Львів на 5 днів
Ціна 4900 грн

Щосереди

 

6 екскурсій по Львову та 2 виїзні екскурсії: в цьому турі Ви детально ознайомитесь не тільки зі Львовом, на ознайомлення з яким у супроводі екскурсовода у Вас буде 3 дні, а також відвідаєте екскурсію Замками Львівщини: Олеський, Золочівський, Підгорецький, а також Карпати з водоспадами й скелями.

Замовити тур

В перші два дні Ви побачите Замки Львівщини: Олеський, Золочівський, Підгорецький замки, побачите водоспад в Карпатах, прогуляєтесь скелями в Уричі.

В наступні дні Вас очікують екскурсії по Львову як в центральній частині міста, так і у віддалених від центру локаціях, якими Ви проїдетесь на автобусній екскурсії: "Австрійський Львів", "Церква Св. Юра", "Архітектурний комплекс площі Ринок", "Високий Замок", "Личаківське кладовище".

Пішохідні екскурсії в турі: "Львів — місто кави та шоколаду", "Підземелля Львова", "Хмільний Львів", "7 Чудес Львова", "Вуличками давнього міста".

Наш екскурсовод, який ознайомить Вас з містом, порадить, що вартує відвідати у вільний час, де смачно поїсти, де скуштувати запашну каву, а де купити сувеніри чи солодощі зі Львова.

Якщо Ви не маєте можливість поїхати до Львова на такий тривалий період є можливість замовити тур до Львова на 2 дні, або тур на 3 дні у Львові.

 
          Замовити тур:

Тур у Львів на 5 днів. Львів + Карпати + замки Львівщини

  1 день (середа)

 • Початок: площа Галицька (пам'ятник королю Данилу).
 • 9:00-18:00 "Золота підкова Львівщини"
 • Поселення в готель

  2 день (четвер)

 • 8:00 Сніданок (в деяких готелях не передбачена опція сніданку).
 • Початок: площа Галицька (пам'ятник королю Данилу).
 • 9:00-19:00 Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка".

  3 день (п'ятниця)

 • 9:00 Сніданок (в деяких готелях не передбачена опція сніданку).
 • Початок: проспект Свободи (Оперний театр).
 • 10:00-13:00 Екскурсія "Львів місто кави та шоколаду".
 • 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"

  4 день (субота)

 • 9:00 Сніданок (в деяких готелях не передбачена опція сніданку).
 • Початок: пл. Кропивницького (церква Ольги та Єлизавети).
 • 9:00-14:00 Автобусна екскурсія Львовом (Австрійський Львів, церква Св. Юра, Високий Замок, Личаківське кладовище, архітектурний ансамбль пл. Ринок).
 • 14:00-16.00 Екскурсія "Підземелля Львова"

  5 день (неділя)

 • 9:00 Сніданок (в деяких готелях не передбачена опція сніданку).
 • Виселення з готелю
 • Початок: проспект Свободи (Оперний театр).
 • 10:00-12:00 Екскурсія "7 Чудес Львова" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
 • 12:00-14:00 Екскурсія "Вуличками давнього міста".

Що входить та не входить у вартість туру

Екскурсія "Золота підкова Львівщини"

Олеський замок

відео про Олеський замок

У XIV столітті це була міцна староруська фортеця. Перша писемна згадка про Олеський замок датована 1327 роком. У XV–XVI столітті замок став магнатською резиденцією і в 1620-х був перебудований у дусі італійського Ренесансу.

1629 року тут народився онук Даниловича, майбутній король Польщі Ян III Собеський, який пізніше проживав тут і зібрав численну колекцію витворів мистецтва. Після реставрації 1965–1975 років тут був заснований музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. Всю цю прекрасну картину доповнює мальовничий парк.

Золочівський замок

відео з екскурсії Золочівським замком

Збудований XVII ст. як оборонна фортеця. В’їздова вежа, Китайський палац, Великий житловий палац творять прекрасну ренесансну гармонію. Упродовж віків фортеця виконувала роль королівської резиденції, панської садиби, тюрми, навчального закладу. Нині Золочівський замок – музей-заповідник, відділення Львівської картинної галереї. Тут маєте нагоду відчути себе лицарем середньовіччя.

Підгорецький замок

відео з екскурсії Підгорецьким замком

Один із найкращих в Європі зразків поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями, який належав магнатам Жевуським. У замковий ансамбль входять: палац, оточений ровом, костел у стилі бароко (1752–1766), в’їзні ворота і парк XVIII ст. зі старими липами, який належить до пам’яток садово-паркового мистецтва державного значення. Побудований на рівні найкращих зразків так званих “італійських” парків, він є найгарнішим і чи не єдиним в Україні парком подібного типу. У Підгірцях оглянемо дерев’яну церкву Св. Михаїла (1720) – пам’ятку народної творчості.

Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка"

Фортеця Тустань

відео з туру в Карпати до фортеці Тустань

До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.

Тустань — унікальна пам’ятка історії та архітектури IX-XIII століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.

Водоспад "Кам'янка"

відео з туру в Карпати до Камянецького водоспаду

Це природний водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області. Особливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води та б’є ними об кам’янисту долину. А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи — сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» та Мертве Озеро.

Озеро "Журавлине"

У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність пів кілометра. Довкола озера – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина. Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. А тому забути це місце просто неможливо!

Джерело "Жива вода"

Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки із дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води з особливого джерела. В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся». Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!

Екскурсія "Львів місто кави та шоколаду"

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Юрій-Франц Кульчицький першим взяв трофей 500 мішків таємничих зерен, якими, як вважали австрійські вояки, турки годували верблюдів. Так на теренах Австро-Угорщини з’явився духмяний напій, що через метрополію міцно прикипів й до місцевих традицій, і тепер запах кави стійко асоціюється у туристів із духом Львова.

Львівська майстерня шоколаду

Відео про Львівську майстерню шоколаду
 

Відвідавши Львівську майстерню шоколаду, ви побачите як ллються шоколадні потоки, а спеціально навчені майстри виготовляють плитки та фігурки різноманітних розмірів та смаків. А ще тут можна придбати шоколадні цукерки (42 види) з найрізноманітнішими додатками (мигдалем, марципаном, цукатами…) з них 16 різновидів трюфелів.

Львівська копальня кави

Відео про копальню кави
 

Вирощування, обсмажування, фасування кави, це – в минулому. Майбутнє виробництва кави — за передовими технологіями, що апробовуються в шахтах під Площею Ринок. І коли ви почуєте словосполучення "справжня Львівська кава", розумійте, її добули вахтовим способом в "Копальні кави".

"Під синьою пляшкою"

Кав’ярня "Під синьою пляшкою" ретельно схована у львівських двориках, але відвідати її безумовно вартує, адже вона несе в собі дух Австро-Угорщини та є прототипом першої в Європі кав’ярні. Алкогольні напої з назвами різних околиць імперії піднімуть настрій і покращать знання з історії.

"Золотий Дукат"

Одна з найпопулярніших кав’ярень Львова, розташована неподалік площі Ринок. Особливістю цього закладу є неординарний інтер’єр: дзеркальна стеля, оригінальні ніші в стінах, м’яке освітлення. Все це разом створює неповторну атмосферу, яка наповнена таємничістю та певною містичністю.

Екскурсія "Хмільний Львів"

Театр Пива "Правда"

В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння — просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

"П'яна вишня"

Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи "П’яна вишня", та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з келішком смачнючої наливки. Повірте, ви полишите заклад в інакшому, приємно розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.

"Кумпель"

"Кумпель" — сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції в образі «Кумпелю».

"Королівська пивоварня"

В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Ресторан-пивоварня "Старгород" розташований в самому центрі Львова на Митній площі. Ідея "Старгорода" - Справжнє Живе Пиво, яке вариться у вашій присутності! Кухня — європейська. Великий вибір закусок до пива. У п'ятницю проводяться "Старгород-шоу", а кожен день з шостої вечора грає жива музика. А ще — в ресторані можна танцювати на столах і стільцях!

Автобусна екскурсія по Львову

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги та Єлизавети

Відео про церкву Ольги та Єлизавети
 

Тепер єдина у Львові неоґотична церква Ольги та Єлизавети (Ельжбети) належить греко-католицькій громаді, але в 1911 р. її звели для римо-католиків. На відкриття собору приїздив імператор Австро-Угорщини, на честь дружини якого назвали сакральну споруду.

Пам'ятник Степанові Бандері

Відео про Пам'ятник Степанові Бандері
 

Дотепер не змовкають розмови про пам’ятник одіозній фігурі провідника ОУН. Але попри все його постать зустрічає нас неподалік вокзалу рішучим виглядом і полум’яним поглядом, що кличе за собою.

Собор Святого Юра

Відео про церкву Юра
 

До повернення у Київ греко-католицької резиденції, собор святого Юра (збудований у 18-му ст.) був головною митрополичою спорудою конфесії. Барокова вишукана церква на пагорбі є безперечною окрасою міста.

Центральна площа Львова

Тут можна зустріти усіх, від безпритульного, що продає журнали, до мера, який сидить у кав’ярні поруч. Посмішки, дитячі виклики захоплення, веселий подзвін трамвая, все це абсорбувала Площа Ринок, — центральний вузол історичної частини Львова.

