Тижневий тур у Львів
Ціна 8000 грн

Щодня

 

Програма тижневого туру складається з десяти екскурсій по Львову та дві виїзні екскурсії: для тих хто, хоче дізнатись майже все про Львів, а також відвідати Карпати та замки Львівщини. Запрошуємо Вас поринути у нашу львівську атмосферу. Тиждень у Львові – це особливий відпочинок.

Замовити тур

За цей короткий час ви зможете відчути себе справжнім львів’янином. Ви дізнаєтесь про Львів усе, бо відвідаєте аж 10 тематичних екскурсій містом, і лише 1 з них буде автобусною. А ще у цей тиждень ми двічі покидатимемо місто Лева для подорожей Львівщиною. Навідаємося у загадкові закутки Карпат, покатаємось на історичному гірському транспорті, а також помандруємо до величних замків Західної України. Кава та шоколад, містичні підземелля та розкішні вілли, вузенькі вулички та романтичні кнайпи – з нами ви вдихнете Львів на повні груди.

Перелік інших тижневих турів по західній Україні:

тур в Карпати на тиждень

тижневий екстрим тур

тур "Ексклюзивні Карпати"

 
          Замовити тур:

Тур у Львів на тиждень. Львів, Замки Львівщини, Карпати

    1 день (понеділок)

  • Початок: площа Ринок, 1.
  • 10:00-12:00 Екскурсія "Вілли Львова".
  • 12:00-14:00 Екскурсія "Єврейський Львів"
  • Поселення в готель

    2 день (вівторок)

  • 10:00-12:00 Екскурсія "Романтичний Львів"
  • 12:00-14:00 Екскурсія "Львів з гумором"

    3 день (середа)

  • 9:00-18:00 "Золота підкова Львівщини"

    4 день (четвер)

  • 9:00-19:00 Екскурсія "Тустань та водоспад Кам'янка"

    5 день (п'ятниця)

  • 10:00-13:00 Екскурсія "Львів місто кави та шоколаду" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
  • 13:00-15:00 Екскурсія "Хмільний Львів"

    6 день (субота)

  • 11:00-14:00 Автобусна екскурсія Львовом
  • 15:00-17:00 Екскурсія "Підземелля Львова"

    7 день (неділя)

  • 10:00-12:00 Екскурсія "7 Чудес Львова" (початок: проспект Свободи, Оперний театр).
  • 12:00-14:00 Екскурсія "Вуличками давнього міста".

Що входить та не входить у вартість туру

Екскурсія Вілли Львова

Вілла Йосифа Франца

Одна з найгарніших необарокових вілл вулиці Мельника. Її запроєктував і звів 1893-го року для вдови Йосифа Франца (спадкоємиці гіпсової фабрики Юзефи) архітектор Ян Перос. Колись розкішна вілла після націоналізації втратила майже свою велич. Зараз тут розміщений обласний лікарсько-фізкультурний диспансер.

Палац Бєльських

Будівля початку 20 ст. побудована в суміжному стилі між академічним модерном і неокласицизмом. В 1921-1923 роках будинок був перебудований архітектором Багенським для родини магнатів Бєльських. Згодом, 1939-41 роках, магнати почали ділити будинок зі спілкою письменників УРСР.

Палац Сапегів

В 1867-му році, коли за кошт Леона (Адама) Людвіга Сапеги будувався цей необароковий палац, частина вулиці Коперника вважалася околицею Львова. Народ називав її чарівною скринькою, ймовірно ще й тому, що вартість вілли обійшлася власнику, як і шикарний Палац Потоцьких. До вілли прилягала значна територія, частина якої втратилась. В період українсько-польського протистояння, тут штабувалися українці. Сьогодні на даному місці обласне Товариство охорони пам’яток історії та культури.

