життєвий шлях івана франка
Ціна 650 грн

Щодня (для груп від 17 осіб)

 

В турі Львівщиною Ви зможете відвідати: село Нагуєвичі, потрапите в Східницю, місто Дрогобич та солеварню, побачите великий зоопарк в селищі Меденичі "Лімпопо". А також послухаєте про життєвий шлях Франка та як з ним пов'язані ці міста

Замовити тур

Ступити стежками, якими ходив Великий Каменяр, відвідати міста, у яких він бував. Почути цікаві історії та бувальщини про Івана Франка – усе це ви зможете в рамках нашої екскурсії під замовлення для корпоративних груп «Шляхами Івана Франка». Ми відвідаємо найцікавіші місця Стрия та Підгірців, навідаємося у палац Яблоновських-Браницьких, зазирнемо на малу батьківщину Франка село Нагуєвичі. Ми поїдемо до відомого оздоровчого курорту Трускавець, на солеварню у Дрогобичі та поринемо у дитинство в величезному зоопарку в Меденичах.

Також пропонуємо Вам відвідати інші наші популярні тури:

Екскурсія Замки Львівщини

Тур Фортеця Тустань та водоспад Кам`янка

Тур на озеро Синевир

          Замовити тур:

Що входить та не входить у вартість туру

Тур Шляхами Івана Франка

Екскурсія в Нагуєвичах

Іван Франко Нагуєвичі

Сольне, Башево, Нагуєвичі ... Це село називалося по-різному, проте завжди зберігало свою особливу атмосферу. Колись воно славилося фортецею та василіанським монастирем. Сьогодні – це батьківщина Великого каменяра Івана Франка. Дерев’яні скульптури-персонажі його творів, музей і садиба, відтворена точно так, як про це писав сам Франко у спогаді “Моя вітцівська хата” – усе це варто пізнати, побачити та почути.

Східниця джерела

Східниця джерело

Унікальний мікроклімат, що утворився в цьому мальовничому місці, приваблює чисельних туристів чистим лікувальним повітрям та мінеральними водами. Розташований серед карпатських гір бальнеологічний курорт щороку приймає тисячі людей з усього світу, які приїжджають для оздоровлення та відпочинку. Поїздка в Східницю дасть можливість відвідати Східницьке родовище, яке славиться цілющими властивостями мінеральних вод, які своїми властивостями подібні до відомого грузинського Боржомі.

Екскурсія по Дрогобичу

Дрогобич

Місто, де майбутній геній Іван Франко здобув освіту. Серед найцікавіших пам’яток – місцева ратуша, муровані храми апостолів Петра і Павла та Святої Тройці. Серед найрозкішніших архітектурних споруд з історією — руїни найбільшої в Галичині синагоги, готичний костел св. Бартоломея XVI століття, дерев’яна церква Святого Юра, зведена без використання жодного цвяха і дерев’яна Здвиженська церква. Щобільше, у 2012 році у місті випадково було виявлено довжелезні підземні ходи, історію та протяжність яких вивчають до сьогодні. Також саме у Дрогобичі розташований солеварний завод, який є найстарішим у Європі.

Екскурсія в зоопарк Меденичі

Лімпопо Львів

Це селище міського типу, засноване ще у XIV столітті. Свого часу Меденичі славилися великими врожаями меду, а до місцевих бджолярів їхали з усієї Європи. Однією із найцікавіших пам’яток архітектури, про яку навіть йдеться у Державному реєстрі національного культурного надбання України, є дерев'яна церква Успіння Пресвятої Богородиці (Св. Параскеви). Проте найчастіше про зоопарк Меденичі згадують у зв’язку із розташуванням у селищі великого зоопарку «Лімпопо», який з кожним роком розростається та розвивається. Сьогодні тут можна побачити розкішних білих тигрів, величних пеліканів, левів, ведмедів, верблюдів, дикобразів та інших дивовижних представників фауни.

 

У вартість туру НЕ ВХОДИТЬ:

  • харчування;
  • вхідні квитки.
  • Зоопарк “Лімпопо”: дорослі, студенти, пенсіонери - 90 грн, діти (від 5 до 15 років) – 60 грн, діти до 5 років – безкоштовно;
Замовити тур