Міська ратуша

Попри історичну та адміністративну цінність, міська ратуша виконує ще ряд інших функцій. Це годинник, оглядовий майданчик, також у її внутрішньому дворі проводяться фестивалі.

Давньогрецькі постаті на площі Ринок

Раніше на місці восьмигранних чаш фонтанів прикрашених давньогрецькими кам'яними постатями стояли криниці, в яких торгаші освіжали городину перед продажем, купці напували коней.

Чорна кам’яниця

У Львові кам'яниці називали іменами власників, чи за знаменні події пов'язані з ними. Чорна кам'яниця (1577 р.) змінювала часто назву і власників: Київська (Андрій з Києва), Лоренцовича, Анчевських. Але остаточна назва будівлі закріпилася через почорнілі від свинцевих білил стіни.

Високий замок

Відео про Високий замок
 

Найвища романтична точка Львова, улюблене місце закоханих. Підніміться звивистими стежинами на вершечок насипу в честь Люблінської унії, і подаруйте Вашій половинці місто Лева.

Личаківський цвинтар

Відео про Личаківський цвинтар
 

Коли у 1786-му році відкрився ще тоді новий Личаківський цвинтар, це викликало нерозуміння міщан, адже усі звикли ховати рідних навколо церков, та епідеміологічна ситуація в місті була катастрофічною, і Личаківське кладовище мало завадити поширенню холери та чуми. Архієпископам доводилося своїм прикладом заохочувати городян, заповідаючи себе поховати там.

"Підземелля Львова"

Відео про тур до Львова
 

Підземелля Домініканського монастиря

Підземелля Львова ще не до кінця вивчена справа. Лише незначна їх кількість представлена загалу. Але навіть з того що представлено, можемо робити висновки, що історичне полотно Львова зіткане як із реальних, так і з напівреальних історій. Кажуть, що це залишки палацу князя Лева, який було закладено 1270 року. Отже, маємо нагоду пройтися колишніми князівськими апартаментами.

Підземелля костелу отців Єзуїтів

Кажуть, що іноді в коридорах Єзуїтського монастиря з’являється привид монаха. Напевно, обманюють. Хоча хто зна... Тут дотепер ведуться археологічні розкопки, знайдені залишки посуду. Також у підземеллі є саркофаг для Миколи Вижицького, архієпископа. Але труна пуста...

Підземелля аптеки-музею

Відео про музей аптеку
 

Старовинні меблі, високі стелажі з фігурними бутлями, пляшечками й мендзурами, перкалятори для настоювання лікувальних трав, важкі масивні інструменти для обробки та виготовлення ліків, пергаменти з давніми рецептами... Завітайте в цю аптеку-музей, спустіться до найпотаємніших її куточків, і може після цього ви дивитиметеся на світ Львова по-новому.

Львівська Криївка

Це місце на позір непримітне, яким і має бути справжній схрон, але потрапивши всередину, проказавши чарівні слова, потрапляєте в мурашник, до якого збігаються чи не всі туристи. Мережа ресторанів Lokal зробила для себе і Львова золоту жилу, яку за всі роки роботи закладу відвідало більше 8-ми мільйонів людей.

Екскурсія "7 Чудес Львова"

Оперний театр

Відео про Оперний театр
 

Від часу відкриття у 1900 році Великий міський театр зачинявся не раз. Уперше в 1934-му через фінансову скруту, вдруге — у кінці 70-хх на реставрацію. Але завжди це місце було потужним завихренням суспільно-мистецького життя міста.

Львівський Будинок вчених

Відео про Будинок вчених
 

Казино Герхарда мало безліч титулів, від Національного до шляхетного. Тут відпочивали львівські можновладці, промисловці. Тепер це Будинок вчених, що закріплений за міністерством освіти. Пишні зали вельми ваблять весільних фотографів, туристів. Також тут проводять звані вечори та бали.

Міський Палац Потоцьких

Збудований палац за проєктом французького архітектора для знатних Потоцьких 1889 року. Та сам граф-батько Альфред II Юзеф не дожив до його відкриття, тому його дружині й старшому синові Романові довелося самим завершувати будівництво перлини Львова.

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Ви побачите стародавню частину міста в якій збереглося понад 1000 архітектурних пам'яток, зокрема побачимо 150 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятники, сучасні ресторації, музеї, собори, які надихнуть Вас і покажуть багатогранність Львова. Відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, Мазох, масонська ложа…)

 
Відео про вулички Львова
 

Латинський Собор

Кафедральний собор будувався близько 200 років. Багаторазово перебудовувався. Це Львівський храм, який увібрав, напевно, найбільше відомих архітектурних стилів. Тут служив службу Іоан Павло II. Завітайте до цього архітектурно-історичного шедевра.