Цитадель

Цитадель будувалась як відголос Весни Народів, і слугувала не стільки захистом від зовнішнього ворога, а мала пристрашувати бунтівних городян. Будувалася цитадель в період розквіту гладкоствольної артилерії, тому, коли з’явилася нарізна зброя, обороноздатність споруд різко впала. В період польсько-українського протистояння тут відбувались основні бої за місто, про це нагадують прострелені стіни однієї з башт. За Польщі тут був каток. Нацисти спершу думали побудувати на цьому місці стадіон, але влаштували, зрештою, концентраційний табір Stalag-328 «Tsutadell» і тюрму. Зараз у цьому місці готель, банк, сховища бібліотеки Стефаника, а одна башта зосталась ледь відреставрованою, як пам’ятка історії.

Музей Михайла Грушевського

Музей-садиба видатної людини, першого президента України (УНР), історика, професора Львівського університету, автора десятитомної фундаментальної праці «Історія України-Руси», засновано як музей в 1989-му році, а з 2000-го повноцінно функціонує й освітлює львівський період життя Михайла Грушевського.

Вілла Івана Франка

Значною мірою завдяки дружині письменника на початку століття письменник нарешті прихистився у власній оселі. Інтер’єр оселі письменника в період його проживання небагатий: прості меблі й оздоба в п'яти кімнатах (без кухні), опалення пічне. Мешкав Франко тут до 1905-го року, за рік до смерті.

Екскурсія Єврейський Львів

Королівський арсенал

Разом з Міським арсеналом прибудований до суцільної оборонної стіни. Служив для зберігання зброї. В його підвалах діяла ливарня. Арсенал побудований значною мірою за кошти короля Владислава Вази.

Єврейський квартал

У Львові було два єврейських квартали, умовно їх можна назвати заможний і бідний, і їхні мешканці недолюблювали один одного (як це не парадоксально для єврейської громади). Зараз тривають розкопки на місці головної міської синагоги «Золота Рози» з котрою пов’язано багато цікавих історій. Були у кварталі мікви (ритуальні лазні), хедер, будинки старійшин.

Синагога Золота Роза

Синагога будувалася в 1582-1595 роках. Але цікаві історії її супроводжували ще до будівництва. Католики добилися закону, що забороняв будувати синагогу вищою за будь-яку міську будівлю, тому єврейська громада пішла на хитрощі. Синагогу збудували заглибленою в землю. Але після будівництва дорога львівська земля не давала спокою отцям єзуїтам, котрі то відбирали, то знову втрачали її. В 1943 році синагогу підірвали нацисти.

Площа синагог

За міським арсеналом колись стояло три синагоги. Перша, найстаріша, збудована ще в 14-му столітті; друга – постала на її місці – Бейт-Мідаш (Дім навчання), Велика міська синагога; третя – «Тур Захав»(«Золота Роза»). А назагал у Львові було понад сотню синагог.

Синагога "Цорі Ґільод"

Розташована в привокзальній частині Львова між вулицями Братів Міхновських і Хотинською (чорний вхід), одна з нечисленних синагог що зберегли настінний розпис майстра Максиміліана Куґеля. Збудована 1923 року на місці єврейського молитвеного дому. В 1944 році був склад. Нині передана громаді "Бейс Аарон ве Ісраель".

Екскурсія "Романтичний Львів"

"Мазох кафе"

Це незвичайний заклад з особливими поглядами на почуття та пристрасть. Кафе назване на честь відомого письменника, родом зі Львова, Леопольда фон Захер-Мазоха. У його стінах можна не тільки смачно поїсти та випити гарячих напоїв, але й подивитися на свою пристрасть та почуття іншого, первісного, боку. Заінтриговані? Львів відкриє вам усі свої секрети.

Костел Бернардинів

Архітектура будівлі зачаровує з першого погляду. Як і легенди, якими оповиті мури костелу. Придивіться до старовинного годинника на будівлі. Ви помітили, що він поспішає на 5 хвилин? Якщо ні, тоді ви – закохана людина, які не звертають уваги на швидкоплинність часу. Але з історії поспіх годинника не пов’язаний з коханням. Стрілки годинника перевів монах, щоби врятувати місто від навали турків.

Грецькі боги

Фонтани на площі Ринок – улюблене місце зустрічі закоханих львів’ян та гостей міста. Тому що опікуються фонтанами величні скульптури грецьких богів. А богам під силу геть усе. Навіть роздмухати ваші почуття, якщо ви цього дуже забажаєте. Пригляньтесь до грецьких фонтанів. І не забудьте загадати бажання – воно обов’язково здійсниться. Принаймні, так кажуть львівські легенди.

Італійський дворик

Чуєте, як шепоче вітер? Насправді це польський король Ян Собеський зізнається у своїх почуттях до французької красуні Марії Казміри. Їхні почуття були таємними, але від того не менше сильними. Чому кохання поляка і француженки причаїлося в Італійському дворику, створеному у XVI столітті, запитайте під час нашої екскурсії. Відповідь вас здивує.

Лавка для закоханих

Десятеро талановитих і працьовитих ковалів "Товариства Залізного Лева" працювали над створенням цієї лавочки. Вона особлива, бо викувана теплом людських рук з думками про найрідніших у світі людей. Майстри кували її для закоханих, які зможуть відпочити на лавочці та прошепотіти один одному найбажаніші слова прямісінько у центрі міста. Коли присядете на лавку — візьміться за руки. І залізні леви будуть оберігати ваші серця завжди.

Балкон закоханих

Кажуть, якщо зробити пропозицію руки та серця під цим старовинним львівським балконом, відповідь обов’язково буде щасливою. Це місце переповнене енергетикою — кохання. Запам’ятали адресу? Площа Ринок, 31. Колись тут закохався польський король. Тепер і ваша черга зігрівати чиєсь серце. То чому б не зробити цього у Львові — одному з найромантичніших міст України?

Екскурсія "Львів з гумором"

Коли екскурсію проводить не екскурсовод, який вчився за стереотипними книгами, а людина, закохана у місто.

Тоді це – мандрівка Львовом, якого ви ще не бачили. Вона буде наповнена гумором та цікавими фактами, колоритними діалектичними словами та веселими батярськими піснями.

Ми зазиратимемо у кнайпи, де живе унікальний дух Львова і гулятимемо вулицями, якими ьколись ходили міщани, розповідаючи тогочасні кумедні історії.

Почуємо, з чого сміявся Львів у різні періоди свого існування і досхочу насміємося сьогодні. Це буде незвичайна екскурсія. А від того – особливо цікава.

Екскурсія "Замками Львівщини"

Олеський замок

відео про Олеський замок


Замок височіє на пагорбі над річкою Ліберія. Кажуть, автором фортеці є один із синів галицько-волинського князя Юрія Львовича. Вперше про замок згадують у джерелах 1327 року. З роками фортецю змінювали та перебудовували. Тут народився король Польщі Ян III Собеський. А наприкінці 70-х років XX століття у стінах замку відкрили музей-заповідник, відділ Львівської галереї мистецтв. Незабутнім доповненням до величі фортифікаційних стін є мальовничий парк.

Золочівський замок

відео з екскурсії Золочівським замком


Один із найгармонічніших замків України. Він поєднує у собі величну в’їздову вежу, чарівний Китайський палац, Великий житловий палац і самі мури фортеці. Тут жили королі, тому й інтер’єр був королівським. Проте з роками приміщення передали панові для садиби, потім тут була в’язниця і навіть навчальний заклад. Сьогодні Золочівський замок – чинне відділення Львівської картинної галереї, музей-заповідник з багатою експозицією.

Підгорецький замок

відео з екскурсії Підгорецьким замком


Колишня власність магнатів Жевуських. Окрім розкішного палацу з бастіонами, також є справжній «італійський парк». Підгорецький замок – найкращий у Європі ренесансний замок. Його парк – єдиний в Україні справжній парк такого типу. Ще одна цікава пам’ятка, яку не варто пропускати повз увагу – приклад народної творчості дерев’яна церква Св. Михаїла. Її датують 1720 роком.

Екскурсія Тустань та водоспад Кам'янка

Фортеця Тустань

відео з туру в Карпати до фортеці Тустань

До складу заповідника Тустань входять: комплекс скель Камінь (Острий Камінь, Мала Скеля, Жолоб) та скелі, що територіально прилягають до хребта Воронового, прилегла до вказаних скель територія з культурними шарами від найдавніших часів до періоду середньовіччя, система оборони (багаторядні рови та вали) наскельного комплексу Тустань, гідроспоруда (дамба) в урочищі "Стави", землі, на яких розташовані пам’ятки природи.

Тустань – унікальна пам’ятка історії та архітектури IX-XIII століття, аналогів якої немає в Європі. Це місце – де історію можна повернути назад та стати частиною культури Українського Середньовіччя.

Водоспад "Кам'янка"

відео з туру в Карпати до Камянецького водоспаду

Це природний водоспад, що розташувався на річці Кам’янка на Сколівщині Львівської області. Особливого колориту гідрологічній пам’ятці додає велетенська кам’яна брила, що розділяє потоки води й б’є ними об кам’янисту долину. А поблизу водоспаду розташовані ще дві унікальні пам’ятки природи — сірководневе джерело мінеральної води типу «Нафтуся» і Мертве Озеро.

Озеро "Журавлине"

У народі воно більш відоме як Мертве Озеро, оскільки в його водах немає жодної живої істоти. Сірководневе озеро посеред лісової галявини має протяжність пів кілометра. Довкола озера – неймовірний рослинний світ із подекуди унікальними екземплярами, серед яких і болотна журавлина. Острівець із плетеного коріння посеред озера додає загальному вигляду місцевості загадковості та містичності. А тому забути це місце просто неможливо!

Джерело "Жива вода"

Коли ми згадуємо про живу воду, у пам’яті чомусь виринають картинки із дитячих фільмів. Там добрий герой завжди рятувався від лиха за допомогою цілющої води з особливого джерела. В рамках нашої подорожі ми теж спробуємо оздоровитися біля сірководневого джерела мінеральної води по типу «Нафтуся». Цілющі властивості сірководню, як у казці, обов’язково повернуть нам силу і здоров’я!

Екскурсія "Львів — місто кави та шоколаду"

Пам'ятник Юрію Кульчицькому

Його називають кавовим королем. Дехто каже, що саме львів’янин Кульчицький відкрив першу кав’ярню у Відні. Проте ця інформація є скоріше легендою, аніж правдою. А правда в іншому — в хитрощах Юрія Кульчицького, який за безцінь виміняв зерна кави й навчив любити цей енергетичний напій Австро-Угорщину. Сьогодні Львів пахне кавою. А пам’ятник кавовому королю вабить до себе допитливих туристів.

Львівська майстерня шоколаду

Відео про Львівську майстерню шоколаду
 

Такої кількості шоколаду ви не бачили ніде. Тут шоколад ллється ріками, а з нього творять неймовірні фігури. І звірята, і сувеніри, і неймовірні цукерки із близько півсотнею смачних додатків. Шоколад із цукатами, або цукерки із марципаном — асортимент Майстерні шоколаду вражає. Від нього паморочиться в голові. Посмакуйте львівським шоколадом — і ви не забудете цього аромату ніколи.

Копальня кави

Відео про копальню кави
 

Відтепер каву добувають у шахті. І придумали це львів’яни. Їхня кава особлива. Не така, до якої звикли в усьому світі. Що більше, кожен відвідувач може на власні очі побачити, як працюють кавові копачі, спустившись у самісіньку шахту. Після видобування, зерна обсмажують і готують. Спробувати колоритну львівську каву можна у кав’ярні, яка розташована прямісінько над копальнею.

"Під синьою пляшкою"

Шукаєте місце, де можна тихо погомоніти та смачно поїсти? Тоді вам підійде кафе «Під синьою пляшкою». У цьому кафе заховалася історія європейських кав’ярень. У меню ви знайдете цікаві назви й неймовірні історичні звороти, якими у цьому кафе названі смачні страви та напої. Пориньте в часи Австро-Угорщини — завітайте у кнайпу «Під синьою пляшкою». До речі, можна скуштувати неймовірно смачне фондю.

"Золотий Дукат"

Трішки містичне і дуже романтичне кафе, в якому можна скуштувати найароматнішу каву у Львові. У цьому закладі дзеркальна стеля і м’яке світло, тому аромат від кави видається особливо глибоким. Асортимент кавових напоїв у «Золотому дукаті» найбагатший у місті Лева. А кількість легенд та загадкових історій, якими оповиті стіни кав’ярні, створюють особливу атмосферу, забути яку не в силі.

Екскурсія "Хмільний Львів"

Театр Пива "Правда"

В самісінькому серці Львова вариться пиво. Завітайте в театр пива «Правда», який зустрічає трьома просторими залами на трьох поверхах, та місцем огляду процесу пивоваріння — просторим підвалом. Пиво цієї молодої пивоварні вже бере медалі на Європейських конкурсах.

"П'яна вишня"

Зручно забігти на Площу Ринок до затишної кнайпи "П’яна вишня", та неквапом спостерігати метушню гамірної площі з келішком смачнющої наливки. Повірте, ви полишите заклад в інакшому, приємно розслабленому стані, що дозволить глибше перейнятись духом Львова.

"Кумпель"

"Кумпель" — сучасний ресторан, який першим у Львові почав виготовляти свіже авторське пиво, здобуваючи палких шанувальників. Личаківський район, в якому розмістився заклад, віддавна славився батярами, люмпен-пиворізами, що наводили страх на добропорядних громадян своїми хуліганськими вибриками, але які стали символом реставрованої традиції в образі «Кумпелю».

"Королівська пивоварня"

В затишному дворику центра міста варяться п’ять різних сортів пива для вишуканої публіки ресторану «Королівська пивоварня». Відвідувачі самі мають змогу бачити процес виготовлення напою.

Ресторан-пивоварня "Старгород"

Якщо ви завжди мріяли погуляти на усі 100% і ні в чому себе не обмежувати, тоді у «Старгороді» вас чекають. Тут можна смачно їсти й пити. Можна добряче роздивитися, як вариться живе пиво. А можна просто отримати безкоштовний флаєр і цілу нічку танцювати на столі під живу музику. Смачна європейська кухня, українська пісня і справжні львівські наливки — неперевершене поєднання, чи не так?

Автобусна екскурсія Львовом

Під час екскурсії Вас очікує 5 виходів для ознайомлення з цікавими пам’ятками міста: церква Ольги та Єлизавети, собор Св. Юра, пл. Ринок, Високий Замок, Личаківське кладовище.

Церква святих Ольги та Єлизавети

Відео про церкву Ольги та Єлизавети
 

Це найвища у Львові святиня. І одна із найвеличніших. Зведений у стилі неоготики, римо-католицький костел є помітним із різних куточків міста. У народі Церкву святих Ольги та Єлизавети називають «Ельжбетою». А все тому, що названа вона на честь Єлизавети Баварської — дружини австро-угорського цісаря Франца-Йосифа I. Велична архітектура і таємничі вітражі в інтер’єрі — це варто побачити.

Пам'ятник Степанові Бандері

Відео про Пам'ятник Степанові Бандері
 

Національний герой Степан Бандера займає у Львові велику площу із 30-метровою тріумфальною аркою. Пам’ятник герою охороняє усі віхи української державності: княжі часи, кори козацтва, роки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, а також наші дні. Ніхто не загрожує українській цілісності. Ніхто не зазіхне на Львів, бо його оберігає семиметровий монумент Степанові Бандері.

Архикатедральний собор Св. Юра

Відео про церкву Юра
 

Він височіє на Святоюрській горі й вабить до себе золотими куполами та неймовірною красою архітектури. Архикатедральний собор Св. Юра є одним із найкрасивіших архітектурних комплексів у місті Лева. Сьогодні він не лише залишається основним храмом Української греко-католицької церкви у Львові, але і є визначною пам’яткою архітектури, яку охороняє ЮНЕСКО.

Площа Ринок

Одне із найчарівніших і найатмосферніших місць у Львові. Тільки тут можна вдихнути й почути Львів по-справжньому. Площа Ринок особлива своєю архітектурою. Тут така кількість унікальних пам’яток, що і порахувати складно. Здається, кожен шматок бруківки знає свою особливу історію. Тут з усіх закутків пахне кавою і шоколадом. І грає музика. Скрипка, гітара, бубни. Прислухайтесь до Львова – і ви полюбите його назавжди.

Львівська ратуша

В усі роки свого існування Львівська Ратуша була місцем засідання місцевих депутатів. У її стінах вирішують долю міста і містян. Але туристам цікавішою є вершина Ратуші. Звідси можна побачити Львів історичний. Згори. Роздивитися дахи, порівняти вулички, оцінити архітектурні деталі. А ще саме на Ратуші є старовинний годинник з особливим механізмом. Що особливого, запитаєте ви? Нехай це залишиться інтригою до екскурсії.

Фонтани

1793 р. на пл. Ринок було споруджено чотири фонтани — по одному на кожному розі площі. Кожен фонтан має восьмигранну чашу, у центрі чаші — статуя персонажа античної міфології: бог морів Нептун, його дружина Амфітрита, богиня полювання Діана і герой Адоніс.

Чорна кам’яниця

Історична архітектурно-багата будівля чорного кольору. Можливо, у вас буде своя версія, чому цей чудний будинок почорнів? Бо науковці уже стільки версій висловили, що до одної спільної домовитися не можуть. Збудована кам’яниця у 1577 році. Архітектуру називають ренесансною. Авторство віддають Петру Красовському. Сьогодні у загадковій чорній кам’яниці розташований Львівський історичний музей.

Високий замок

Відео про Високий замок
 

Тут дуже гарно і завжди спокійно. Бо коли ти стоїш високо-високо і дивишся на історичне місто Лева згори, нічого не може зіпсувати вражень від побаченого. Кажуть, колись в даному місці й справді був величний замок князів Лева та Данила. А сьогодні від нього залишився лише насип-руїна. Проте саме ця руїна залишається улюбленим місцем туристів, львів’ян і гостей міста.

Личаківський цвинтар

Відео про Личаківський цвинтар
 

Це елітний некрополь, який оберігає затишок сотень поховань відомих людей. Діячі культури, управлінці та герої – тут є могили знаменитих і не дуже чоловіків і жінок, які зробили свій неоціненний внесок в розвиток України та Львова. Перше поховання на Личаківському цвинтарі датоване 1786 роком. Серед останніх поховань – могили борців за Україну у зоні АТО.

Екскурсія "Підземелля Львова"

Після екскурсій, які нас окрилили ми спустимось з небес на землю, навіть нижче — під землю. Звісно всі 100 кілометрів підземних ходів, які дослідили вчені, ми не пройдемо, але побачимо чимало цікавого.

Відео про тур до Львова
 

Підземелля Домініканського монастиря

Чи бачили ви колись справжню келію монаха? А справжнісіньку шибеницю? Якщо ні – прямуємо до підземелля Домініканського монастиря. Тут є автентична зала із шибеницею і незвичайна келія, у якій живе дух відлюдника – монаха, історія якого заворожує та дивує. Цікаво, але саме ці підземелля вважають залишками князівського палацу, в якому жив та царював князь Лев з 1270 року.

Підземелля костелу отців Єзуїтів

Одне з найтаємничіших і наймістичніших підземель Львова. Справжній різьблений саркофаг 18 століття — є особливим експонатом. Він належить архієпископу Миколі Вижицькому. Але немає жодного історичного підтвердження, що він був у ньому похований. Як і самого архієпископа у саркофазі немає. Містика?

Аптека-музей

Відео про музей аптеку
 


Одна із найколоритніших аптек в Україні знаходиться саме у Львові. Тут можна не лише придбати ліки, але й ознайомитися з історією аптечної справи, побачити старовинні книги із не менш старовинними рецептами, а також подивитися на колекцію медичних приладів і посуду, якими користувалися ще чотири століття тому. Зрештою, тільки у Львові, і тільки в Аптеці-музеї ви матимете унікальну можливість навідатися до лабораторії середньовічного алхіміка.

"Криївка"

Шукаємо москалів, співаємо і п’ємо хмільні напої. У "Криївці" ніколи не буває сумно. А ще тут ніколи не буває тихо. Шум, гам, стрільба і веселі пісні – таке можна побачити тільки у Львові. Не забудьте запам’ятати націоналістичний пароль, який і є вхідним квитком до оригінальної кнайпи. А звучить він так: "Слава Україні — Героям слава". І не пропустіть хмільної чарочки, якою усіх відвідувачів частують на вході. А далі — все у ваших руках!

Екскурсія "7 Чудес Львова"

Оперний театр

Відео про Оперний театр
 

Розкішна будівля одного із найгарніших у світі Оперних театрів є окрасою центру Львова. Львівський театр опери та балету імені Соломії Крушельницької імпозантний ззовні й розкішний всередині. Його порівнювали з оперним театром у Парижі та з Віденською оперою. Його хочеться запам’ятати. Колони, скульптури, балюстради, статуї муз і горельєфи – таким оперний театр у Львові є ззовні. Позолота, кольоровий мармур і декоративні розписи – опера Львова дивує і зсередини. Переконайтесь, що ми не перебільшуємо.

Будинок вчених

Відео про Будинок вчених
 

Перше, що привертає увагу – унікальні сходова конструкція вестибюля. Вона додає інтер’єру вишуканості та навіть аристократизму. Кожна деталь приміщення вартує уваги. Тут почуваєш себе знатною дамою чи шляхетним кавалером. Бо стіни розповідають про дворян, графів, аристократів. Сьогодні у Будинку вчених знімають кіно, проводять весільні фотографування, а також організовують справжні розкішні бали.

Палац Потоцьких

Авторство цієї величної будівлі приписують французу — Луї д'Оверню. Він працював на замовлення намісника королівства Галичини та Лодомерії графа Альфреда II Юзефа Потоцького та виконав його пречудово. Це один із найбільших палаців у Львові. Якщо ж врахувати, що розташований він в історичному центрі Львова, колорит видається ще ефектнішим. Велич посеред вузьких вуличок, всипаних архітектурними пам’ятками.

 

Екскурсія "Вуличками давнього Львова"

Ви побачите близько 50 визначних та розважальних місць Львова, пам’ятників, церков. Серед них: пам’ятник Т. Шевченку, А. Міцкевичу, Латинська Катедра, Вірменський катедральний собор, Домініканський собор, Королівський та міський арсенали, відвідаєте тематичні кафе та ресторани (Криївка, під Золотою Розою, театр пива Правда…)

 
Відео про вулички Львова
 

Латинська Катедра

Ще одна загадка — Латинський катедральний собор. Це святиня, архітектура якої може стати навчальним посібником для студентів і науковців. Зведена у готичному стилі, впродовж кількох років пам’ятка перебудовувалася і реставрувалася із додаванням інших стильових деталей. Тут є і сліди бароко, і сецесія, і ренесанс. А що бачите у цих стінах ви?

Вірменський катедральний собор

Подивіться під ноги. Ці плити – поховання вірменів. Кажуть, душа людини тільки тоді покидає земний світ, коли стирається її ім’я на надгробку. Кожен, хто ступає по плитах до Вірменського собору, наближає десятки вірмен до неба. Це унікальна пам’ятка XIV - XV століть. Це шматочок особливого Сходу посеред Європи. Однією із найцікавіших деталей собору є дерев’яна каплиця “Голгофа”, історію якої ми обов’язково вам розкажемо.

Домініканський собор

Цей собор охороняється ЮНЕСКО як унікальна пам’ятка архітектури в центрі історичного ансамблю Львова. Домініканський собор, Церква Пресвятої Євхаристії, костел Божого Тіла і монастир домініканців — усе це одна велична споруда. Також Домініканський собор є пам’яткою архітектури національного значення.

Королівський арсенал

Це фортифікаційна споруда, яка була зведена на кошти короля Владислав IV Ваза. Колись тут склад зброї. У стінах королівського арсеналу відливали дзвони та зброю. Сьогодні тут знаходиться Державний архів. Ззовні будівля і справді виглядає королівською. Не відразу можна віднести її до частини фортифікаційного муру старого Львова. Зрештою, це не остання загадка, яку Львів перед вами відкриє у рамках нашої екскурсії.

Міський арсенал

Колись ці стіни оберігали Львів від загарбників і ворогів. Сьогодні вони ваблять до себе туристів і допитливих гостей міста. Міський арсенал є фортифікаційною пам’яткою. А ще, у його серці розташований один із найцікавіших музеїв Львова – музей зброї різних народів та різних історичних епох. Торкніться цих величних стін — і ви відчуєте справжню міць Львова.

Ресторани мережі Lokal

Без креативної команди Lokal уже просто неможливо говорити про Львів. Кожен закуток, де розповідають легенди та готуються неймовірні колоритні страви – це творіння мережі закладів харчування Lokal. Відома на всю Україну “Криївка”, найдорожчі “Масони”, запаморочлива “Майстерня шоколаду”, скандальний “Мазох”, оригінальна “Гасова лампа”, драйвовий “Лівий берег”, незвичайний ресторан “Під Золотою Розою” – про це варто почути та це варто побачити.

Сувенірний ринок - “Вернісаж”

На цьому ринку можна побачити усю творчість львівських майстрів і майстринь. Цілком можливо, що тут ви натрапите на такі техніки та такі витвори людських рук, про які навіть не здогадувалися. Оригінальні сувеніри, пам’ятні речі та дуже якісні вишиванки – усе це можна придбати саме на «Вернісажі» у Львові.

Проживання в готелі у Львові:

Зазвичай це готель Долинський або Джем, якщо в цьому готелі немає місць, то можливе розміщення в готелях: Тревел, Юрус, Леон.

 

Вартість екскурсії без проживання:

8 екскурсій: 2 виїзні + 1 автобусна + 9 пішохідних (щодня) - 3650 грн.

 
    У вартість тижневого туру до Львова ВХОДИТЬ:
  • 2 виїзні екскурсії зі Львова;
  • 10 екскурсії Львовом;
  • проживання в готелі Львова (дво- і тримісне поселення);
  • супровід гіда-екскурсовода.
    Додаткові послуги:
  • При одномісному поселенні доплата 3900 грн.
  • Додаткова ніч в готелі:
        одномісний номер - 1300 грн.
        двомісний номер - 1300 грн.
        тримісний номер - 1950 грн.
  • раннє заселення за додаткову оплату;
  • камера зберігання готелю до і після заселення в номер;
  • після оплати туру Ви отримаєте інформаційний лист з детальним описом екскурсій і номером телефону екскурсовода.
 
    У вартість тижневого туру до Львова НЕ ВХОДИТЬ:
  • харчування;
  • особисті витрати та проїзд в громадському транспорті;
  • страховий поліс (за бажанням);
  • вхідні квитки:
        Синагога на "Бейт Аарон веІсраель" - 20 грн.
        Музей галицького єврейства - 20 грн.
        Оглядовий майданчик Ратуші: загальний/дитячий — 50/20 грн.
        Фортеця Тустань: дорослі/пільгові — 120/60 грн.
        Водоспад Кам'янка: дорослі/діти — 30/15 грн.
        Золочівський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 200/150/100 грн;
        Олеський замок: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 200/150/100 грн;
        Підгорецький замок: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 200/150/100 грн;
        Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн.
        Будинок вчених: дорослий/дитячий (7-14 років) — 50/25 грн.
        Палац Потоцьких: дорослий/студентський/дитячий та пенсіонери — 90/50/20 грн.
        Королівські палаци: загальний/пільговий/сімейний (2+2) — 50/30/110 грн.
        Каплиця Боїмів: дорослі/пільговий/діти (до 6 років) — 50/30/20 грн.
        Личаківське кладовище: дорослий/школярі та студенти — 50/30 грн, фото та відеознімання — 10 грн.
        Музей-аптека: дорослий/пільговий/дитячий 60/50/25 грн
        Підземелля Домініканського монастиря: дорослий/пільговий 40/30/20 грн
        Підземелля костелу отців Єзуїтів: дорослий/пільговий 50/30 грн

Примітка 1* з правилами бронювання можна ознайомитись за посиланням.

Замовити тур