один з найкрасивіших архітектурних ансамблів міста, перлина українського бароко. Головна святиня Української греко-католицької церкви, де довгий час розташовувалася резиденція митрополитів УГКЦ. Місце, з яким пов'язані імена Андрея Шептицького (Греко-Католицька церква), Вольфганга Моцарта (реквієм), Юрія Кульчицького (кава).
Площа Ринок
Площа виникла за князювання Лева Даниловича у другій половині XIII ст. як центр торговельного та суспільного життя міста. Упродовж багатьох століть площа Ринок була центром усього життя Львова — економічного, політичного, культурного.
Львівська ратуша
Ратуша впродовж свого існування була місцем розташування центральної міської влади Львова. На сьогодні є резиденцією Львівської міської ради. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів, є найвищою в Україні.
Фонтани
1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс.
Чорна кам’яниця
Збудована 1577 року Петром Красовським у стилі ренесансу. Фасад і фланкувальні пілястри вкриті тесаним каменем. У Чорній кам'яниці тепер міститься Львівський історичний музей. Свою назву Чорна кам'яниця одержала у XIX столітті через цілком прозаїчну причину: впродовж століть свинцеві білила, якими ґрунтували стіни, окислювалися під дією повітря і світла і таким чином утворився її таємничий чорний колір.
Високий замок
Високий Замок, місце, куди всім неодмінно хочеться піднятися. Особливо дітям і молодятам. Місце, з котрого відкривається захопливий краєвид на Львів. В княжі часи, коли ще і гадки не було про штучний насип, де зараз майорить синьо-жовтий прапор, тут красувався неприступний Замок Князя Данила і Лева, а тепер залишились руїни, що ваблять туристів.
Личаківський цвинтар
Личаківський цвинтар – елітний європейський некрополь – останнє пристановище відомих і не дуже відомих, багатих і не аж таких багатих діячів культури, мистецтва, науки, управління тощо. Тих, хто відходив у вічність, починаючи з 1786 року. Тих, кому подбали про розкішні склепи, величні пам’ятники й просто скромні хрести. Тих, хто боровся за Україну і її волю вже й у XXI сторіччі.
Екскурсія "Підземелля Львова"
Після екскурсій, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче — під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.
Підземелля Домініканського монастиря
У підземеллі Домініканського монастиря віднайдемо келію монаха-відлюдника, а також зал із шибеницею. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами.
Підземелля костелу отців Єзуїтів
У трирівневому підземеллі костелу отців Єзуїтів побачимо залишки побутової кераміки XVI ст. і фрески XVII ст. Найцікавіший експонат цього підземелля – різьблений саркофаг XVIII ст. архієпископа Миколи Вижицького із вибитою бічною стінкою. Однак у саркофазі ніхто ніколи не був похований.
Аптека-музей
Аптека-музей вабить багатьма унікальними експонатами – книжками зі старовинними рецептами лікарських препаратів, колекцією медичних приладів, посуду, яким понад чотириста років. У підземеллях облаштована справжня лабораторія середньовічного вченого-алхіміка.
"Криївка"
Заклад з оформленням польової криївки УПА, знаходиться у підвалі одного з будинків на пл. Ринок. Кухня — українська, польова. Страви подають у військовому посуді. Для того, щоб потрапити до закладу, потрібно знати патріотичне гасло-пароль "Слава Україні — Героям слава", а також вам запропонують перехилити чарку медовухи, щоб перевірити чи ви не москаль. Для охочих постріляти тут облаштовано справжній тир.
Екскурсія "7 Чудес Львова"
Оперний театр
Названий на честь знаменитої української оперної співачки Соломії Крушельницької. Міський театр став однією з найвизначніших споруд Львова, збудованих наприкінці періоду, який в історії архітектури характеризується як "історизм", або "еклектика". Стилістично споруда належить до неоренесансу та необароко, присутні також елементи модерну.
Будинок вчених
Колишнє Національне (аристократичне, шляхетське, дворянське, графське, народне, Герхарда) казино (до 1939). Імпозантне вирішення фасадів будівлі, вишукана елегантність інтер’єрів поєднуються в будівлі зі сміливою конструкцією сходової галереї вестибюля. Інтер’єри будівлі часто використовувалися для кінознімання, також там проводяться Львівські бали, традиція яких започаткована ще 1982 року.
Палац Потоцьких
Яскравий зразок архітектури зрілого історизму, одна з найцікавіших пам’яток Львова. Запроєктував його французький архітектор Луї д'Оверню на замовлення намісника королівства Галичини й Лодомерії графа Альфреда II Юзефа Потоцького (1817-1889).
Екскурсія "Вуличками давнього Львова"
Ви побачите близько 50 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, під Золотою Розою, театр пива Правда…)
Латинська Катедра
Латинський катедральний собор — вважається чи не єдиною готичною пам’яткою архітектури стародавнього Львова. Храм споруджено на місці, де за княжих часів стояла православна церква Успіння Пресвятої Богородиці. Впродовж століть катедра неодноразово зазнавала реставрацій і добудов, які змінювали її вигляд, внаслідок чого собор увібрав у себе риси кількох стилів розпочинаючи від готики, закінчуючи бароко, ренесансом і сецесією.
Вірменський катедральний собор
Унікальна пам’ятка (XIV-XV століття) східної культури на європейських теренах. Досконале поєднання архітектури вірменських святинь, романсько-готичного стилю Західної Європи та староукраїнського галицького зодчества. На подвір’ї церкви розміщене вірменське кладовище зі старими надгробками (XVI–XVII ст.) та дерев’яною каплицею “Голгофа” (XVIII ст.).
Домініканський собор
Церква Пресвятої Євхаристії (колишній костел Божого Тіла і монастир домініканців) — греко-католицька церква у центральній частині Львова, в зоні всесвітньої спадщини ЮНЕСКО; пам'ятка архітектури національного значення. До II світової війни — храм римо-католицького монастиря ордену домініканців.
Міський арсенал
Яскрава пам’ятка фортифікаційно-оборонних споруд міста Лева. Взірець оборонної архітектури доби Ренесансу у Львові. В приміщенні арсеналу розміщений Музей зброї, який пропонує відвідувачам здійснити історичний екскурс у минуле та ознайомитися з численними взірцями холодної та вогнепальної зброї.
Ресторани мережі Lokal
Сучасний Львів вже важко уявити без закладів мережі Lokal. Патріотична “Криївка”, вишукані “Масони”, смачна “Майстерня шоколаду”, еротичний “Мазох”, яскрава “Гасова лампа”, шумний “Лівий берег”, підприємницький єврейський ресторан “Під Золотою Розою”.
Сувенірний ринок — “Вернісаж”
Ринок давно уже став своєрідною візиткою Львова. Кожен гість нашого міста, якщо хоче залишити собі на згадку якийсь сувенір про Львів, неодмінно завітає сюди та відповідно до своїх смаків добере собі якусь річ.
Проживання в готелі у Львові:
Зазвичай це готель Долинський або Джем, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Тревел, Юрус, Леон.
Вартість екскурсії без проживання:
8 екскурсій: 2 виїзні + 1 автобусна + 7 пішохідних (п'ятниця-неділя) - 2900 грн.
- У вартість туру до Львова на 6 днів ВХОДИТЬ:
- 2 виїзні екскурсії зі Львова;
- 8 екскурсії Львовом;
- проживання в готелі Львова (дво- і тримісне поселення);
- супровід гіда-екскурсовода.
- Додаткові послуги:
- одномісний номер - 1300 грн.
- двомісний номер - 1300 грн.
- тримісний номер - 1950 грн.
- У вартість туру до Львова на 6 днів НЕ ВХОДИТЬ:
- харчування;
- особисті витрати та проїзд в громадському транспорті;
- страховий поліс (за бажанням);
- вхідні квитки:
-
- Фортеця Тустань: дорослі/пільгові — 120/60 грн.
- Водоспад Кам'янка: дорослі/діти — 30/15 грн.
- Оглядовий майданчик Ратуші: загальний/дитячий — 50/20 грн.
- Золочівський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 200/150/100 грн;
- Олеський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 200/150/100 грн;
- Підгорецький замок: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 200/150/100 грн;
- Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн.
- Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 40/20 грн.
- Палац Потоцьких: дорослий/студентський/дитячий та пенсіонери — 90/50/20 грн.
- Королівські палаци: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн.
- Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн.
- Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 50/30 грн, фото та відеознімання — 10 грн.
- Музей-аптека: дорослий/пільговий/дитячий 60/50/25грн
- Підземелля Домініканського монастиря: дорослий/пільговий 40/30/20 грн
- Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий/пільговий 50/30грн
Початок екскурсійної програми: у вівторок о 10:00
Закінчення екскурсійної програми: в неділю о 17:00
Примітка 1* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.
Замовити тур