Єдиний у Львові вірменський катедральний собор

З розвитком торгівлі до Львова прийшли вірмени. Громада розрослася і виникла потреба у її розбудові. В XIV-XV столітті арх. Дорінг звів затишну церкву, яка перебудовувалась, але неодмінним залишається її сакральний дух.

Оригінальний Домініканський собор

За Совітів тут був музей атеїзму, але це не змогло приховати те, що в приміщені прихищався монастир отців домініканців. Тепер музей історії релігії в сусідах з церквою Пресвятої Євхаристії.

Преображенська церква

Відео про Преображенську церкву
 

У центрі Львова, на місці монастиря отців Тринітаріїв, котрий не раз руйнувався пожежами та обстрілами, збудовано Преображенську церкву. Будівництво тривало двадцять років (1878-1898), храм збудовано з використанням неокласицизму та бароко. Освяченою та відкритою для парафіян церква стала 1906 року. Важливо зазначити, що 1923 року у цій святині вперше на західних землях України відбулася Божественна Літургія літературною українською мовою. Також цей храм першим повернули до Греко-католицької церкви 1989 року.

Львівський міський Арсенал

Міський арсенал одразу привертає туристичний погляд. І недарма... У добу середньовіччя тут пролягала оборонна міська межа. Підвали використовувались як тюрма, а поруч за стінами з боку міста, у сусідньому будинку, мешкав кат. Кат ходив у арсенал на роботу. Зараз тут в просторих залах можна оглянути холодну і вогнепальну зброю світу. Підвали зайняли численні продавці смачної їжі.

Тематичні ресторани міста

Мережа ресторацій Lokal вивела Львів на інший, вищий рівень туристичної привабливості серед туристів як українських, так і закордонних. Розголос про вже легендарну "Криївку" чутно по всій країні. "Масонська ложа" і "Під Золотою Розою" славляться оригінальною ціновою політикою та атмосферністю. Ресторан "М’яса та справедливості" славиться гарною кухнею. Гамірною, клубною атмосферою славиться "Лівий берег" і "Театр пива". Еротичністю – "Мазох". "Гасова лямпа", "Копальня кави" увібрали всі чари, приємні аромати й легенди прекрасного міста.

Сувенірний ринок — "Вернісаж"

Дарунки — це завжди приємно, а особливо, коли вони зі Львова! Собі, усій родині, друзям і знайомим, кожен отримає оригінальний Львівський сувенір.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель Долинський або Джем, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Тревел, Юрус, Леон.

 

Ціни на екскурсії без проживання:

8 екскурсій: 2 виїзні + 1 автобусна + 5 пішохідних (п'ятниця-неділя) - 2500 грн.

 
  У вартість туру у Львів на 5 днів ВХОДИТЬ:
 • 2 виїзні екскурсії зі Львова;
 • 6 екскурсії Львовом;
 • проживання в готелі Львова (дво- і тримісне поселення);
 • супровід гіда-екскурсовода.
  Додаткові послуги:
 • При одномісному поселенні доплата 2400 грн.
 • Додаткова ніч в готелі:
    Одномісний номер - 1200 грн.
    Двомісний номер - 1200 грн.
    Тримісний номер - 1800 грн.
 • - раннє заселення за додаткову оплату;
 • - камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
 • - після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номером телефону екскурсовода.
 
  У вартість туру до Львова на 5 днів НЕ ВХОДИТЬ:
 • харчування;
 • особисті витрати та проїзд в громадському транспорті;
 • страховий поліс (за бажанням);
 • вхідні квитки:
    Фортеця Тустань: дорослі/пільгові — 85/45 грн.
    Водоспад Кам'янка: дорослі/діти — 10/5 грн;
    Олеський замок: дорослі/пільговий/діти - 150/60/50 грн;
    Підгорецький замок: дорослі/пільговий/діти - 150/60/50 грн;
    Золочівський замок: дорослі/пільговий/діти - 150/60/50 грн;
    Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн
    Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 50/25 грн
    Палац Потоцьких: дорослий/студентський/дитячий та пенсіонери — 90/50/20 грн
    Королівські палаци: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн
    Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн
    Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 50/30 грн, фото та відеознімання — 10 грн
    Музей-аптека: дорослий/пільговий/дитячий 50/40/20 грн
    Підземелля Домініканського монастиря: дорослий/пільговий 40/30/20 грн
    Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий/пільговий 40/20 грн

Початок екскурсійної програми: в середу о 8.00

Закінчення екскурсійної програми: в неділю о 15.00

Проте графік екскурсій може змінитись, але кількість залишиться незмінною.

Примітка 1* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур